Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e valami különleges „jel”, amiből megtudtad, hogy babát vársz? (Még a teszt előtt.) fórum

Volt-e valami különleges „jel”, amiből megtudtad, hogy babát vársz? (Még a teszt előtt.) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 8. 15:47

Én megéreztem, mikor babás lettem. Bizonyosságot éreztem, így már nem is lepődtem meg amikor +-at teszteltem. Tudtam, hogy most meg fog születni az egészséges babám. Ő az én 2,5 éves kisfiam.

Előtte elveszítettem egy babát 5 hetes terhesen, akkor olyan félelemmmel vegyes érzésem volt, tehetetlenséggel vegyítve.

45. Titánia83 (válaszként erre: 44. - Kyra1978)
2010. nov. 8. 14:46

Semmi baj, hisz nem tudhattad.

Köszönöm a szorítást! <3


Szerintem menni fog az egyedül is, hallgass az Anyai ösztöneidre! :)

44. kyra1978 (válaszként erre: 43. - Titánia83)
2010. nov. 8. 14:11
Jaj, ne haragudj, nem tudtam... Őszintén sajnálom. :( Szorítok, hogy mihamarabb újra beköltözzön hozzád egy vagy több kis lélek! :) Olvastam én is a Raffai-féle könyvet, és kitartóan próbálkozom. Köszi a bíztatást! ;) Egyedül, irányító nélkül kicsit nehéz, mivel nincs gyakorlatom, bár van a családban, aki spirituális dolgokkal foglalkozik, és ő ellát néhány tanáccsal.
43. Titánia83 (válaszként erre: 41. - Kyra1978)
2010. nov. 8. 13:59

Nekem sajnos nem maradtak meg, rövid időt töltöttek velem. Ami még jelnek mondható, bár már teszt utáni, hogy a doki majd leesett a székéről, amikor annyira korai UH-n látszott mindkettő, mint két kis buborék. Sajnos levált a nyálkahártyám, és ők is 9mm-en kapaszkodtak.


A Raffai féle könyv is erről szól, mármint a kommunikációról. Lelki köldökzsinór a címe. Ha újra babás leszek, tuti fogok vele/ük kommunikálni. :) Viszont hidd el, hogy előbb-utóbb érezni fogod a visszajelzéseket. És figyelj az álmaidra, mert abban is üzenhet. Kivéve a rémálmokat, mert az szinte minden kismaminak szokott lenni. :)

42. Titánia83 (válaszként erre: 40. - Cippora)
2010. nov. 8. 13:56
Nagyon szép jel! ;)
41. kyra1978 (válaszként erre: 39. - Titánia83)
2010. nov. 8. 13:54
Gratulálok az ikermanóidhoz! :) Mikorra várod őket? Próbálkoztál már esetleg azzal, hogy felvedd velük még a pociban a kapcsolatot? Én egy ideje már próbálkozom, bár visszajelzést még nem kaptam...
2010. nov. 8. 13:47

Nekem volt :)

Az "egyik barátnőm" :) sokat foglalkozik az angyalokkal,és az üzeneteivel.Már próbálkoztunk a babóval,amikor a kertünkben találtam egy angyalkás hajcsatot.Rögtön elújságoltam,és arra jutottunk,hogy lehet útban van a mi kis angyalkánk is.Bár egyébként jól esett a gondolat,de hittem is,meg nem is abban,hogy ez egy jel.Viszont 2 vagy 3 napra rá pozitívat teszteltem.Így annak veszem :)

39. Titánia83 (válaszként erre: 36. - Kyra1978)
2010. nov. 8. 13:38

Ez így igaz, a gyermekek másképp látnak, mondhatni többet. :)


Amikor nekem is megmondták uh-n, hogy ikrek, azon a hétvégén a húgommal és a babájával találkoztunk. A testvérem szemben ült velem, a pici a lábán. (7 hónapos volt) Beszélgetünk, mikor arra lettem figyelmes, hogy a pici a hasamnak gagyarászik, és kb. mintha ugyanazt mondaná hangzás szerint babanyelven, majd összecsapja a tenyerét, mintha tapsolna. Le voltam döbbenve! Akkor a húgomnak még nem mondtam el, bár ő is érezte rajtam...

38. 84a3c2b990 (válaszként erre: 37. - Titánia83)
2010. nov. 8. 13:37
köszönöm szépen és egyben elis bucsuzik mert nemsokára mennem kell érte az ovodába további jo beszélgetést szia.
37. Titánia83 (válaszként erre: 35. - 84a3c2b990)
2010. nov. 8. 13:35
Le a kalappal előtted. Egyébként nagyon aranyos a kisfiad! :)
36. kyra1978 (válaszként erre: 30. - Titánia83)
2010. nov. 8. 13:31

:PP

Úgy látszik, különleges képességekkel vagy megáldva. :)

Most eszembe jutott még egy "jel". Éppen nyaraltunk, mielőtt kiderült volna a terhességem, és az étteremben odajött hozzánk egy 5 év körüli,

idegen kislány. Az első kérdése ez volt: "Hol vannak a babák?" Először azt hittük, talán azt gondolta, hogy nekünk is vannak gyerekeink, és szeretett volna velük játszani. Később viszont "összeraktuk", és arra jutottunk, hogy talán érzékelte a pocaklakómat. Bár az uh-n csak egyet látott a doki, elképzelhető, hogy kezdetben ketten voltak, ugyanis a férjem anyukája is iker.

Azt mondják, a gyerekek másképp "látnak" mint mi, és még közel vannak a másik dimenzióhoz... :)

2010. nov. 8. 13:29
tudnikell rolam hogy én 16 évessen szültem meg a kisfiamat aki már 3 éves akkoriben nemis fogtam fel milyen lehet az anyaság de tudtam hogy az leszek. nagyon vártam már hogy elmenjünk arra az ulrtahangvizsgálatra éshogy kiderüljön mert legbellül tudtam és nagyon örültem neki és nembántam meg hogy ilyen fiatalon szültem.joérzés volt terhesnek lenni nemis voltak tüneteim mondjuk csak a hasam nött:):)
34. Titánia83 (válaszként erre: 32. - 8bd254a33d)
2010. nov. 8. 13:26

Ez aranyos. :)

Végül is nincsenek véletlenek.

33. Titánia83 (válaszként erre: 31. - 84a3c2b990)
2010. nov. 8. 13:25
Én elhiszem. Szóval egyáltalán nem volt mensid, egyik sem jött meg, és te vártál, miután a tesztek negatívak lettek. Ezt hogy élted meg? Annyira kíváncsi vagyok. :D
2010. nov. 8. 13:21

Sziasztok!


Az első két babámnál nem volt semmilyen előjel tárgyak és ilyen dolgok!Nem is hittem bennük de most....ez hosszú történet kicsit leröviditem!

Majdnem 3 évvel ezelőtt rendeltem egy könyvet (babákról és mamákról szólt) és volt benne 4 papír és egy minta!Papír darut lehetett hajtógatni belőle!Egyett el is szurtam de sikerült két sárgát és egy szürkét csinálnom!

A darukat a lányom kiságya felé akaszottam ilyen lógatot formámban!Aztán elköltöztünk elkerült onnan!Majd megszültett a fiam is!A daruk a csilláron kötöttek kis szintén lógatot formában!De ahogy a fiam betöltötte a a 3-3.5 hót az egyik daru mindig leesett!Hiába volt összekötve a többivel!Odaadtam a lurkóknak játszanak vele!De valahogy se nem gyűrték össze se nem tépték el!Rá majdnem 2 hóra terhes lettem!Visszaültettem a darut a többiekhez és azóta nem esik le egyszer sem!:))))))))

31. 84a3c2b990 (válaszként erre: 29. - Titánia83)
2010. nov. 8. 13:20
az orvos aztmondta hogy felfáztam azért nem jön meg irt is fel valami gyogyszert amit szerencsére nem szedtem mert elment volna töle a baba ez egerszegen volt a növédelmibe . 3 tesztet csináltam mind negativ lett és a vizeletvizsgálat is hihetetlen de igaz:)
30. Titánia83 (válaszként erre: 20. - Kyra1978)
2010. nov. 8. 13:15

Na szép, megálmodni a másik magánéletét! :p


Én a barátnőm gyermekeit álmodtam meg. Legutóbb a 3-at. Bár már nem tartjuk a kapcsolatot, de kíváncsi vagyok, hogy bejön e ez az álmom is... :)

29. Titánia83 (válaszként erre: 18. - 84a3c2b990)
2010. nov. 8. 13:14

15 hetes? És végig negatív volt a teszted? :o

Mensid volt rendes időben?

28. Titánia83 (válaszként erre: 17. - Esőcsepp)
2010. nov. 8. 13:12
Elképesztő! :)
2010. nov. 8. 13:12
Érzékenység és iszonyú mellfeszülés
2010. nov. 8. 13:12
Én megéreztem amikor fogant,pedig kicsit később terveztük és én akkor eldöntöttem hogy kislány van odabent.Kíváncsi leszek az anyai megérzésre.Nekem az volt furcsa hogy irritált a paprikqa illata pedig meg voltam fázva,másnap vettem tesztet ami pozitív lett. Most vagyok 13 hetes.
2010. nov. 8. 13:08
Feszültek a melleim, de a fő jel, hogy éjszaka is állandóan pisilni jártam, és ha túl voltam rajta, az inger akkor is megmaradt. 3 héttel az utolsó menstruációm már biztosan tudtam, hogy terhes vagyok, pedig akkor még nem mutatta ki a teszt, csak 1 héttel később.
24. aida22
2010. nov. 8. 13:05
nekem az endokrinologus dokim mondta a magánrendelésen mikor adott vérvételre beutalót hogy majd a ciklus 4-5 napján kelle mennem hogy odadja de ugy sem fogok menni mert terhes vagyok mert olyan furán csillognak a szemeim.és igy is lett most vagyok 6-7 hetes.
2010. nov. 8. 13:05
Én is megálmodtam valakinek a babáját, és még a nemét is (ami be is jött). Meglepő volt, mert nem voltak közeli ismerősök, nem is törtem a fejem rajtuk, és akkor még csak ők ketten tudtak az alig pár hetes babáról... hát nagyon meglepődtem, mikor egy-két hónap múlva megtudtam, hogy nem csak álom volt!
22. kyra1978 (válaszként erre: 15. - Patyoma)
2010. nov. 8. 13:00
Ilyen nálam is volt, a fogantatás után egy héttel. Nekem is akkor ugrott be először, hogy talán terhes vagyok... :D
21. mikebubu (válaszként erre: 13. - Titánia83)
2010. nov. 8. 12:59
Sokak titkos álma: lehányni a mamát..:)
2010. nov. 8. 12:58
Engem megálmodott valaki a találkozásunkat követő éjszakán a nagy pocakommal, amikor még én magam sem tudtam a babáról, ő pedig még arról sem, hogy próbálkozunk. :)
2010. nov. 8. 12:56
Arra a pillanatra emlékszem pontosan, amikor a mellembe először nyillalt bele a fájdalom, utána pedig folyamatosan fájt.
2010. nov. 8. 12:56
Sziasztok én 15 hetes terhes voltam mikor kiderült a dolog.. elötte több tesztet is csináltam sőt orvosnális jártam ahol vizeletböl csináltak tesztet minden negativ lett ,de én akoris tudtam hogy terhes vagyok pedig nemvolt se hányingerem se szédülés se semmi jele de ennek ellenére szinte biztos voltam benne hogy terhes vagyok elmentem még 1x dokihoz aki eklüldött 1 ultrahangra és akkor derült ki hogy 15 hetes vagyok fura de nem lepödtem meg:):)
17. esőcsepp (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2010. nov. 8. 12:55
Szia! Én is megálmodtam, hogy babát várok. Másnapra terveztem a tesztelést, és azt álmodtam, hogy pozitív lett a tesztem, és megyek a patikába kazettás tesztért, hogy legyen mit eltennem emlékbe. Na ez másnap a valóságban szinte mozzanatról mozzanatra így történt. :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook