Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
91. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 90. - 7c79ff1565)
2009. júl. 30. 08:30

még nem hajtott meg :(

viszont ma reggelre csak 62.5 kg voltam :-D


4321.:

Én vasárnap rendeltem meg neten és szerdán délben hozták anno, de elvileg max. 5 m.nap a házhoz szállítás, előtte úgyis telefonálnak, és ha senki nincs otthon, megbeszéltek egy másik időpontot.

90. 7c79ff1565 (válaszként erre: 89. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 29. 20:56
nem hajtott meg? én ma nem sokat ettem. Nem is vacsiztam, csak veszettül szomjas vagyok. Ha hétfő megrendelem a 4321es lötyit + tabit, mikorra fog megérkezni nem tudod? Nem szívesen maradnék itthon egész nap a jövőhéten h várjam a futárt. A jégkrém az fini, néha én is eszek, annyi belefér. CSerébe mozgok sokat
89. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 88. - 7c79ff1565)
2009. júl. 29. 18:30

Ma délelőtt megettem majdnem fél kiló mézédes szilvát...nem bírtam ellenállni.Szerencsére egész napra telített és nem ettem semmit :)

Most délután muszáj voltam a párommal bemenni fagyizni, megkívánta, de szerencsére meggyőztem h menjünk akkor vásárolni is, így jégkrém lett a fagyizásból,és én Béres Alexandrás túró Ice light-ot ettem(60 kcal) majd rájöttem ha egy diétás túró rudit lefagyasztok, ugyanott vagyok :)

88. 7c79ff1565 (válaszként erre: 87. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 29. 13:37
tudom:-( csak elcsábultam mint írtam is. ma narit eszek, meg majd almát, reggel citromot ettem, meg citromos vizet ittam.
87. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 86. - 7c79ff1565)
2009. júl. 29. 10:29

Azért csodállak, hogy így, pici gyerkőc( és gondolom éhes szájú férj) mellet van energiád ilyenekre...(mmint diéta, sport, tanulás)

Viszont ha elfogadsz egy észrevételt abszolút jóindulatból:

Lehet hogy csak kihagytad, akkor tárgytalan, de azért sztem gyümölcsnapon, még ha nem is tartod be 100% az étrendet, picivel több-és többféle gyümit kellene enni, mint 1 db banán :)

86. 7c79ff1565 (válaszként erre: 85. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 28. 22:44

háát énnekem ma gyümi napom lett volna, de nagyon gyenge voltam, és bűnöztem, reggelim, vagyis délelőttömön ettem egy lidlis jégkrémet:-) itthon ebédre két villával rizottót uborkasalátával(fokhagymás ecetes, nem a tejfölös), nemsokra rá egy banánt, délután hagymás tojást csináltam férjemnek, fiamnak, abból szintén 2 villával ettem, meg este csináltam szendvicset a családnak, egyből ettem meg a felét. Nemrég fejeztem be a bicajozást, tekertem egy órát:

Speed:42,1 Cal: 660,5 :-) de most tanulok, ha végzek, akkor még lábemelés, törzsdöntés, hajlítás, majd végén nyújtás.

én már várom h meglegyen az italom, kiváncsi vagyok rá nagyon, reménykedek, h lesz annak is hatása.

85. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 84. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 20:38

hehh...:-$

sajnos a torna vagy bicikli (én azt szeretem csinálni) ilyenkor ha beköszön a piros mikulás, kimarad az életemből, mert nagyon erős hasi görcsökkel és egyébként is erős vérzéssel áldott meg a sors! :-( ilyenkor kiskoromban is fel voltam mentve tesiből :-D

mentségemre szólva a 6. napomon vagyok a 4321-el :)

kaja:reggeli:őszibarack

ebéd:fincsi rántott cukkini a kertünkből és zöldborsó leves

délután meg megettem egy natúr joghurtot

majd ittam a teámból, mert 2 napja székrekedésem van...

és te?

milyen napod volt ma?

nekem az a legfőbb problémám a szétválasztóval hogy nincs elég fantáziám a kajákhoz...ezért most augusztusban még felkészítem rá magam

84. 7c79ff1565 (válaszként erre: 83. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 28. 20:28

köszönöm szépen a linkeket, a teát megkuksiztam, még nem is láttam - bár amilyen sűrűn járok a Tuskó-ba... majd ha megyek, tuti megnézem.


a lötyit még a héten megrendelem, jövőhétre megjön remélem. -) tornáztál ma? vagy majd fogsz? mit ettél ma?

83. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 82. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 20:23

kellene, de nálam mégse...egyébként 4321.hu

persze nem vagyunk egyformák...

nálam nem gyorsította a folyamatokat, ezért én nem ajánlom


a Tea így néz ki hogy boltban könnyebb legyen keresni:

[link]

2009. júl. 28. 20:20
előbb írtam a másikba, majd megveszem a fogyis italt is; azt neten hol lehet rendelni? írtad h nem ajánlod a kapszula szedését ital mellé mert nem hat. DE a kettő együtt nem durvább hatást kéne kifejtenie?
81. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 80. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 20:19
Igen, hatásos...de csak akkor érdemes kipróbálni, ha nem nagyon mész sehová...vagy ha nem vagy gátlásos :)
80. 7c79ff1565 (válaszként erre: 79. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 28. 20:00
nem is hallottam még erről a teáról, tényleg hatásos? Te próbáltad már?
79. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 74. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 19:38

Meghajtásra van egy kiváló és olcsó tippem:

Pu-Erh Tea.

Tesc*-ban 200 Ft alatt van.Jól szét kell nézni, ált. a legfelső polc legszélére rakják a teáknál, nehogy könnyebben megtaláld, mint a méregdrága méregtelenítő teákat :-s

78. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 77. - 7c79ff1565)
2009. júl. 28. 17:47

Köszönöm!

A 4.3.2.1-es topicban már leírtam a paramétereim, az alapján jutottam rajtad keresztül ide :)

Röviden:64 kg-ból szeretnék MINIMUM 5 kg-ot leadni szeptember közepéig, aztán majd a többit hozza magával.Már egy éve átálltam a "reform étkezésre" kb 6-7 kg-mal vagyok kevesebb mint tavaly nyáron, viszont most szeretném kicsit felpörgetni a diétám.Írtam ezekkel kapcsolatosan egy cikket is ide,a honlapra, elvileg 08.05-én fogják aktiválni :)

Jelenleg stabil a súlyom, akármennyire keveset is eszek, a mensesem miatt múlt héten még 63kg voltam, tegnap már 65...ezért írok 64-et :-D szinte naponta változok.

A 90 naposat szeptembertől szeretném elkezdeni, mert nyáron a családommal lakom, azt "kell" ennem, amit anyukám főz :)

Addig reggelizni csak gyümit, ebédre fél adagokat eszem délután meg már csak joghurt, kefír, gyümölcs, fagyi ilyesmi...

este ha megéheznék, egy bögre 1,5%-os tejjel csillapítom le magam, nálam ez vált be :)

77. 7c79ff1565 (válaszként erre: 76. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 28. 17:38
köszöntünk téged is, mennyit akarsz fogyni? mennyiből? Van kitűzött időpontod?
2009. júl. 28. 14:57
hali! én is csatlakoznék ;)
75. sisssa
2009. júl. 28. 08:37
Jó taktika::))
2009. júl. 27. 19:00
én nem, de ha nagyon nem bírom egy zöld teát vagy gyümilevet megiszok. Zöld tea laktat, a 100%os gyümilé meg meghajt:-)))))
73. sisssa (válaszként erre: 72. - 7c79ff1565)
2009. júl. 27. 16:53

Ez így nagyon jól hangzik, megpróbálom én is, aztán majd úgyis kialakul, hogy nekem milyen menetrend szerinti lesz a megfelelő.


Gratulálok a méretekhez, 6cm az nagyon sok!!


Bebuktam az első gyümi napomat, mert ettem egy müzli szeletet:(( Nem baj, kezdésnek megteszi:))


Ti gyümölcs napon sem esztek gyümit 5 után??

72. 7c79ff1565 (válaszként erre: 71. - Sisssa)
2009. júl. 27. 12:21
Légy üdvözölve nálunk. Én az édességet fagyival pótolom, mondjuk tegnap azzal bűnöztem, de figyeltem a mennyiségre. Én a diétát úgy osztottam fel mint ahogy írtad, fehérje,zöldség,fehérje,gyümi, de ha nagyon rámjön az édesség, akkor egy cukorkát elszopogatok, vagy egy kicsi csokit müzlit - vagy összeütök valami nem túl krémes sütit. ÉS igyekszem ledolgozni. Próbálok annyit étkezni, hogy a tornával, mozgással többet mozogjak le. (nem számolgatom nagyon a kalóriát, de ha kb 1000-1200kalt viszek be egy nap, igyekszem többet lemozogni, szobakerékpárral, hullahoppal,stepperrel és egyéb mozgással.) Ha bűnöztök csajok, akkor ügyeljetek a mennyiségre,és arra, h kb 2-3 óra múlva egyetek újra, de ha lehet zöldséget és max 5ig. utána mozgás, h azt a kalóriamennyiséget amivel bűnöztetek ,lemozogjátok. Ha van szénhidrát a szervezetben, mozgáskor elsőnek úgyis az használódik. Tényleg, én kéthetente beiktattam a zöldségnaphoz a savanyú káposztát, azt eszem egész nap, és mivel másnap fehérje valami sovány hús mellé "savanyú "gyanánt az is jó ha marad előző napról. ma mértem magam és 103as csípőről 97lettem:-)
71. sisssa
2009. júl. 27. 09:43

Jó reggelt Lányok!


Diamond, köszönöm a meghívást, élnék a lehetőséggel és betársulnék hozzátok.


Röviden a story-m:

Jelenleg 173cm vagyok és 63kg, ami nagyon jól hangzik...de...

Tavaly nyáron lefogytam a 90napossal 58kg-ra és nagyon-nagyon jól éreztem magam. Aztán egy nőnógyászati problémára kaptam egy gyógyszert, amit fél évig kellett szednem havi 1 szem adagban. Március közepére 74kg-t mutatott a mérleg::((( Útközben egy 2hónapos candida kúrát is végigcsináltam, amitől elvileg mindenki fogy..na, én egy dekát sem... A gyógyszer szedése után elkezdtem fogyózni és mostanra jutottam el a tavaly nyári induló súlyomhoz.


Szóval, a célom az 58kg, de mint azt ti is tudjátok, az utolsó pár kilótól a legnehezebb megszabadulni.


Diamond-tól függetlenül ma egy gyümi napnak álltam neki, remélem sikerülni fog:))


Ha jól értelmeztem fehérje-keményítő-fehérje-gyümölcs a menetrend és este 17:00 után semmi?!

Mivel pótoljátok az édességet? Sajnos nagyon édesszájú vagyok!!


Röviden ennyi lenne::)))

70. pomogács (válaszként erre: 69. - 7c79ff1565)
2009. júl. 26. 21:50
Jó, hogy lefoglalod magad a sporttal, kell valami cél, s ez nemcsak testi, hanem lelkierőt is ad, amire most nagyon szükséged van !
69. 7c79ff1565 (válaszként erre: 68. - Pomogács)
2009. júl. 26. 21:40
nekem is csábító a gyüminap, de van célom, elég a tükörbe néznem, meg unom, h úgy kell felcibálni a ruhákat. 31-32es farmernacit hordok, de az nagyon sok, szülés előtt a 27-28as kellett. Muszály lefogynunk csajok, nekem az önbizalmam is a padlón van, kirúgtak mhelyről, vagyis vissza se vettek, mert nekem gyesem lenne és munkabérem,és a főnök ezt meg azt h a mai világban nem könnyű mukát találni, így elkélne bocsátania mást h dolgozhassak, nem tartaná fernek, és etikusnak. Nekem szerencsét kíván, ennyi. Totál kivagyok:-( De most szobabiciklizem, egy óraát tuti.
68. pomogács (válaszként erre: 66. - 7c79ff1565)
2009. júl. 26. 21:35

Ma gyüminapom volt, nagyon nehéz ! Nekem mindegyik nehéz, mert állandóan ennék, ha jóllaktam, akkor egy ideig bírom, aztán újra...

De ez a múlté...nehezen, de bírnom kell ! Ezért nagy kihívás nekem a gyüminap különösen !

Talán az első napokban bűnöztem csak, de akkor megpróbáltam jóvátenni 2 gyüminappal, hogy eredménnyel-e, nem tudom, mert nem mértem magam.

Szóval, nem egy egyszerű dolog !

Ti hogy vagytok vele?

67. pomogács (válaszként erre: 66. - 7c79ff1565)
2009. júl. 26. 21:12

Az, hogy csinálod, már önmagában VALAMI !

Nem halasztod holnapra, aztán holnaputánra, stb. stb.

Minimális mozgás is több a tologatásnál!

Hát még ha olyan intenzív, mint a tiéd!

Apró lépésekkel, de biztosan haladunk !

2009. júl. 26. 20:33

hát izzadni azt tudok tőle rendesen, és nem is lassan csinálom a speedre 40-42-es sebességet ír. szóval tekerek rendesen. ma már letekertem 560kalóriát, de még nemsokára neki állok megint, min 45-60 percig. Meg holnaptól reggel éhgyomorral is fogom hajtani, szóval napi 3*1 órát. Nagyon remélem h látszani fog, mert eddig nem látszik semmi sok.


Kaját mit ettetek?

2009. júl. 26. 17:49

Sziasztok!

Most egy pár napig nem mérem én sem magam, de szerintem megy le folyamatosan, mondjuk van miből!

Bűnözni csak azt a fajtát szoktam amilyen nap van aznap, de szerintem egy-két kilengés nem gáz.

A mozgással én is hadilábon állok, de majd idővel:)

Régen én sokat bicikliztem, de akkor még nagyon vékony voltam, szóval én sem tudok sok mindent hozzászólni, de az biztos ha csinálod gyorsan "leolvad " minden.Biztos jól csinálod!

64. pomogács (válaszként erre: 63. - 7c79ff1565)
2009. júl. 26. 13:53

Áááá, megjött a szobabiciklid!

Nem tudok hozzászólni a témához, nekem nincs!

Az a fagyi nem olyan nagy bűnözés szerintem! Belefér.

63. 7c79ff1565 (válaszként erre: 62. - Pomogács)
2009. júl. 26. 13:40
Hát én ma ettem fagyit sajnos:-( nagyon meleg van, és megkívántuk. Szobabicajozok rendesen, napi 2 órát, csak az a baj, hogy nincs izomlázam. pedig tekerek 5-6os fokozaton, (mivel a kisebb fokozatok nagyon gyengék, ezt épp érezni lehet) és gyorsan. Egy óra alatt 400kalóriát égetek el. NEm akarok erősödni, csak fogyni. Szerintetek valamit rosszul csinálok?
62. pomogács (válaszként erre: 61. - 7c79ff1565)
2009. júl. 26. 13:37

Sziasztok

én még nem mertem megmérni magam, mert hátha elveszi a kedvemet, úgy 10 nap után gondoltam a méredzkedést.

Ma gyüminapom van, még nem vagyok túl a nehezén, éhes vagyok bizony állandóan, hol nagyobb, hol kisebb intenzitással, remélem, átvészelem, gyorsan holnap reggel lesz...

Mi van veletek, fogytok szépen, legalább vizuálisan?

Kitartóak vagytok?

Torna nem mindig jön össze, sőt, általában nem jön össze, de ha igen, tök jól érzem magam utána, még másnap is, úgy érzem, látványos, de lehet, ez csak ún. placebó hatás, mert ezt szeretném érezni!

Eléggé kihalt ez a topic, remélem, csak átmenetileg, s visszatértek idővel, ugye...?

Mert kénytelen leszek én is máshova csatlakozni, ne monológ legyen a mondandóm...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook