Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 2 napja eltávolítottak egy anyajegyet az arcomról, a heget ami marad, hogyan lehet halványítani?Mik a tapasztalatok? fórum

2 napja eltávolítottak egy anyajegyet az arcomról, a heget ami marad, hogyan lehet halványítani?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


17. Vivii90 (válaszként erre: 16. - Katinka78)
2010. ápr. 28. 19:34
Köszi szépen, szerencsére nekem elég pici a heg, remélem gyorsan fog majd gyógyulni, de utána járok az általad írt krémeknek mindenképpen:)
2010. ápr. 28. 14:13

Nekem 1 hónapja vettek le 3-at!

A doktornőm 2 krémet ajánlott, amivel nappal ill. éjszaka kenegetnem kell. Az egyik neve Advantan, ezt nem váltottam ki, mert elolvastam a neten, hogy terhesek és szoptatósok nem használhatják, és én az utóbbi kategóriába tartozom. A másik neve zeraderm, ez pedig egy hegkezelő készítmény. Most próbálom beszerezni, mert nem minden patika forgalmazza. addig is Xeragelt használok, ez is egy hegkezelő.

2010. ápr. 28. 12:57
Végre, kivették a varratokat! Mindenkinek köszi a biztatást:=)
2010. ápr. 23. 21:32
Aloe Vera gèl, de az igazi ès 100%-osat vàlaszd, vagy Aloe Vera spray. Megyorsitja a gyogyulàst, ès termèszetes. Baràtnomnek egy autobalesetben szilànlosra tort az arca, az arcbore az also irha rèteggel agyutt lifegett az àlla alatt. Szornyu volt, 1 èven àt kente az arcàt Aloe Vera-val, màra màr csak 1-2 pici heg maradt.
13. hessy
2010. ápr. 23. 13:46
Nekem 5 hónapja vették le az arcomról. Nagyon szépen gyógyult, már alig látszik. 6 hónapot mondott a doki a teljes gyógyulásig. Varratszedés után körömvirág kenőcsöt ajánlott rá. Ne félj, a varratszedés egyáltalán nem fáj! Max kis csípést érzel.
2010. ápr. 23. 12:52
Köszi szépen a válaszokat, már alig várom, hogy kiszedjék a varratokat, drukkoljatok, hogy ne fájjon!
11. Ekka
2010. ápr. 22. 12:46

Nekem nem egy anyajegy van az arcomon, hanem egy rakatnyi!:)Mindenki azt mondja milyen szexi:D


..de a viccet félre téve: nekem 1-et távolítottak el.

Elég gyorsan rendbejött, csak nem kell kenegetni mindenfélével.

Válassz valami jó kis krémet. (én Babe bébiarckrémmel kentem)

Korrektort meg a púdert azért nem ajánlom, mert nekem pl. totál kiszárította, és nem akart a heg eltűni.. (persze, ha valami olyan helyre kell menned, ahol zavar, egy kis korrektor elfér, de csak éppen)

1/2 év után már alig fog látszódni és, ha még egy kis napfény is éri, tökéletes lesz..;)

10. xti_
2010. ápr. 22. 12:07
nekemis vettek le, az én orvosom azt mondta, hogy amíg be nem gyógyul - tiszta eleven volt, lézerrel csinálta - aloe vera géllel kenjem. a contractubex-szel a már hegesedő bőrt lehet kezelni, de szerintem el is hagyható, egyrészt, mert fényérzékennyé teszi a bőrt, másrészt pedig az arc bőre - ellentétben más testrészekkel - nagyon szépen, magától is szinte hegmentesen gyógyul.
2010. ápr. 22. 10:51
Írd ám meg hogy javul! :)
8. Vivii90 (válaszként erre: 6. - Mya01)
2010. ápr. 22. 10:31
Ja köszi szépen, azt hittem az előzőt nem küldte el, szarakszik a netem. Köszi a krém ajánlást, lehet még ma beszerzem:)
7. Vivii90 (válaszként erre: 4. - Mya01)
2010. ápr. 22. 10:29
Köszi.Oké, nem akartam még púderezni, csak később. Nem szeretném, ha nagyon látszódna. Nagyon zavart az anyajegy az arcomon, amikor ott volt, de azt sem akarom, hogy most a heg, miatt érezzem csúnyának magam, és nagyobb legyen, mint maga az anyajegy.Nem akarom takargatni, elég volt az anyajegyet.Remélem nem gondolsz hiúnak, de most már normálisan akarok élni, mindenféle megbélyegzés nélkül.
6. Mya01 (válaszként erre: 5. - Vivii90)
2010. ápr. 22. 10:26

Ja, azt hittem így szeretnéd elfedni.:)

Ez természetes,nem hiúság,mindenki szép arcot szeretne. :)

Ha van lehetőség lámpázd,a kenőcs nem olcsó 1800.- azt hiszem, ápolónő nagynéném ajánlotta,ők is ezt szokták a betegeknél használni.Van aki nem esküszik rá, egy próbát megér.

5. Vivii90 (válaszként erre: 4. - Mya01)
2010. ápr. 22. 10:22
Köszi a választ. Nem most akarom púderezni, meg kenegetni, hanem később, mert amikor az arcomon volt, nagyon frusztrált voltam, és zavart, de azt sem akarom, hogy most leszedettem, és nagyobb lesz a heg, mint az anyajegy volt.Ne hidd, hogy hiú vagyok, de szeretnék most már normálisan élni, mint bárki más, és nem szeretném takargatni a fél arcomat, mint eddig.
4. Mya01 (válaszként erre: 3. - Vivii90)
2010. ápr. 22. 10:17
Még csak két napos,ilyenekkel még ne kend,nehogy érzékeny legyél rá,nem tesz neki jót a sok kémiai cucc.Elhiszem,hogy eltüntetnéd,de fontosabb,hogy szépen helyrejöjjön.Engem műtöttek vakbéllel két hete,nemrég kezdtem lámpázni,tegnap kezdtem kenegetni,így még nincs tapasztalatom mennyi idő alatt gyógyul.Egyik rokonomnak nyílt seb volt a kezén,azt nagyon szépen helyrehozta,szinte nem is látszik.
2010. ápr. 22. 10:11

Köszi:)Bepúderezhetem, vagy bekenhetem korrektorral?

Mikor kezd el halványodni? mert még nagyon nem szép:(

2010. ápr. 22. 09:59

Szia!

Ha van bioptron lámpád,vagy valakinek a családban,lámpázd napi 5x, az állítólag nagyon jó, én is így gyógyulgatok.Illetve vettem contractubex gélt, elvileg ez is jó,csak idő kell hozzá

2010. ápr. 22. 09:58
2 napja eltávolítottak egy anyajegyet az arcomról, a heget ami marad, hogyan lehet halványítani?Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook