Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 111 nap/legalább -15 kg fórum

111 nap/legalább -15 kg (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 29. 00:12
Én mióta rendszeresen futok, sokkal jobb kondiban vagyok. A háztömbünk megkerülve kb. 5-600m itt szoktam futni, nyáron 3-4 körtől ki voltam. Múltkor meg 10 kört lefutottam ebből 5-öt 1 kg-os súlyzókkal a kezemben! :) Szóval csak ajánlani tudom, de azért nem kell egyből olyan nagy távot kitűzni célnak! :)
23. szilisári (válaszként erre: 22. - R-é-k-a)
2012. febr. 27. 23:11
Ó, az király. Már nem a csoki, hanem az atlétika. Én pont most akarom feledzeni magam arra, hogy egy 5K-t le tudjak futni. Az mondjuk nálam már elég istenes eredmény lenne :-DDD
22. R-é-k-a (válaszként erre: 21. - Szilisári)
2012. febr. 27. 22:33
Hát igen..pont most ajándékoztam meg magam egy csokival...vacsora helyett! Csak rá kell állnom fejben és menni fog, eddig is ment csak néha kicsit leállok, nem sietek nagyon, szép lassan fogyok. De azért mostmár ideje belehúzni. Régebben jártam már atlétikára. Most edzőnek tanulok, és ezért kezdtem el újra sportolni.
21. szilisári (válaszként erre: 20. - R-é-k-a)
2012. febr. 27. 21:51

Ó, az nagyon jó lehet! Gondolkodtam már rajta, hogy ilyen öreg fejjel is el kéne járni valami konkrét edzésre, de kivitelezhetetlen lenne, a beosztásom miatt, asszem. Még azért gondolkodom rajta, persze :-)


Kalóriákat én sem bírnám számolni, szerintem inkább azt figyeld, hogy olyan ételnek a közelébe se menj, ami keresztbe tesz a fogyókúrádnak. Nekem sokkal egyszerűbb teljesen lemondani x dologról, mint azt csinálni, hogy "Ja, csak egy kicsit..." - na az ilyenekből szokott az lenni, hogy rengeteg lesz :-D

20. R-é-k-a (válaszként erre: 9. - Szilisári)
2012. febr. 27. 14:59
Járok atlétikára, ami elég sokat segít. Heti 5x van edzés, másfél óra. De a suli miatt csak 3x tudok általában menni. Eddig számoltam a kalóriát, de már ráuntam. :) Szóval így érzéssel eszek. :) Valamikor többet, valamikor kevesebbet.
2012. febr. 27. 14:20
Ja, értem. Hát annyit mindenképpen érdemes megcsinálni, hogy olyan két óránként egyél valamit. Én szoktam vagy gyümölcsöt vagy valami magot vagy esetleg tönkölykekszet magammal vinni. Lényeg az, hogy sose legyen az, hogy egész nap egy falatot sem eszel és este megeszel egy lovat.
18. Mosolybóka (válaszként erre: 17. - Szilisári)
2012. febr. 27. 13:25
A mozgással nincs gond, a diétára kellene nagyobb hangsúlyt fektetni. De addig amíg nincs rendszer az életemben, addig nem is hiszem, hogy jelentős eredményt tudnék produkálni...
17. szilisári (válaszként erre: 16. - Mosolybóka)
2012. febr. 27. 12:30

Ó, nem, az nem jó, ha másról sem szól az életed, úgy nem fog menni.

De mondjuk miket eszel kábé egy nap és mennyit mozogsz? Van, amikor csak egy pici dolgon kell módosítani és az sokat segít.

2012. febr. 27. 12:26
Hát igen. Csak már nem tudom, hogy min változtassak. Megpróbálok most már nem rágörcsölni. Ha megy megy, ha nem, akkor legalább ne hízzak. Nem akarok ezen stresszelni többet. Másról sem szól az életem.. Élég unalmas...
15. szilisári (válaszként erre: 11. - Mosolybóka)
2012. febr. 27. 12:03

Ja, nekem sem moccant az utóbbi 3 hónapban, csak tartottam a súlyom, de mondjuk semmit nem is csináltam ennek érdekében, tehát kisebb csoda lett volna, ha fogyok :-D

Viszont ha féléve tényleg odafigyelsz a mozgásra és az evésre is és nem történik semmi, akkor azért valószínűleg valamin változtatni kéne....

14. szilisári (válaszként erre: 12. - Skittles)
2012. febr. 27. 12:01
Iiigen, az nagyon faja, amikor nyolcas lesz a kilencesből :-) De menni fog simán!!!
13. szilisári (válaszként erre: 11. - Mosolybóka)
2012. febr. 27. 12:01

Ó, de, mindig van új a nap alatt :-)

Én csak annyit láttam belőle, hogy sokáig tart, de tényleg kipróbálom egyszer, mert legalább nehéznek nem tűnt.

Egyelőre ma 30 perc taposást végeztem (ilyen kis itthoni gépecskén), de őszintén csodálkoztam, hogy kibírtam az utóbbi idők 0 mozgása után :-D

12. Skittles (válaszként erre: 8. - Pgyoresz)
2012. febr. 27. 11:33
szia! akkor hasonlók a paraméterek kiló ügyileg, én is ezt a ronda 9-est próbálom letolni egyelőre a 8-as kezdetűre, majd 7. sok kitartást
2012. febr. 27. 11:14

Sziasztok!


Én erről a Leslie-ről még nem is hallottam, pedig azt hittem nekem újat nem lehet már mondani:)


Ma voltam kondiban, remélem elindul a fogyás.. Nem nagyon akar megmoccanni.. Már féléve.. Ha mégis, akkor inkább felfelé megy..

10. szilisári (válaszként erre: 8. - Pgyoresz)
2012. febr. 27. 08:33

Szia!


Ó, Leslie-t már én is terveztem, hogy kipróbálom, de amit néztem videót, abban a menetelésen kívül használtak valami segédeszközt is (gumiszalag talán? annyira nem figyeltem), minden videójában van? Vagy van, amelyikhez csak láb kell? :-D

9. szilisári (válaszként erre: 7. - R-é-k-a)
2012. febr. 27. 08:31

Sziiiiia Réka :-)

ÉS hogy tervezed a maradék leadását (ez már oooolyan kevés :-))

2012. febr. 27. 05:41

csatlakoznék. tavaly októberben 100 felett voltam, most a 93-at szándékozom a héten végre elhagyni.

a múlt hét óta mozgásban a nagy kedvencem Leslie Sansone menetelése lett. imádom!!! igaz, hogy a hétvége kimaradt, de a héten bepótlom csak legyek túl a mai napi hajtáson :)

2012. febr. 27. 01:17

Sziasztok!

Örömmel látom, hogy van itt pár ismerős "arc"! :)

Én már 10kg-ot fogytam, és van még hátra kb. 5-7kg. Szóval én is szívesen csatlakoznék hozzátok! :)

2012. febr. 26. 21:16

Köszi!

Melyik részére gondolsz a dolognak? Mert mondjuk ott az étkezés, a mozgás meg a motiválás. Mindháromra szeretnék odafigyelni, de olyan nincs, hogy "x diétát" követek, csak mondjuk tudom, hogy mi az, amit ehetek és mi az, amit nem.

5. Skittles (válaszként erre: 3. - Szilisári)
2012. febr. 26. 20:34

Szia! először is gratulálni szeretnék a leadott kilókhoz, és sok kitartást a többi leadásához is. Belenézek a naplódba, mindig jól jönnek az új "praktikák". nekem is 20 kilótól kell megszabadulnom nyár eleje a határidő.

milyen módszerrel fogysz?

2012. febr. 26. 19:34
Amúgy egyébként tapasztalataim szerint nagyon egyszerű fogyni, csak be kell tartani pár szabályt és annyi. Illetve nagyon fontos, hogy legyen rendszer.
2012. febr. 26. 18:36

Szia!

Persze, van. Tavaly, amikor lefogytam 20 kilót (98-ról 78-ra), akkor vezettem mellett naplót, abban van egy csomó ötlet, de elég általánosak. Most a kis maradékokkal való harcról igyekszem minden nap beszámolni.

2012. febr. 26. 18:31
Szia! Én is így vagyok!:D Én is mindenképp szeretnék leadni még 20 kilót. Te hogyan csinálod? Vagy van valami terv?
2012. febr. 26. 18:26

Sziasztok!


Tavaly már leadtam az első 20 kilót, idén le szeretném adni a maradék tizenötöt (vagy huszat). Azt gondoltam ki, hogy tavalyi év tapasztalatai alapján nekem erre elég lesz 111 nap, ha esetleg valaki szeretne csatlakozni, akkor örömmel lelkesítem (és egyben magamat is).

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook