Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. szept. 19. 14:12

itt vagyok én is:P nem vittek MÉG el:D én ma is szüreteltem, de nem sok semmi volt, az előző héthez képest.:D Tegnap én sem voltam suliba, és szüretelni sem.:P pihiztem, na meg takarítottam. Ja, és kalácsot is sütöttem.:)

Hulla fáradt vagyok, de este még úgy mennék valamerre bulizni...:D


Lehet jövőhétre beteg is leszek, mert eléggé meg vagyok fázva, jó lenne, nem hiányzik a suli.:D


Én nem szeretem se a véres, se az ijesztő filmeket. De ha választani kell akkor kísértetek legyenek, mnit vér.:D Amúgy milyen stílusú film? nem hallottam még róla.


Ti este? Mit csináltok?

Nekem a holnapi nap már tényleg a tanulásról fog szólni.:S ..Ma meg bulizníííí akarok!

469. arpak
2009. szept. 19. 11:10
ja igen, én amúgy megyek ma rómaizni, este pedig partika:) ennyi a terv eddig. nektek?
468. arpak
2009. szept. 19. 11:09

wá, annak a filmnek a reklámján is kb összefostam magam:D nagyon félős vagyok, soha nem fogom megnézni:D

Brigi nagyon eltűnt, biztos elvitték a kísértetek:O

2009. szept. 18. 19:14
na sziasztok!!! :) most értem haza nem rég moziból meg suliból :P uuuuu g**i jóó volt a film :| Kísértetjárás Connecticutban... úú de nagyon jó volt..féltem nagyon :D:D nem azért annyira nem volt para...dee tetszett... na hát velem ennyi történt ma :) ti mit csináltok hétvégén?
466. arpak
2009. szept. 18. 18:06

jaj moziünnep tényleg, én is akarok:D (volt) barátom meg lebetegedett, úgyhogy felszabadult a mai nap, aminek nem annyira örülök.

ja és tegnap beszéltem a SZINessel.

ma pedig nem volt kedvem suliba menni, úgyhogy itthon filmeztem anyámmal:D

2009. szept. 17. 22:03
na hát, na hát..velem semmi sincsen..mozi ünnep(H) holnap megyek moziba :D hát ennyi:S meg ma felb***ták az agyam :@ deee alakul a hangulatom, csak fáradt vagyok ugyh lehet le kéne feküdni:S :P
464. arpak
2009. szept. 17. 21:15

megbeszéltük, hogy most tartalékra tesszük magunkat egy darabig, mert ez így nem annyira jó már. hát mit szólt, rosszul viselte, érthető. de szerencsére értelmesen meg tudtuk beszélni, bár még alig áll velem szóba, de elhívott holnap estére. furcsa lesz így találkozni:) a SZINessel meg a vidámparkossal múlt hétvége óta nem beszéltem.

na és veletek mizujs?

2009. szept. 17. 18:41
na Ella, várjuk a sztorit :) már kíváncsiak vagyunk
2009. szept. 17. 16:14

Valami olyasmi??

Barátod hogy viselte? Nem kérdezte az okát?

2009. szept. 16. 21:26
naaa Ella, csak igy lazán?!?! mesélj mááár! részleteket!!!!
460. arpak
2009. szept. 16. 21:03

itt vagyok ám én is:D Fati, bejön a cipőd;) én egy ilyet vettem:

[link]

meg még sok mást :D

amúgy általában én is topánkát hordok, imádom őket:D de az ilyen típusúakat is szeretem:)


amúgy szakítottam barátommal. vagy valami olyasmi. hát most ez van.

2009. szept. 16. 17:26
hát, ennek örülök.:D na jó, őszintén hidegen hagy a foci:$:D
2009. szept. 15. 22:43
nyertüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüünnnnnnnnkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(*)(L) ohh yeeeaaahhhhhh(H)
2009. szept. 15. 21:42

:D:D:D éééértem...

háháááááááááááá meccs van és félidő és vezetünk és meg fogjuk nyerni és ááá végre jó kedv :) :D:D:D

2009. szept. 15. 20:47

nem tudom, hogy lehet-e törölni....:D

amúgy jó a cipőd, tetszenek az ilyen sportcipők, de én utálok magamon mindenféle sportcipőt, és sportos dolgot.:D inkább "picsásan" öltözködök. kivágott felső, magassarkú cipő. sietős napokon balerina alias pipő.:D

2009. szept. 15. 19:56
amugy ezeket innen le lehet törölni, vagy nem? :D
2009. szept. 15. 19:55
2009. szept. 15. 19:45
Ella te mit vásároltál?
2009. szept. 15. 19:45
:D:D:D jól van Brigi..naa csináltam képet a cipellőmről :D :P majd minnyá feltöltöm és akkor megleshetitek...
2009. szept. 15. 19:05

sziasztok!:P


köszi köszi a dícsérgetést, egyszer sütök majd nektek is!:P

mihez képest kicsi a kezem...:D

jajjj remélem minden jól fog alakulni a vidámparkos fiúkával.:P

Fati! Dehogy unalmas egyedül mászkálni, inkább az, mint a suli:D


Jajj ez a mai szüret kikészített, és még holnapra még több marad.:S de még többen leszünk, mert rá kellett jönnünk, hogy 12napszámos nem elég, kell még +8.:D De hát azok milyen idióták...kikészítettek..nem merek csúnyán fogalmazni, meg megnevezni sem őket, mert úgyis csak kitörli a moderátor.:D mindegy. fááááj mindenem, szőlő mérgezésem van, mert mindig amikor szomjas voltam szőlőt ettem.:D amúgy nagyon meleg volt ma, az is csak idegesített.Fájt a fejem..Na mindegy, a holnap úgyis rosszabb lesz...csak optimistán.....:D

450. arpak
2009. szept. 15. 16:11
hihetetlen vagy..:D én meg nemsokára indulok vááásárolni^^
2009. szept. 15. 10:24
naaaa bejöttem suliba :D nem akartam hazamenni, egyedül mászkálni meg unalmas :S beestem harmadik óra közepére :D:D
448. arpak
2009. szept. 14. 20:33

ha kapsz igazolást, hát használd már ki:D

megnézzük azt a cipőt, de tolj hozzá valami linket:)

nekem most nagyon szar lett a kedvem valamiért, de koncentrálok, hogy jó legyen:)

2009. szept. 14. 19:51
ahh na sziasztok...Brigi, mi az hogy te itt lógsz lazán mi meg szíívunk a suliba?!?! hogy képzeled?!?! :D jaja voltam, holnap viszont nem tom h bemegyek e, reggel megyek fogszabi-húzásra, aztán ott meg kapok egész napra igazolást, szal majd amilyen kedvem lesz...uhh ma tesin felmérés volt, falrapassz kosárlabdával, uhh minden másodikat elejtettem kb, nem tudtam koncentrálni...hát igen ez a migrénnel jár, ma még szédelegtem meg a fejem is fájt, de már ez már jó állapotnak mondható a szombat-vasárnap után :/ ugyhogy ez van...ja igen cipő, lusta vagyo képet csinálni na de majd minnyá...vagy sőőt nézzétek meg neten :D:D uhh nekem még magyar lecóm van amihez nincs sok kedvem de hát kénytelen vagyok nekiállni :/ :S na majd irok valamikor egyzser
446. arpak
2009. szept. 14. 18:40

najó, idegbajt kapok. írtam egy tök hosszú kommentet és mikor el akartam küldeni befagyott ez a szar és elveszett-.-

tehát Brigi, tök jól néz ki a torta és teljesen megéheztem tőle:D és cuki a gyűrűs kép, milyen kis pici a kezed:):D

nekem is a vidámparkos a kedvencem és jelenleg ő a befutó a szívemben:) egyébként csak beszélgettünk, ennyi történt, de grr, ahogy izzott a levegő :D jaj:) szinessel pedig tegnap találkoztam. hát nem volt semmi extra, jó volt, de ez a tegnap valahogy nem annyira tetszett. meg elég nagy a korkülönbség és ez azért érzékelhető, akármennyire is egymásra tudunk hangolódni a beszélgetésben, és itt nem külsőségekre gondolok. akkor lesz 26, mikor én 18..:D

Fati, voltál végül suliban? utállak titeket, én sem akarok menni:D:( nemszereteeem. de azért jobbulást;)

2009. szept. 14. 18:12

köszönööm :) irulok-pirulok:P.

jobban vagy már?? reméélem igen.:)

várjuk a képet;)

Ellaa! Ne pasizz annyit.!:P tanulni meg végképp ne!:D


Képzeljétek! Tegnap tesóm átugrott a háziorvosomhoz (itt lakik 5házzal arrébb), hogy kérjen kedd, szerda, csütörtökre igazolást (szüret, csütörtök meg pihi nap:D), és az orvos azt mondta hogy persze semmi akadálya, csak menjek be a rendelőbe ma kettőre, hogy beírja a számítógépbe. nah és kértem 3napra, erre ő kiírt még péntekre is.:D na meg mára is, de az már mindegy volt:P. úgyhogy örülök, mint majom a farkának, pénteken délelőtt lehetek barátommal:).

Inkább szüretelek, minthogy a suliba kelljen ülnöm. számomra az olyan megerőltető....:D


veletek mizujs?:)

2009. szept. 13. 17:16

hujujujjj Brigi ez a torta...ahh de jól néz ki..ügyi vagy :) meg a gyűrű is széép :)

ahh én egyre szarabbul vagyok, már mindenem fáj és aaa nem bírom...azt hiszem migrénem van..na meg eleve amitől kijött..háát van egy pár bajom..nem tudom h megyek e iskolába, nem birok koncentrálni ugysem...na majd meglátom..és rendben a cipőről majd mutatok képet :)

2009. szept. 13. 10:43

Ittt vagyok, nem vesztem el és még csak süti sincs...:(:D egész egyszerűen csak szarul voltam tegnap(ma sem túl jobb) meg még az életem is uncsi, és nem tudtam mit írni. Tegnap egész nap itthon voltam hisztiztem, este persze jött barátom is folytattam a hisztit neki is.:S:D De aranyos volt, jól tűrte.:)


szerintem sem kell új topic, sajnálnám ezt, meg amúgy is , majd felnövünk a topic nevéhez.:D


Fatii! Én is kíváncsi vagyok a cipőőődre!:) Ja egyébként nem tudom emlékeztek e még, de van kép a tortáról.:D

[link]


ez meg a gyűrűnk, ami alig látszik, de a lényeget látni.:D kis egyszerű, karika gyűrű ilyen recékkel, vagy nem tudom mikkel.:D

[link]


Ella! Te meg falod a pasikat.:D:D Nem sok egyszerre?:P legalább meséééélj.:P mi volt? milyen volt?:P A vidámparkos érdekel a legjobban, Ő a kedvencem.:P

442. arpak
2009. szept. 12. 22:37

most jutottam gép közelbe:) tegnap voltam partizni és találkoztam a vidámparkossal. jaaaaj:))

ma barátommal voltam. és holnap találkozok a szines sráccal:D

Fati, tudsz képet linkelni a cipőről?

amúgy szerintem nem kell új topic, már tök sokat írtunk ide, folytassuk csak:D a cím meg...kit érdekel?:D

Brigi biztos sütiket süt:P

2009. szept. 12. 21:55

mi van hol vagytok? :O

uhh ma olyan de olyan cipőőőőőt vettem..táskát akartam, ki is néztem, de megláttam azt a cipőt amit már kb 3 hete kinéztem a dejkmanba, tudjátok irtam is akkor..és huhúúú nem bírtam ott hagyni, így hát nem vettem táskát :D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook