Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 napja iszok. Nem tudom feldolgozni édesanyám halálát😢 fórum

2 napja iszok. Nem tudom feldolgozni édesanyám halálát😢 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 27. 00:28
ez nem megoldas a banatodra!sajnalom!
2023. szept. 24. 15:48
Részvétem:(
12. Sütikee (válaszként erre: 10. - Loretta30)
2023. szept. 24. 14:53
Az én anyukám sem akart menni, egyszerűen nem ébredt fel. Mai napig képtelen vagyok kimondani hogy meghalt!
11. Sütikee (válaszként erre: 10. - Loretta30)
2023. szept. 24. 14:51

Igen, ugyanígy! Részvétem neked is 🖤

Én elkezdtem pszichológushoz járni, mert tisztában vagyok azzal, hogy segítség nélkül nem fog menni a feldolgozás.

A háziorvos felírt valami bogyót, de úgy beszédültem tőle, hogy soha többet nem nyúlok hozzá. Én hiszem, hogy fogja a kezem, ahogy életében megígérte, és hiszek a jelekben, hogy ő küldi a fehér pillangókat, az álmokat, stb.

Nagyon nehéz nélküle. Az első héten két nap alatt fogytam 5 kilót, ráadásul én gyomorbeteg is vagyok.

2023. szept. 24. 13:32

Én is tegnapinak láttam tegnap, most meg úgy látom valóban 2020-as bejegyzés... Megújítottam. 🤷‍♀️


Sütikee részvétem! 🖤 Fidel, az én anyukám sem szándékozott elmenni még, pedig csak 67 éves volt, de sajnos megtörtént. Bele kell nyugodjunk, sajnos, mert vissza nem jön már, ha nagyon nehéz is, el kell engednem...


Különben érdekes ez az ivás téma (bár nem írta, hogy alkoholt inna, mindenki erre gondol), ên egyszerűen enni nem tudok, 5 kilot fogytam 1 hét alatt az 53-ból... es meg kell erőltessem magam, hogy miközben a gyomrom görcsben, egyek jókat, különben elfogyok és nevelheti fel más a gyerekeimet?! Na meg folyamatosan szorít a mellkasom... a folyamatos sírás és azon gondolkozás, mi lett volna, ha... Másnál is ilyen?

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Babi11)
2023. szept. 24. 12:43
2020. február 23. 18:35
8. Babi11 (válaszként erre: 6. - Sütikee)
2023. szept. 24. 12:39
tegnapi
2023. szept. 24. 00:38
Figyelmeztettem a 90 + éves Édesanyámat,hogy ha megteszi velem, hogy nekem el kell mennem a temetésére,akkor többé szóba sem állok vele! Megigérte,hogy a kedvemért túlél, közben jókat nevettünk a lehetséges végnapjainkon.
2023. szept. 23. 21:19
2020-as vallomás! Azóta talán nem iszik....
5. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 21:13
Én nem iszom, de én sem tudom feldolgozni, én is nemrég veszítettem el!
4. Loretta30 (válaszként erre: 2. - Loretta30)
2023. szept. 23. 19:56

Őszinte részvétem!


Az alkohol nem old meg semmit, sőt más mérgek sem. Sőt. Nekem Frontint javasoltak, olvasva a mellékhatásait, inkább be sem szedem. Hogy aztán hallucináljak, meg mittomén. Ezt hagyd abba és próbálj inkább valahol arra gondolni, hogy anyukád azt szeretné, hogy kibird!

3. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 19:44

Szia.


Őszinte részvétem.


Tudom, mit érzel...


DDDDEEEEEEE


Gondoltál arra, hogy Anyukád mit szólna ahhoz, hogy 2 napja iszol?!??

2023. szept. 23. 19:22
Holnap lesz négy hete, hogy anyukám elment. Érzem min mentél keresztül, s azt is hogy végtelen veszteség, ha nem zakkanunk meg, másképp lesz annyi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook