Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 18 év házasság, többszöri megcsalás, helyre lehet még hozni? fórum

18 év házasság, többszöri megcsalás, helyre lehet még hozni? (beszélgetős fórum)


1 2
6. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Arillas)
2012. ápr. 11. 13:32

Én nem jártam még hasonló cipőben,de azért leírnám a véleményemet,ha nem gond.

Körülöttem van pár kapcsolat,amik huszonpár év házasság után értek véget és többnyire azért,mert a férj félrelépett többször.

Én azt mondom,hogy ne tűrj tovább,ha szereted még akkor sem.Ha egyszer tette volna meg,akkor oké és te adtál is neki új esélyt.Persze látom,hogy beismered,hogy te sem tettél bele mindent ebbe a kapcsolatba,de szerintem nincs értelme tovább szenvedni.Még lehetsz boldog!Unokatesóm nem rég vált el 16 év után a férjétől.Sokáig tartott neki,hogy egyedül új életet kezdjen,de megérte.Sokkal kivirultabb és látszik rajta,hogy nem nyomasztja egy rossz házasság.Mondjuk náluk nem volt gyerek,mert nem lehetett,de a tietek is elég nagy már,hogy meg lehessen beszélni ezt vele.

5. addy (válaszként erre: 1. - Arillas)
2012. ápr. 11. 13:32
El kell engedni, egy életed van, miért teszed tönkre egy arra érdemtelen kedvéért. Te is találhatsz még Neked való pasit, és miután már voltál férjnél, nem hiszem, hogy még egyszer belemennél ilyen kötöttségbe. A fiad már nagy, meg fogja érteni, sőt, szerintem a támogatására is számíthatsz.
4. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 1. - Arillas)
2012. ápr. 11. 13:30
az a baj hogy elmentetek egymás mellett.te elhanyagoltad őt, erre ő meg téged. ez így nem jó. ha vissza akarod szerezni, járj a kedvébe. ha nem megy akkor viszont lépj ki a kapcsolatból.
2012. ápr. 11. 13:30

Hany eves vagy?

Milyen no vagy? Adsz magadra, pozitiv, optimista, onbizalommal hogy allsz...

Gondold at, lehet meg boldog lehetsz, ha vallalod, hogy az elejen nehez elszakadni, de talalhatsz mast, masik, tisztessegesebb ferfit, uj eletet.

Borzalmas, mit nem turtel el a ferjedtol.

Ha anyagilag megteheted, gondold at, nelkule tan jobb lenne.

A gyereketek mar nem kicsi, de Te nem lehetsz meg olyan idos, hogy ez az elet legyen az egyetlen alternativad.

A ferjed 100%, hogy nem tisztel, valoszinuleg kenyelmes cseled vagy szamara, aki mellett rend, tisztasag, kaja van, neha meg kell simogatni, de felre lehet kufircolni is... bocs, de ez az ember csak sajat magat szereti, toled eveket elvett, amiben talan boldog lehettel volna, cserebe ra vartal (???).

2012. ápr. 11. 13:28

Ne haragudj... fájni fog amit írok... Én már az első után dobtam volna....Nem tudnék újra bízni a páromban, ha ilyet tenne...

Kutyából nem lesz.....szokták mondani...és a te esetedben, ez be is igazolódik...

Én a helyedben új életet kezdenék....17 éves a közös gyerek??? Lehet kicsit meg fog zakkanni, ha külön lesztek...de hidd el ez a helyzet sem jobb a gyereknek...

2012. ápr. 11. 13:19

MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN, ÍRJATOK! Adva van 18 évnyi házasság, férj, aki számtalanszor félrelépett, becsapott, megalázott, nem tudom hogyan higgyek még neki ezek után?

Nem figyeltünk egymásra, egymás igényeit nem vettük figyelembe (főleg a szex terén)én elhanyagoltam őt ezen a téren, ő pedig az én igényeimre nem figyelt, hogy kicsit többet foglalkozzunk egymással, több beszélgetés, néha beülni valahová pl. vacsorázni, színházba járni, társaságba eljárni, időnként egy hétvégi kiruccanás valahová stb. Semmi nem volt, csak a mindennapi monotonitás ment és megy, otthon pedig a számítógép a társ, nem én. Én meg tűrtem, hogy a számítógépre többet figyeljen, mint rám. Szex nem nagyon volt, így jött a férjemnél a mellékvágány sőt mellékvágányok!!! Egy kapcsolat másfél évig tartott nála, tudtam róla, mert rájöttem, beszélgettünk sokat, beszéltünk és sírtunk és vártam, hogy egyszer véget ér és mindent rendbe teszünk. Kitartok mert a férjem és visszahódítom. Aztán vége lett a viszonynak és jobb lett, eltelt pár év és most újra ott vagyunk, hogy a férjem megint csevegett, ismerkedett a neten, új nő és nők, éppen amelyik tetszett azzal kavart. Rájöttem, számonkértem, tagadott a végletekig! Aztán jött a részemről a nyomozás, kutatás, találtam nála két mobilt, amiket kimondottan a női miatt tartott. Az üzenetekből már egyértelmű volt, hogy megint több nő is fut a háttérben a színfalak mögött, míg otthon eljátsza a jó férjet. Elmondtam neki, hogy tudok mindent és a telefonokról is tudok és akkor már nem tagadhatta. Most ott tartunk, hogy már csak egy nő van, akivel tart a viszonya, azt mondja le tudja zárni vele, de tudok e még hinni neki? Kezdjünk mindent újra tiszta lappal, de mi lesz ha már nem bizok meg benne, ha már sehová nem mehet úgy el, hogy ne gondoljak arra, hogy éppen a nőjénél van. Igen, sajnos azt gondolom, hogy ez lesz a baj, ennyi megcsalás után már nem fogok hinni neki. Még mindig szeretem, 18 évi házzaság van mögöttünk, egy 17 éves gyerek és én még mindig ragaszkodnék hozzá, de ha már nem tudok megbízni benne, akkor megette a fene az egészet, ez már rányomja a bélyeget a továbbiakra. Mit tennétek a helyemben?- hogyan lehet a sárba tiport bizalmat visszahozni,vagy egyáltalán érdemes e?- se veled, se nélküled állapotban vagyunk, ha nem hiszek már neki, el fog menni, elköltözik a szüleihez, de tudom, hogy akkor meg hiányozni fog, így viszont lelkileg nem fogom bírni, nem birom megemészteni, hogy ennyiszer megcsalt, becsapott, és nem bízom már meg benne,hogy tényleg lezárja a viszonyát, és képes lesz kitartani mellettem és nem teszi meg majd újra és újra a félrekavarást!


Írjatok hasonló cipőben járók, és jártak!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook