Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » X-faktor 2012 fórum

X-faktor 2012 (beszélgetős fórum)


17. 328aadd89f (válaszként erre: 11. - 36a26f5226)
2012. aug. 30. 08:02
Jajjjj, alig várom, hogy elinduljon a műsor.:)
16. 325b42d966 (válaszként erre: 11. - 36a26f5226)
2012. aug. 30. 07:41

az apja hangját örökölte?

Hát?

azért ez nem igaz,nagyon nem,a fél család énekel már Árpy is ,Krisztián is,na még Mariettáról nem derült ki hogy ő is ős tehetség csak eddig titkolták.

2012. aug. 30. 07:39
Zebra, várunk majd Téged is :)
2012. aug. 30. 07:35
Vagy tavaly előtt volt?
2012. aug. 30. 07:35
Én azért kíváncsi leszek rá... Tavaly? - vagy mikor is volt ifj. Bodnár Attila, aztán azóta sem hallottunk róla, hogy ismét összeveszett az apjával, mert állítólag az apja belőle akart újabb sikert saját magának, és nem a fiának...
2012. aug. 30. 07:33
Alig várom! :) Na,nem ezt a nyálgépet,magát a műsort.
2012. aug. 30. 07:30

[link]


Zámbó Jimmy fia az X-Faktorban


A Blikk szerint Krisztián eddig is keményen küzdött azért, hogy megtalálja helyét a zenei világban.


A bulvárlap szerint a Király gyermeke könnyen csúcsra juthat, hiszen jelentkezett a szombaton kezdődő új X-Faktorba. Krisztián már januárban utalt rá, gondolkodik azon, hogy kipróbálja magát valamelyik tehetségkutatóban. Mivel komoly szerződés köti a csatornához, így részleteket nem árulhatott el, de azt mondta, hogy X-faktort kezdetektől követi és szereti, mert „ki tudja hozni az emberekből azt a pluszt, amelyet eddig nem tudtak megmutatni”. Az indulásról a mentorok kiléte győzte meg, mert mind a négyüket nagyon tiszteli. Nekik elhiszi, hogy van-e helye a pályán.


Az éneklésbe édesanyja unszolására vágott bele. Szerinte az, hogy apja hangját örökölte, „nagyobb ajándék, mint egy lottóötös”. Amikor színpadra lép, érzi, hogy Jimmy „fentről figyeli minden” lépését és tudja, apja is örülne neki, hogy azt csinálja, amiben ő is sikert sikerre halmozott. Krisztiánnak mindig az jár az eszében, mit javasolna, hogyan legyen jobb. A legfontosabb tanácsa pedig mindig ott cseng a fülemben, akárhányszor a mikrofont a kezembe fogom: soha ne elégedj meg magaddal! Ezt mondta mindig, én e szerint élek – tette hozzá Krisztián.


A Blikk megkérdezte a tehetségkutató kreatív producerét, hogy jelent-e előnyt, ha valaki ismert ember gyermekeként jelentkezik. Herman Péter szerint mindenkinél jobban érdeklik az embereket azoknak a gyermekei, akiknek az édesanyjuk vagy édesapjuk híres, de ez akkora teher is, amekkora előny. Ha jól szerepelnek, akkor a nézők örülnek, ha rosszul, az átlagosnál is nagyobb a kárörvendés. Mi azonban nem az alapján szelektálunk, hogy híresség-e a jelentkező valamelyik szülője, számunkra csak az a fontos, hogy megvan-e az énekesben az X-faktor – árulta el a producer.

10. elbb (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2012. ápr. 10. 22:38
Ha nem a kopi muksó nyeri, olcsóbb lett volna a fűtésszámla? :))
2012. márc. 30. 18:37
jaj...ez is lesz..a tavalyit se láttam :D
8. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - Cicaanya)
2012. márc. 29. 00:28
Csatlakozom az elottem szolokhoz, nem a te penzed megy el erre..... Es ahogy irtak, nem kotelezo nezni!! Egyebkent meg gondolj mar bele, hogy mennyi penz elmegy ra, de mennyi jon... es tudod honnan??? A nezok altal..... Rengeteg penz befut az sms-ek altal is akkor meg is csak eleg sok embert erdekel ha ennyire nyereseges nekik ez, nem gondolod??
7. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Cicaanya)
2012. márc. 28. 17:44

adófizetők pénzéből??

én nem utaltam az 1%-omat az RTLnek.

Az RTL egy kereskedelmi tévé. Nem az én pénzemet használja, hacsak áttételesen nem, mert a reklám hatására megveszem a mosóport, amiből a mosóporgyártó újabb reklámokat tud fizetni a csatornánál.


Ha nem lenne Xfaktor, akkor is ennyi lenne a gáz meg a villany.

Aki meg a kis pénzét gázszámla befizetése helyett sms-re költi, az csacsi.

6. db78bacc4f (válaszként erre: 4. - Cicaanya)
2012. márc. 28. 09:04
Bocs, de nem a te pénzedből megy el a pénz a műsorra, ez nem állami csatorna. Nem kötelező nézni. Sokan meg ebből élnek, elég nagy ott a stáb.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2012. márc. 28. 07:41

Igen nyereségesek ezek a műsorok, nem véletlenül adják orrba szájba :)

De remélem így lesz ahogy mondtad, és jön utána a VV. :)

4. cicaanya (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2012. márc. 28. 07:15

sorry...én ilyet nem mondtam,de nem az ilyenek a legfontosabbak(MI PÉNZ MEGY EL EGY ILYENEKRE??)

ennyike.... sok ismerőseimmel egyet értek,nyavalya kíváncsi rájuk(mondjuk sokan meg igen) de többsége meg nem!

de ízlések és pofonok..... na megyek vár a munka!


Bárki számára elérhető és bárki által kikapcsolható.(LEHET!de... nem csak úgy van,adófizetők pénzéből megy ez ;)...néz utána,vannak ,voltak jó hangok X faktorosok,de ez már tényleg túlzás!!! ez az én véleményem)

"MINDENKINEK más a véleményem!" ;)

szép napot néktek

3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2012. márc. 28. 07:03

talán az rtl-nek kéne kifizetni a fűtésszámlájukat?


ne viccelj. Ez egy kereskedelmi tévé. Bárki számára elérhető és bárki által kikapcsolható.

2012. márc. 28. 07:01

jaaa már megint ,erre van pénzük!!!!!!!!!

Mások meg szenvednek,fütés számláink meg egeket veri!!!!!!!!

Én már csak elözőben is ipppenhogyan végét láttam.... de biztos nem választottam meg volna azt kopi muksót.....aztán követi majd a való világ tuti :s

2012. márc. 28. 06:48
Már megint?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook