Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények: Egy nőről, aki el szeret egy férjet! fórum

Vélemények: Egy nőről, aki el szeret egy férjet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. nov. 9. 21:14
A kapcsolat mindig két emberen áll.
2008. nov. 9. 21:10
Könnyü Katát táncba vinni ha ő is akarja!!! Kettőn áll a vásár! Nem lehet elszeretni senkit ha nem vevő rá!!!!!!!
114. lojoka
2008. okt. 15. 12:25

Pálcát én sem törnék, mindig is lesz ilyen. -Igaz-

De megélni, nagyon rossz.

Soha ne mond, hogy Soha!! Én sem mondom. De elgondolkodnék egy lyen szitun, ha eltudok csábitani valakit a családjától, akkor tőlem is eltudják majd csábitani?!

113. o.andi
2008. okt. 14. 17:50

Nem vagyok elöitélettel..volt ilyen,és lesz is mig világ a világ!!

NEm török pálcát senki felett!

2008. okt. 13. 16:14
*megvédené*
2008. okt. 13. 16:13
Aki más férjét elszereti egy rib@nc. Ha az én párommal tenné ezt valaki, nincs az az Isten ami megvédeni tőlem és haragomtól! :)
110. 24af5bf008 (válaszként erre: 84. - 363d535da9)
2008. okt. 12. 10:50

Teljesen egyettértek veled!

Nem hinném, h. az ilyen nők azért csábítanának el egy férjet, mert "halálosan beleestek"!Hanem azért, mert ilyen a természetük!

Ha meg arról is lenne szó, h. annyira szerelmesek lettek, hááát...nem tudom, én személy szerint még akkor sem tennék tönkre egy házasságot!!!

109. 70b077364a (válaszként erre: 105. - C4f059c04b)
2008. okt. 12. 10:32

Ezt most nem igazán értem:):)

Valaki rá van utalva, hogy szétszedjen egy kapcsolatot, mert neki anyagi vagy netán lelki gondjai vannak és kell egy társ???Miért nem olyat keres aki miatt nem szenved egy másik nő vagy netán egy két pici gyerek?

2008. okt. 8. 21:37
Én elítélem teljesen..sajnos egy ilyen kislány vette el az én férjemet is.....most különélek a kislányommal és idegileg kivagyunk...:((((
107. a445f073a9 (válaszként erre: 106. - Zsuzsa88)
2008. okt. 8. 21:22
Húha! Megvetted?
106. Zsuzsa88 (válaszként erre: 104. - Chrissy26)
2008. okt. 8. 21:14
Igaz. Feláll a szőr is a hátamon, mikor vlki rámászik a pasimra. 4 évesek vagyunk, elkéstek, mostmár az enyém, és kusssss!
2008. okt. 7. 18:16
Van olyan is aki ráutaltságból teszi ,és nincs olyan helyzetben hogy ezen lelkizzen, neki mindenáron társ kell pl. anyagi vagy lelki okokból
2008. okt. 7. 18:04
Szerintem nemcsak akkor undorito, ha egy nö szetszed egy hazassagot, hanem akkor is ha az ember hosszu kapcsolatban el valakivel...
2008. okt. 6. 18:09
Szerintem undorító, ha egy nő egy mozdulattal szétkarmol egy házasságot. Mennyi időt töltöttek együtt a házasok, mennyire szeretik egymást, mennyi SZERETLEK hangzott el szájukból, és jön egy picc-pucc nőci, és mindent elront... A férfiak sajna buknak a picc-pucc nőkre, és könnyen csábíthatók, a feleségeknek meg marad a szenvedés. Ha gyerek is van, az még rosszabb, mindig a gyerekeken csattan az ostor...
102. a445f073a9 (válaszként erre: 101. - F49b726144)
2008. okt. 6. 18:06
Olyat, aki érti a poént!
101. f49b726144 (válaszként erre: 100. - A445f073a9)
2008. okt. 6. 14:55
Milyet nem fogsz ki??
2008. okt. 6. 09:42

Hogy én sose fogok ki egy ilyet.:(

:DDD

2008. okt. 6. 09:19

Az ilyen kapcsolatokba az ember mindig belehal egy kicsit. Nem tartom helyes viselkedésnek.

Ha elhagyja a nejét, és utána az más.

2008. okt. 5. 11:29
Azt mondják: Ne ítélj amíg nem léptél ugyanabba a folyóba!
2008. okt. 5. 11:26
ilyen nincs, hogy elszeretni valakit, mindenhez kettő ember kell.
96. adri25
2008. aug. 4. 08:39
Ne szép dolog más férjét elszeretni,de ugye mindenhez 2 ember kell,csak azt lehet elcsábítani aki hagyja magát
95. 175c71a378 (válaszként erre: 68. - Tücsimücsi)
2008. aug. 3. 21:34
Állítólag 100ból 1 :)
2008. aug. 3. 21:19

lányok, nők, asszonyok!

kell mindig, h meg tudjunk újulni!

az nem mentség, h dolgozom, szoptatok, gyereket nevelek, mosok, főzök, takarítok.....

a mai férjek - én a környezetemben csak ilyet ismerek - segítenek mindenben...sőt gépeket vesznek, h minél könnyebb legyen a házimunka...


ha látja fárad vagy ideges vok segít és nem ordibálok....

csinosan öltözöm és igyekszem felfrissülten hazamenni 12órai meló és napi 4 órás utazás után hazaérni.

most pl fitneszterembe járok és imádja, h lelkesedem és látszik rajtam...


egyszóval ha tetszik ha nem nekünk nőknek is kell tennünk azért, h ne lépjen férre a párunk.


a szex nagyon sokat dob a dolgon. be kellene vállalni új dolgokat: vibrátor, masszázsolaj, stb ami kellemes mind2 félnek és fel tudja dobni az együttléteket.


szóval ha örökké fáradtak, csapzottak, gorombák vagyunk akkor nem kell csodálkozni ha vmi másra vágynak a pasik.

azért mert gyerek van nem kell elhanyagolni a párunkat...


mindig belehet dobni vmi érdekeset és be fog jönni...sztem...

93. Hobitka (válaszként erre: 83. - Macsótigris)
2008. júl. 4. 20:52
Ez szerintem óóóóóriási tévedés!!! Nem egyértelműen a feleség lehet csak a hibás. Egy tökéletesen működő házasságban is beüthet a mennykő! Mert ugye a pasiknak egójuk az van.... És melyikük önérzetét nem legyezgetné, ha egy húszéves miniszoknyás csak neki riszálja magát? És akkor lépnek életbe az állati ösztönök. Az a bizonyos vadász fajta... Van a higgadtabb típus, aki csak a flörtig megy el, de addig szinte mindegyik... (De gondolatban tuti lejátsza a menetet) Aztán van a bevállalósabb, aki belemegy a "játékba".. Aztán mikor rádöbben, hogy ez nem játék, akkor jön a hülye szöveg, hogy ő bizony nem tehet semmiről, mert szegény feje el lett csábítva. Na, persze az ártatlan báránykák. Szóval szerintem 80%-ban hibáztathatók a csábító nőszemélyek. Én mégsem hibáztatom őket teljes mértékben. Mert elképzelhető, hogy kezdetben nem tudják, hogy nős pasival kezdtek... Amikor rájönnek, akkor pedig már beütött a szerelem. Az pedig nem néz érdekeket, józan észt... Tehát szerintem egyértelműen nem lehet kijelenteni, mikor ki a hunyó! A vesztes a feleség, ez viszont majdnem biztos! Ha meg is tartja a férjet, a tüskét nem tudja kihúzni! :-((
92. b30b2dd2e9 (válaszként erre: 90. - F49b726144)
2008. júl. 4. 20:14

Én megcibálnám azt a kurvát.

A férjed is hunyó volt, de a ribi még direkt fel is csináltatta magát...Aljas dolog az ilyen. A férjed is védekezhetett volna.

91. 363d535da9 (válaszként erre: 90. - F49b726144)
2008. júl. 4. 20:03
Sok erőt kívánok neked, hogy túléld ezt a nehéz időszakot!
2008. júl. 4. 14:12

Sziasztok!! Megjártam ezt a poklot.Mert az. A férjem félre lépett, s a nő tudatosan teherbe esett, s közölte, ha kell, ha nem ő megtartja a gyereket. 14-éves házasságba nyúlt bele. Még mindig pokoli érzés ez nekem. Talán sose heverem ki. Lehet ilyenkor azt mondani, hogy nem szeretett a férjem és azért csalt meg...stb sok mindent lehet mondani. Szerintem egyszerűen csak hizott a mája, hogy bejön egy gazdag macának aki szinte megvásárolta, mert a barátját nem sikerült. Én meg, miután megtudtam ezt az egészet, jól kidobtam a férjem és jól megis szenvedem.

A magánvéleményem az, hogy ha két ember nem jól működik együtt, beszéljék meg és kezdjenek új életet.

Senki nem érdemli meg azt, hogy alázzák. Aki pedig úgy tud csak lelépni egy kapcsolatból, hogy egyből megy a másikba az szerintem gyenge, jellemű ember és fél egyedül.

89. macsótigris (válaszként erre: 87. - McKenzi)
2008. jún. 28. 21:21

Akkor meg pláne!

Én nem általánosítottam csak a saját példámat hoztam fel.

2008. jún. 28. 21:20

Ejjjj azt hiszem történt egy és más a hozzászólásom óta:)

Álommanó érdekes módon nálad minden magyarázatra szorul, és minden másként van mint ahogy mi az adatlapodból leszűrjük:)No de mindegy.

Mindenkinek meg van a maga véleménye erről a témáról de Gyöngyössel tökéletesen egyet értek, nehogy már mindig a feleséget hibáztassuk,mert szegény férjnek jobban kell a fiatal, gyerek nélkül stb.

Két ember kell hozzá a csábító és a férj, és mindkettőről meg van a véleményem ha megteszi. Ha szegény férjnek már nem jó a házasság és enm érzi jól magát mondja meg, váljon el de a nőt ne alázza meg egy szeretővel...

87. McKenzi (válaszként erre: 86. - Macsótigris)
2008. jún. 28. 20:52
:)) de azért itt sem lehet általánosítani. Ismerek nem egy olyan férfit, aki nem élte ki magát, mégis hű az élettársához, feleségéhez. Sőt, (megszámoltam hirtelen, 13 férfi ismerősöm közül 11 ilyen :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook