Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 12 éves lánynak ajándék fórum

12 éves lánynak ajándék (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 9. 14:01

könyvet kottát

hangszert pl alt furulyát

korit /gör és sima/

ha kéz ügyes hajtogatos vagy rajztanitásos könyvet szines szénnel krétával és még annyi mindent

16. sorriso6 (válaszként erre: 5. - 48ec4f2c33)
2009. nov. 9. 13:42
A divatos felső az szerintem sem rossz ötlet, bár még jobban lázba hozzák a játékok, mint a ruhavásárlás. A te lányod milyen társasjátékot szeret? Mi most a menő, ami már nem túl gyerekes, akár felnőttek is játszhatnak vele?
15. sorriso6 (válaszként erre: 10. - 14c10e093b)
2009. nov. 9. 13:37

Mobilt tavaly előtt kapott, mp4 lejátszót meg születésnapjára. Műszaki cikkek nagyjából kizárva, mert szerintem ami kell, megvan minden.

Sminkcuccnak biztos örülne, de az apja még szerintem 16 éves korában sem venne neki, nemhogy 12 évesen!

14. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 13. - Fiatal nő)
2009. nov. 9. 13:25
Ezeket megköszönik-de sajna nem hozzák lázba:S Szívesen elolvassák-de csak töltelék ajándéknak jó.
13. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Sorriso6)
2009. nov. 9. 13:24

Te ismered a kislányt, hogy mit szeret, mi a hobbija.

A könyv, CD, DVD az jó ajándék szerintem. (Elsősorban a könyv.)

12. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 6. - Vardia)
2009. nov. 9. 13:18
Ez már snassz nekik:DD Tavaly volt trendi:S
2009. nov. 9. 12:24

Szerintem pl egy megbeszelt nap (akar apuval egyutt vagy csak ti lanyok egyedul), megszabott budget, egyutt valamit kivalasztani.. szerintem jo meglepi, ha megengedheted magadnak.

vagy:

egy eves elofizetes egy klassz havilapra?

Csak otletek..


Szerintem az egyutt sminkeles nem rossz otlet (ha a kislanyt erdekli), nem kell ahhoz a kislanynak egybol sminkkeszletet venni. Tanitgatni, probalgatni szabad.

2009. nov. 9. 12:22
pl egy menő mobiltelefon, vagy mp4 lejátszó?
2009. nov. 9. 12:20
Vmi jó kis csajos parfüm? Az még nem smink. Műszaki cikk esetleg?
8. Vardia (válaszként erre: 7. - 48ec4f2c33)
2009. nov. 9. 12:16

Nem is azért írtam a sminkkészletet,én sem vennék egy 12 évesnek,csak szemléltetni próbáltam,hogy gyakorlatilag BÁRMIT meg lehet kapni ilyen cuccokból.

Azt,pedig,hogy melyiket szereti a mostani trendi filmekből,könnyen ki lehet deríteni egy beszélgetésből.

7. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 6. - Vardia)
2009. nov. 9. 12:11

Én ezzel azért vigyáznék. Nálunk pl. a Hannah Montana nem jön be.


A sminkkészletet szándékosan nem írtam.

Ahogy kivettem a fórumindító szavaiból, nem Ők nevelik a kislányt. Én ebben a korban nem tartom még helyénvalónak a sminkelést és nagyon pipa lennék, ha az elvált férjem sminkcuccot venne a gyerkőcnek. Így is papolok rendesen, hogy magával szúr kis, ha túl hamar kezdi a pacsmagolást.

2009. nov. 9. 12:07
Szia!Bármit,ami Hannah Montana-s,Twilight-os vagy High School Musical-es.A paletta széles,az ágyneműtől kezdve a sminkkészletig bármit megkapsz...Szerintem a legtöbb mai tizenéves ezekért van megőrülve.
2009. nov. 9. 12:06

Szia! Kicsilányom 12 éves.

Tippjeim: Kakaóbiztos klaviatúra :-)

Én tuti veszek, mert mindig a gép előtt eszik, iszik, így már ragad a billentyűzet a beleborogatott cuccoktól. :-)


Divatos felső (annak mérete annyira belőhető, hogy meglepi lehessen).

2009. nov. 9. 12:06

Milyen ar kategoriaban gondolkodsz?

Vagy inkabb valami tevekenysegben?

3. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Sorriso6)
2009. nov. 9. 12:05

Attól függ mi érdekli. Egy pofás telefontartó, vagy valami csajos cucc, kedvenc sorozat képével iskolai mappa, vagy valami egyszerűbb ékszer.

Nem tudom, mennyit szánsz rá és mennyire akarod, hogy vett, vagy csinált ajándék legyen. :-)

2. Marjann (válaszként erre: 1. - Sorriso6)
2009. nov. 9. 12:04
Nem rajong valamiért? Együttesért mondjuk?
2009. nov. 9. 12:02

Tanácsotokat szeretném kérni kedves fórumozók. Mit adtok karácsonyra 12 éves lányotoknak, rokonotoknak? Párom mindig megbeszéli a lányával az ajándékot - mivel férfiként nincs túl sok ötlete, de az idén szeretnénk valami meglepetést (is). Én tapasztalatlan vagyok még a témában.

Várom segítségeteket!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook