Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 15 hós kislányom 1 hónapja tud járni. Nagyon magas a lábfeje, széles a talpa... alig találok rá jó cipőt... melyiket tudjátok ajánlani? fórum

15 hós kislányom 1 hónapja tud járni. Nagyon magas a lábfeje, széles a talpa... alig találok rá jó cipőt... melyiket tudjátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 3. 15:05
Ortopédián mit mondtak?
2011. júl. 12. 23:14
köszi csajok!
2011. júl. 12. 23:11

Nagyon sokan esküsznek a Dr.Leó cipőkre, ez a cég rengeteg ortopéd cipőt gyárt de a gyerekeknek egészséges tartású cipőket ajánl. A Siesta cipők is nagyon jók, de a pici tappancsokra szerintem az Elefanten cipők az ideálisak.

Az én kicsinyemnek azt vettem, mert bőr kívül belül, olyan puha a talpa, hogy a tenyeredben összegyűrheted. Mivel a pici most tanul még járni, mindenképpen kérges magas szárú szandál kell neki. Ez a márka kiváló, mert nyáron sem meleg és nagyon szépeket lehet belőle venni.Az alábbi linken megnézheted a modelleket.


[link]

2011. júl. 12. 23:04
A Siesta is, de találsz olcsóbb kategóriát is, aminek tépőzáras vagy csatos a lábfejen.
2011. júl. 12. 22:56
Clarks cipot. Valaszthato labfejmeretekkel rendelkeznek a cipok. Az Elefanten is hasonloan jeloli, III es IVesek mar magas labfejre valok, szelesebbek is.
2. vkj77 (válaszként erre: 1. - Rituss90)
2011. júl. 12. 22:51
Szia!a keresztlányommal is ilyen gondok vannak.Neki a hugom assot használ,mert ott írták is,hogy magas lábfejűeknek is jó,mert úgy lehet állítani a tépőzárat.
2011. júl. 12. 22:49
15 hós kislányom 1 hónapja tud járni. Nagyon magas a lábfeje, széles a talpa... alig találok rá jó cipőt... melyiket tudjátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook