Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 márciusi babák és anyukák ide! fórum

2008 márciusi babák és anyukák ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
259. 43287dec91 (válaszként erre: 258. - Zsani82)
2009. dec. 4. 18:35

hát szép doki!


az oscillococcinum egy homeopátiás szer, ami influenza kezelésére és megelőzésére szolgál...



[link]



ez egy nagyon jó kis homeopátiás oldal, sokmindent olvashatsz a szülés könnyítésről, meg mindenféle betegségről...:o)

258. zsani82
2009. dec. 4. 18:31

a dokim teljesen rámbizza,azt mondja hogy saját döntés,nem szól bele.Szép mi?Se jót,se rosszat nem mond róla!

Amugy énis tömöm magam vitaminnal,állandóan kézmosás,kéztörlés(pl tegnap is a piacon,meg a tescoban a sok kosár után:S )

Nagyon bizom a szervezetemben énis!!

Nem ismerem azt a oxcill.....mindjárt utánanézek a neten!

257. 43287dec91 (válaszként erre: 256. - Zsani82)
2009. dec. 4. 18:26
a dokid mit mondd? benne nem bízol? én megvárom a szerdát, akkor megyek hozzá és kifaggatom erről az egész mizériáról. ha azt mondja oltassak, oltatok, ha nem nem. vitamint szedek ezerrel, oscillococcinumot is, c vitamint pluszba, kezet mosok...ennyi. nem félek, és azt sugallom magamnak, nem leszek beteg!
256. zsani82 (válaszként erre: 255. - 43287dec91)
2009. dec. 4. 18:19

Sziaaa!!!

Jaaj de jó hogy irtál,köszi szépen a gyors választ!!!!Megfogadom!Már fel is tettem vizet forrni!!:)))

Jaaj te szegényke,na akkor neked is megvan a saját bajod!JÓ tudom ez egy "édes baj"de azért biztos nagyon fárasztó lehet neked is,főleg igy az ünnepek előtt készülődni,stb,főleg ha rosszullét is társul hozzá.

Nem tudom hogy téged kérdeztelek-e az oltással kapcsolatban,jó tudom hogy a csapból is ez folyik,de nem is csoda,hisz mindenki nagyon bizonytalan,mert nálam szerdán volt a védőnő,az oltásról adott tájékoztatást,hogy nekünk kismamáknak mindenképp bekéne adni,de ha hiszed ha nem,én kételkedek.

Valahogy nem győzött meg a védőnő,jó persze ő isteníti,hogy a magyar oltóanyag szuper,meg egyáltalán nem ártalmas,de mikor megkérdeztem hogy a körzetébe tartozó kismamik közül hányan adták be akkor azt mondta hogy ketten.

Na szóval nem győzött meg,de ott van a mivan HA?

Félek ha nem adatom be,de félek ha beadatom.

Én a nem felé hajlok,abban bizok hogy nemlesz semmi baj,és erős a szervezetem.

255. 43287dec91 (válaszként erre: 252. - Zsani82)
2009. dec. 4. 18:12

sajnálom ami történt veled:o(((


csak azt tudom ajánlani, hogy tegyél egy palackba forró vizet, amennyire csak írod, olyan forrót és tedd a lábad közé, az ágyban...egyszer voltam gyerekként felfázva, hát iszonyatos volt, anyám ezt csinálta velem, meg kaptam rá gyógyszert ,de azt nem tudom mi volt a neve, meg különben is inkább hívd fel a nődokidat és kérdezd meg mit szedhetsz be...biztos ami biztos!


viszonylag jól vagyok, hihetetlenül álmos állandóan és néha rosszullétek kerülgetnek, de még nem hánytam...


jó hétvégét neked és gyógyulj meg mielőbb! sok puszi!:o))

254. zsani82
2009. dec. 4. 18:07
Bocsi kétszer küldtem el véletlen!
253. zsani82
2009. dec. 4. 18:06

Sziasztok lányok!!

Hogy vagytok?

Én nem túl jól sajnos:(

Tegnap nyakunkba vettük a várost, a piacokat, és elkezdtük a nagy karácsonyi bevásárlásokat, és Andris a csomagokat vitte, én Rékát cipeltem ha elfáradt, mert egész nap úton voltunk, majd délután értünk haza valamikor, és sztem felfáztam, mert ahogy pisilek iszonyatosan fáj, és csíp, még a könnyem is kicsordul:(((((

Most jön a hétvége, dokihoz nem megyek, de ha nem múlik akkor mindenképp, mert szenvedek!!

Esetleg valaki tud ajánlani valamit amit igyak, vagy bevehetek??

Sztem nem gombás fertőzés mert nem voltunk együtt már régóta apával, sztem tuti egy jó kis felfázás a bevásárlás miatt:(((

Remélem hogy hamar elmúlik!De ezt leszámítva jól vagyunk, és a kicsi is jól érzi magát odabent, egyfolytába mozog:))))

Nagyon vigyázzatok magatokra!!Sok puszi mindenkinek!!!

Holnap megyünk anyósékhoz,majd vasárnap jövünk haza,délután sütöttem egy tepsi almás sütit,de az valami kínszenvedés volt:((

Épp hogy neki láttam,irány a Wc,persze alig jött valami,pedig úgy éreztem hogy tele a hólyagom,és nagyon csípett:S

Ugye nem lesz a babának semmi baja???Nyugtassatok meg!!!

Valami házipraktikát tudtok adni a hétvégére,mig nem megyek dokihoz??

Nagyon vigyázzatok magatokra!!Jaa és amúgy ma vagyok 25 hetes:)))))Puszi!!

Zsani

252. zsani82
2009. dec. 4. 18:06

Sziasztok lányok!!

Hogy vagytok?

Én nem túl jól sajnos:(

Tegnap nyakunkba vettük a várost, a piacokat, és elkezdtük a nagy karácsonyi bevásárlásokat, és Andris a csomagokat vitte, én Rékát cipeltem ha elfáradt, mert egész nap úton voltunk, majd délután értünk haza valamikor, és sztem felfáztam, mert ahogy pisilek iszonyatosan fáj, és csíp, még a könnyem is kicsordul:(((((

Most jön a hétvége, dokihoz nem megyek, de ha nem múlik akkor mindenképp, mert szenvedek!!

Esetleg valaki tud ajánlani valamit amit igyak, vagy bevehetek??

Sztem nem gombás fertőzés mert nem voltunk együtt már régóta apával, sztem tuti egy jó kis felfázás a bevásárlás miatt:(((

Remélem hogy hamar elmúlik!De ezt leszámítva jól vagyunk, és a kicsi is jól érzi magát odabent, egyfolytába mozog:))))

Nagyon vigyázzatok magatokra!!Sok puszi mindenkinek!!!

Holnap megyünk anyósékhoz,majd vasárnap jövünk haza,délután sütöttem egy tepsi almás sütit,de az valami kínszenvedés volt:((

Épp hogy neki láttam,irány a Wc,persze alig jött valami,pedig úgy éreztem hogy tele a hólyagom,és nagyon csípett:S

Ugye nem lesz a babának semmi baja???Nyugtassatok meg!!!

Valami házipraktikát tudtok adni a hétvégére,mig nem megyek dokihoz??

Nagyon vigyázzatok magatokra!!Jaa és amúgy ma vagyok 25 hetes:)))))Puszi!!

Zsani

251. 43287dec91 (válaszként erre: 250. - Zelzele)
2009. dec. 4. 17:57
az jó, mi vonatra gondoltunk először, sínnel, meg vagonokkal, de azt megkapja szülinapjára:o)
250. zelzele
2009. dec. 3. 21:39

Meg nincs megveve, mert folyton kutatom hatva olcsobb lesz. De szerintem ezen a heten megveszem a neten.

Igen o is szereti nagyon. Az apja rogton versenypalyaval inditott, de mondtam, neki, hogy o meg ahhoz pici. Ez meg olyan strammnak tunik, allitolag birja a strapat nagyon.

2009. dec. 3. 18:21
láttam az Arvin ajándékát, Gellért is hasonlót fog kapni karácsonyra, annyira be van zsongva most ezektől a bölcsiben:o))))
248. 43287dec91 (válaszként erre: 247. - Zelzele)
2009. dec. 3. 17:54
én is azt mondom, hogy nem nőhet fel úgy egy gyerek, hogy ne lásson tévét. meg kell válogatni, mit nézzen és napi fél óra elég is nekik...
247. zelzele
2009. dec. 3. 09:43
addig jo. Nekem a tv a nagy mizeriam, de elkerulhetetlen, mert egyedul vagyok vele itthon es ha azt akarom, hogy ne ganelyban eljuk, akkor kell az a feora ora.
246. 43287dec91 (válaszként erre: 245. - Zelzele)
2009. dec. 2. 18:20
milyen édes és rendes...:o)))
245. zelzele
2009. dec. 1. 22:28
nalunk verdak, meg a noddy. meg van egy reggeli kifejezetten nagyon kicsi gyerekeknek musor, aminek milkshake a neve, de o miseknek mondja:-)))))na az a masik. De erdekes, mert 7-8 kozott megy, amint vege, megy es kikapcsolja:-)))))))
244. 43287dec91 (válaszként erre: 243. - Zelzele)
2009. dec. 1. 18:07
ó a Thomas most nálunk a menő, megnézi minden nap dvd-n, igaz hogy egyenlőre csak 2 részt bír végig nézni, már az is sok szerintem, meg kapott egy játék Thomas mozdonyt, azt nagyon szereti:o)))
243. zelzele
2009. nov. 30. 21:51

Sziasztok!

Igen mi is igy vagyunk, mondja, h kaka, amikor mar bennt van. Mondjuk a bilire nem mer raulni, csak az autokat pakolja bele.

Neki is mindegy, csak kereke legyen. Nagy kedvence most a verdak. Legutobb a Thomas volt (amikor Magyaro-n voltunk), apja rogton vett kisvonatot, agynemuhuzatot, pizsamat, stb. Meglatt a Verdakat, azota a Villam Mcqueen az isten.

De imad mindenfele jarmuvet, hat emkeszem a 69-esrol alig lehetett lerangatni:-)))))))))))

242. 43287dec91 (válaszként erre: 239. - Zelzele)
2009. nov. 30. 18:29

hát hajrá, babára fel!:o))))

a Hunor nekem is tetszik, nem tudom a férjem mit szólna hozzá, ő nem nagyon kedveli a különös neveket, de érdekes módon a Gellért egyből bejött mindkettőnknek...a Lőrincen szerintem még gondolkodik, de inkább jó lenne lánynevek között válogatni:o))))

A Zsófi nagyon tetszik, csak nagyon sok van már belőle, amúgy a Rékából is, majd meglátjuk még mi lesz:o)))


a szobatisztaság nálunk még nulla! szól ha kaka van, de amikor már bent van. minden pisiléskor eljön velem pisilni, ráül nadrágostul a bilire, ő is pisil mikor én, gondolom, legalábbis tettben, aztán ennyi. még véletlenül sem sikerült egyszer sem beleprodukálnia, de én nem erőltetem, még ráérnek vele. talán nyáron már könnyebb lesz, de akkor sem fogom erőltetni, meg kell érniük rá agyban, addig hiába is próbálkozunk, nem fog menni...szóval ti se erőltessétek:o)))



a csigás sztori tök vicces lehetett!:o)))))

Gellért kedvencei most az autók, abból is mentő, meg a busz, és felfedezte, hogy tud rajzolni, minden nap van valami a kezén, amit filctollal rá kell neki rajzolni...imád bölcsibe járni, sose akar hazajönni..:o) nem tudom mi lesz ha megszületik a tesó, akkor nem megy egy fél évig, mert túl messze van és nincs ki vigye...


dec. 9-én megyek uh-ra, már én is várom...:o))))

241. zsani82
2009. nov. 30. 11:22

Sziasztok lányok!!!

Hogy vagytok?

Mi egész jól,ma van drága férjem névnapja,sztem valahova elmegyünk kajálni,meg csavizunk egy kicsit,mert úgy néz ki hogy az idő is kedvezni fog nekünk:))

Drága zelzele nagyon édes lehetett a kisfiad ezzel a csigás sztorival.Elképzeltem hogy a csiga a kocsiban mellette a cumisüveg,erre még az lett volna jó ha be is takarja a csigát hogy meg ne fázzon:))))))))))Amugy tényleg őrület hogy mit birnak kitalálni ezek a csöppségek,hiába mondják hogy nemért dolgokat,dehogynem,még talán jobban is mint mi!!!

Réka márc-ban lesz kétéves,és most nyáron próbáltuk meg a szobatisztaságot,egy kis bugyi rá,aztán irány ki az udvarra,meg a bilizés,de nem jött össze,egyenlőre csak ismerkedett vele,de nem ült rá,a bugyiba pisilt,azt vette le egyből,mert nem birta elviselni hogy nedves volt.

Aztán hogy most itt a téli időszak,sztem most is kimarad,de a pelust amugy ha cserélni kell akkor veszi le mert ugyanúgy utálja magán.

Na de nagyon remélem hogy még nem vagyunk ezzel lemaradva!De amugy ezt leszámítva minden jól megy.

Egyedül eszik az asztalnál,pohárból iszik napközben,persze este még felkel inni,de ott van mellette a cumisüveg abból iszik.Sokat beszél már,egyedül fújja az orrát stb.Szóval sztem egész jól haladunk:))))

Drága bettibea és ti hogy álltok ezzel a szobatisztasággal?

Júújjjj alig várom már hogy uh-ra menj,nagyon kiváncsi vagyok hogy miujs odabent!!!!

Na megyek,majd duán még jelentkezem!!!

Jók legyetek!!!

Zsani

240. zelzele
2009. nov. 29. 21:55

Zsani neked mikor szuletett a lanyod?

Ja es meg amit meg akartam kerdezni, h ti hogy haladtok a szobatisztasaggal?

239. zelzele
2009. nov. 29. 21:54

Na ideertem. Sziasztok csajok. Irigy vagyok am:-))))))))))))))EN IS KIVANOS AKAROK LENNI, MEG UH-RA JARNI, MEG NEVEKET VALOGATNI.

Zsani fogalmam sincs honnan a pokszeretet, ami mellesleg atcsapott csigaszeretette. Ma a jatszon beszelgetek es -Arvin altalaban mindenfelet tomkod a zsebembe-probalt valamit nagyon beletuszkolni a zsebembe. Na mit? csigat. Mondtam neki a csiganak nem jo anya zsebebe. Erre szo szerint vallatranditott es belerakta a babakocsiba es odaadta neki a cumisuveget:-)))))))))) meg fogom enni a Kisporkoltet:-))))))

Hu a Lorinc nagyon nagyon tetszik, lanybol meg a Zsofi, de a Lorinc kulonosen.

En nekem mindig almom volt egy Hunor, de sajna a ferjem nem tudta kimondani igy annak lottek.

238. 43287dec91 (válaszként erre: 237. - Zsani82)
2009. nov. 29. 11:50

halihó! jól vagyunk köszi, most keltünk fel! igen igen, jól látod az időt, reggel Gellért is megkapta a tejét és visszaaludt, meg mi is...ő még húzza...:o)))) persze ma már nem fog aludni délután, de legalább mi is kipihentük magunkat...

épp most néztem a naptárt, hogy jövő hét utánra kérek időpontot, akkor 7-8 hetes leszek...Gellérttel is ez idő tájt mentem...

szép napot nektek is!:o))))

237. zsani82
2009. nov. 29. 09:35

Sziasztok lányok,jó reggelt!!

Ki hogy aludt?

Az én kicsim már 8kor jelezte hogy felkelt,olyanokat művelt a pocakban hogy csak na!:)

Legközelebb majd jan-ban megyek uh-ra,addig a legutóbbi uh-n kapott kicsi képpel kell beérnem:))Na meg persze a mozgolódásaival:))))))

Fúú egy hónap múlva is már olyan sokat fog nőni,most pénteken voltam uh-n,és akkor a kicsi 3ocm és 1 kg volt!!

Majd janban megyünk 4d-re remélem nem fog bealudni mint anno Réka!Alig lehetett mozgásra birni!!

Kinek hogy fog telni a mai nap?Én ma nem főzök,még van egy csomó kaja meg süti is,sztem lustizás lesz,meg ha eláll az eső akkor megyünk egy kört Rékával,mert már nagyon nem birja idebent!

Bettibea a Lőrinc sztem nagyon szép név,és sztem elég ritka,úgy mint a Gellért,mert én még nem találkoztam ilyen névvel:)))))

Te mikor mész uh-ra?

sok puszi mindenkinek!!

236. 43287dec91 (válaszként erre: 234. - Zsani82)
2009. nov. 28. 20:08

az András nagyon szép név, nekem is tetszik, de mivel egy régi, volt barátom neve volt, ezért nem lesz az....

a Réka mindkettőnknek tetszik, ezért lehet hogy marad, bár én szeretném, ha valami különlegesebb név lenne, de a Réka az olyan jól passzolna a vezetéknevünkhöz, meg olyan jól is hangzik..

de úgy igazán még nem gondolkodtunk neveken...ha fiú lesz, talán Lőrinc lesz:o)))

235. zsani82
2009. nov. 28. 19:48
Jó éjt mindenkinek!:)
234. zsani82 (válaszként erre: 233. - 43287dec91)
2009. nov. 28. 19:33

Kösziiiii:)))))

Tényleg terítékre került a Réka név???Dejóó!!!

Nem vagyok elfogult de nekem nagyon tetszik!!!Nálunk a Réka,Zsófi,Petra,Dóri volt terítéken,és igy került ki győztesen a Réka:)))

Na meg Gellért után milyen jó is lenne egy kis punis ugye?:)))

Fúú mi nagyon örülünk hogy fiúnk lesz,az apja nevét fogja kapni András lesz,én ebbe nem szoltam bele,meg úgy igazán nincs is fiú nevem,és egy igent bólintottam az Andrásra!!!

233. 43287dec91 (válaszként erre: 232. - Zsani82)
2009. nov. 28. 19:26

tuti befordul!:o))))) beszéld meg vele:o)

én is sima szülés párti vagyok inkább, én sem szeretnék császárt, de nekem ez még kicsit odébb van...

talán nekünk is Rékánk lesz..:o)))

232. zsani82 (válaszként erre: 231. - 43287dec91)
2009. nov. 28. 19:23

Szia Drága!!

Köszi a gyors választ és a nyugtatást,nagyon remélem hogy befordul,inkább 5sima szülés mint egy császár!!Nem is tudom miért olyan nagy ellenségem!!

Tényleg neked később volt a fiaddal hányingered nem az elején??De furi!!!Na de mint két terhesség sem egyforma hátha itt még hányingered se lenne,bár kibirható mert minden rosszullétet megér a tücsök!!:))))Jaa és képzeld el hogy én Rékánál nem voltam kívánós,és most a fiúval a savanyúságot nagyon kívánom,ubi,cékla,savanyú káposzta stb..

További szép estét!!

Zsani

231. 43287dec91 (válaszként erre: 230. - Zsani82)
2009. nov. 28. 18:55

tök jó, hogy legalább te válaszogatsz itt nekünk...:o)


jól vagyunk köszi, nagyon jó volt a wellness, csak rövid volt, hányinger semmi, még, mert szerintem lesz csak később, mint a fiammal is, étvágyam ugyanolyan, de most hogy mondod, talán gyakrabban érzem azt, hogy éhes vagyok, nem kívánom az édeset...

ne aggódj, nekem is elég későn fordult be Gellért, minden rendben lesz...:o)))

230. zsani82
2009. nov. 28. 18:40

Sziasztok lányok!!!

Hogy vagytok???

Zelzele olvastam a naplódat,és Árvin valami nagyon energikus gyerkőc lehet tényleg.De tényleg honnan ez a pókszeretet??

Nagyon szépek a rajzai,szép szinesek,látszik hogy kiegyensúlyozott kisgyerek.

Sztem te fogytál nem??Az arcodon lehet látni!!

Jaa és ha megtaláltad a telefonkábelt majd tegyél már fel fotót a bababuliról:)))

Bettibea hogy vagy drága??Jó volt a kis Wellnes ugye???Hogy érzed magad??Pocaklakó??Étvágy?

Én pénteken voltam uh-n és azt mondták hogy szép nagy baba,már egy kilós és 3o cm,csak farfekvéses még mindig,nagyon remélem hogy megfordul,mert nagyon parázok ám a császártól!!!!

Jóó tudom hogy még utolsó pillanatban is átfordulhat de remélem hogy fejvégű lesz a végén!!!

Sok sok puszi mindenkinek!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook