Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Velem tervez a párom? fórum

Velem tervez a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 13. 11:45
Nekem eleve a szüleim akadnának ki, hogy mér nem...
2010. nov. 13. 11:44
Basszus!!!!! Ez nem semmi..biztos van valami oka..mért nem mutatott be,mit mondott?
2010. nov. 13. 11:44

Amúgy én nem tudom....elég fura helyzet. De lehet csak nekem, mert ilyennel még nem találkoztam.

Szerencsére.

Én azért megkérdezném tőle, hogy miért tarott ennyi ideig, hogy fel merjen vállalni a szülei előtt is....

A ház az egy másik téma....talán van joga ahhoz, hogy olyanra csinálja, amilyenre szeretné, hisz az övé.

De ha veled akarja elvileg leélni az életét ott, akkor azért megkérdezhetett volna téged is...


Minnyá jövök, csak odaég az ebédem:D:D

5. Szasz23X (válaszként erre: 3. - Nirvi)
2010. nov. 13. 11:43
Most legyek paraszt, és kérdezzem meg, hogy az ember tuti nem nős-e, vagy esetleg van-e másik barátnője.... mert ez a másik ötletem...egyik barátnőm járt így...
2010. nov. 13. 11:42
hát ez elég furcsa hozzá állás!!!
3. Nirvi (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 11:42
Talán kicsit túl óvatos nem?:D
2010. nov. 13. 11:41
hmmm... lehet, hogy csak óvatos... a másik ötletemet nem mondom...
2010. nov. 13. 11:39

Sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre bár szerintem lehangoló lesz :(....:)

A párommal 3 éve élünk együtt, de még mindig nem mutatta be a szüleit akikkel hetente találkozik és a házát amit épített csak két év után mutatta meg és ami még szíven döfött, hogy semmiben nem kérte ki a véleményemet, pl. ilyen apróságok, hogy milyen színű legyen a fal meg a csempe... stb...stb ez olyan mintha én kocsit vennék és nem kérdezném meg a páromat aki történetesen férfi ugyebár, hogy milyet vegyek, sőt másik pasit kérdeznék. Ha ezt elmondom neki akkor azt hisztinek veszi és azt tanácsolja, hogy menjek orvoshoz mert paranoid vagyok. (tök jó mert van még 3000 paranoid kolléganőm hasonló témában ahogy olvasgattam.) szerintetek mit tegyek ha egyszer végre azzal jön majd, hogy bemutat a szüleinek? (karácsonyra tervezgeti állítólag - kegyes nem?) És hogyan álljak ahhoz a kérdéskörhöz, hogy segítsek neki berendezni az amúgy színek tekintetében nagyon is elbaltázott (nem csak az én véleményem) házikóját - így vérig sértve?

Annak tekintetében, hogy a kapcsolat "többi része" felhőtlen és minden ok.

Köszi minden választ előre is

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook