Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Villanytűzhelyből a légkeverés vagy légkeverés nélküli a jobb? fórum

Villanytűzhelyből a légkeverés vagy légkeverés nélküli a jobb? (tudásbázis kérdés)


18. Ditta67 (válaszként erre: 13. - Panasonic)
2011. okt. 26. 12:02

Használd egészséggel!

Szerintem is jól döntöttél.Sok finomság készül majd benne.Csak azt kell megszokni,hogy egyszerre többet is berakhatsz!

17. panasonic (válaszként erre: 16. - Sanett77)
2011. okt. 26. 11:26

Mi lakás átrendezés végett maradtunk a Villanytűzhelynél. A gáz olcsóbb valamennyivel nekem jó lett volna a gázos is, de engedélyeztetés, átszerelés... nagy költség lett volna.

Tudom a villany még drágább de remélem jó lesz és ahogy olvasgattam takarékos azzal hogy előbb el lehet zárni és még utána is tudok vele főzni a maradék hőn. Csak meg kell rajta még tanulnom.

16. sanett77 (válaszként erre: 13. - Panasonic)
2011. okt. 25. 21:59

Légkeverésesnél szerintem nem számít.


A kérdésedre válaszolva, szerintem sokkal takarékosabb mint akármelyik gázos tűzhely.

Mondjuk a tetején nekem gáz van (kombi tűzhely és 60 cm széles).

15. Losievi (válaszként erre: 13. - Panasonic)
2011. okt. 25. 19:52
Nem tudom van e jelentősége légkeverésnél, én nem tapasztaltam,szerintem nem számít! Szeretni fogod! Jó döntés volt!
14. szandi30 (válaszként erre: 13. - Panasonic)
2011. okt. 25. 13:30

Jól döntöttél:-D

Az alsó sütést még sosem használtam én sem,talán kiolvasztásra:?.

2011. okt. 25. 13:22

Döntöttünk. :) Légkeveréses mellett!Még egy kérdésem lenne, hogy ebben az Indesitben nincs alsó sütés!

Ez mennyire számít? vagy a légkeveréssel mindent meglehet oldani?

12. Losievi (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2011. okt. 24. 19:57

Én légkeverésest vennék. Nekem egy hiper szuper AEG van. Azt se tudom mi mire való benne, de a légkeverés az amit mindenre használom. :)

Nagyon szeretem. Bár meg kellett szoknom.

2011. okt. 24. 15:32
Csak légkeverésest vennék és ajánlom is mindenkinek!!! :) Én is mindig úgy használom! Nem ég oda, ugyanúgy sül meg a tepsi belseje és a széle is. Zseni volt, aki ezt kitalálta szerintem... :D
10. panasonic (válaszként erre: 7. - Sanett77)
2011. okt. 24. 13:54

Kb. mennyire jön ki a fogyasztása?

Megmondom őszintén a Zanussi jobban tetszik külsőre, viszont hiányzik belőle a légkeverés.

De ezek szerint jó dolog ha van!

2011. okt. 24. 13:47
én is légkeveréses melett voksolok,nekem is az van föleg a sütiknél jó.Mondjuk én is mindig azt használom.
2011. okt. 24. 13:45

Igazából,nálam mindig megy a légkeverés.

Sztem érdemes rááldozni azt a tízest,egyenletesebben éri a meleg-én legalábbis sokat sütök:DD

2011. okt. 24. 13:44
Nekem légkeveréses Indesit-em van. Semmire nem cserélném el az ég világon!!!! Úgyhogy én arra teszem le a voksom. Minden fele annyi idő alatt készül el, mint a sima gázos, vagy villanyos sütőbe.
6. szandi30 (válaszként erre: 3. - Szemmelver)
2011. okt. 24. 13:41

Arra jó,hogy egyszerre több dolgot süthetsz benne,pl. felső polcon sütit,alsón meg a húst,de alacsonyabb hőfokon kell benne sütni,mint egy rendes vill.tűzhelyben,ezért energia-és pénz takarékos is.

én mindenképp a légkeverésest választanám!

Egyébként a modernebb fajtákba már mind2-őt tudja a sütő.Szóval süthetsz benne hagyományos módon is.

2011. okt. 24. 13:40

Én a légkeverést arra használom,hogy simán beteszek 2 tepsi pl.pogit a sütőbe!Mindenhol éri és feleannyi idő,energia kell.

Húsból szintén.

2011. okt. 24. 13:40
Nekem is az van szinte mindent úgy sütök, hogy azt használom szerintem érdemes azt a 10ezret még rááldozni
2011. okt. 24. 13:36
nekem az van,de nem hasznákom4 lehet,mert nem tudom mire jó:)
2. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2011. okt. 24. 13:35
Szia!Szerintem az a 10.e már nem oszt,nem szoroz!Én megvenném!Sőt úgy látom,te is inkább arra hajlasz! :))
2011. okt. 24. 13:33

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy most szeretnénk villanytűzhelyt vásárolni. Kinéztünk 2 típust

- Zanussi ZCV560NW ennek a hátránya, hogy nincs benne légkeverés, viszont olcsóbb is.

- Indesit K3C51 AW ebben viszont van légkeverés, de kb. 10.000 Ft-tal drágább.

Véleményeket szeretnék, hogy akinek van már villanytűzhelye, megvan-e elégedve vele vagy ha légkeveréses akkor nem-e bánta meg, kihasználható-e, vagy egy sima légkeverés nélküli sütő is megfelelő?

(Egyenlőre párommal fogunk csak ketten lakni a lakásban (2 személynek egy sima villanytűzhely is megfelelő szerintem), ugyebár ezt az ember nem egy évre veszi hanem több évre és ha jövőre gondolok akár család jön vagy csak olyat sütök amiért jó lenne a légkeverés, megéri ezért többet kiadni?)

Segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook