Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » West Highland white terrier(Westie) vagy Bischon Hawanese? fórum

West Highland white terrier(Westie) vagy Bischon Hawanese? (tudásbázis kérdés)


18. dorciy (válaszként erre: 1. - Fbab8271ce)
2011. máj. 27. 10:59
en a bichonokat nem ismerem, de nekem westiem van es egyszeruen imadom...irto kedves a gyerekekhez is. szerintem westiet valassz. egy igazi mokamester, jatekos es a vegtelenig ragaszkodik a gazdajahoz!! es es nagyon halas ebecske!! nem banod meg.
2010. aug. 14. 16:44

egyelőre várat magára a dolog...mivel inkább babát választottam...:)

NA jó úgy teljes a történet: 2009ben megbeszéltük, h jöhet még egy babó, aki megszületett idén májusban. És így most főleg még kisebb lett a ház, és a kutyusra szánható idő. + én nem vagyok híve az ujjszülött melletti állattartásnak a lakásban, és egy ilyen kutyust mégse tehetek ki az udvarra!!! tervben a házcsere nagyobbra, és picit nőnek a fiúk, és utána talán majd...:)

2010. jún. 29. 18:27
hopp ,most latom hogy ez egy 2 eves topic..nah mindegy:))
15. bababacska23 (válaszként erre: 1. - Fbab8271ce)
2010. jún. 29. 18:26
Ha nem tudsz donteni a ketto kozott, akkor valassz Havanestiet(Westi es Havanese kevereke),nekem olyan van es o a legtunderibb,legokosabb kiskutya a vilagon xD
2008. nov. 12. 17:24

nekünk is Westink volt,egyszerűen imádtuk,annyira okos és játékos volt

sajnos meghalt

az okosságáról és kedves rafináltságáról regényeket lehetne írni

ja és gyönyörű szerintem:)

2008. nov. 12. 17:10
Egyértelműen westie-t!!:)))én sem bántam meg!IMÁDOM a kis bohócot:))
12. f290b382c2 (válaszként erre: 11. - Daroki)
2008. nov. 2. 22:11
Privi megy!
11. daroki (válaszként erre: 10. - F290b382c2)
2008. nov. 2. 21:21

Szia!


Ki a tenyésztő?

10. f290b382c2 (válaszként erre: 8. - Daroki)
2008. nov. 2. 20:51

Szia!

Én is havaneset szeretnék most venni,a tenyésztő 70E Ft-ot kér érte.

Nem sok ez egy kicsit????

Tanács kellene,mert már nagyon megszeretgetnék egyx ilyen kutyust...

2008. okt. 27. 21:43
Westi, de csak mert nem bírom a havanese-ket. :)
8. daroki (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2008. okt. 27. 21:41

Szia!


Nekem havanesem van,most van tervbe véve egy második kutyus is,aki szintén havanese lenne:)

Lakótelepen élek,sok kistestű kutyus van itt is,van westie is és havanese is.Én mivel a haveneset ismerem,ezért mellé teszem le a voksomat:)

Az én kutyám 6 éves,soha semmi baja nem volt,leszámítva az idei nyarat,amikor megszállták szegényt a kullancsok,valamint most esett át az ivartalanításon,már egész jól van a drága:)

A szomszéd lakásban is két havanese kutyus van,ott is az idősebbik 6 éves a kicsi 3.Náluk sem volt soha semmi probléma,se szem,se fül gyulladásról nem tudok.

A havenese kutyusok nagyon igénylik a társaságot,utálnak sokáig egyedül lenni,legalábbis az én kutyim ilyen:)

Nincs sok gond az ápolásával sem,könnyű kezelni a szőrét is.Nagyon pörgös kutyusok,sokat játszik,keveset alszik,imád csavarogni:)

Szóval én bátran merem ajánlani ezt a fajtát.3 gyerekem van,plusz állandó vendég gyerekek,imádja őket:)

2008. okt. 27. 21:41
...mert mindkettő nagyon édes! De mondtam is páromnak, körbekérdezek hoxán, mert úgyis rögtön jön a válasz, és biztos segítenek/segítetek dönteni...köszönöm mégegyszer
2008. okt. 27. 21:34
köszönöm a válaszokat!:)Westi jobban tetszik, de még a családdal nem jutottunk közös nevezőre...
2008. okt. 27. 21:31

szia....Nekem nincs egyik fajta kutyam se ellenben kutyakat nyirok:-)

En a westit ajanlanam...tobb ok miatt is.A havanesevel szemben nyugisabbak, nem hullik a szoruk( trimmelni, nyiratni kell)jatekosabbak, jobban megkapjak a kozos nevezot a gyerekekkel.A havanese egy kicsit hisztis kutya is....nehezebben kezelheto es makacsabb.

Persze ha ram hallgatsz akkor ugy csinalod ahogy akarod:-))

2008. okt. 27. 21:18

Nekünk Westink van, és semmi pénzért nem cserélném el másik fajta kutyára.

De ha ilyet veszel, akkor számíts arra hogy a terrie vér kölyök korában előtérbe kerül. De ahogy öregszik úgy komolyodik is.

Hawanese kutyus van a tömbünkben, de nagyon sok gond van vele, mert állandóan begyullad a szeme, vagy a füle.

Ja a Westik nem hullatnak szört, ezért kell őket trimmeltetni (ekkor tépik kin enkik az elhalt szőrszálakat). De ne azd gondold hogy egyáltaán nincs szőr a lakásban, csak nincs az a látványos vedlése mint a többi kutyának.

Nekünk két gyerek (a kicsi most fél éves) mellet van ez a kutya, és nincs semmi gond vele.

3. Bogyócska (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2008. okt. 27. 21:17
Én a Westit ajánlom, mert nekünk is az van és nagyon is gyerekbarát és a németjuhász kutyussal is megférne. A neten utána is lehet olvasni...
2008. okt. 27. 21:13
Két kisgyerek mellé (3 és 1 évesek lesznek) szeretnék, kertes házba, egy németjuhász kutyus mellé. Igaz a "pici" bejáratos lenne valószínű a házba is...:)Melyiket ajánljátok, és miért?
2008. okt. 27. 21:11
West Highland white terrier(Westie) vagy Bischon Hawanese?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook