Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. aug. 25. 10:04

nem szoktunk lefogyni mivel csak este lehet enni és ha este eszünk akkor nyilván nem fogyunk :D

amugy birjuk..sima..

tényleg Brigi neked honnan jött ez a név? :D

349. arpak
2009. aug. 24. 18:57

és tényleg egyszerre írtunk:) egyébként elmaradt a vezetés, vártamvártam, oktatóm sehol:D úgyhogy szerdán kétszer megyek, ami 3 óra vezetést jelent jáj


én kiállok a spenót mellett, igenis finom, csak ez el lett épp sózva:D


ez a ramadan nem semmi, tényleg nem is ihattok? de ez hány órát ölel fel? és hogy bírjátok ki?:o és nem szoktatok nagyon lefogyni a ramadan végére?:D

2009. aug. 24. 17:51
és inni se ihattok?:O nem száradtok ki ebbe a melegbe?
2009. aug. 24. 17:50

és ezt csináljátok egy hónapig?

jól értem hogy reggeltől estig nem esztek semmit, csak éjszaka?

2009. aug. 24. 17:10

na megint oda tettem a kaját :P

amúgy nálunk a ramadan, a böjt..1 hónapig tart..és ez úgy megy h egésznap (megvan h hajnali hány órától) naplementéig, nem lehet, semmit sem enni, sem inni, e mellett nem lehet cigizni, fogat mosni, rágózni, meg hát semmit..csak naplementekor...és onnantól hajnalig :P

2009. aug. 24. 15:25

igen Ella jó vezetést!

én nem tudom majd meglátom, mivel pestre járok, és vidéken lakom, mire onnan hazavergődök...de azért persze fogok írni nektek :P

spenóót ahh :D az de rossz..

hát mindenféle arab kaját főztem, meg arab sütit csináltam :P

2009. aug. 24. 14:09

nem szeretem a spenótot.:D


engem sem akadályoz meg semmiben a suli, csak ugyebár tanulni kéne..:D minden éven megfogadom, hogy na majd most szorgalmasabb leszek, de hát...majd meglátjuk.:D


amúgy egyszerre írtunk:D


ja és szurkolok, hogy tudj koncentrálni;) ügyes leszel!:)

2009. aug. 24. 14:07

mi finomat sütöttél és főztél?:P


hááát esténként biztos leszek suliidőbe is, meg esetleg délután pár pillanatra. Nem foglak elfelejteni titeket, remélem ti sem!:P


itt most egész jó idő van mióta kisütött a nap, bár nincs az a nagy hőség, nem medencézős idő:D

342. arpak
2009. aug. 24. 14:07

én meg barátommal voltam, kb 20 perce se ment el:D meg voltunk aréna plázában vásárolni:D

és igen nemsokára suli és úúú, félek:D én suliidőben is netezek rendesen meg parti, stb, semmiben nem akadályoz meg:D ti hogy vagytok vele?

éés ma mit csináltok? én hosszú idő után először megyek vezetni, mert ugye beteg voltam. úgyhogy most eléggé izgulok, hogy tudjak koncentrálni.

és most épp spenótot eszek, de nem ízlik:(

2009. aug. 24. 11:52

éééén, szinte sütöttem-főztem-takarítottam egész hétvégén.. :P ugyhogy nem unatkoztam..

és sztem ezen a héten is ezt fogom csinálni mindennap :P

főleg h ilyen szar idő van :S

amikor suli lesz akkor mennyire tudtok majd írni ide?

2009. aug. 24. 10:40

itt vagyok!:)


hát én szinte egész hétvégén barátommal voltam, olyankor meg nem jut idő netezésre..:P:)


te mivel töltötted a hétvégét?:P

2009. aug. 24. 09:41

juuujjj Ella :D:D:D:D ez a név :D:D:D:D nagyon szakadok :D:D:D ppff...ahh olyan szar idő van :S

tényleg egy hét és egy nap mulva suli :O úúúúristen...ahh..neee...

hh nem írtatok egész hétvégén?!?!?!:S

mit csináltatok?

2009. aug. 23. 14:09

hát ha elém leraknák azt a könyvet énis elküldeném a halál .....-ra.:D :$


hát az a névválasztás nagyon adja.:D


jajj ne veszekedjetek ennyiiit.:)


képzeljétek. msot tudtam meg, hogy 3"új" tanárt kapunk, mert a többi leadott...:D fúúú kicsit szííívás lesz. 3ból csakegy, aminek örülök, Ő jó fej, tesóm volt ofija.. de a másik kettő...:S:D

337. arpak
2009. aug. 22. 14:10

jaj én is itt vagyok ám:D visszatértem a kamionosok és kurvák partiból:D


én sem vagyok oda a sportokért, ha lehet így fogalmazni (egyenesen utálom:D).


ééés mi az a ramadan?


és tényleg nem értem hol van mindenki. nem társasági lények:D bár lehet, hogy a helyükben én sem csatlakoznék még, mert látják, hogy eléggé elvagyunk, de na EMBEREK, CSATLAKOZZATOK! lehet, hogy ezt minden komment végére oda kéne írni:D


jaj és tegnap este megint összevesztem barátommal, és elmondtam végre legjobb barátnőmnek a vidámparkos srácos dolgot. nem volt mérges, bár fura volt. szóval nem tudom. az egész helyzet fura, tehát ennyit erről:D


arra is rájöttem, hogy amikor regisztráltam nem tudtam mi legyen a nevem, ezért körbenéztem és volt előttem egy toll, azon láttam, hogy Arpak, ezért lett ez. de most látom, hogy az igazából Starpak, csak lekopott az első két betű:D na mindegy, így is, úgy is fogyatékos.


én ma elvileg barátommal találkoznék, gyakorlatilag viszont nem tudom. estére hívtak el picsapartizni, lehet, hogy inkább az lesz. most meg még eléggé köhögök mindig, szóval lájtosan könyvek közt gyógyulgatok. reggel anyám bejött, hogy hozott nekem egy könyvet, erre lerakja elém a twilightot. mondom ezt vidd innen, de nagyon gyorsan:D szegény, nem értheti:D

2009. aug. 21. 19:50
:D itt vagyoook. :P a többi fiatal nem mer jönni, mert látják h mi milyen jól elvagyunk 3-an is, de egyébként most szólok, vagyis engedélyt adok, hogy jöhettek nyugodtan;):P
2009. aug. 21. 19:09
most akkor magammal beszélgessek míg el nem érem a 3333. kommentet vagy hova tűntetek? :D
2009. aug. 21. 17:53

milyen jól mutat a nevem mellett ez a szám

333. F4tt0um4 :D

2009. aug. 21. 17:53

és igggeeeeeeeeeen :D:D:D 333. ohh yeaahhh...akkor a következő ami az enyém az a 3333. :D:D

amugy nem értem miért csak 3an vagyunk..biztos tök sok fiatal van fent a fórumon..ha ismertek akkor küldjétek át őket ide ;) és akkor többen leszünk :)

2009. aug. 21. 17:52

igy tuti az enyém lesz :D

..332...

2009. aug. 21. 17:52
331 :D:D:D
2009. aug. 21. 17:44

én nem megyek sehova, hnap kezdődik a ramadan, ugyh vége a nyárnak :P

medencézek ha jo idő lesz, lejön egyik bnőm ilyesmi..na meg egy hét maradt a nyárból... :S

ééééss 330 (H)

2009. aug. 21. 14:33

:D

jójó, a tied lehet;)


hát én ma lehet elmegyek bnőmmel bulizni, de még ki tudja, hogy alakul az este..majd meglátjuk..:)

te?

2009. aug. 21. 14:15

hujujujj mindjárt a 333. komment jön..nehogy irjon valamelyikőtök...most jöttem ki a medencéből :D napoztam egy kicsit, monokiniztem :D:D

hétvégére terveztek vmit?

2009. aug. 21. 13:19
jajj engem nem köt le semmilyen sport...:$:D nem tudom ,de valahogy nem az én világom.:D
2009. aug. 21. 10:49

ezredik :D:D jujj az még messze lesz...de lesz ;)

én itthon voltam tnap, nem néztem este a tüzijátékot a téévééébe..nem nagyon érdekelt..inkább néztem ahogy Bolt megdönti a világrekordot 400on :D titeket le szokott kötni ilyen nagyobb sport esemény?..uhh engem a foci, az atlétika meg a kajak..legjobbak sztem(H)

2009. aug. 20. 22:45

ííííííítt vagyok!:)


egyébként lábujjamon ilyen mályvás rózsaszínes, kezemen meg francia, mályvás rózsaszínes mintával:D


egyébként végül csak Fűzérre mentünk:D elvoltunk, hegyetmásztunk:D barátommal, unokatesójával meg az ő barátjával. Elfáradtunk rendesen. Aztán beültünk kajálni egy étterembe, legalább egy órát vártunk a kajára, ráadásul nem is volt olyan finom mint ugornyán:K(duzzogó fej:D) na mindegy, jó volt.:) este néztünk tűzijátékot is, ettünk gyros tálat is, vagyis én csak nyammogtam.:D


áhh amúgy nem tudok mit mesélni, meséljetek ti is.:P


Örülök hogy jobban vagy Ella:) enyém az ezredik! na meg a 1111. is!:P

324. arpak
2009. aug. 20. 17:55
oké, tied a 333. :D Brigi meg jóóól eltűnt. mára már egész jól vagyok csak még nagyon köhögök, de láz meg egyebek off:D
2009. aug. 20. 15:41
:O enyém a 333... nehogy valaki írjon akkor :D meg a 323 (H) Brigi te meg majd irj ha hazaértél h milyen volt..
322. arpak
2009. aug. 19. 18:46
uh és most látom, hogy én írtam a 300. kommentet:O
321. arpak
2009. aug. 19. 18:45

mára már jobban vagyok, köszi:) de még azért elég szar.


és úúú irigyellek titeket, én ki se mozdulhatok itthonról, de nekem emberekre van szükségem:(


Brigi, látom nagyon rá vagytok kattanva erre az ugornya témára, csak meg ne unjátok:D

és most én is szívesen festenék körmöt, de műkörmöm van:D

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook