Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. augusztus 31-től fogyjunk együtt! fórum

2009. augusztus 31-től fogyjunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
262. Pufóka6 (válaszként erre: 260. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 09:55
Be aranyos vagy :)) Engem is kifejezetten irritál Norbi, viszont azt vettem észre, hogy túlságosan lefoglalt az, hogy ráérezzek a ritmusra, meg az is, hogy fáj mindenem, mikor lesz már vége :)))
2009. szept. 3. 09:54
Tatrek Rezsőt ismeritek? :)
260. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 259. - Pufóka6)
2009. szept. 3. 09:52
En eloszor semmit sem birtam ki. Ahogy meglattam az oltozeket, ki is kapcsoltam. Egyszer megcsinaltam, rabeszeltek a hoxas csajok, de azotta sem. :))
2009. szept. 3. 09:41

Na jó...holnap reggel még megmérem magam, de utána már csak hetente egyszer! (már ha kibirom...)

Bréking nyúz! Kibirtam 10 percet Norbi Ducitréningjéből (4es) :) s utána 20 perc bicaj :)

Remélem meglesz az eredménye :-s

2009. szept. 3. 09:38

na, nagyon eleget okoskodtam itt Nektek :)

de egyébként Én is gondolkodok, mert jövő héten folyt köv az egyetemen, és reggeltől estig benn leszek, kedden pl. reggel 8tól este 8ig, és heti kétszer még eddzés is lesz délutánonként meg angol meg mittudomén meg néha valami kis melo szóval reggeltől estig nem leszek itthon elméletileg... no és elegendő kaját kell vinnem, hogy ne az legyen a büfében lévő sz@arokat kell megennem... úgyhogy Én is itt magyarázok Nektek, de Nekem is át kell állnom, hogy még véletlenül se kelljen kaját vennem, még spórolok is... ha nagy gáz van, akkor lehet kapni salátát is, csak az meg 600-800 egy adag... hát minden nap veszek akkor egy zsák pénzt elköltök.... és hát Nekem is olyan kaja kell majd amitől az agyam azért toppon van :)

na szép napot nektek, befogom már a számat ;):)

2009. szept. 3. 09:34

Üdv mindenkinek!!!

Nem hiszem hogy 1 nap alatt lehet 1 kilót hízni! Lehet attól van hogy elkezdtél mozogni, és mivel többet iszol, esetleg a szervezeted most a mens. miatt visszatartja a vizet. Próbáld meg betartania heti egy mérlegelést.

256. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 244. - Geridina)
2009. szept. 3. 09:34
hát remélem nem a legnagyobbal.... :S
255. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 239. - Sheidi)
2009. szept. 3. 09:32
és miért nem viszel rendesen kaját? vigyél valamit amit akkor is tudsz valatozni ha megéhezel de nem hízlal. pl. ezek bioköles golyók meg a buláta már ha szereted, vagy puffasztott rizs, vagy korpovit, vagy Én szoktam vinni magammal egy kis műanyag tálban nagyobb darabokra vágok mondjuk répát, almát, uborkát, mikor mit és elropogtatom időnként :)
254. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 229. - Geridina)
2009. szept. 3. 09:28
Lányok, ne mérjétek magatokat állandóan. Ugyanis ha nem azt mutatja amit látni szeretnétek, sokszor az embre már attól is a plafonon van ha ugyanannyit mutat mint tegnap:) akkor csak mérgelődtök, elmegy a kedvetek az egésztől, nem jó! valahogy bírjátok már ki hogy hetente egyszer, ugyanazon a napn reggel. sokkal jobb éesz, mert nem frusztrál és ha lemegy fél kiló már annak is örültök. és ha tudjátok hogy megjön akkor tudjátok hogy normálisak a plusz kilók. egy kiló amúgy mindig ingadozik, ezért célszerű reggel, WC-s után megnézni... ;):)
253. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 225. - Pufóka6)
2009. szept. 3. 09:24

Szia! Egy átlagios súlyú embernek be kell vinni a szervezetébes 1800-2000 plusz kalóriát ahhoz hogy hízzon egy kilót. Magyarán a Te energiaszükségleted mondjuk 1500 Cal (csak mondok valmait) akkor hogy hízzál sokkal többet meg kell enned. Nem hiszem hogy több mint 3000 Cal lett volna a reggeli kávéban :D

szóval szerintem nyugodj meg, Nekem mielőtt mejöt van olyan, hogy +3-4 (!) kg-t mutat a mérleg. a szervezeted ilyenkor vizet tart vissza, teljesen normális. egy hét múlva ha almúlt a menzeszed, biztosan rendeződni fog, ne ijedj meg! nem ettél nagyon rossz dolgokat... nyugi :)

ne hasson ki az egész napodra nem jó! ha egy hét múlva is ennyit mutat, akkor majd elkezdünk gondolkozni hogy mi a baj?! de kezdj el vezetni naplt hogy mit ettél ittál és mozogtál. írj le mindent... és fel a fejjel :))))))))

252. geridina (válaszként erre: 249. - Pufóka6)
2009. szept. 3. 08:46
Na, ez egész jó.
251. geridina (válaszként erre: 247. - Ismeretlen86)
2009. szept. 3. 08:46
Beléd is:)))
250. geridina (válaszként erre: 245. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 08:46
Az úgy tényleg gázos, én egyszemélyes hivatalban dolgozom, bár itt sem ehetek össze-vissza, mert ha jön egy ügyfél nem lehet tele a szám. Ügyfél pedig bármikor beeshet, mindig van ügyfélfogadás. Ebédidőm nincs külön, tehát délben is jöhetnek.
2009. szept. 3. 08:37
Na készítettem gyümölcsturmixot: 3 alma, 2 körte, 1 barack, meg a tegnapról megmaradt habos málna maradék, pici víz és édesítőpor. Nagyon fincsi lett. Ezt elmajszolom ebédig. Ja és főztem zöld teát. Én mindent megteszek! Csak apadjanak már azok a fránya kilók!!!
248. Rodin (válaszként erre: 239. - Sheidi)
2009. szept. 3. 08:36

Én is készítem magam, mert hamarosan én is visszalépek a munka mezejére, életmódváltásom óta először. Ott is ki kell alakítanom egy ritmust, ami itthol már megvolt - feltéve, hogy nem érkezett vendég, aki felborítja az egészet.

Én jónak tartom "kisétkezéshez" a gyümölcsjoghurtot, ha ciki kanalazni, akkor az ivós változatát. De el tudom képzelni a szendvicset reggelire, persze kifejezetten neked való összetevőkből. Én ebédre már hazaérek, de ha neked azt is meg kell oldanod, talán rendelhetnél magadnak...annyi sorstársunk választja ezt.

Az éhezés nagyon rossz, több szempontból is...de ezt te is tudod...

2009. szept. 3. 08:34

Szép jó reggelt mindenkinek!

Mármint aki már régóta dolgozik, annak szép jó napot :)

246. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 244. - Geridina)
2009. szept. 3. 08:22
Lehet.....:)
245. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 241. - Geridina)
2009. szept. 3. 08:21
:)) En is hoztam magammal kajat telen, de rossz volt mert egy irodaban vagyunk vagy 20an, a tobbiek 3 kivetelevel mint ferfi es kicsit hujen ereztem magam. Raadasul pont az en asztalom mellett volt a fogas es mindig jottek elvenni a kabatjukat. Mondjuk ha egyszerre ment volna mindenki akkor megvarom mig eltunnek, de mindenki akkor megy mikor akar....
244. geridina (válaszként erre: 243. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 08:21
Csak vicc volt, de nem nagyon akarja leírni, írta lejjebb. Van egy sejtésem, hogy valami fejessel beszélgethetünk a nagy parlamentből:)
243. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 242. - Geridina)
2009. szept. 3. 08:19
Kar, nem ertem miert titok.... Elfogadjuk a donteset... mast ugysem tehetunk :)))))
242. geridina (válaszként erre: 240. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 08:18
titkolja, úgysem mondja meg:))))))
241. geridina (válaszként erre: 239. - Sheidi)
2009. szept. 3. 08:18

Én is olyan 10 órát vagyok távol otthonról (testületi üléseknél ennek néha a duplája), és van egy időszak, mikor nagyon éhes vagyok aztán elmúlik.

Velem még az is a baj, hogy nagyon keveset iszom, sajnos, mert nem kívánom. Viszont fogyókúránál erőltetem az ásványvizet, és az eltelít. Mondjuk tudom hogy nem jó ez, és többször kéne keveset enni, de próbáld meg az, én is szoktam, hogy beviszel egy zacskós virslit, és azt eszed

Egyik nap például egy tálban kockára vágott parizert és hozzá kockára vágott paradicsomot hoztam, és villával eszegettem munka közben. Az asztalomon pedig mindig van egy norbis puffasztott búza. Az ügyfelek már hiányolnák is:)

240. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 239. - Sheidi)
2009. szept. 3. 08:17
Hol dolgozol? Nekem szerencsem van mert epp felidoben van 1 ora szunet es akkor megyek haza ebedelni.
239. sheidi
2009. szept. 3. 08:09
Nem az a gond, hogy feleszek mindent a teli hűtőből, mert azt idáig még tudtam kontrollálni, hanem a szenvedés a munkahelyen, mert állandóan éhesnek érzem magamat, ezért nem jól dolgozok, nem érzem magam jól tőle.Ráadásul nem is nagyon viszek kaját annyit, mint amit itthon megennék. Tíz órára az kevés szerintem....
238. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 235. - Sheidi)
2009. szept. 3. 07:58
Nekem pont forditva van, otthon nehezebb betartani, felzabalnam az egesz hutot.
2009. szept. 3. 07:56
A kilok mennek le fel nallam is. 2 hete alatt hiztam masfel kilot, az elott pedig 1 honapig stagnaltam. Kivancsi vagyok szombaton mennyit fog mutatni a merleg. En csak szombaton allok ra.
236. geridina (válaszként erre: 235. - Sheidi)
2009. szept. 3. 07:54

Nálam is úgy néz ki, hogy a melóban ugye nincs spejz, meg a hűtőben mindenféle. Ha nem hozok kaját, akkor egész nap tényleg nincs mit enni. A hét vége viszont katasztrófa otthon.

Most már eszem kenyeret, és néha este is, ez nem jó tudom.

Tegnap megint volt csokis jelenet este, de mielőtt bekaptam megkérdeztem az uramat, hogy van-e még csokija. Azt mondta, ez az utolsó tábla. mOndtam, hogy rendben, akkor ebből még eszem:)

235. sheidi (válaszként erre: 233. - Geridina)
2009. szept. 3. 07:52
Tudom, hogy nem szabad méni magam minden nap, de még mindig megteszem. A jövő héttől fogadalmat teszek, hogy nem fogom. Azért jó leírni is, hogy így az 5. nap reggelén 1,9 kg mínuszom van. Nem is tudom, mi lesz velem a jövő héttől, mert szinte az egész napom elmegy a munkahelyemen, illetve az oda-és visszajutásra. Csak este fogok tudni géphez jönni. Itthon most könnyebben be tudom tartani az életmódváltást, de mi lesz odabent? Nem tudom.
2009. szept. 3. 07:49
Köszönöm a válaszokat! Valahogy belenyugszom :(((
233. geridina (válaszként erre: 230. - Sheidi)
2009. szept. 3. 07:46

hahó neked is.

Hogy állsz?

Tegnap estére mégsem tökfasírtot csináltam, mert kertészkedtem és elment az idő.

Viszont uram este közölte, hogy éhes, és csináltam neki 3 tojásból és lisztből rántotta palacsintát. Magamnak ugyanezt liszt helyett zabkorpából Szerintetek melyikünkének a felét kajálta be a gyerek? Naná hogy az enyémet. A zabkorpásat. Irtó jó lett.

Azt mondja nekem: kérek én is palacsintát. MOndom ez nem palacsinta:)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook