Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 márciusi babák és anyukák ide! fórum

2008 márciusi babák és anyukák ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
289. zelzele
2009. dec. 31. 01:07
jaj te szegeny. mikor jon a baba?
288. 43287dec91 (válaszként erre: 287. - Zelzele)
2009. dec. 30. 17:53

hát én ezt nem mondhatom el, pedig én szívesen zabáltam volna:o)))

inkább hánytam...

287. zelzele
2009. dec. 30. 17:50

Sziasztok!

ZABALASSAL:-((((((((((((((((( sebaj mar megvan a fogadalom jan.1-re:-S

2009. dec. 28. 09:52
sziasztok, hogy teltek az ünnepek?
285. zelzele
2009. dec. 22. 08:32

boldog karacsonyt nektek.

Mufenyo nem gaz, nekunk is az van. ma mar tok szepeket lehet venni.

284. zsani82 (válaszként erre: 283. - 43287dec91)
2009. dec. 21. 21:19

Köszi!!!

Énis azt kívánom nektek!És nagyon szép lett a fátok,azzal meg ne is törődj hogy műfenyő,mert nekünk is az van:)))Még az égő is belevan építve az ágak végeibe:))

Örülök hogy jól vagy,na hátha elmúlna már ez a rosszullét!

Sok pusziii ☺☺☺☺☺ ☺☺☺☺☺

2009. dec. 21. 21:08
boldog békés ünnepeket nektek!
282. 43287dec91 (válaszként erre: 281. - Zelzele)
2009. dec. 9. 17:51
látod? csak lazán..:o)))
281. zelzele
2009. dec. 9. 17:47
A tesom volt ilyen szar evo es mindig rohogtunk anyankon mennyit tud idegeskedni emiatt. Na most egy szot sem szolhatok...
280. 43287dec91 (válaszként erre: 279. - Zelzele)
2009. dec. 9. 16:35
szerintem ebből se csinálj gondot, ha látja hogy ez téged mennyire zavar, azért is fogja csinálni, hogy bosszantson...ne foglalkozz vele, elé teszed, ha kér kér ha nem enm, egy idő után látni fogja, hogy nem nagy szám amit csinál és elkezd enni...
279. zelzele
2009. dec. 9. 14:38
engem az evessel kerget a sirba. nagyon piciket eszik egy par fele kajabol.
278. zelzele
2009. dec. 9. 14:37
en is igy gondolom. Ha szomjas ugyis mondja, hogy dzsuszi-dszuszi.
277. 43287dec91 (válaszként erre: 275. - Zsani82)
2009. dec. 9. 10:33

télen nem is csoda hogy nem isznak annyit, ez normális, Gellért szerencsére mindenivó lehet víz, tej, szörp, most a nagy kedvenc a gyümölcstea...

ne aggódjatok, nyárára okosabbak lesznek és inni fognak, főleg ha jó meleg lesz...:o)

276. zelzele
2009. dec. 8. 22:02
Azert szerintem, mert nem mozognak annyit, mint a nyari napon. Arvin sem iszik annyit, o is csak a furdoben iszik vizet:-)))))Egyebkent felvizezem neki a gyumilevet, meg nagyon nagyon lajtos haziszorpot iszik. Ha osszesen megiszik egy 750ml-t egy nap sokat mondok.
275. zsani82
2009. dec. 8. 16:15

Sziasztok lányok!!

Na akkor megnyugodtam hogy a ti gyerkőceitek sem a gyümi evésről híresek!!

Mástól hallom hogy na az ő gyereke nyáron is lemegy a kertbe,eszi az epret,a málnát,a ribizlit,én meg csak nézek,hogy az enyém nem eszi!!Eleinte nagyon zavart,de mostmár nem érdekel!

De viszont van egy másik problémám is!!

Méghozzá az,hogy a vizet se issza!Most biztos meglepődtetek de tényleg ez az igazság!

Ott volt a nyár,a dög meleg,ugye én adtam volna neki,de nem issza,mihelyst megérzi hogy nincs benne "íz"dobja el az üveget!

Néha néha egy-két kortyot megiszik.Pedig nem lehet mondani hogy gyümileveken nőtt fel,mert nem,de inkább a tea az jobban megy neki,már alig teszek bele neki cukrot,úgy éppen megissza,csak ne legyen sima viz.

Már próbáltam ezt az izes ásványvizet,hát mit mondjak??Még én se innám meg,de ő se nagyon itta.

Nagy baj ha nem issza a vizet??Tiszta égő mi?:(((

274. zelzele
2009. dec. 8. 16:06
ja,arrol mar lemaradtam. Azt hittem, h csak a Mexikoin van, mert mi odajartunk.
273. 43287dec91 (válaszként erre: 272. - Zelzele)
2009. dec. 8. 10:42
Trófea már sokfelé van, van a Mexikói úton, a Tétényi úton,...mi most a Margit híd lábánál lévőbe megyünk, a budai oldalon...remélem el tudok menni, nagyon ennék valami finomat:o)))
272. zelzele
2009. dec. 7. 23:57

Nem eszik a gyerek semmit. szo szerint. persze a szar az csuszna... Gyumik immel-ammal (alma, banan, mandarin-neha)

Trofea. Merre fele laktok. En amig otthon laktam pestujhelyen laktam. Trofeaba kismillioszor voltam, jo hely. Hogy pont ilyenkor kell lennie hanyos korszaknak....:-S

Marciusi babak rulez:-)!!!!!!

271. 43287dec91 (válaszként erre: 269. - Zsani82)
2009. dec. 7. 19:29
Gellért sem eszik meg most semmilyen zöldséget, paradicsom, ubi, paprika, semmi...az alma a tuti nyerő, meg a banán, esetleg körte...most ez egy ilyen időszak, nem is eröltetem...:o)
270. 43287dec91 (válaszként erre: 268. - Zsani82)
2009. dec. 7. 19:28

igen, ettől félek én is hogy nem bírok majd enni, bár bírni bírok, sőt 2-3 óránként kell, mert kiürül a gyomrom és akkor még rosszabb...

Gellérttel nem nagyon kellett csillapítani, mert reggel kiökelndeztem magam éhgyomorra, aztán indulhatott a nap, egész nap jól voltam, most meg minden más, mint minden terhesség...bepróbálkozom a homeós bogyókkal, talán segítenek...

269. zsani82 (válaszként erre: 266. - Zelzele)
2009. dec. 7. 18:59

Szia!:)))

Olvastam a naplódat,nagyon édes sztorijaid vannak:)))Jó sokat beszél már,hát Réka még nem tud mondatot mondani:((

De de....márciusi baba lesz András is:))))Sőt,majdnem egy időre vagyok kiirva mint Rékával 3-4 nap különbséggel,ugyhogy éppen kétév lesz köztük!!

De sztem nem birja ha gyümit eszek,mert ma is ettem almát meg hatalmas narit,és sztem nagyon ellenkezett,nem tetszett neki!!

Arvin szereti a gyümiket??Mert Réka még most sem eszi meg:((Pedig nagyon jó lenne!!

268. zsani82 (válaszként erre: 267. - 43287dec91)
2009. dec. 7. 18:44

Szia:)))))

Épp olvastam a naplódat,és beszámoltál hogy hánytál:(((,na de reméljük hamar elmúlik ez az időszak is!Biztos nagyon nehéz így túlélni a napokat!

Na nekünk még hátra van a másik nagyi vagyis anyuék,oda mi 27én megyünk,de hál istennek már a szekrényben állnak az ajándékok becsomizva:))

KÉt napot szántunk rá a multhét csüt-pént,amikor felfáztam:((

Bizony,énis majd ott körül megyek,az pont januárra esik,és tényleg akkor a legideálisabb a 28héten!!Alig várom már,kiváncsi vagyok vajon hasonlít-e Rékára??

Céges vacsi??Fúú,biztos nagyon fini kaják lesznek,de sztem ha megcsap egy kaja szaga akkor aztán lehet rohanni!!!Esetleg szólsz egyik kedves munkatársadnak hogy csomagoljon neked,és vigye el neked másnap:o)))))))))))

A Trófeába??Jújj az nagyon jó hely!!Énis voltam már ott!!

Amivel csillapítottad a hányingeredet az előző terhességednél az nem vált be???

Én mindenesetre jobbulást kívánok neked ehhez az édes teherhez:)))

267. 43287dec91 (válaszként erre: 265. - Zsani82)
2009. dec. 7. 18:07

örülök, hogy jobban vagy!:o)))

mi is voltunk 4d-n Gellérttel, akkor 28 hetes voltam, tök szépen látszott minden..majd most is megyünk...

én elég szarul vagyok, megkezdődött a hányós, rosszullétes időszakom és nagyon nehezen viselem...:o(

mi csak Gellértnek vettük meg az ajándékát, a többi még várat magára, egyszerűen nincs erőm hozzá, pedig 2 hét múlva mi is utazunk a nagyikhoz, ott ünnepelünk, csak 27-én jövünk vissza...

jövő pénteken meg "céges" vacsi lesz, hát nem tudom, hogy fogom kibírni, lehet nem is megyek, ha ilyen szarul leszek, pedig tök finomakat ennék, a Trófeába megyünk...majd meglátom még...

266. zelzele
2009. dec. 7. 17:34

Sziasztok!


Hat Arvin jo kis balhet kivagott, amikor meglatta a "bacsit":-))))))))) de o minden idegen lattan kiveri a balhet. Ma is jott a vizes, pedig regota ismerjuk, sokat talizunk vele megis bogott.....

Mikor jonnek a babaitok? Csak nem megint marciusi pirinyok lesznek:-))))))

Mikulas jo volt egyebkent, kileste a gyerek hol a csoki es kb minden ket percben odamegy es mondja, h csoki.

265. zsani82
2009. dec. 7. 13:26

Sziasztok drágáim!!

Nagyon kedvesek vagytok hogy így aggódtok értem:)))))

Jobban vagyok,jó meleg vizes palack a lábam közé,és sok sok folyadék hogy had tisztuljon a vesém a sok bacitól....azt hiszem megmaradok:)))))))))

Ittam a sok folyadékot,de egész nap a wc-n ültem volna,mert igyis 3percenként kellett menni,persze alig jött pár csepp és ráadásul nagyon csípett,de mára enyhült.

Amugy anyósék voltunk szombaton,és vasárnap jöttünk haza,nagyon jól éreztük magunkat,volt mikulásnak beöltözés,sok sok csoki,stb:))))

A pocaklakó is jól van,majd héten megyek egy újabb teljes vér-vizelet vizsgálatra,uh-ra ebben az évben már nem:(((

Majd jan-ban és akkor csináltatunk majd 4d-t,Rékával is akkor csináltuk és akkor tök jól látszott mindene:)))

Ti hogy vagytok?Szerencsére mi már letudtuk az összes ajándék bevásárlást,márcsak odakell adni majd!!

Na megyek kicsit lakást díszíteni,majd duán még jövök!!!

Sok sok puszi mindenkinek!!

264. 43287dec91 (válaszként erre: 263. - Zelzele)
2009. dec. 6. 16:56
hali, épp olvastam milyen aranyos a fiad! Gellért is bácsinak hívja a mikulást, ha meglátja. a bölcsiben élő miki jött, nem félt tőle egy cseppet sem..:o)
263. zelzele
2009. dec. 6. 16:50
Szia
262. zelzele
2009. dec. 6. 16:50
en is pont ezt akartam kerdezni.
2009. dec. 6. 16:48
mizu zsani? hogy vagy?
260. zelzele
2009. dec. 4. 23:22

Sziasztok!


Zsani igyal cranberry dzsuzt, asszem az az afonya. Kicsit kesernyes ize van. Amikor terhes voltam en is felfaztam egy kicsit es a doki mondta, hogy igyak azt egy csomot, mert az kitisztit egy par napon belul.

Oltatni mi nem oltatunk, a vedono es a doki is megmondta, h ok nem ajanljak...meg amugy is nemakarodzik...de persze ha te vedetebbnek erzed magad tole oltass.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook