Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. szept. 28. 16:00
nem, én még nem intéztem el...és nem is fogom...nem lesz ebből semmi..én próbáltam, ma hivtam már vagy 5x, nem vette fel, aztán irtam neki egy sms-t, hogy jóó vágom miért nem veszi fel, és inkább nem zavarom...ugyh nem fogom keresni egy darabig és megpróbálok nem rá gondolni :(
499. arpak
2009. szept. 28. 14:25
nem járunk, de ezt már mondtam:D és te elintézted már a talit?:D Brigi, hová tűntél?:O
2009. szept. 27. 20:02

ppff, az igen :S

jujj és akkor most jártok? :D

497. arpak
2009. szept. 27. 18:15

nem tudok mit mesélni, ki lehet találni:DD

leszedtük a műkörmöket, most épp kurvára fáj az összes körmöm:D

na és mit szóltak a barátnőid a péntekhez?

holnap 6 óra varrás uhfuj, utána meg vezetés.

2009. szept. 27. 15:43
naaaaaaaaa Ella, mesélj csak...én még józanodok :D:D na jó neeem, nem csináltam ma még semmit, csak barátnőimmel csavarogtam...meséltem nekik a péntekről :D és hát ennyi..tanulnom kéne :S
495. arpak
2009. szept. 27. 12:22

most értem haza. vidámparkosnál aludtam:$:D szóval eléééég jó volt:D ti mit csináltatok tegnap? és mára terv?

hozzám nemsokára jön át barátnőm, leszedi a műkörmöm, legalábbis megpróbálja. ma reggel sikerült hármat letépnem, de többhöz már nem volt lelkierőm.

2009. szept. 27. 10:20

:D:D:D jóól van Ella...na milyen volt a parti?:D

Brigi neked minek kellett volna tegnap suliba menni? :S

493. arpak
2009. szept. 26. 19:25

hát ez valóban vicces volt:D én nem kavartam senkivel, de azaz istván azért érdekes volt, próbálkozott, de kösznem:D

én nemsokára megyek el, ma voltam az elsősegély tanfolyamon, majdnem elájultam és folyt a könnyem a lüktető spriccelő vérzéseknél, ezért előre akartak ültetni, hogy kéznél legyen a segítség, ha elájulok:D:D

most pedig mindjárt indulok partizni egen:D csak nem deákra:P

2009. szept. 26. 18:38
és Ella, tényleg ne haragudj :$ úgy szégyellem magam..kihívtalak aztán nem is beszélgettünk :$ :D kihívtam szabit is, na hát vele se beszéltem sokat, de egész este együtt voltunk :D ahhjj de jóó volt már...
2009. szept. 26. 15:34
hát eddig nekem is elég jól alakult.:D menni kellett vna ma suliba menni, de nem bírtam felkelni.:D tegnap mazsi avató előtt iszogattunk egy keveset a csajokkal, jól be is csiccsentettem, ölelgetősre, kiabálósra, nevetősre, homályosan látósra ittam magam.:D a mazsola avató is jó volt, meg utána is jó volt.:P
2009. szept. 26. 14:47
jaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj Ellaaa :D:D:D:D:D:D:D:D mekkora volt már az este :D:D:D:D:D én ma egésznap röhögök, ahogy kezdenek eszembe jutni a dolgok :D:D hát durva volt..te nem kavartál senkivel? mondjuk az Istvánnal vagy hogy hivták :D jóó hogy nem jöttél velünk moszkvára mert ááá kész volt nagyon..de hát gondolom láttál amikor visszaértünk:D:D:D nagyon kiütöttem magam g**i...áááá..mekkora arc volt már mindenki...arcok, vizipipa, pia, cigi..kell ennél több?!?!:D hát nekem nem kellett...Brigi neked hétvége?:P
489. arpak
2009. szept. 24. 21:57

narancsos chillis jézusom:O megkóstolám azért, örülök, hogy ízlett:D


Fatiii, úgy néz ki mégis tudok menni holnap, de eltűntél msnről:D


én ma találkoztam VOLTbarátommal és tök jó volt vele, jókat röhögtünk:D de ennyi:) remélem jóban tudunk maradni, bár még nagyon próbálkozik, hogy meggondoljam magam.


holnapi tervek?

2009. szept. 24. 16:49

hova mentek pénteken?:P


vééégre ma(MÉG CSAK MA) megittam a becksem! annyira nagyon fííínom volt. narancsos chilis, de nagyon tuti volt!;):P

487. arpak
2009. szept. 23. 20:40

mazsolák:DD


a kivételezést meg én sem szeretem, megértem, hogy zavar:D


Fati, még mindig nem tudom, hogy tudok-e, mert elvileg már el vagyok igérkezve, gyakorlatilag meg ki tudja mi lesz belőle:D

te ennyit tervezel inni vagy what? a pasiknak nem jönnek be a részeg lányok, ne feledd!:D

2009. szept. 23. 17:27

"nálunk mazsolák vannak" :D:D:D:D:D az igen!

naaa, én sem szeretem ha kivételeznek valakivel :S főleg ha velem :S jól van Brigi azért nyugi :D Ella te meg jössz pénteken? :) jól van jányok majd mesélek :D ha már olyan állapotba leszek h tudjak mesélni :D tehát ilyen hétfő körül sztem :D

2009. szept. 22. 20:37

nálunk mazsolák vannak...:D


Ügyes vagy Ella;):P

Én meg épp duzzogok magamba, ugyanis most új némettanárunk van, kis fiatal, ismerem is régóta tesóm is, és ma volt náluk tesóm és közölte vele h 4es lett a dolgozatom(késöbb írtam meg mint a többiek). Fel vagyok háborodva!!!!!:D Azééért, mert az egyik fiúnak, aki az összes eddigi tanárunknál 2-3-as tanuló volt, de mivel a mostani tanárhoz járt korrepetálásra, azért 5öst adott neki. tegnap is 2-es 3-as szintű volt a felelete(nem csak szerintem) mégis 5öst kapott.. Na mindegy nem sajnálom tőle, megérdemli, de ez kivételezés. Velem mér' nem?:D:D mindegy...(amúgy nem szeretem senkivel sem a kivételezést, azt is utálom ha velem kivételeznek.:P)


Fati! Pasizz csak be.;) aztán majd hallgatjuk tőled is a jobbnál jobb sztorikat, mint Ellától.:P:)

2009. szept. 22. 18:50

nálunk gólya avatás :D:D:D vagy szivatás?!:D

jajj igen lesz valaki aki remélem eljön és aki miatt várom :$

483. arpak
2009. szept. 22. 16:18

na ezt a módszert majd megosztom anyámmal is, köszi:D

mi ma kikaptuk a matek dogát, enyém lett a legjobb (természetesen:DD), 4es. meg írtunk töriből.


ezen a mazsolaavatón meg nagyon röhögök, még sose hallottam így, nálunk ez gólyabál:DDD


Fati, lesz pénteken valaki különleges is, hogy ennyire várod? vagy mi?:D

2009. szept. 21. 20:34
sziasztoooooook...várom már a pénteken..annyira de annyira..hogy nagyon..csak addig bírjam ki valahogy... :S
2009. szept. 21. 15:20

rájöttünk anyával, hogy úgy kell, hogy attól h saját kezűleg panírozzuk be a sajtot, le kell fagyasztani, és mire a sajt elkezdene folyni, addigra megbarnul a panír rajta.:D ja, és kétszer kell panírozni, vagy a lisztbe , vagy a zsemlemorzsába.


jajj ma írtam kémiából, egész jól sikerült, még az is lehet, hogy 5ös.:D

holnap németből meg fizikából írok, fizikából semmit nem tudok, csak számítás van benne és nem értem...:S


pénteken meg mazsolaavató(elsősök szívatása), előtte meg iszogatunk a barátnőkkel, utána meg barátom is csatlakozik, és berúgunk.:D szombaton meg suli...

480. arpak
2009. szept. 20. 22:43

hogy csinálod, hogy ne folyjon ki sütés közben a sajt? :D


jaj igen, nagyon szép éjszakám volt:)*próbál nem rágondolni:D*

479. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 474. - Arpak)
2009. szept. 20. 20:49

nem is láttam hogy írtál:O:D

amúgy teljesen hómméd.:D:D


és azért csak pár szemet, mert nem voltam éhes.:D a krumpli mirelit volt, azt nem lehet elrontani.:D


hűhhaaa, valakinek nagyon jó estélye/éjszakája volt.:P

2009. szept. 20. 19:40
na majd teszek fel képet róla :) amugy vmilyen keverék... kis fiú :)Alex :)
477. arpak
2009. szept. 20. 19:34

amúgy tényleg másnapos voltam, de igenis írtam, kikérem magamnak!:D

juj kutyuuuus^^ milyen?

és miért csak pár szem krumplit ettél, ennyire finom lett?:D

2009. szept. 20. 18:44

fíííínom lett, bár én csak pár szem krumplit ettem.:D

Hát igen, remélem ivott ránk is egyet:P.

Jajj kíváncsi vagyok arra a kiskutyusra hogy néz ki.milyen fajta?

2009. szept. 20. 13:26

:D:D:D naaa Brigi, milyen lett az ebéd?

Ella biztos másnapos azért nem írt még ma :D jujj van kiskutyánk képzeljétek :) tesóm hozta tegnap..jajj olyan aranyooos :) most megyek takaritani meg tanulni :/

474. arpak
2009. szept. 20. 13:25

hát mi végülis a vidámparkos új lakásában kötöttünk ki:D és júúúj meg jaj:) kb 1 órája hozott haza:) még az éjszaka mámorában lebegek:D

jaj, imádom a rántott sajtot:) mirelitet csinálsz vagy teljesen hómméd?:D

2009. szept. 20. 08:48

na én nagyon nem bírom, nem nekem való ez a film.:)


Áhh milyen party? nem volt semmilyen party..:( állva aludtam el már olyan fáradt voltam este....:D Remélem Ella, te buliztál helyettem is:P


ohhh holnap suli...nem várom...

ma én csinálom az ebédet, mert anya nincs itthon.:D rántott sajt, sült krumplival, tartárral. Tesóm meg fog dicsérni :V(önelégült fej) :D ja, a levest apám főzi:D

2009. szept. 19. 21:45
áááá azért annyira nem para film..én imádom a horror filmeket, meg az ilyen vééres kísértetes félelmetes filmeket :D pedig mindig ha ilyet nézek akkor majd össze fosom magam :D:D de nagyon szeretem őket...na jó partyt nektek :D
471. arpak
2009. szept. 19. 16:34

[link]

ez a film:)

kalácsot sütöttél, de ari:D

hát menj bulizni, igyunk egymás egészségére vagy nem egészségére, hogy ne menj suliba:D

én nemsokára majd készülődök ééés nem tudom mit vegyek fel.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook