Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18évesen gyereket vállalni? fórum

18évesen gyereket vállalni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
41. kefekötőke (válaszként erre: 37. - Kisiskolás1)
2010. márc. 21. 15:19

Jól látod a házasélet buktatóit.

Bizony a kisgyermek ordít és már olyan uncsi hallgatni mikor én telcsizem a barinőmmel.

A háttérkapcsolat lejárta után meg a férfinak reggel büdi a szája ,előtte nem volt.Most már egy életen át ezt kell elvisened,pedig ha tudná a világ,hogy a tied nem is barna, sőt az illata egyenesen Gabriella Sabatini,sőt pár év múlva az éjszakai pakolás az arcodon egyenesen követelmény lesz fenthagyni nappalra is.

40. 3a92f8d690 (válaszként erre: 38. - Kisiskolás1)
2010. márc. 21. 15:08
hát még a sza.ros pelus az aztán a valami jájj:-D
39. 3a92f8d690 (válaszként erre: 37. - Kisiskolás1)
2010. márc. 21. 15:07
jájjjjjjjjj:-)) Vagy ha elfingja magát és a wc is foglalt:-DD
2010. márc. 21. 15:07

na jó egy kicsit tulzásba vittem a büdi szájat meg csipás szemet

de akkor is így van

annyi rossz szokása lehet egy embernek amit lehet te nem viselsz el

2010. márc. 21. 15:06

nem szabad

áhhhhhhhh

nagyon nagy felelőtlenség lenne

látszik rajtad(a topikindítn), hogy fiatal és komolytalan vagy még

a párod meg hát....nem is mondom

írtó nagy feladat

éjszaka fent lenni vele mert ordít, de senki nem tudja mitől

ezt nagyon meg kell gondolni

és nem 18 évesen 1 éves háttérkapcxsolattal

nem is laktatok még együtt, hogy milyen a másik amikor reggel büdi a szája és csipás a szeme

2010. márc. 21. 14:59
Jó akkor nem én vagyok a bunkó már megíjjedtem.....(jó én 27 voltam mikor született a fiam de úgymond kiéltük magunkat nem volt szó gyerekről)..... a fórumindító ahogy nevezett:-)Emó bébi....
35. kefekötőke (válaszként erre: 33. - 3a92f8d690)
2010. márc. 21. 14:45

Sokan tesznek fel itt kérdést ,aztán ha valaki a szeme közé mondja a véleményét akkor vérig vannak sértve.Mert mi az ,hogy nem azt mondja amit hallani akarok!?

Semmi közöm senki magánügyéhez ,de úgy felforr bennem a méreg ,ha ilyen és hasonló kérdéseket olvasok,nem tudom megállni,hogy ne osszam az észt.

Az is érthetetlen számomra ,hogy itt többen gyereknek tartanak 19 éves fiút,(vagy férfit,)

Én 19 évesen be voltam sorozva katonának,kéz a kézben sétálgattam egy lánnyal,és tervezgettük együtt hogy lesz ha majd 2 év múlva leszerelek.

Lesz majd 2 gyemekünk ,dolgozunk,esti tagozaton egyetemre járok.

az igaz valahogy az nem jött szóba hol fogunk lakni.

Lehet,hogy tényleg gyerek voltam én is.

2010. márc. 21. 14:23
Jaj ne kötekedjek már tavasz van csiripelnek a madarak:-)) Csak a szépre jóra koncsentrálok:-))
2010. márc. 21. 14:22
Szerintem Emóka bedepizett és elhúzott nem tetszett neki a véleményünk..........nem tudom mit várt....azt sem tudod emóka hogy milyen kérdést tettél fel!!!!!!!!!!!!!!
32. kefekötőke (válaszként erre: 1. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 14:05

"1honap mulva kezdjük el a baba projektet ...

S szerintetek?"


Ha már kíváncsi vagy a véleményünkre akkor én leírom.

Amíg Te a családalapítást férjestől ,

( de lehet ,Te összebútorozásnak a férjet meg barátomnak hívod),gyermekestől,babaprojektnek hívod éretlen vagy még az együttéléshez is, nem a gyermekneveléshez.

A családi élet ha jól van bekötve valaki általában 2 különnemű ember életen át tartó köteléke gyermekekkel,akiket nem árt tervezni de nem úgy,hogy első a karrier,meg az autó.


Érdekes lehet a "sulitok "is amit még nem fejeztél be.

Talán be sem kéne ,olyan suliba kéne átjelentkezni ahol a nyelvtant úgy tanítják,hogy együtt és nem 1ütt!

Még egyszer írom te kérdeztél,nem kell megsértődni a véleményen,elgondolkodni nem árt .

31. 3a92f8d690 (válaszként erre: 30. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 13:37
A babától el s hízhatsz mi lenne akkor kis emóska:-DD láttam a korábbi hsz remélem nem te vagy azon a képen gyerek vagy még nagyon!!!!!
2010. márc. 21. 13:35

igen..elmondtam h mi a tervem...es azt is,hogy mi a kerdesem!!!! de most bele kerultem ebbe a baba tervezesbe :S

es kivancsi voltam a velemenyekre...

de latom h ez is baj,ugy hogy megyek ...

sziasztok

29. 3a92f8d690 (válaszként erre: 27. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 13:27

DEhát én is azt írtam mint a többiek nem akarsz te gyereket csak csevegni akartál ...........úgyis elmondod mi a terved a jövőre akkor mnek kellett fórumot indítani???

Én nem vagyok bunkó ............

28. Első (válaszként erre: 1. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 13:21
Szerintem ne siesd el. Még ráértek vele. Először fejezd be az iskolát, mert gyerek mellett már nehéz lesz. Persze döntened neked kell.
2010. márc. 21. 13:21

Barbika25!

ertelmesen le irtam a dolgokat,csak figyelni kellene,es nem pedig bunkoskodni a masiknak,mert fel tett 1 kerdest!!

2010. márc. 21. 13:18

azert terveztem ugy,hogy 4ev mulva,mert 3ev alatt be fejezem a sulit,es 1ev alatt jol ossze szedem magam anyagilag(remelem)bar minden erommel ezen leszek(kulfoldre megyek dolgozni 1evre)!!!!!!!ugy terveztem meg,hogy amikor meg szuletik a baba,attol kezdve nyittatok neki 1 kotvenyt,amibe teszek neki havi 30ezret!!amit majd 18eves koraban vehet ki!! ezzel akarom meg alapozni a jovojet!!!de ezt csak akkor tudom vegbe vinni,

ha 100%ig be fejeztem a sulit!!!

25. 3a92f8d690 (válaszként erre: 24. - 3a92f8d690)
2010. márc. 21. 13:16
Mikor ott a gyerek már hova gondolkodnátok???Előtte kellgondolkodni!!!A gyerek az nagy felelősség!!!Inkább utazgassatok vegyetek 1 kutyát vagy mit tudom én de semmiképpen nem jó ez a babatéma a ti helyzetetekben
2010. márc. 21. 13:15

Ezt hogy érted??????????????



"

ha meg lenne a baba, akkor pedig meg gondolnank magunkat, mert hulyek voltunk :/

23. 3a92f8d690 (válaszként erre: 18. - Vercsaszy)
2010. márc. 21. 13:14
Most akkor nins apa??Nagyon sajnálom de erős vagy és végig kell csinálni ez van:-)Sok erőt és kitartás a baba kárpótól majd meglátod és a gyerekeid is veled vannak ami nagyon jó dolog nektek így kerek a világ és párod most merre van hogy maradtál így ??Mikor kismama vagy ???
22. c42aaaac41 (válaszként erre: 13. - Burkuska)
2010. márc. 21. 13:11
hello szivem!mizu?
21. Vercsaszy (válaszként erre: 19. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 13:01

Úgy gondolom jól döntöttél,jól gondolkodsz.

Nem érzem még benned azt a nagyon erős akarást,azt a nagyon erős vágyat,hogy:gyereket akarok,mert akarom minden érzékszervemmel,szívemmel-lelkemmel!

Ezt már a kérdésed is bizonyítja,hiszen feltetted a kérdést,holott erre Neked kéne tudni-érezni a választ...

Engem annak idején még az is lebeszélt a terhességről,akinek az volt a dolga,hogy rábeszélje az anyákat,tartsák meg a babájukat...

Mégsem tudott senki eltántorítani attól,hogy megtartsam a bébit.Ezt így nálad hiányolom...:)

De majd eljön,van még időd bőven!

20. sasha222 (válaszként erre: 19. - D7e65d27c4)
2010. márc. 21. 12:59
Viccelsz??? Előtted még az egész élet!!! Nagyon sok mindenről mondanál le így. Már bocsi, de egy 19 éves fiú is még gyerek. Most akarjátok, de ez csak pillanatnyi, szóval nem egy állapot! Annyi mindent kell még csinálnod! Hiszen csak egyszer élünk...a gyerek meg jöhet 10 év múlva is - akkor sem késő, SŐT!!!! Sok tapasztalattal kell még gazdagodnod, és sokat kell még tanulnod. Bocsi, h ezt írom, de sok pasit is meg kell még ismerj, és rengeteg mindent már egészen másképpen fogsz látni később. 18 évesen még csak belenyalunk a világba....de meg is kell kóstolni úgy igazán :)
2010. márc. 21. 12:54

tudom hogy nagyon nagy felelotlenseg !!

de ezt mondtam neki is,hogy tul korai,ha meg meg is fordult az en fejemben is:(

de nem szeretnek ugy babat vallalni,hogy nem tudok megadni neki semmit,amire szuksege lenne!!!nem akarom hogy nelkulozzon:S azt sem akarom,hogy

ha meg lenne a baba,akkor pedig meg gondolnank magunkat,mert hulyek voltunk :/

2010. márc. 21. 12:54

Én is 18 évesen szültem az elsőt,a semmire!Semmim,és senkim nem volt!Felelőtlen voltam,de gyorsan hozzáteszem,hogy nem bántam meg!Sőt,életem értelme lett.És akkora erő volt bennem akkoriban,hogy tudtam,bármi történjék is,KELL NEKEM EZ A GYEREK!ENYÉM!

Csak ami még lényeges,hogy ez 14 évvel ezelőtt volt,és teljesen más világ volt akkor.Volt munkahely,nem volt ekkora nyomor,stb.

A mai eszemmel nem támogatnám az ötletet,főleg,hogy én hogy jártam a 19 éves barátommal.Ő is gyereket akart,rábeszélt,én gondoltam,most vagy soha,tettünk is érte,megfogant a kis drága,és most apa rájött,hogy ő még fiatal,élni akar még.Megijedt a rá váró felelősségtől.Így elhagyott.Pokoli napjaim vannak mostanában emiatt.A már meglévő két gyermekem,és a kis harmadik szaros a hasamban tartják bennem a lelket...

Szóval egy szónak is száz a vége,lehet hogy Te érett vagy már rá,de a férfiak többsége 19 évesen még gyerek,bármennyire komolynak-érettnek is tűnnek!(kár,hogy én ezt későn láttam be)

2010. márc. 21. 12:46

Barbika25 nem ertem :)

Mindenkinek nagyon koszonom a valszt:))

hat igen,en is tudom hogy nem lenne konnyu felnevelni 1 babat :S nem avattuk be a szuleimet:S

es bele gondolva,en is szeretnek elni,es epiteni a karrieremet!! meg 3evem van a sulibol,de utanna szeretnek meg 1+szakmat!!! en 4ev mulva terveztem hogy lesz babam!!!

2010. márc. 21. 12:46

Még annyi, hogy mi öt éve vagyunk együtt, és most várjuk első babánkat, úgyhogy tudom miről beszélek.

Mi is sokat hezitáltunk, hogy belevágjunk e, pedig mindkettőnknek van munkája, fedél a fejünk fölött. nektek pedig még semmi sincs. Felelőtlenségnek tartom.

2010. márc. 21. 12:43
A gyerek az felelősség, ti még túl fiatalok vagytok, és csak egy éve vagytok együtt, még nem is ismeritek igazán egymást. Miből tartanátok el egyáltalán, ha meg abbahagyod az iskolát mi lesz veled? Túl sok a ha... Inkább még éljetek!
2010. márc. 21. 12:43

18 évesen szültem a fiamat..mindkettőnknek volt munkahelye, és saját lakás..

A mai világban másként működnek a dolgok.

Meggondolatlanságnak tartom ilyen fiatalon, főleg a fiú részéről..Hiszen még ő is csak egy gyerek..

13. Burkuska (válaszként erre: 11. - Burkuska)
2010. márc. 21. 12:41
jajj,bocs qui...
12. 3a92f8d690 (válaszként erre: 9. - C42aaaac41)
2010. márc. 21. 12:41
Gondolom mindjárt kapunk választ:-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook