Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő fórum

Vízöntő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
130. rockcica (válaszként erre: 34. - Efa181b264)
2013. febr. 5. 18:38
Én is vízöntő vagyok, és ugyanígy érzek a tisztaságal kapcsolatban is.Otthon hülyét kapok ha kupi van, kosz(nem nagyon fordul elő, ha kell minden nap képes vagyok takarítani, főleg télende imádom a nomád körülményeket, és akkor ott a természetbe egyáltalán nem zavar, ha piszkos leszek..
2012. dec. 26. 12:28
Február 18-án születtem. Már majdnem halak jegy. Hát elég nehéz engem elviselni. Nem szeretik az emberek az őszinteséget. Mert az fáj. Nekem is, de hosszú távon jónéven veszem. A sumákságot gyűlölöm. Pedig rengeteg a sumák. Sokszor leégetem őket, aztán megbánom. Sajnálom őket, nekik sem jobb. A legutolsó párom azt mondta, mikor lelépett, hogy nem tud annyira szeretni engem, ahogy én azt megérdemelném. Tudtam, hogy ez hazugság, bár ő a megtestesült egyenesség volt. Ő is a saját csapdájába esett. Szerintem szánalmas. Ami miatt elhagyott, annak az ellenkezőjét fogja megkapni, de nem lesz benne köszönet. Én szeretnék magammal együtt élni, mert nem vagyok követelőző, alkalmazkodok, tekintettel vagyok másokra, benne vagyok mindenben (csak hideg este, kutyás, sötét utcában nem sétálgatok),gondoskodó vagyok, csendes, iszonyatosan odafigyelek másokra. Csak nagy a pofám. Ebből kifolyólag tudni lehet, mire számíthatnak tőlem, és ez jó szerintem. Míg te azt hiszed a sumákokról, hohy milyen egyenesek, és akkorákat döfnek beléd, hogy egy életre megemlegeted. Szóval. Nem szoktam semmit megfogadni új évre, de most igen. Megváltozok. Pont az ellenkezője leszek annak, ami eddig voltam, és mindenkibe belerúgok, úgy mint eddig belém. Aztán így fifti-fifti. Nem pazarolom az energiámat senkire, csak saját magamra. Nektek mi a véleményetek? Megéri magunkhoz hűnek lenni? A ,ai világban. Azt mondta egy mai gondolkodó, hogy aki sokszor sokmindenre nemet mond, az előbb utóbb nemes lesz. Rendkívüli, mások számára titokzatos, unikum. És sokan keresik majd a kegyeit. Szerintem ez a vizöntőkre is igaz. Az igazat megvalva velem is sokan szívesen beszélgetnek, vannak, lennének. És nem a külsőm miatt. Valaki reagál majd? Köszi. Szép karácsonyt
128. Sokcsoki (válaszként erre: 122. - 0c49369de6)
2010. okt. 19. 13:12
Szó szerint igaz a barátomra. Sajnos!
127. selyemfenyő (válaszként erre: 126. - 0c49369de6)
2010. okt. 15. 21:19
hol így , hol úgy.
2010. okt. 15. 06:09

Rám nagyban hatással van a horoszkópom. Amit ki tudok emelni: kedvelem ami más, szokatlan

érdekelnek az új eszmék, más világfelfogások

szeretem a természetet, az állatokat

sokszor vagyok maximalista

kettősség jellemez: visszafogottság, felszabadultság

kritikusság


Ti, mint vízöntők, hogy álltok a világhoz? :)

125. selyemfenyő (válaszként erre: 122. - 0c49369de6)
2010. okt. 14. 21:13
Vízöntő utolsó napján születtem,nagyjából igaz is rám a többsége, mondjuk forradalmat nem indítottam, csak van pár vállalkozásom. Én eléggé liberális felfogású vagyok, elfogadom a másságot, így aztán elég vegyes az ismeretségi köröm. A szabadság ! Ahhh! Az igaz.
124. kisstoth (válaszként erre: 122. - 0c49369de6)
2010. okt. 14. 21:05
Igen igen igen !!!
123. survivor3 (válaszként erre: 122. - 0c49369de6)
2010. okt. 14. 20:00
nos?
2010. okt. 7. 09:24

Hoztam a vízöntőknek egy kis párhoroszkópot:


Vízöntő (01.21 – 02.19.)

Öntörvényű és lázadó


Régi megfigyelés, hogy e jegy szülöttei vannak legkevesebben a föld kerekén. Ami nagy kár, mert különleges embertípus, örök újító, „világmegváltó”. Igazi különc, gyűlöli a formaságokat, így aztán már messziről kirí a sorból, nemcsak viselkedése, hanem az öltözködése, a megjelenése miatt is. A lelkizésnél sokkal többre tartja a szellemi kalandokat, számára a házasság elavult társadalmi intézmény.


Mire kell vigyáznia? Igazából szellemi kapcsolatra vágyik, az erotikát nem tartja olyan fontosnak, mint a férfiak, s ez előbb-utóbb konfliktusok forrása lehet.

Ki illik hozzá? Leginkább Ikrek vagy a Mérleg jegyű partnerrel tud kijönni.

Ki nem illik hozzá? A konzervatív Bak és Bika.


Hátha feléled ez a fórum :) Vízöntők, írjatok :) Beszélgessünk bármiről.

121. marcsix
2010. szept. 9. 14:49
Mindig megvédem magam, és a véleményem. Ez már inkább skorpió aszcendensnek köszönhető szerintem. a szfinx, anubisz és egyéb érdekességek tetszenek. Olyan vagyok mint a tűzmadár, erőt gyűjtök és poraimból újra éledek! Szerintem. :))
120. marcsix (válaszként erre: 119. - Hte23)
2010. szept. 9. 14:46
Nekem elvileg skorpió aszcendensem van... Nekem tetszik. Sokan egyébként nem tudnak elfogadni, nem is igazán engem hanem inkább a természetem. Kicsit "kirívó" különc vagyok szerintem.Viszont imádom a társaságot, szeretek sokan dumálni. Inkább az emberek lelkére szoktam hatni, minthogy veszekedjek. Igen. Lelkizős vagyok. KÉpes vagyok egy témáról egy órát beszélni legalább, utána eltérek a tárgytól és jön még egy óra :D Viszont szeretek középpontba lenni, jó értelemben, és szeretek kitűnni a többi közül. Bár ez már annyira nem jellemzőm inkább csak volt. A család viszont nagyon fontos szerepet tölt be nálam. Nagyon szeretem a misztikus dolgokat érdeklődők irántuk. Szeretem a villámot, mint jelenséget, és azokat a dolgokat, amig eltérnek az átlagtól. Nem szeretek "szürke" hétköznapi lenni!
119. hte23
2010. szept. 8. 20:43

Tipikus vizöntő vagyok. Bak aszcendensel.


És nagyon büszke vagyok rá.


Legfőbb célom: másokon segiteni. Főleg gyerekek.

118. hte23 (válaszként erre: 28. - Safirah)
2010. szept. 8. 20:34

Jelentem igen.


1962.01.23

2010. aug. 13. 10:31

Az anyám vizöntő. Hát, nem mindennapi ember:))

Szerintem a jég hátán is megél, szereti a társaságot, szeret központban lenni, kiemelkedni, eléri, amit akar, nehezen viseli a másságot, mindenkinek úgy kell gondolkodnia és élnie, ahogy ő teszi..

2010. aug. 13. 09:16

Csatlakozom, szintén vízöntő vagyok.

Ami jellemez:

-kritikus

A szfinx és az udvari bolond különösen megvilágítja a mélyebb lényét. A szfinx messzetekintõ, mindenen keresztülnézõ mosolyát látjuk tükrözõdni a Vízöntõ-ember arcán, jobban mondva azon a maszkon, amit hord. Nem árulja el mit érez, mit gondol és mit akar. Az udvari bolond szerep megengedi, hogy a legmélyebb igazságokat, a legragyogóbb szellemessségeket, a legszélesebb megjegyzéseket dobhassa oda a hatalom birtokosának.

Lehet hirtelen és higgadt, de a lázadó magatartás mindenképpen jellemzi, ez megmutatkozhat az öltözködésében, a nézeteiben a szabályokhoz való alkalmazkodásában.

Extravagáns, és szabadságszerető.

Nem tűri a korlátokat, és ez annak bármilyen formájára vonatkozhat.

2010. júl. 10. 10:33
Éljenek a vízöntők ! A legjobbak !
114. marcsix (válaszként erre: 9. - Petka)
2010. júl. 10. 09:41

Teljesen egyetértek a leírtakkal. Én is nagyon magamra ismertem.


Ja egyébként én is vízöntő vagyok, és csatlakozom hozzátok, csak előbb végigolvaslak titeket. MÁr csatlakoztam egy vízöntő klubbhoz, de az sajnos be van halva.

2010. jún. 9. 17:46

Én is Vízöntő vagyok!

És leírom, hogy milyen, illetve megpróbálom...

Kicsit zárkózott, nem kezdeményező, lökött, és szeretem a csínyeket:P

Van olyan, mikor csak magamba fordulok,és meg se szólalok, csak ha kérdeznek. Meg ilyenkor talán kicsit unalmas is vagyok.

És van olyan, mikor teljesen vicces, nyitott, és

be nem tud állni a szám. Ennyi...

De soha nem szeretnék a teljes középpontban lenni!

Inkább vagyok egyedül egy pár percig/óráig, és elfoglalom magam. Van olyan is, mikor sokaknak meg akarok felelni.. de az csak néha!

Ha feladatról van szó, akkor viszont azt én inkább egyedül csinálom meg( nemt'om hogy mért)!

A szabályok az ellenségeim... minden érdekel, csak az nem, ami kötelező! :D

Olvastam az előttem írókat, és tényleg igaza volt annak, aki azt írta, hogy mivel kell meghódítani.

Humor, ész, ennyi az egész:D

Nem akarok regényt írni, úgyhogy most ennyi lenne!

112. Franc22
2010. máj. 16. 12:01

vizöntő alapeleme: Levegő

vizöntő minősége: Szilárd

vizöntő uralkodó bolygója: Szaturnusz, Uránusz

vizöntő színei: fekete, viola, zöld

vizöntő ásványa: kristály, fekete gyöngy, turmalin

vizöntő drágakőve: opál, zafír, akvamarin

vizöntő féme: ólom, urán, nikkel

vizöntő növénye: varjútövis, mirha, pitypang

vizöntő virága: orgona, alpesi rózsa,kék nefelejcs

vizöntő állata: birka, szarvasbogár, páva

vizöntő számai: 2, 1 és a 6

vizöntő szerencsenapja: szombat

vizöntő szerelmes: Ikrek és a Mérleg

vizöntő országai: Arábia, Svéd- , Por-, Finnország

vizöntő sportja: hastánc, harművészetek, evezés

vizöntő erogán zónái: lábszár, láb

111. kisstoth (válaszként erre: 110. - Ella89)
2010. ápr. 28. 12:44
A kivétel erősíti a szabályt.
110. Ella89
2010. ápr. 28. 10:54
Vízöntő vagyok, de annyira nem illik rám. Sose hittem a horoszkópban, de mindig ezzel nyaggattak. Otthonülő típus vagyok, szeretem, ha olyan munkát kell végeznem, amiben nem kell kreatívkodnom, totál konzervatív vagyok szinte minden téren és szeretek egyedül lenni, nem akarok kitűnni, mert az mindig negatívan sül el és örülök, hogy nem nekem kell a társaság középpontjában lennem. Mindenki azzal jön, hogy ez azért van, mert bak az aszcendensem. Nem tudom, szerintem az aszcendens-deszcendens izét azért találták ki, hogy bármit bele lehessen magyarázni és ezért higgyenek benne az emberek. Nekem ez a véleményem a horoszkópról.
109. Franc22
2009. ápr. 2. 08:20

Mára:

Ha érzelmi kuszaságot érez magában, arra nem megoldás az önsajnálat. Próbáljon megformálni határozott jövőképet, és ahhoz következetesen ragaszkodni. Egy utazás jól jön.



Nem vagyok érzelmileg kusza, így rám ez a nap nem jellemző. Egy utazás meg sajnos nem fér bele a keretünkbe:(, pedig néha én is úgy érzem, hogy egy kis kikapcs nem ártana

108. boszi1968 (válaszként erre: 102. - E0e5b9da70)
2009. márc. 26. 15:17
tudod ez attól függ hogy hanyadikán születtél.mert ha a születésnapod közel van a másik jegyhez/pl.ha valaki február.19-én született akkor ő neki már a halak jegyet is nézni kell.
107. boszi1968 (válaszként erre: 104. - Hofiagi)
2009. márc. 26. 15:12
lehet hogy rajtad az aszcendens jeleid vannak túl súlyba.
106. Franc22
2009. márc. 24. 17:23

mostanában nem ír semmi jót a horoszkópom.

Azt bírom a legjobban, hogy a horoszkópom szerint még dolgozom, pedig sajnos már 3hónapja nem:(

2008. dec. 28. 23:20
Talán az aszcendensed...
104. hofiagi
2008. dec. 28. 20:45
mi lehet az oka hogy rám nem jellemzőek a Vízöntő jegy tulajdonságai?
103. webnő
2008. dec. 28. 17:08
Én is vizöntő vagyok:), ezt a tesom se feledte el mert vizöntős bögrét kaptam ajándékba tőle többekközöttXD
2008. dec. 14. 16:17
Én is az vok és eddig nekem is igazak a horoszkópban lévő dolgok.
101. Franc22
2008. dec. 10. 08:38
Én is Vizöntő vagyok és én szeretek az lenni. Eddig amivel a Vízöntő jegyüeket jelemeztétek mind igaz volt. Talán az nem, hogy én nem fordulok magamba, én ki adom magamból!!:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook