Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények: Egy nőről, aki el szeret egy férjet! fórum

Vélemények: Egy nőről, aki el szeret egy férjet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
86. macsótigris (válaszként erre: 85. - McKenzi)
2008. jún. 28. 20:46

Ha már megtette, aházasságnak úgyis annyi, csak akkor nem ha a feleségnek is van valami takargatnivalója.

Azt pedig már nyitott házasságnak hívjuk.

Főleg azokra jellemző a félredugás akik nem élték még ki magukat a házasságuk előtt. Na , látod ez rám egyáltalán nem jellemző.

85. McKenzi (válaszként erre: 83. - Macsótigris)
2008. jún. 28. 20:39
nem mindenki monogám, valakinek ez nem is akkora ügy, simán félredug, ám esze ágában sincs elhagyni a családját. Hisz az csak szex. Ha többről van szó, akkor már tényleg elképzelhető kihült kapcsolatból menekül a szertőhöz a férfi.
2008. jún. 28. 20:34

Ha jól emlékszem már volt hasonló témájú topik. Nagy vita lett belőle az egyik és a másik oldal között. A lényeg, hogy aki ilyesmire hajlandó, azt úgysem lehet meggyőzni arról, hogy nem helyes amit tesz.

Vannak akik büszkén hirdetik is, hogy ők így fogtak pasit maguknak. - Arra nem gondolnak, hogy ezzel az erővel ők is kerülhetnek ilyen helyzetbe....


Azt a legkönnyebb mondani, hogy a feleség a hibás....

Kedves csábító hölgyikék, megnézem majd amikor X év házasság után, napi 8-10 óra munka, 2-3 gyerek, takarítás, mosás, főzés stb. után mindig frissek, üdék és kívánatosak maradtok!

Ha egyszer feleség lesz belőletek, tessék erre gondolni! A "szegény", "sanyarú sorsú", "meg nem értett férfiakról" meg had ne mondjak semmit.


Sajnálom azokat a nőket, akik vállalják ezt a megalázó másodhegedűs szerepet! Mert senki ne felejtse el, aki vállalja a szerető szerepét AZ MINDIG CSAK A MÁSODIK LEHET!

2008. jún. 28. 20:11
Akkor ott a feleségben lehet a hiba, ha sikerül a férjet elcsábítani.
2008. jún. 28. 15:41

Ha ilyet tesz egy nő,akkor nincs róla jó véleményem.

Annyi szabad férfi van!

Miért kell egy házasságot tönkre tenni?

2008. jún. 28. 15:33
...mert ha megnézitek, regisztráció után pár perccel jött létre!
2008. jún. 28. 15:32

Tévedés!

Abban a bizonyos fórumban nem jelentettem ki, hogy szűz vagyok -e vagy sem, sőt azt sem írtam, hogy még nem volt pasim! Annyit, hogy 18 évesen nincs pasim, hogy mi volt előtte, vagy éppen utána az másik téma!


Egyébként annak a fórumnak nyomós oka volt, hogy létrejött!De ezt csak 2en tudjuk itt a Hoxán!

2008. jún. 28. 14:25
Ja és még egy tanács ,azért ne nevezd magad annyira "nőnek",még fiatal vagy,ahhoz meg kell érni testileg ,és agyilag is.Van rá időd,szórakozz,mozdulj ki,ismerkedj hasonló korúakkal,most élvezd az életet,később amikor már családod lesz,már úgy sem teheted meg!
78. 7a319416e1 (válaszként erre: 76. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 14:18
Én is attól tartok rengeteget fog még tanulni az életből,de hát had edződjön,még olyan fiatalka.Ahhoz inkább nem fűznék semmit hogy nem volt még pasija.Pedig azt mondják a mai fatalság korán érő.Az hogy tetszik nekünk vki,és próbálkozunk becserkészni ezt meg azt az természetes ilyen korban.Hát ha tanácsokra van szüksége ennek a kis álmodozó lánynak akkor mindenképpen egy olyan fiút válasszon magának"főleg először" aki érzelmeket táplál iránta,és már nem mindjárt az elején fenntartásokkal küzködik.Próbálkozni lehet,de pofára esni nagyon kellemetlen.
77. tücsimücsi (válaszként erre: 76. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 14:04
Még 1 hónapja sincs, hogy kiírt egy fórumtémát Manóka, ami arról szól, hogy még nem volt barátja. Talán ezért akar tapasztalt pasit? De első hapsinak miért pont nőset?
76. tücsimücsi (válaszként erre: 75. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:58

Reméljük így lesz.

Tudod ő most pont abban a kalandózós, "mindent ki akarok próbálni" korban van. Csak ne sérüljön nagyon, bár ez óhatatlan, mert ilyenkor a legtöbb a csalódás, végül is még tapasztalatlan.

75. 7a319416e1 (válaszként erre: 74. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 13:53
Hát akkor helyben vagyunk,mert nem is biztos ha később történik is bármi akkor az a lány lesz csak a hibás!Aztán reméljük ez a kis álomlányka megtalálja a hozzávalót,és a nagy szerelmet!
74. tücsimücsi (válaszként erre: 71. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:47
Abban tökéletesen igazad van, hogy a mostani lányok nagyon nyomulósak, és a férfin múlik kihasználja -e a helyzetet vagy nem.
73. tücsimücsi (válaszként erre: 69. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:45

Ez a szeretők tipikus szlogenje, de van benne igazság is én azt nem is vitatom.

Én azt vallom viszont: aki egyszer megcsinálta az megcsinálja mégegyszer, és mégegyszer.....legalábbis a legtöbbjükre igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna (mindenben vannak kivételek, ezért a mondatomért nehogy megharapjatok!). Szóval sok esetben az egykori szerető is egyszer megcsalt lesz.

Eszembe jutott most egy szimpatikus lánynak egy mondata nemrég olvastam itt a hoxán: ha a férfi "lecseréli" a feleségét egy fiatalabbra, nem szabad elfelejteni, hogy pár év múlva őnála is lesznek vonzóbbak és még fiatalabbak, neki is lesz egyszer riválisa...

72. 7a319416e1 (válaszként erre: 70. - 867f9adc74)
2008. jún. 28. 13:43
Én csak boldog kapcsolatban érzem jól magam,és ez ad biztonságot nekem.Gondolom Ti is jól elvagytok!Ha az én páromra rástartolna egy kislány,én biztos vagyok benne hogy nem foglalkozna vele mert nagyon szeret.
71. 7a319416e1 (válaszként erre: 68. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 13:38
Leírtam a történetemet!Senki nem adott senki alá lovat!Szó sem volt arról hogy őt a pasi viszont szereti ,és elakarja hagyni miatta a családját.A mai fiatal kislányok nagyon nyomulósak,és a nős férfiak ki is használják az ilyeneket,már aki olyan.Az én kapcsolatom nem erről szólt ez ennél a kis tetsziknél jóval több volt.
70. 867f9adc74 (válaszként erre: 66. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:35

nekem is elvált a párom, megértelek.

nem én voltam a csábító, én csak megadtam az utolsó löketet, mert már romokban volt a házasságuk, de nem lépett egyik sem, csak szenvedtek egymás mellett...

69. 7a319416e1 (válaszként erre: 64. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 13:30
Szerintem senki nem tanácsolja a másiknak hogy szeresse el mások férjét.Ez teljesen annak a két embernek a dolga hogy hogy dönt a további életéről.Az biztos ha csajozik egy férj,annak vmi nem stimmel a házasságával,és boldogtalan.Ha boldog lenne akkor nem létezne olyan hölgyecske aki képes lenne elcsábítani.
68. tücsimücsi (válaszként erre: 66. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:25
De pl. 100 szeretőből mennyien viszik el a pálmát ( a férjet)? Hadd ne saccoljak...Szóval ne add alá a lovat.
2008. jún. 28. 13:23
Szóval 18 vagy....csak emlékeztetsz valakire akit nem "ítéltem" el a válaszaimban ( a kora ellenére egy nagyon bölcs leányzóról van szó, aki még intelligens is), de nem is dicséretes a szememben amit csinál.
66. 7a319416e1 (válaszként erre: 65. - 867f9adc74)
2008. jún. 28. 13:22
De rendes vagy köszi szépen!Remélem tanulságos is vkinek!Jó ha az embert megértik,és nem őt hibáztatják!Puszi
65. 867f9adc74 (válaszként erre: 58. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:19

szép történet, és tanulságos..


sok boldogságot Nektek.

64. tücsimücsi (válaszként erre: 62. - Álommanó)
2008. jún. 28. 13:19
Gondolom az csak jó Neked, ha összegyűlnek, talán még segítenek is Neked a tanácsokkal hogy szeresd el más férjét( a topiccímedet idéztem!). Gratula! Én nem tartozom közétek, sose volt ilyen ügyem és nem is lesz.
2008. jún. 28. 13:19

kicsit vissza olvasgattam,meg megnéztem az adatlapod,meg ilyesmik.

Nincs 1ónapja,hogy kiirtál egy fórumot,hogy "segítsetek,emrt 18éves vagyok,és nincsen pasim"

most meg már egy nős pasival szűrnéd össze a levet?!jól belehúztál:D

62. álommanó (válaszként erre: 60. - Tücsimücsi)
2008. jún. 28. 13:15
Nekem az csak jó, ha összegyűlnek, egyébként te is "közénk" tartozol??
61. álommanó (válaszként erre: 58. - 7a319416e1)
2008. jún. 28. 13:14
köszönöm, hogy leírtad!
2008. jún. 28. 13:13
Úgy látom ezen a topicon nemsokára összegyűlnek a sorstársak...
59. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - Álommanó)
2008. jún. 28. 13:06
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
58. 7a319416e1 (válaszként erre: 52. - Álommanó)
2008. jún. 28. 13:05
Szia,itt beleolvasgattam a történetedbe,és az enyém hasonló.Én szerelmes lettem,igazférjnél voltam,egy pasiba,őviszont,ő is élettárssal élt.Mind a kettőnknek saját gyerek.Három hónap után összeköltöztünk,hátra hagyva mindent,és mindenkit.Nem lettem család kedvenc(az övében)az biztos.De ha nem működik egy kapcsolat akkor szerintem nem egy kívülálló tehet róla ,azt kettejüknek kellett volna megoldani.Lényeg az hogy az első idő rettenetes volt neki a kislánya miatt.És persze ment a visszacsábítás folyamatosan az ellenem hangolás.Egy év múlva sikerült rábszélték hogy menjen vissza.Nem bírta egy hét múlva sírva jött hozzám vissza és adtunk esélyt közösen a kapcsolatunknak.4 éve boldogan élünk,született babánk is .Mellettem érdekes nem csajozik,repül hozzám haza.Oersze a volt élettárs folyamatosan zsarolja a lányukkal,és anyósék se igazán fogadtak még mindig el,persze úgy nehezebb ,ha állandóan ott van a csaj és viszi az unokát.Szó szerint állandóan.Most már nem érdekel,vhol belül érzem hogy ez már ilyen marad.Legalább én nem élősködök anyósomék nyakán,ha nem a fiuk (azaz a párom) fontosabb akkor nincs mit tenni.Szóval ezt csak leírtam,hogy ha tényleg szerelmes az ember akkor áldozatokra képes.Ezt hogy ki hogy éli meg,a saját dolga marad.Nem könnyű senkinek.De a párom mindig azt mondja senkivel ne törődjek csak az a lényeg hogy mi szeressük egymást.Én hiszek neki!Puszi
2008. jún. 28. 12:58

ismerni kellen a szitut..

az én barátnőm már két éve szerető... a pasi imádja őt is meg az asszonyt is, és neki ez így jó..


Hát akkor most ez hogy van??

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook