Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


2007. jan. 4. 21:06

Sziasztok!

Nekem bajusz problémám van, és nagyon meg akarok szabadulni tőle. Szőkítem már pár éve, de azt is 4-5 naponta újra kell csinálni, és még így is látszik. Azt olvastam, hogy az IPL előtt nem szabad szőkíteni, de ez azt jelenti, hogy közevetlenül a beavatkozá előtt nem szabad, vagy akkor én nem is tudok csinálni vele semmit?

Vagy a gyanta mennyire oldaná meg a dolgot?

A kezelés után hogy nő vissza a szőr? (nem bújhatok el hónapokra a világ elöl:)...

Akinek van tapasztalata a dologban vagy tudna valami tanácsot adni, írjon!!


Köszönöm

2007. jan. 4. 14:58

SZiasztok, ajánljatok egy kedvező árú de minőségi szolgáltatást!

Elég nehéz laikusnak különbséget tenni.

Köszönöm

122. gabriell9 (válaszként erre: 110. - Sznaagi)
2007. jan. 3. 16:38

Szia,

és esetleg elárulnád hol lehet ilyen pozitív eredményeket eléreni? Köszi

121. gabriell9 (válaszként erre: 119. - 715f494934)
2007. jan. 3. 16:36

Kedves Kadardr,


érdeklődni szeretnék, hogy ön Bp-en melyik szalont ajánlja? Esetlegesen mikre kell figyelni? Most kezdek érdeklődni a szőrtelenítés után, de nem szeretnék feleselegesen sok pénzt kidobni az ablakon.

KÖszönettel

Gabriell

2007. jan. 3. 08:25

Sziasztok! Szeretnék eladni egy fájdalommentes tartós szőrtelenítéshez felhasználható kupont 10.000 Ft értékben (beváltható a Perényi szépségszalonban, Bp-en). Ár: neked mennyit érne meg?

Ha érdekel: gumibogyusz@freemail.hu

119. 715f494934 (válaszként erre: 118. - Dinó)
2006. dec. 28. 12:46

Kedves Dinó!

2001 óta szőrtelenítek orvosi IPL-lel és lézerrel. Nálam még ilyen nem fordult elő.


Sokan keresnek fel, hogy a máshol elvégzett kezelés után, hogy több szőrük nőtt. Az esetek azért fordulhatnak elő, mert a kezelések után eltelik egy nagyobb (több hét, hónap) szőrmentes időszak és a páciens az újranövő, a szeme előtt lezajló, újonnan kibontakozó szőrősséget (ami rendszerint kevesebb, mint előtte) úgy éli meg, mintha több lenne.

Igazából nem láttam bizonyítottan olyat, hogy a kezelések után több szőr lenne.

A kezelések előtt fotózom a pácienst, így mindannyian figyelemmel kísérhetjük a szőrzet fokozatos csökkenését.


Kádárdr

118. dinó (válaszként erre: 114. - 715f494934)
2006. dec. 27. 10:24
Én még nem járok ilyen kezelésre, de sretnék. Te hallottál olyat, hogy még több szőr nőhet??
117. zse pi (válaszként erre: 116. - Gabor8888)
2006. nov. 30. 09:13
IPL- kezelésre járok.
116. gabor8888 (válaszként erre: 115. - Zse pi)
2006. nov. 29. 19:23
Milyen kezelésen vagy túl...lézer vagy IPL?
115. zse pi
2006. nov. 26. 11:21

Már 2kezelésen túl vagyok, és nagyon pozitívak a tapasztalataim! 5alkalmas hónaljbérletem van összesen: 18.000Ft-ért!!!!

Az első után már foltokban nem nőtt, most meg már azt veszem észre, hogy sokkal ritkább lett. Nekem igen erős, sötét a szőröm,elég nagy kiterjedéssel. :(

De most nagyon jó látni, hogy használ a dolog.

Én 5 hetente járok kezelésre, ez az ideális.

Majd a 3. alkalom után is jövök, és beszámolok. Addig is mindenkinek jó szőrtelenedést! :-)

2006. nov. 16. 22:04

Tényleg nem okoskodni akarok, de ha valaki 25 milliós gépet vesz, az akkor valószínűleg hosszútávra tervez és megelégszik relatíve alacsonyabb árakkal, mert hosszú távon a sok „kicsi” sokra megy, nagyon sokra.

Ehhez egyrészt bízni kell a gépben, nem mindegy melyikbe fektetünk bele, másrészt meg az tudhat valamit, ha lemeri írni a várható eredményt. A szőrtelenítés, bőrfiatalítás igen hosszú folyamat. Ha letelik a 4-6 kezelés, és utána eltelik egy fél év, akkor is állni kell a páciens kérdő tekintetét.


Egy teljes lábszőrtelenítés a legolcsóbb villanófényes kezelésnél 44 000 Ft/alkalom, a legdrágább 120 000 Ft/alkalom. Ezek az árak elég húzósak. De igazán drágák akkor lesznek, ha 3 kezelés után, még több lesz a szőr.


Miért nem néznek az emberek utána, hogy mit vesznek meg (ha olcsó, ha drága)?


Kádárdr

113. bbrigi
2006. nov. 14. 21:11

Tényleg van ilyen hely, ahol írásos garanciát adnak minden kezeltnek? Mert akkor mindenkinek oda kellene járnia.

Bár kis gazdasági beütéssel elgondolkodom, hogy vajon mennyibe kerülhet ott a kezelés, ahol 25-30 millió forintos géppel dolgoznak???

112. 715f494934 (válaszként erre: 103. - Újév)
2006. nov. 11. 23:04

1-2 év el fog telni és nagyon sokan fognak még így járni. A saját pénzükön és testükön fogják megtapasztalni, hogy nem mindegy hogy milyen géppel, ki kezel. Milyen garanciát ad, de az mindegy, hogy márvány padló van, vagy halkan szól a zene.

És mit mond a kezelő: jaj ennek sikerült, ennek meg nem, hát ilyen az élet! Hát nem! Aki profin kezel, az garanciát ad, írásost, amivel be lehet perelni, és vissza lehet követelni a pénzt, ha véletlenül visszanőne idő előtt a szőr.

111. szika
2006. nov. 11. 12:57

Nekem is lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Úgy hallottam, hogy előtte leborotválják v egyéb módon szőrtelenítika területet, hogy megnézzék a növekedés gyorsaságát vagy valami hasonló. Nekem minden ilyen jellegű szőrtelenítés után begyullad az összes szőrtüsző és szenvedek vele legalább egy hétig, mire meggyógyul. És nem azért mert nem megfelelő eszközzel, higéniával...stb történik, hanem egyszerűen ennyire nem bírja bőröm.

NO akkor nekem lehet ilyet csinálni vagy nem? Nagyon angyon szeretném, mert a hónaljam katasztrófa, pedig már vagy 10 éve gyantázom.

Köszi előre is az infót.

110. sznaagi (válaszként erre: 103. - Újév)
2006. nov. 11. 12:40
Sajnálom, hogy Újévnek nem jók a tapasztalatai. Én a hónaljamat kezdtem el kiírtatni, és túlvagyok az ötödik kezelésen. Nekem nagyon sűrű és erős, így még mennem kell, de sosem "kábítottak" azzal, hogy három kezelés után vége a szőrösségnek. Az első két alkalommal nálam nem volt óriási változás, biztos elhalt bizonyos mennyiség, de ilyen sűrűségben nem nagyon tűnik fel. Aztán szépen gyengült, és most már ritkább és lassabban is nő. Csajok kitartás! És az is igaz sajnos, hogy világos szőrzetnél ez nem igazán hatásos. Hogy végleges vagy sem? Én is tájékozódtam ez ügyben. 7-8 évet mondanak, utána "felébredhetnek" az alvó szűrtüszők, de állítólag gyengébben és ritkábban nőnek vissza. Ha ez így lesz, nekem már ez is elég. Lehet, hogy akkor meg már más lesz a módszer, és akkor majd arról csevegünk. Vagy nem, mert nem lesz ilyen problémánk :-)
109. albatros (válaszként erre: 108. - Bbrigi)
2006. nov. 10. 22:17
Igen érdekelne kérlek írd meg.
108. bbrigi (válaszként erre: 107. - Albatros)
2006. nov. 10. 19:14
Kedves albatros! Ha vidék is érdekel, akkor megírom privátban. Reklámozni nem szeretnék.
2006. nov. 9. 23:01

Nos én éppen erre gondoltam hogy nem szeretnék fizetni azért a néhány hónapos tanulásáért a kezelést végzőnek, meg azért hogy épp bőrgyógyász kezeljen, meg a zenéért amit betesznek mialatt kezelnek....

Kedves bbrigi megírnád hogy te melyik szalonba jártál kezelésre? elölre is köszönöm

106. bbrigi
2006. nov. 9. 21:14

Én eléggé beleástam magam a témába, mert nem vágok bele ilyen dologba, mielőtt jól körül nem jártam a témát. Ez a technológia sem csodaszer. Minden orvosi dologgal ez van. A különböző gyógyszerek sem mindenhatóak, egyik embernek használ, másiknak nem. Különbözőek vagyunk. Nekem spec. működik és van barátnőm, akinek nem. Normálisabb helyeken el is mondják, hogy a hatás nem garantált. Ez van, nem mindenható technológia. De akinek működik, az örül szerintem. Ja, és van pár feltétele a kezelés hatékonyságának, amit megint csak normális helyen elmondanak. Olyan ismerősöm is van, akit ezek a dolgok nem érdekeltek, pl. kezelés után csipeszezett, meg szoláriumozott. Hát ne lepődjön meg, ha nem jön a várt hatás.

Szerintem azt érdemes megkérdezni még, hogy milyen géppel történik a kezelés. A net-en utána lehet járni, hogy komoly gyártótól származik-e. Nekem pl. iPulse-zal csinálták.

Hogy orvos csinálja, vagy kozmetikus, vagy akárki? Én pl. nem fizetnék azért plussz pénzt, hogy egy 9 évet egyetemre járt bőrgyógyász kezeljen. Utána érdeklődtem, és kérdeztem a kezelő csajt is, hogy ki végezhet ilyen kezelést? Mert nekem sem mindegy. Igazából a gyártó által kötelező tanfolyamot elvégzett ember. Ha orvosi tudást igényelne a kezelés, akkor csak nekik engedélyeznék, viszont a gép használata ennél egyszerűbb. Persze, ha egyéb bőrgyógyászati problémám lenne, természetesen orvoshoz fordulnék, de villanófényes szőrtelenítéssel kapcsolatban nem.

Hogy miért vannak nagy eltérések az árak tekintetében? Természetesen nem szabad Budapesti árakat hasonlítani 'vidékiekhez'. Továbbá nézd meg, hogy hova mész. Belváros? Exkluzív szalon? Csilli-villi bútorok, centinként állítható kozmetikus szék? Ezt mind kifizeted az árban. Míg egy szolidabb, ugyanakkor kultúrált helyen jó géppel ugyanaz történik, lehet, hogy jelentősen alacsonyabb áron. Vagy éppen nem rég nyitották a helyet és alacsony árakkal akarják kialakítani az ügyfélkört.

Nekem a technológia a lényeg és hogy kedvesek legyenek és diszkrétek, mindez normál áron. A legdrágább helyeket eleve kizártam a keresésből, én a lényegért akarok fizetni, nem a sok mellékes körítésért (fotocellás ajtó, márvány padló, stb.).

Szóval szerintem, ha ilyen problémátok van, mindenképp próbáljátok ki, 2-3 alkalmat. Ha van hatás, akkor csináljátok végig.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

105. sznaagi
2006. nov. 8. 19:26

Sziasztok!

Látom elvesztetek az erdőben! Az irreálisan alacsony árakkal kapcsolatban nem gondolom, hogy bármiféle átverés lenne. Köztudott, hogy Bp.-en drágábbak a szolgáltatások, mondhatni "lefejik" az embereket. Nem gondolja valaki, hogy esetleg a drágább árak irreálisak, és a kedvezőbb a reális? A gépek valóban több millió ft-ba kerülnek, amit nyilván ki kell termelni, van aki gyorsan, van aki inkább ügyfélbaráti árakkal dolgozva. Meglepő, hogy ezen akad fenn valaki. Egy korrekt weboldalon fent van minden lényeges információ (gépről, árakról, stb.), ami segíthet a döntésedben. És attól, hogy valaki háromszor elmegy, nem lesz csupasz, ez egy folyamat.

104. cskata (válaszként erre: 103. - Újév)
2006. nov. 8. 11:29
erről jut eszembe: ezzel az "egy szőrtüszőből 2 szőrszál nő ki" problémával már én is szembesültem életem során... ez mitől van? tudja esetleg valaki? csak úgy érdekelne...:)
103. Újév (válaszként erre: 98. - Zse pi)
2006. nov. 8. 08:46

Szia:)

3 kezelésen voltam, ennek elvileg elégnek kellett volna lennie. A hölgy azt mondta, hogy egyszerre a szőrök 1/3-a van növekvő szakaszban, így ez elégségees a teljes irtáshoz...

Azóta mindegyik sző hozott magával még egy szőrt, és vígan nőnek a kezelt felületeken:(

ÉS nem világos a szőröm, hanem sötét, világos bőrön, szóval ideális alany lettem volna...

102. 278c85ecf4 (válaszként erre: 101. - Ae67228f5f)
2006. nov. 4. 19:14

Akkor:

www.barsony.hu

www.veglegszortelen.hu

www.szormentes.hu

www.noszor.hu

101. ae67228f5f (válaszként erre: 100. - 278c85ecf4)
2006. nov. 4. 19:10
Én Budapesten belül szeretnék menni, de azért köszönöm az ajánlatod:-)
100. 278c85ecf4 (válaszként erre: 99. - Ae67228f5f)
2006. nov. 4. 18:52

Hová szeretnél menni?

Mert én Székesfehérváron tudok ajánani egyet!

www.fstudio.extra.hu

2006. nov. 4. 13:28
Lányok, melyik szalont ajánlanátok? Én most már mihamarabb véget akarok vetni ennek a hasamon ékeskedő "szőrproblémának". Kérlek irjátok meg, hogy hová lenne érdemes elmennem, köszi:-)
98. zse pi (válaszként erre: 95. - Újév)
2006. nov. 3. 23:13

szia!

Mennyi kezelésen vettél rész? Visszaolvasva csak azt láttam, hogy 3 hónap, de az csak 2-3alkalom lehetett, nem?

97. zse pi (válaszként erre: 94. - Albatros)
2006. nov. 3. 23:10

Én 5 alkalmas bérletet vettem hónaljra, 40%-os nyitási kedvezménnyel Szekszárdon, és 18e. forintot fizettem. Az akció nélkül5-6ezer lett volna 1 alkalom, ami még mindig jóval alatta van a pesti 10-12ezres áraknak.

Tényleg olcsó, de működik!!!

Úgyhogy nem tudom mi lehet a különbség?! Szerintem semmi!!!

De amiről hallottam, hogy a nagy teljesítményű gépek használnak. De, hogy melyik számít annak???

96. 715f494934 (válaszként erre: 94. - Albatros)
2006. nov. 3. 15:58

Csak annyi a különbség, hogy egy jó kozmetikai villanófényes készülék ára pár millió Ft (pl.: GP666C 2.160 000 Ft, Crystal TM 5,5 millió Ft) és itt kozmetikus kezel (érettségi, 2 év kozmetikus vizsga), míg egy ELOS orvosi készülék (Aurora DSR 24,5 millió, egy eLaser 32 millió Ft) és a kezeléseket orvos (6 év), bőrgyógyász szakvizsga (5 év) végzi.

Kádárdr

95. Újév (válaszként erre: 87. - Albatros)
2006. nov. 3. 09:06
Nekem nyáron volt, ha visszaolvasol láthatod, hogy én csalódarm benne, mert visszanőtt minden pár hónap elteltével, sőt, talán még erősebb lett:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook