Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 nappal aktus után halvány pozi lehet baba? fórum

18 nappal aktus után halvány pozi lehet baba? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2014. febr. 27. 08:38
Ha minden rendben megy, és továbbra is erősödik, akkor mikorra várhatóak a rosszullétek?
2014. febr. 27. 08:29
Volt még femibionom, azt vettem be, meg szimpla adag c,b komplex,e,magn-kalc,cinket. Meg az inozit port fogom továbbra is. A feketeköményre rá van írva h babásan nem ajánlott, uh azt nem, a káposztalevessel vagyok bajba, hogy lehet-e.
2014. febr. 27. 06:36

Reggel úgy keltem, hogy görcsölgetett, gondoltam tuti megjön...

De nem. Nem bírtam magammal, csináltam tesztet. Egy picivel mintha erősebb lenne. De én ezt még mindig nem tudom elhinni...

39. Cessi (válaszként erre: 25. - 848af36cf9)
2014. febr. 26. 19:19
Az, hogy néha-néha görcsölgetsz, teljesen természetes. Nekem is volt olyan szúró érzésem, kicsit olyan volt, mintha a méhem felé húztak volna. És görcsölgettem is, sokat. Magne B6 segített :)
38. Éva82
2014. febr. 26. 18:35
Hát ez nem mondható halványnak. Láttad volna az enyémet. Szerintem azt csak én láttam.... :D
37. much
2014. febr. 26. 17:54
Ha nem doki ajánlotta, én akkor is megkérdezném őt, hogy mi legyen. Vagy lecserélném terhesvitaminra, mert abban minden van, és nem árthatsz vele. Úgy tudom, csak a nagy mennyiségű A vitamin lehet ártalmas. Szerintem azért hívd csak fel a dokidat, hogy mikor menj hozzá, mert azt meg kellene néznie, hogy nem e méhen kívüli, vagy hogy szabályos e a petezsák, meg a szikhólyag. Az, hogy dobog a szíve, az már azt hiszem a 6.-7.-héten is látszik, csak én úgy kaptam időpontot, hogy csak a 8.-on tudtam menni.
36. 848af36cf9 (válaszként erre: 35. - Much)
2014. febr. 26. 17:44

Ezeket nem a dokim ajánlotta,úgyhogy ő ebbe nem tud segíteni...szerintem...majd beszélek az illetékessel :)

8.hét előtt akkor nem megyek el,csak utána.

De ezek után előfordulhat még hogy megjön...? Mert csak jövő kedden kéne neki...

35. much
2014. febr. 26. 17:37
Hát ha ennyi mindent szedsz, ennyi mindenre, akkor minél előbb keresd fel a dokidat ezekkel kapcsolatban. Engem görcsök miatt írtak ki táppénzre, és nekem felírták a Nospát is a Magnézium mellé ha kell. De erről is választ kapsz a dokidtól. Nagyon korai terhességnél nem nagyon fog látni semmit a doki, ezért mondják, hogy nem érdemes menni. Csak tapintásból tudja megmondani a méhszájból, hogy valószínű valami van, meg esetleg laborból, hogy emelkedett a terhességi hormon. Nekem az 5. héten mutatta ki először az UH a petezsákot, meg a szikhólyagot, és 8.-on, hogy élő embrió van, de azt hiszem az már előbb is látszik.
2014. febr. 26. 17:10
Dokihoz 6.hét előtt nem érdemes elmenni ugye?
2014. febr. 26. 17:06

Az a baj túl sok mindent is szedek most... Nem tudom mit kellene elhagynom. C,b komplex,e,cink,magn-kalc, b6 külön, káposztaleves,feketekömény,inozit por - utóbbi kettőt az inzulinrezisztenciám miatt. Az előzőeket pedig egy cortisol kúra miatt, mert tul kevés a cortizolom...

De szterintem ha télleg baba azt a dózist lecsökkentem, de nem hagyok el semmit...

Vélemény?

32. 848af36cf9 (válaszként erre: 30. - Milcsi7)
2014. febr. 26. 17:01
Szedek azt is egy ideje :)
31. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 29. - 848af36cf9)
2014. febr. 26. 16:52

A méhed van "feldagadva" azért göcsölsz. Én a pozi teszt másnapjától a 36. hétig napi 2 szem 500 mg magnéziumot szedtem. Esetleg irass a dokival magnesii citricit, az nagyon jó és az ára is jó.


A teszted pedig nem halvány, nagyon szép!

2014. febr. 26. 16:30
Bizony már ennyire az elején! Ezeket szedd továbbra is és én még folsavat is szednék a helyedben, az a legfontosabb most a babának!
2014. febr. 26. 15:54
De egyébként már ennyire az elején növekszenek,nyúlnak a dolgok? De ez még annyira az eleje, még ő is olyan csepp...
2014. febr. 26. 15:53
Alapból szedek 500mg magnéziumot és B-komplexet a stressz miatt. Volt már h nospát vettem be, de így hogy lehet hogy baba nem fogok. Köszi! :)
27. much (válaszként erre: 25. - 848af36cf9)
2014. febr. 26. 15:47
Igen, ez mind a babától van, jól mondják, növekszenek a dolgok odabent, nyúlnak a méhszalagok, meg a hormonok dolgoznak. Mikor mész dokihoz? Nyugodtan vegyél be Magne B6-ot, az enyhíti a görcsöket, és nem árt a babának. De ha nagyon görcsölsz, vagy van vérzés akkor doki.
2014. febr. 26. 15:25
A görcsölgetés természetes. Persze, ha erősen görcsölsz és esetleg vérzel akkor irány a doki. Amúgy pedig csak a hormonok dolgoznak, tágul a méhed (ez nem fájdalommentes), készül a kuckó a babának.
2014. febr. 26. 15:24
Meg a hüvelyemben érzek néha ilyen nyilallás félét...az is lehet a babától?
2014. febr. 26. 15:22
Azt nem mondtam,hogy eléggé görcsölgetek... Előző hónapban 21.napra jött meg, most is már 18.nap óta görcsölget,gondoltam most is megjön előbb. Aztán csak nem jön meg, gondoltam tesztelek. Ma vok a 25.napon...
23. Cessi (válaszként erre: 20. - 848af36cf9)
2014. febr. 26. 15:09

Ezekkel ne foglalkoz. Az első uh-ig folyton azon izgultam, hogy méhen kívüli terhességem van. Pedig minden a legnagyobb rendben volt/van :)


Egyébként én az uh-ig még csináltam pár tesztet, 3-4 naponta egyet, mert alig bírtam elhinni, hogy végre sikerült :)

22. much
2014. febr. 26. 15:05
Ne olvass! Ezt tudom tanácsolni. Igaz, hogy minden megtörténhet, de nem szabad ezekre gondolni. Az igaz, hogy a terhességet csak az orvos tudja majd igazolni az UH-val. Én addig nem mondtam el senkinek az én terhességemet, amíg az orvos le nem írta, hogy élő embrió látható.
2014. febr. 26. 15:03
Köszi a sok biztató szót, nagyon aranyosak vagytok! :)
2014. febr. 26. 15:01
De sok olyat olvasni, hogy pozi tesztből mégse lett terhesség...ezért nem merem elhinni.
2014. febr. 26. 14:59

Na, és ez nem is annyira halvány! ;)

Nekem az első gyerekem is pont úgy fogant, hogy menzesz után két nappal. Elméletileg nem akkor van peteérés, de mindenki szervezete másképp működik, nem lehet a nagykönyvben leírtakat mindenkire ráhúzni.

18. much
2014. febr. 26. 14:59
Az én legelső tesztemen sokkal halványabb csík volt, mint a tiéden, szóval tuti, hogy van valami, illetve valaki nálad is! :) gratulálok!
17. Cessi (válaszként erre: 15. - 848af36cf9)
2014. febr. 26. 14:58

Ez nem is olyan halvány, nekem halványabb volt az első tesztem.

Szívből gratulálok, babás vagy! :)

2014. febr. 26. 14:57
Mindegy, hogy halvány vagy erős a csík, ha a csík ott van, akkor ott baba lesz. Persze, később majd erősödik a csík, ahogy egyre több lesz a hcg, de már most megemelkedett, mert ki tudja mutatni a teszt. Szóval babás vagy! Gratulálok!
2014. febr. 26. 14:54
Raktam fel képet az adatlapomra
14. much
2014. febr. 26. 14:54

igen lehet! pár nappal később azért csinálj másik tesztet, 3 nap múlva érdemes! Én is így jártam, nagyon halvány volt az első, a következő napon is, a harmadik napon se mutatott rendes pozitívat a teszt! És tényleg nem aranyszabály, hogy mikor kell lennie a p.é.-nek, nekem a 23. (!) ciklusnapon sikerült!

Drukkolok!!!!

2014. febr. 26. 14:45
Azert ez nem aranyszabaly.Én pl oda mentem a dokihoz h faj az alhasam, kiderul begyulladt az egyik petém, mert korai peteeresem volt.pont baban dolgoztunk es kozolte h peteeresem csak 1x van egy honapba, felejtsem el h ebbe a honapba terhes leszek..3 hetre rá pozitiv tesztel a kezembe, aton gobdolkodtam vissza menjek e h megmutassam neki.Most lesz 8 honapos!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook