Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 1 forintos terméket nyertem, mégse kapom meg fórum

1 forintos terméket nyertem, mégse kapom meg (beszélgetős fórum)


1 2
12. gatto4 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 22:20

Én egyszer elengedtem 12 Ft-ot, szóval az eladó egyáltalán nem fair veled!!!

Szerintem is fordulj a vaterához és sok sikert!

Majd írd meg itt, mi lett a vége a sztorinak!

2013. febr. 28. 22:19

Elutalni eltudsz 1 ft ot :P Írd meg neki :D:D


Viccet félretéve, tényleg fordulhatsz a vaterához miatta, és mondd meg (írd meg neki) hogy jelezted is a vaterának... tuti oda fogja adni még a héten :P

10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 22:19

En is azt tanacsolom,h.mentsd el a levelezest, legyen bizonyitekod,h.te korrekt vtal. En a minap adtam el egy tok uj,cherokee cipis felsot 1 ft-ert, a postakolije 400.- ft korul erre a vevo visszalepett vasarlasi szandekatol azzal az indokkal,h.naluk nincs ilyen bank,ahova utalni kene.

Engem azert duhit,mert ilyenkor mastol veszi el a lehetoseget ezzel a hozzaallassal:-S

9. EsztyMorgan (válaszként erre: 6. - 8c40921157)
2013. febr. 28. 22:03
Emailezünk szerencsére.
8. mese habbal (válaszként erre: 4. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 22:01

szerencsére az értékelés mellé írhatsz megjegyzést is... én konkrétan megmondanám neki, hogy ha nem adja oda, akkor ne hirdesse meg így... mivel ezt tette, oda kell adnia, különben feljelented a vateránál... van ilyen lehetőség...

persze nem tudom mi lesz az eredménye, és hogy az ő negatívja látszani fog-e ezután a te értékeléseid között...

7. mandella (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 22:01

hogy micsoda emberek vannak!

én anno "eladtam" egy farmerszoknyámat 1 forintért, és személyes volt az átvétel, még viccelődtünk is a vevővel - hiszen nekem tulajdonképpen nem kelett az a szoknya, örültem, hogy nem foglalja a helyet a szekrényemben. őrület.

6. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 22:00

Ez nem korrekt! Kerekíteni mindenképp kell, és jogod is van hozzá. Az 1 forintot 0-ként tudod kifizetni. Attól te fizetsz a termékért, csak hát az nulla.

Ha te adsz neki negatív értékelést, azt meg kell indokolni. Egyértelmű, hogy van rá okod. Ő meg csak hazugsággal próbálhat negatívan értékelni.

Ha ez írásban ment, akkor takarva vagy. Ha nem, akkor peched van.

Próbálj írásban kommunikálni vele.

Senki sem kényszeríthet téged arra, hogy még mást is vásárolj.

2013. febr. 28. 22:00

Közöld vele ha nem küldi a megnyert terméket akkor a vaterához fordúlsz.Tedd is meg egésznyugodtan majd ők felszólítják.Ez kötelessége.Csak az összes mailt mentsd el,mert azzal tudod bizonyítani,hogy az eladói kötelezettségének nem tesz eleget.Ha véletlen negatívot kapsz akkor szintén kérd a vateránál ennek a törlését mivel jogtalanúl kaptad amiben szándékosság és rosszindulat volt.

Én is jártam már így de ők mindent elintéznek...fordúlj hozzájuk a menüpontban a segítségnél...

4. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Sookye)
2013. febr. 28. 21:59
Én is ezt mondtam. Max. öt forintot adok, ha szimpi lenne kapna egy tábla csokit, de így nem. De ő mindenféle sz@rt rám akar tukmálni.
2013. febr. 28. 21:59
én akkor tuti azt mondanám neki, hogy akkor adok egy tizest, megtarthatja a visszajárót :D
2. sookye (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 21:58

Adjál érte 5 Ft-ot :p

Én 1 Ft-ért nyert farmer overallért egy tábla csokit vittem, de megérte :)

2013. febr. 28. 21:55
A vaterán nyertem egy Miki egeres pizsi felsőt EGY forintért. Mivel akitől nyertem helybeli így persze a személyes átvételről érdeklődtem, de közölte, hogy mivel egy forintot nem tudok kifizetni, vegyek a felső mellé még pár ruhát. Megírtam neki, hogy köszönöm nem kell - már csak azért sem!!! - csak a megnyert felső, de ugyanazt szajkózza! Még nincs negatív értékelésem, és ha most én negatívot adok ennek az egyénnek, tuti ő is azt ad, ami ugyan nem nagy dolog, de nem tartom fairnek! Volt már valaki hasonló helyzetben? Irtó mérges vagyok............
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook