Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 évesnek ajándékot? ÁÁÁ!!! Segítsetek! Az egyik játék már túl babás neki, a másikból mindjárt kinő, a harmadikhoz túl kicsi, egy őrület!!! fórum

2 évesnek ajándékot? ÁÁÁ!!! Segítsetek! Az egyik játék már túl babás neki, a másikból mindjárt kinő, a harmadikhoz túl kicsi, egy őrület!!! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
35. 33aa509d53 (válaszként erre: 2. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 10:37

szia!

az én kislányom most novemberben volt két éves:

konyhát vettünk neki, kapott még blúzt,melegítőt egy olyan rajzolót, amit le lehet törölni.

a kiskonyhát betettem a konyhába, és amikor én főzök, neki is adok valamit mindig és ős is főz.....nem lehet megunni, mert ha veszel még hozzá kis villákat, kanalakat, edényeket, sokáig el fog vele játszani.

34. Sylvia81 (válaszként erre: 33. - Pmjudit)
2009. dec. 5. 10:36
Az én lányom is kapott Verdás kormányos könyvet, nagyon szereti azt is. :)
33. pmjudit (válaszként erre: 28. - L.Niki18)
2009. dec. 5. 10:31

Szia Niki!


Nálunk most a munkagépek a nyerők. Távirányítós nagyméretű modell-markolót, hozzávaló szintén távirányítós teherautót, már megvettük.

Kap még tologatható traktort és tlán targoncát. Ezenkívül mesekönyveket: a Boribon sorzatból a Boribon autózik hiányzik, ezt megkapja, az Anna, peti, Gergő sorozatból kap egyet és veszek neki keménytáblás Verdás , kormányos mesekönyvet. kap még Verdákat. Legalábbis ez a terv.

Néhány napja írok naplót, abban a fejlemények olvashatók.


Ti mit vesztek?


A topicindítótl bocsi, az Offért.

32. 9cb35398ff (válaszként erre: 30. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 5. 10:31

egyetértek:)


Én nagyon jó játékokat találtam egy oldalon..privibe elküldöm bárkinek.

Évről évre kinövik a játékokat és mindig találok újakat...nekem nem gond ajándékot választani.

2009. dec. 5. 10:23

lányom pont 2 lesz karácsonykor, így neki dupla ajándék kell. Megkapja nagylányom minikonyháját, amit még nem látott, mert a padláson van. anno fenyö éjjeliszekrényekböl készítettük, 1 tüzhely + 1 mosogató, ahhoz veszek még edényeket és fa zöldségeket. igazából neki is mindene megvan a 2 nagytesó után, nehéz. Kap még a fürdökádba egy hiperszuper vizes játékot. idén asszem ennyi lesz.


esetleg dupló vagy playmobil állatfarm??

a playmobilt nagyon szereti, és az ablakos könyveket is.

2009. dec. 5. 10:18

Na jó, most már az az érzésem, hogy te ezt nagyon-nagyon felfújod. Ha már tényleg mindenetek megvan, akkor miért játékban gondolkodsz? Úgysem az a pillanat számít egy két évesnek, ami a fa alatti csomagbontást jelenti...


Legyen az egész karácsony egy élmény, finom illatokkal, fényekkel, beszélgetésekkel...kapni meg kapjon egy akármilyen vackot.

29. marc§ika (válaszként erre: 23. - Sylvia81)
2009. dec. 5. 10:13
látom nálatok is nagy kedvenc!:-) a kisfiam le se teszi amióta megvan,nagyon imádja és olyan szépen rajzolgat már rá!:-)
2009. dec. 5. 10:10
Tényleg, megnéztem az adatlapodat. Kisfiadnak mit veszel? :-)
2009. dec. 5. 10:09
Na megvan már mit veszel a kislányodnak? Van itt sok jó ötlet az tuti! :-)
2009. dec. 5. 10:06
Minikonyha, puzzle, Duplo-Lego, orvosi táska, porszívó, takarítószett, baba, babakocsi, Hello Kitty, távirányítós kutya, vasaló, vasalódeszka, mosógép, pénztárgép stb.
25. Sylvia81 (válaszként erre: 24. - Marc§ika)
2009. dec. 5. 10:06
Ez viszont igaz. A mi rajztáblánk is 3+-os... :)
24. marc§ika (válaszként erre: 8. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 10:04

nem feltétélen kicsi ő azokhoz.

Van sok féle baba mindenféle kiegészítővel...szerintem nem lenne már kicsi hozzá.

Pl az én kisfiam is 2 éves lesz pár héten belül és a napokban vetem neki egy mágneses rajztáblát,nagyon imádja egész nap kerül fordul és rajzolgat...pedig arra sem 2 éves kor van írva...az én kisfiam szerelőasztalkát kap majd,és az is 3 éves kortól ajánlott,pedig nincsenek benne apró részek,csak azért ajánlják 3 éves kortól mert magasabb mint a 2 éveseknek való...megkérdeztem a boltban!


ha figyelsz arra hogy ne legyenek benne nagyon apró részek akkor nyugodtan vehetsz már neki 3 éveseknek való ajándékot is.

2009. dec. 5. 10:03

Rajztábla? Párom tegnapelőtt hozott a lányunknak, szintén 2éves, azóta még WCre is azzal megy, még fürdeni is azzal akar. :)

Az a fajta, ami a mi gyerekkorunkbana is volt: van egy fehér "lap", és ahogy hozzáérinted a műanyag ceruzát, látszik a lapon. Ha már tele van, le lehet törölni úgy, hogy egy pöcköt végighúzol a kép alatt. Létezik homokos és mágneses kivételben, mi az utóbbit vettük, szerintem nagyon jó. A mágneses azért jobb, mert van hozzá 4 forma, van is neki tartó a szegélyen, és mivel mágneses, nem esik ki, nem tűnik el szanaszét a lakásban. És annyira nem kicsi, hogy lenyelhesse. Van belőle különböző árkategória, láttam már 1500ért, de 5000ért is. Mi most akciósan vettük Bécsben, Fisher Price-os, tök olcsó volt ahhoz képest.

A tescoban 4ért láttam egész nagyot, kb. A4-es méretű volt a rajzfelület.

2009. dec. 5. 10:02
Később visszajövök, hátha fogod már tudni mit vegyél. :)
2009. dec. 5. 10:02
Vagy igen, kedvenc mesehőse plüssállatban, nekünk pl. van Elmonk. :-)
2009. dec. 5. 10:00

Értem. Igen nehéz. Nekem kisfiam 3 éves lesz márciusban. Most Karácsonykor az apa és anya Jézuskájától biciklit fog kapni, van már egy de az még nagy neki és nehéz hajtania is. Itt külföldön meg nins hó, és nincs nagyon hideg mint otthon, így ki tudja használni akár most is. :-)

Szóval diavetítő? Miket lehet még venni? :-) Huh...aztááán tanuló pénztárgép is van, vagy valami nagy plüssállat, vagy olyan plüssállat ami fotel is. :-)

Beszélő baba, játékporszívó, (sok gyerek odavan a rendes porszívókért), rajztábla, gyurmakészlet.

19. nina78 (válaszként erre: 16. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 5. 09:58
:D
2009. dec. 5. 09:56

Szokott mesét nézni?

Ha igen , biztos van kedvence...

Az én kislányom 2,5 éves és a Fifi Virágoskertje című mese a kedvence , az összes szereplőt meg lehet venni kis házikóval együtt.

Két évesen a kislányom már tökéletesen beszélt , biztos el is tudja mondani mit szeretne.

Mi most tőle kérdeztük és ő mondta, hogy miket kér.

A télapótól Eperke babát (mesehős) kért.

17. Heni86
2009. dec. 5. 09:55
minikonyha? vagy ahhoz még kicsi?
16. 6208ad5eaa (válaszként erre: 15. - Nina78)
2009. dec. 5. 09:54
ez mi? esetleg privátba megírnád?
15. nina78
2009. dec. 5. 09:50

Szia!

Én ezt vettem a lánykámnak:).

A nevét nem írom illatos maci.

2009. dec. 5. 09:49
ugye nehéz? :(
13. 6208ad5eaa (válaszként erre: 12. - L.Niki18)
2009. dec. 5. 09:48
hintaló és tanuló kutyus is van, bicikli meg nem a lakásba való :( azt majd a tavasszal a névnapjára gondoltam
2009. dec. 5. 09:46
Vegyél neki hintalovat, vagy egy neki való kicsi biciklit. Esetleg tanuló kutyus? :-)
2009. dec. 5. 09:44
A 2 és fél évesem egy igazi klasszikus gitárt fog kapni karácsonyra (persze 60 cm-es méretben).
10. 6208ad5eaa (válaszként erre: 9. - Kismóki 2)
2009. dec. 5. 09:44
sajnos ilyeneink is vannak :(
2009. dec. 5. 09:43

-állatos képeskönyvek

- fa puzzle fogantyús kirakók

- hintaló, szobahinta

2009. dec. 5. 09:39
ha 3 éves lenne nem lenne bajom, mert lehet kapni mindenféle barbit meg egyéb ilyen apró babás kütyüt, kutyussal meg stb, babaházakat, meg szerepjátékokat, de ahhoz most meg még túl kicsinek tartom, vagy hülyén gondolom?
2009. dec. 5. 09:38
Foglalkoztató füzet? Első laptop?
2009. dec. 5. 09:37
Jahhh ez így más. :) Akkor nincs ötletem sajnos...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook