Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009. júniusi babák fórum

2009. júniusi babák (beszélgetős fórum)


282. a.barbi (válaszként erre: 280. - Csinicsani)
2008. okt. 14. 15:21
jaja! pontosan :D
281. a.barbi (válaszként erre: 279. - Monday)
2008. okt. 14. 15:20
szerintem nyugodta elkezdhetsz szedni!
2008. okt. 14. 15:20
minimálisan azért folsavat jó szedni ilyenkor az elején
279. Monday (válaszként erre: 278. - A.barbi)
2008. okt. 14. 15:17
Én lelkesen olvasom, nyugi :D De én még nem szedek semmit. Gondoltam rá, hogy kéne, amíg nem vizsgáltak meg nem akarja a doki.
278. a.barbi
2008. okt. 14. 15:13
hú most én beszélgetek magammal. hihih-hihih
277. a.barbi (válaszként erre: 275. - Csinicsani)
2008. okt. 14. 15:12

én pergrvit rapid vitamint szedek, már aug váge óta. ha a doki azt mondja O:K akkor átérek a FóGravidára 3 hónapig, aztán vissza erre a vityóra.

Én délbe dobom be. kopp-kopp-kopp semmi rosszullét tőlle.

276. a.barbi (válaszként erre: 273. - Monday)
2008. okt. 14. 15:11

én is csak azért nyögtem el nyumnak,mert rákérdezett és nem szeretek hazudni neki, de a lelkére kötöttem, hogy nehogy beleélje megát, mert a 2 + teszt még nem tutti, mejd ha a doki is rámondja az áment!

Húú most úgy elrohannék, de még olyan pici.


Ja nekem jun.22.re hozta ki a net a szülés várható időpontját! :)

2008. okt. 14. 15:10

én elevitet szedek, és nem attól vana hányingerem mert azt reggel szedem és nincs gondom utána

egyetértek én is jpne-vel ami a vitaminokat illeti

274. a.barbi
2008. okt. 14. 15:09

húú csajok akkor én még szerncsésnek mondhaotm magam, én felfalnám aházat is, olyankevés vót az ebéd, a keksztről meg már undorom van!


GRATULA a 9 mm-hez!

remélem nekünk is lesz oyle njó hírünk!


Mondday! csodálatos, hogy a nászúton jött össze a babótok.


Mi 1X próbálkoztunk,remélem jóhelyen van és szépen fejlődik Töppönszotty :D

273. Monday
2008. okt. 14. 15:03
Még mi se mondtuk el a családnak, a férjem nagyon ragaszkodik a 3hónap kivárásához. Nehéz úgy beszélni a rokonokkal, barátokkal, hogy áááá nincs semmi, minden a régi, közben meg izgulunk és már átrendeztük a lakást gondolatban.
272. jpne (válaszként erre: 271. - Monday)
2008. okt. 14. 15:02
Én azt mondom, hogy a vitamin még baba nélkül sem árt. Amúgyis a tervezett fogamzás előtt egy hónappal már ajánlják, mert mire rájövünk, hogy babát várunk, már legalább 4 hetes! Nem értem a dokidat.
271. Monday (válaszként erre: 265. - Jpne)
2008. okt. 14. 15:00
Már 3éve együtt élünk, de régebb óta vagyunk együtt. Olvasom, hogy "mindenki" szed már valami vitamint vagy hasonlót én is rákérdeztem a dokinál amikor hívtam, de azt mondta amíg nem vizsgált meg ne szedjek semmit.
270. jpne (válaszként erre: 268. - 6f685ccb94)
2008. okt. 14. 14:56

Érdekes, sokan panaszkodnak a gravidára, hogy rosszul vannak tőle, ezért áttértek másra.

Igen, én is 9 mm-es babát szeretnék már látni, köszi, hogy izgulsz értem.:)

Már csak másfél nap!

2008. okt. 14. 14:47
én is épp azon küszködök hogy bent tartsam az ebédem, azt a keveset is amit tudtam enni
268. 6f685ccb94 (válaszként erre: 257. - Jpne)
2008. okt. 14. 14:46

Sziasztok!

A baba 9 mm??? Nem semmi :)) Én is én is olyat akarok :) Izgulok érted nagyon milyen hírekkel jössz majd.

Hú, már nem tudom mikor vegyem be a gravidát. Reggelente iszonyú hányingerem volt tőle, ezért áttértem a délutáni bevételre, így reggel max. émelygek. Most bevettem és majd kidobom a taccsot... megyek is.

267. csinicsani (válaszként erre: 264. - Monday)
2008. okt. 14. 14:44

Nahát akkor dupla gratula :)


Az én törpim is alszik

2008. okt. 14. 14:43

Sziasztok lányok,


bocsi hogy nem jöttem , csak az a helyzet h Csanád takonykórral küzd , és egy kicsit nyűgös volt a napokban, de most már úgy látom jobban van.


kistigris, én is huszadikán megyek dokihoz, akkor én 7 hetes 1 napos leszek


jpne, nálunk is mind a kettő az első hónapban összejött :D


üdv az újaknak és gratula a két csikos tesztekért

mi sem mondtuk még el a nagyszülőknek , majd a szives UH után

265. jpne (válaszként erre: 264. - Monday)
2008. okt. 14. 14:40

De jó, hogy jöttél! Alszik a baba, így uncsizom.

Akkor dupla gratula! Ifjú házasok, húha! Mióta éltek együtt?

264. Monday
2008. okt. 14. 14:37
A legfontosabbat nem is mondtam! Nászutas baba. Most volt az esküvőnk szeptemberben. Eddig is úsztunk a boldogságban, de így meg pláne.
263. jpne
2008. okt. 14. 13:49
Na, most jól elbeszélgettem én is magamban...:)
262. jpne (válaszként erre: 253. - Monday)
2008. okt. 14. 13:48

Szia, Isten hozott!:)

Olyan gyorsan eltelik majd, hogy észre sem veszed! Csak nyugi...mondom én, aki tiszta remegés és ideg vagyok, annyira szeretném már látni.:)

261. jpne (válaszként erre: 252. - A.barbi)
2008. okt. 14. 13:45

akkor anyukád örült ezek szerint.:) A férjemmel a mieink még nem tudják, várjuk a szívhangos ultrahangot. :)

Mi is elég fogékonyak vagyunk. Mindhárom gyerek az első szexre sikerült. Most legutoljára pedig félig-meddig védekeztünk is, mert a gumit a dolog "végén" húzta fel és így is összejött. Ja és nem vagyunk sűrű szexelők, már évek óta havi 1 az adagunk.:)

Mondtam apának, hogy szülés után bottal sem érhet hozzám, nehogy megint terhes legyek! :) A 4. már sok lenne!

persze elvicceltük a dolgot, de tényleg valami tuti biztos fog.gátlást kell majd alkalmaznunk.

260. jpne (válaszként erre: 249. - Rinike)
2008. okt. 14. 13:40

Én nem unatkoztam otthon, az biztos! A lakást úgy helyrevágtam, hogy csak na! Persze, hogy sok energia a házimunka, de ha dolgozol és hazamész, ugyanúgy megcsinálod. Hétvégén mosol, főzöl, takarítasz. Tehát itt is és ott is dolgozol. Lényegesen nehezebb mint csak otthon dolgozni. Én is imádtam a munkát, szinte egész nap számítógéppel dolgoztam és neteztem. :) Jó kis meló volt.:)

Az otthonlét másik óriási előnye, hogy a lányom olyan jó jegyeket hozott haza, mint soha előtte! Nem voltam nyűgös, agyonharcolt. Elmentem érte a suliba, együtt tanultunk ha valamit nem értett, vásárolgattunk szóval kihasználtuk az egyke élete utolsó hónapjait.

259. jpne (válaszként erre: 247. - Kissildi)
2008. okt. 14. 13:34

Az első három hónapban nem változik. Az LLL honlapján utána tudsz olvasni a terhesség alatti szoptatásnak. Minek kellene tápszerezni? Nem minden hónapban híznak ugyanabban az ütemben. Valaki egyáltalán nem hízik egy hónap alatt, a következőben pedig megugrik.Inkább azt figyeld a kilók helyett, hogy jól lakik-e az étkezések után.

Ha sok a tejed, amúgy sem kell tápszerezni.Én is bő tejű vagyok, egyik gyerekemnél sem kellett soha tápszert adni. De nagyon oda is figyeltem, hogy ez így legyen. Igény szerinti szoptatás, no cumi, sűrű éjjeli és nappali etetés és az étkezésem! Nagyon könnyen meg lehet előzni a tápszer adását és a hasfájást egy kis utánaolvasással és kemény odafigyeléssel.

A fiam 21 hós. 7 hós korában evett először szilárd ételt, bár 6 hós korától kínálgattam. Ha a tiéd eszik, akkor végképp nem kell izgulnod.

258. Monday
2008. okt. 14. 13:08
Köszi! Első baba bizony. Ezért is ilyen nagy az izgalom.
257. jpne (válaszként erre: 240. - 6f685ccb94)
2008. okt. 14. 13:03

Igen, annyi leszek. Egy másik oldal fórumán, az egyik kismamának a 6+5 napon már 9mm-es a babája és hallotta a szívverését. Olyan izgi!

6+3

256. rinike (válaszként erre: 255. - Monday)
2008. okt. 14. 12:55
Én is gratulálok. Első baba?
255. Monday
2008. okt. 14. 12:48

Köszi! Olyan jó érzés :)

Épp küzdök azért, hogy az ebédet a helyén tartsam. Hihetetlen, de én már a menzeszem előtt egy héttel éreztem, hogy valami más. De nem teszteltem csak a 29. napon. Rettegtem a negatív csíktól. Számításaim szerint 4. hétben vagyok és június 21. körül születhet a Zsebimanó. Persze majd a doki mondja a biztosat.

254. a.barbi (válaszként erre: 253. - Monday)
2008. okt. 14. 12:23

GRATULÁLOK! zaza Gratulálunk!


Hát igen annyira rosz,hogy csak olyan későn adnak időpontot a dokik, adigg meg ott van a para, hogy minden rendben van-e.


Én is most egy ilyen dilemma elött vagyok.


De bizakodom,hogy semmi komoly és szépen tapad és fejlődik Töppönszotty!

253. Monday
2008. okt. 14. 11:56

Sziasztok!


Nekem hétfőn (13-án) lett egy kétcsíkos tesztem :) Nagy volt az öröm. Szerettem volna mihamarabb orvoshoz menni, de csak nov. 3-ra kaptam időpontot a dokihoz. Alig bírok magammal. jó olvasni a Ti tapasztalataitokat, nekem is van enyhe görcsölés, fejfájás és émelygés. Nagyon boldog vagyok! Remélem tényleg ott van a Baba!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook