Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vicces orvosos sztorik..:D fórum

Vicces orvosos sztorik..:D (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. júl. 27. 21:20

Van még egy :)


Mindig tudom a dátumot :) abban a hónapban született a KicsiÖcsim :)


1992 szeptember

Egy hétköznap esti vacsoránál a másik öcsémmel hoztuk a formánkat és a vacsora asztalnál is rendetlenkedtünk. Ő kirohant játszani a vita végén a kertbe, amivel még egy jó nagyot lökött az asztalon. Az rám esett. Én alá jobban mondva az ujjaimra az 5 cm lap. Szétnyílt, vérzett. De nem volt gond mama műtősnő bekötötte/ellátta de mivel eset volt nem vitt már be a kórházba (munkahelye).

Másnap mentünk. A doktornéni mondta nagymamám elmondása után, hogy: "Na mutass azt az ujjacskát!"

Én meg nemzetközi kézjelzésre emeltem a bal kezem: "Ez az!"

Doktornőnek kikerekedett a szeme szinte kocsányokon lógott...én nem tehetek róla, hogy pont a bal középső ujjammal volt baj :D

9. nunu
2011. júl. 27. 21:17
Nem tarom viccesnek,de megosztom veletek!Volt két szülésem meg egy vetélésem.Ezek zárójelentésén 0 RH pozitív a vércsoportom,ami utána jött epekőműtét,azon meg 0 RH negatív!
8. álommanó (válaszként erre: 5. - 06718ca650)
2011. júl. 27. 21:12

Ez jó, ilyen nekem is volt, de szerencsére nekem csak nézte a fogaimat, nem szurit adott...

(sajnos képes vagyok rá, hogy rosszkor rossz helyen jön rám a röhögés...:))))



Te miért kezdtél röhögni?

2011. júl. 27. 21:05
Köszi csajok, máris jókat nevettem!:DDD
2011. júl. 27. 21:05

Szia :)


Nem tudom hogy vicces nem vicces, de én jót nevettem :)


2005-ben volt "felnőtt" fejjel garat mandula műtétem. Nem akartam altatásba így csak valami fincsi koktélt kaptam fenékbe amitől nagyon lazán sétáltam be - szó szerint - a műtőbe.

Mindent mondott végig a doki mi lesz, mit fogok érezni. Egy idő után pedig folyamatosan köpködésre szólított fel. Én eleget tettem a kérésnek és köpködtem rendületlenül, amikor is megjegyeztem neki, hogy nem vagyok én focista.

Tovább ment a műtét már túl egy mandulán valahogy a mindig beszélhetnékem ott is rám jött. És viccest kezdtem mesélni. Nagyon egyszerűt: "Megy a csiga hazafelé." doki látom a szemüvegén keresztül ami vércseppes tőlem néz rám értetlenül. És megkérdezi: "Igen?" Nyugodt hangon újra ismétlem a viccet. Mire megint kérdezi, hogy : "És"? Már a kis műtő feküdt a nevetéstől mire a dokinak leesett a vicc, de csak miután elmagyaráztam, hogy a hátán van a háza.

2011. júl. 27. 21:01
első találkozás az új fogorvosunkkal: röhögőgörcsöt kaptam szuri közben :D kifeszített pofával. hát csak kicsit éreztem hülyén magam. :)
2011. júl. 27. 21:00

Velünk olyan történt, hogy az öcsémet vittük az orvoshoz vissza...kérdezi az orvos, hogy: "Diétázik a gyerek?" apám és anyám egyszerre válaszolnak: "Igen, szigorú diétára van fogva!"

No...az orvos eztkövetően hátra fekteti...és mialatt hátradőlt egy csokipapir esett ki a zsebéből öcsémnek... Én láttam...anyám, apám nem. Alig birtam ki nevetés nélkül...

Amikor mentünk ki...látta az asszisztensnő a csoki papirját a földön.... XD

kicsit kellemetlen volt... (nem evett csokit, csak rajtam nem volt zseb, ezért odaadtam neki a papirt h tegye a zsebébe addig ameddig nem találunk kukát... az orvoshoz ugye gyalog mentünk...)

2011. júl. 27. 20:57

Én nem találtam viccesnek.

Ahogy bementem a rendelőbe a dr-úr nagy kezét csókolom Aranka:))) üdvözölt.

Ja aranyér vizsgálat:( nos emlékezett rá a sok nyári táborra amit gyerekként velem töltött.Én nem örültem annak ,hogy megismert. De annyira jó fej volt, teljesen elfelejtette velem ,hogy milyen vizsgálatot csinál. Ráadásul a porckorongsérvemtől fájt mindenem.

Szóval nagyon nagyon aranyos doktorbácsi lett belőle:)))

2011. júl. 27. 20:56

Én másik oldalról nézem a dolgokat általában, (orvos asszisztens vagyok egy magánrendelőben). Nem tudom ez vicces-e, inkább érdekes:D


Egyszer bejött egy pár a rendelőbe, nekem át kellett mennem a másik szobába telefonálni pár betegnek, majd mire visszatértem, a váróban feküdtek egymáson, és épp nyalták falták egymást, a csaj keze már nem is mondom merre járt. Rájuk ripakodtam, hogy ezt nem itt kéne, erre leszegzett fejjel közölték, hogy nade nem bírták tovább.


Erre szétültettem őket. Egyik az egyik sarokba, másik a másikba. Mint az oviban. Most már csak nevetek, de akkor kellemetlen volt:S :)

2011. júl. 27. 20:49

Van esetleg muris orvosos történeted, ami veled vagy valamelyik ismerősöddel, családtagoddal esett meg?? Kérlek, örvendeztess meg vele minket is!

(a legjobbakat feltenném a honlapomra:)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook