Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Velem tervez a párom? fórum

Velem tervez a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. homokóra (válaszként erre: 36. - 252690845f)
2010. nov. 13. 12:51
Bezony..:)
2010. nov. 13. 12:50
Egyébként őt ismerik a Te szüleid?
36. 252690845f (válaszként erre: 34. - Homokóra)
2010. nov. 13. 12:49
Az együvé tartozás az ember örök vágya. Sokan elfelejtették. Vannak szabályok. Nem paragrafusok szerint, hanem valamiféle belső késztetés miatt. Jól nevelted a gyerkőcöket! A jövő mindig kérdés. Útkeresés. És nincsenek jelzőtáblák. Lehet, hogy a magunk tükörképe... :))
35. Lina6
2010. nov. 13. 12:47

Há, komolyan mondom tök jófejek vagytok!!!

Egészen feldobtatok, mert őszintén eddig azt gondoltam, hogy én reagálom túl. Ha ezt tudom már rég jöttem volna csak mostanában regisztráltam.

Igen nagyon megalázó. Meg szeretném mutatni neki, hogy mennyire. De hogyan?

Nyomozgattam már igen, néha találtam valamit... de olyan komoly dolgot nem. Annyi, volt, hogy egy ribi megkereste őt és talizni akart vele ő meg leszerelte az iwiwen, meg más nők is jelentkeztek a múltból és azokkal sem kezdett ki csak udvariasan válaszolgatott. Kértem hogy ugyanmá, csak egy hétre tegyen már fel rólunk egy közös fotót - ami persze nincs de csinálhattunk volna, erre letörölte magát az iwiwről. Ennyi.

34. homokóra (válaszként erre: 30. - 252690845f)
2010. nov. 13. 12:41

Nekem is van egy fiam (és egy lányom) A fiamnak ez a harmadik barátnője, akit bemutatott..nekem egyik lánnyal sem volt semmi bajom..ha látom, hogy megértik egymást, és egy húron pendülnek, akkor bármi is van, én elfogadom a választását..ez eddig így volt:)

Remélem, ez a lány a végleges.


Viszont azt nem tudom elképzelni egyik gyerekemről sem, hogy évekig nem mutatja be a párját nekünk..hiszen rendszeresen hazajárnak..szóval én ezt nem értem..s mit mondana a fiam a lánynak?" Várj, hazaugrok, kajálok egyet, megnézem anyámékat és jövök??"

33. Fisica
2010. nov. 13. 12:37
esetleg rákérdezel konkrétan mi a gondja, netán keresztkérdések(a nőknek ez jól megy:D), vagy figyelsz ügyesen és minden apró dolgot megjegyzel, lehet össze áll a kép, nem árt ha kicsit "nyomozol", mert elég fura a pasi viselkedése.. lehet jobban járnál ha kiderítenéd magad mi a bibi.
32. Szasz23X (válaszként erre: 31. - Homokóra)
2010. nov. 13. 12:35
egyetértek...
2010. nov. 13. 12:35
Szerintem ez a helyzet rohadtul megalázó számodra.
30. 252690845f (válaszként erre: 27. - Homokóra)
2010. nov. 13. 12:34
Igen, valahol a szüleink véleményeit hordozzuk magunkban. Ez sokszor átok, de utólag... Belefutottam párszor. Mindig Anyukámnak lett igaza... :))
29. Szasz23X (válaszként erre: 26. - Lina6)
2010. nov. 13. 12:32
ez az ember nem tervez veled...ne haragudj, de ezek az apróságok így együtt... no közös fotó, no bemutatás, semmi közös ház tervezés...semmi...Ez nagyon nem jó.
28. homokóra (válaszként erre: 26. - Lina6)
2010. nov. 13. 12:32
nem ítéllek el..egyáltalán..azon tűnődöm, hogy MIÉRT vajon?
27. homokóra (válaszként erre: 24. - Lina6)
2010. nov. 13. 12:29
Igen..és hogy a szülei sem kíváncsiak rád(rátok) ez nekem nagyon furcsa..gondolom, szoktatok beszélgetni erről..mit mond?
26. Lina6 (válaszként erre: 22. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 12:28

Röviden:

Szombat reggel a szokásosan tök jól indul, nevetgélés egymás ugratása stb...

Aztán egyszercsak előveszem pár hete tartogatott ütőkártyámat: 3 fotót amin egy pasival vagyok összefonódva régebben. Megmutatom neki, csak úgy féloldalról, hogy most találtam, ha-ha nekem is vannak emlékeim.(tényleg mostanában találtam a többitől már megszabadultam). Nem akartam többet nem is szóltam és veszekedni sem akartam, nem is szoktunk. Ő annyit mondott, hogy na jó akkor én megyek. Persze nem ment csak leült a gép elé. És este 10-ig egy szót sem szólt.

Mielőtt elítélnétek elmondanám, hogy nem engedte magát soha lefotózni sem velem sem külön, mert ő utálja ha fotózzák. Csak kérdem, hogy ha ez így van akkor más nőkkel miért van több cd-nyi fotója meg tájképek ott ahol jártak? És miért nem tudok róla semmit csak annyit hogy szívószállal itta a kakaóját?

Szóval szombat este 10-kor odamentem hozzá átöleltem és ezt szívesen fogadta, de valahogy felidegesített az értetlenségével és a határozatlanságával azzal kapcsolatban hogy maradni akar e még. Mondtam neki hogy ha határozatlan az már nagyon nem jó inkább menjen. Nem mozdult. Én viszont igen. Fogtam az összes cuccát összepakoltam és leraktam az ajtó elé. Mondtam hogy fizetem a taxit oda vissza menjen ahová akar sőt a cuccaiért is jöhet holnap reggel nem szükséges azonnal elvinnie. Nem ment azt mondta nem akar. Adtam neki fél óra gondolkodási időt, azt mondta marad.

Sajnálom, de menzesz előtt pár nappal nehezebben tudom visszafogni magam. Szépen visszarámoltam mindent és kértem, hogy változtasson - ezt már vagy 50szer kértem tőle.

Nem vagyok ronda higgyétek el nem azért nem akar képeket csinálni :)

25. Lina6 (válaszként erre: 23. - 252690845f)
2010. nov. 13. 12:11
természetesen várom a privit és köszi
24. Lina6 (válaszként erre: 16. - Homokóra)
2010. nov. 13. 12:03
Hát ez az, hogy ha engem nem tisztel az egy dolog, de a szüleit???? Testvérét????
23. 252690845f (válaszként erre: 1. - Lina6)
2010. nov. 13. 12:03

Szia!


Én csak a tapasztalataimmal tudlak még jobban összezavarni. Volt ilyen az életemben. Megismerkedtem egy lánnyal, aki 1 hónapig a nevét sem árulta el. Titkolta a címét is. Sosem láttam ilyet korábban. Aztán kiderült, hogy miért. Ezt priviben, ha akarod. Valami nem kóser. Ha megtaláljuk az "igazit", mindent oda akarunk adni neki. Talán még olyan dolgokat is, amit addig saját magunkról sem tudtunk. Nem eltántorítani akarlak, csak valahol mégiscsak lenne a dolgoknak valamiféle normális folyása... :)

22. Szasz23X (válaszként erre: 21. - Lina6)
2010. nov. 13. 12:03
kíváncsi vagyok, persze :D Én is cigizek egyet...bár nekem szabad bent is :D
21. Lina6 (válaszként erre: 18. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 12:02
Ezt megtettem szombaton és más is történt ... full ciki , elmondom ha kíváncsi valaki csak előbb rágyújtok....
20. Nirvi (válaszként erre: 18. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 11:58
Egyetértek
19. Lina6 (válaszként erre: 15. - Nirvi)
2010. nov. 13. 11:58
Igen ettől tartok ezt nem szeretném akkor inkább menjen most.
18. Szasz23X (válaszként erre: 17. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:57

Ha úgy érzed rövid az élet, ültesd le, vázold fel neki, hogy nem vagy hülye...és állítsd döntés elé. Vagy elmondja mi van, és miért csinálja, vagy mehet a francba...

Én ezt tenném.

17. Lina6 (válaszként erre: 11. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 11:56
Nem idegelsz nyugi, ellenkezőleg, megnyugtat, hogy nem én vagyok az aki eltúlozza a helyzetet. Köszönöm a hozzászólásotokat megnyugtat tényleg. Már a depi határát súroltam ez most jólesett. De a kérdésekre még senki sem válaszolt. Jó, azonkívűl, hogy vágjam ki. Nem lennék elkeseredve annyira ha elmenne mert mindig van jelentkező akiket természetesen elhárítok inkább az időtényező a gáz, mert nincs idő a hülyékre rövid az élet ahhoz :)
16. homokóra (válaszként erre: 12. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:54
Ennyi év alatt a párod szülei sem voltak kíváncsiak arra, hogy kivel él a fiúk?
15. Nirvi (válaszként erre: 12. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:54
Talán akkor mégsem veled tervez.....csak jó voltál neki addig, amíg ő felépíti a házát...aztán lassan lelép és kész.
2010. nov. 13. 11:53

nem akarom bántani..nem ismerem...de ez aztán az igazi FÉRFI!!!!!!!

Sajnálom..de én még eddig sem húztam volna..nagyon úgy tűnik, hogy nem veled tervezi a jövőt!Vagy ha igen, akkor igazán izgalmasan teszi.

13. Szasz23X (válaszként erre: 12. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:52
hát...de. az. lehet hogy csak óvatos...mennyire ilyen ember? mármint...nagyon vacillálós???
12. Lina6
2010. nov. 13. 11:51

Folyton velünk van (van egy kilenc éves kisfiam

szerencsére imádják egymást, ez meg önmagában is sokat nyom a latba).

Oké természetesen joga van olyanra csinálni a házát amilyenre akarja, de gondolj már bele, hogy van egy palid, nála lakik már két éve és nem mutatja meg a házát csak a te külön "könyörgésedre"? És nem-e a nők dolga a színek megválasztása és a berendezés?

11. Szasz23X (válaszként erre: 10. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:49

JAHOGY NÁLAD LAKIK!!!!!!!!!!!

Most bocs basszus, csak... én úbbacnámkimintmacskátszarni... Veled él, és a házat meg se mutatja, ki se kéri a véleményedet???? Nem lehet hogy hotelnek néz, már bocs...

Nem akarlak tovább idegelni, de ...

Jáááj... Hát nagyon remélem, hogy...jól jössz ki belőle...

10. Lina6 (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2010. nov. 13. 11:46
mond ki Szasz23X azért kérdeztem, nyugi már így is hülyének érzem magam ettől az egésztől nem a te véleményed fog földbe döngölni az már megtörtént, épp felállni próbálok, de hagyd is a fenébe kitalálom magamtól is mire gondoltál. Épít, berendez aztán lecsó! ez idáig oké de akkor miért nem költözik el tőlem most? Mondtam már neki, hogy menjen ha nem velem tervez mert ez így nem fair!!!!!
9. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Lina6)
2010. nov. 13. 11:45

Azt hogy valami nagyon nem stimmel vele.

Nős nem lehet? Vagy másik nője? Sokat vagytok együtt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook