Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zenea diéta fórum

Zenea diéta (beszélgetős fórum)


1 2
17. itali12 (válaszként erre: 13. - Bözsi néni)
2013. szept. 16. 22:02
Én sem reklámozom itt.Ha megnézed mennyiért eszel,iszol és kávézol egy nap ez sem sokkal drágább.Szerintem ha komolyan betartja valaki nagyon jo eredményei vannak,márpedig elég motiválo az ára is.Ha már költöttem rá,betartom!Persze a folyamatos szakember általi kontroll is motivál!
2013. szept. 16. 21:59
Sziasztok!Én holnap kezdem!Nagy reményeket fűzök hozzá!Kiscsibe!Hány kg volt a célod?
15. bimm2
2013. szept. 16. 11:23

Csak en vagyok bena, hogy nem jon be a zenea.hu?

Nagyon szivesen olvasom, hogy hogyan fogytok vele.

Miota csinalod/csinaljatok?

Hogy volt az elso par nap?

Akkor semmi szilardat nem vittel be?


en egy egeszen masmilyen feherjealapu turmix kuraval kezdtem, ahol csak meghatarozott zoldsegeket lehetett enni.


Mindenki aki hulyenek nez, lexarom :) mert mukodik! Meg is tanit egy csomo mindenre es az is egy szakemberek altal kitalalt modszer.


Szoval irjatok rola minnel tobbet! En szivesen olvasom

2013. szept. 16. 10:54
Én biztosan jól jártam, mert lefogytam tőle, de nem a reklám volt a cél, hiszen eleve azt kérdeztem, hogy ismeri e valaki, és mik a tapasztalatok? Mire mostanáig eljutottunk, már túl vagyok a diétán, ezért írtam le az én tapasztalataimat, és sok más termékkel kapcsolatosan is találsz infokat a Hoxa-n,annak ellenére, hogy senki sem reklámozza azokat! :)
2013. szept. 13. 10:14
Jó kis reklám ez itt :-)) Viszont baromi drága, valaki garantáltan jól jár :-)))
12. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 11. - Judit 797)
2013. szept. 13. 10:03
Sztem, az, hogy mennyire látszik meg a bőrödön, az egyéni hajlam kérdése. Ezek növényi fehérjékből álló termékek, de a kérdéeidre abszolút kielégítő választ kaphatsz ha felkeresed a honlapjukat, és e-mailt írsz nekik, vagy felhívod Szabinát! Nagyon kedves, és mindenre korrektül fog válaszolni. Nekem nem is jöttek vissza a leadott kilók, pedig már két hónapja nem diétázok.
2013. szept. 13. 03:00
Engem az érdekelne, mennyire egészségesek ezek a termékek, és milyen összetevőkből áll. Hosszú távon lehet-e káros hatása, esetleg allergia stb. Ugye nem mű dolog ez az egész?? A jó ízeket milyen adalék hozza elő? stb.Erről tud valaki részletekbe menően? Másrészt a hirtelen fogyás mennyire látszik meg az arcon és a bőrön? Mert az elég maradandó lehet a hirtelen súlyvesztéstől...Engem mindig ezek riasztanak. De persze ez lehet jó, csak érdeklődöm, mi a tapasztalat, mit hallottatok és mit mondanak a forgalmazók.
10. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 8. - Icuska538)
2013. jún. 16. 21:31
A konzultáció árát sajnos nem tudom, ha érdekel, küldök privátban telefonszámot, ahol megérdeklődheted!
9. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 7. - Ciklon2000)
2013. jún. 16. 21:30

A szerdai kontrollra hatan mentünk, és jelentem mindannyian fogytunk! :)

Volt aki csak 3 kg-ot, volt aki 5-6-ot (ez voltam én) és volt aki 10 fölött. Nyílván ez függ a súlyfelesleg nagyságától is. Napi 3-4000 forint között kell számolni a diéta árával, ez attól függ, hogy milyen ízeket válogatsz össze magadnak. A második etapban lelassul a fogyás, mert bejön sok új íz. Palacsinta, krumplipüré. kuszkusz, csokoládék, stb. Nagyon finomak az ételek, részemről alig várom, hogy ehessek, és ez nem az éhség miatt van! :)

2013. jún. 12. 12:17
Mennyi egy konzultáció? Egyáltalán mennyibe kerül , tudja-e valaki? Köszi !!
2013. jún. 12. 10:38

Szia Kiscsibe! Köszi az infót, ez elég megnyugtató, mert már annyi mindenre garantálták, hogy ilyen, meg olyan, de arról senki nem biztosít, hogy tényleg eredményes. Sajnos hedonista alkat vagyok és az esték a problémásak, de erről annyit mondtak még, hogy valóban tarthatóés a szigorú ellenőrzés is motiválja az embert. Hogy sikerült a mai kontroll?

Ja, állítólag elég drága, de az ára megéri! Most jelenleg a turbóval kisérlteszek, de a zeneitnek -állítólag- sejt szinten is van funkciója! Várom a az infódat!!!

2013. jún. 11. 09:40
Ja! Van honlapjuk is, zenea.hu, ahol le vannak írva a kaják, és elég sok tudnivaló is.
5. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 4. - Ciklon2000)
2013. jún. 11. 09:39
Nem az Árpa felesége csinálja, hanem egy másik lány, az viszont igaz, hogy kizárólagosan. Annyira nem vészes, ha szereted a zöldségeket. Az első 3 nap nagyon szigorú, utána a második hét végéig már ehet husit is enni, utána meg ismét könyebb lesz, de hogy mennyivel, arra majd szerdán fogok tudni válaszolni, mert akkor megyek vissza kontrollra! A két hét alatt lement 5kg, de van olyan ismerősöm, akinek kb 12 ment le, mivel ő nagyobb súlyfelesleggel indult. Szóval nekem bevált, ahogy az össze simerősömnek is. Jelenleg 7-en csináljuk, és eddig mindenki fogyott tőle.
2013. jún. 10. 09:36

Szia! Enegem is érdekelne, mert csak jót hallottam róla, de már nagyon óvatosan hiszek el dolgokat. Állítólag az Árpa felesége csinálja kizárólagosan és azt hallom, nagyon szigorú (ez végre jó), nem a pénz, hanem az eredmény érdekli. Ha látja, hogy linkel az ember, nem ad neki port tovább! Na ez is jó!!

Te honnn jutotál hozzá és hogy haladsz?

2013. máj. 28. 09:10

Keress rá a neten. Por alakban vannak az ételek, legalábbis az első két heti kaja. Az első 3 napban kizárólag a por, és pár fajta zöldség megengedett, a 4. naptól mehet némi husi is a diétába. Vannak sós, és édes ízek is, így nem annira egyhangú a dolog. Eddig amit kóstoltam belőle, az nagyon finom volt, csak a tapasztalatokra voltam/vagyok kíváncsi!

KÉt hét után jönnek a nyalánkságot, és az étrend újbóli, immár helyes felépítése!

:)

2013. máj. 28. 09:03

Szia!


Erről még nem is hallottam. Milyen fajta diéta ez?

2013. máj. 28. 09:03

Sziasztok!


Próbálta már valaki a Zenea diétát? Érdekelnének a tapasztalatok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook