Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
544. Cuczy (válaszként erre: 543. - Sedinababa)
2009. ápr. 15. 20:03

Csak nem beszálltál a ringbe? ;) Wellcome to the Club!

Hogy mi a kérdés? - Hát hogy mely területed esett át az első kezelésen?

Én is voltam márciusban (lábszár) bár elég kevés nőtt rajta a novemberi első kezelés óta, de nyár előtt már olyan szintre akarom hozni, hogy nyáron már ne kelljen vele 2-3 hónapig semmit de SEMMIT csinálni. Aztán majd ősszel ráérek folytatni.

JA! A fazonomon lassan 2 éve nem nő SEMMI! ;)))

Úgyhogy ne add fel. Csináld végig a kúrát. MEGÉRI!

Se szőr, se szőrtüszőgyuszi, se borotva, se gyanta - csak simi-sima bőr :)

MIkor lesz a következő?

2009. márc. 22. 21:35
Cuczy, én most estem át 2hete az első kezelésen... szóval,mi a kérdés? :)
542. Szerencsésné (válaszként erre: 537. - Aprotalp)
2009. jan. 20. 22:40
Bocsi,ha túl indiszkrét lennék,engem nagyon érdekel a dolog,mert nekem ott is nő látványos szőr,ahol más normális nőknek nem.Szóval ezt nőgyógyász írja fel?Hormont tartalmaz?Mennyire látványos az eredmény?
2009. jan. 20. 14:43
Úgy értem olyan túlzott szőrnövekedésem nincs, csak ami normálisnak mondható. Inkább nem károsítom magam ilyennel...persze ettől lehet, akinek nagyon jól bevált.
2009. jan. 20. 14:41
Én beírtam a keresőbe a nevét...nézz utána...én asszem erre azért nincs szükségem.
539. Szerencsésné (válaszként erre: 537. - Aprotalp)
2009. jan. 20. 14:21
Szia4Ezzel én is felkerestem a bőrgyógyászt,aztán a nőgyógyászt.Én fogamzásgátlót kaptam,ami csökkentette a szőrnövekedést,de nem az igazi.Ez a gyógyszer kimondottan erre van,hogy megszűntesse a túlzott szőrnövekedést?(nekem sincs PCO-m)Hormon tartalmú gyógyszer?
538. zsuzso100 (válaszként erre: 537. - Aprotalp)
2009. jan. 18. 19:26
És folyamatosan kell szedni? És mi a fő szerepe a gyógyszernek?
2009. jan. 18. 14:18
Sziasztok. Elsőként magamról annyit, hogy többszörös allergiám van, (pollen, tartósítók, gyógyszerek)ciszta miatt kivették a méhemet,(adagolás miatt fontos) ezt a gyógyszert még is gond nélkül szedhetem. A nőgyógyászom írta fel, azután, hogy teljes kivizsgálást végzett. Csak szakorvos írhatja fel, ellenőrzés mellett szedhető. Mint minden gyógyszernek ennek is vannak hátulütői, de nekem a teljes szőrtelenítés Kb. 1,5-2 millióban lenne, mire a végére érnék! A gyógyszer pedig havi max 8500-ba kerül. Androcur a neve, a neten rengeteg infó van róla. Ne legyen félreértés senkit sem akarok rábeszélni a gyógyszerre, de azt gondolom a saját problémámból, kétségbeesett megoldáskeresésből kiindulva, hogy ha valaki évekkel ezelőtt szól erről a lehetőségről mennyi boldogan eltöltött nyaram lehetett volna. Hát most már biztos, hogy lesz, mert van eredmény, és ennek nagyon örülök.
536. zsuzso100 (válaszként erre: 535. - Aprotalp)
2009. jan. 16. 15:34

És ez milyen gyógyszer? Folyamatosan szedni kell....írj le róla mindent!

Bár, ha nem muszáj, nem terhelem gyógyszerrel a szervezetem...

2009. jan. 16. 15:23

Sziasztok. Én is régóta nyomon követem a témát, és a hozzászólásokat. Sajnos nekem a lábamon és a karomon is erőteljes szőrösödés áll (állt!) fent,DE..Sok szó esett a PCO-ról, mint esetleges kiváltó ok. Kerestem a neten egy olyan nőgyógyászt aki foglalkozik PCO-val is. A lényeg röviden, nincs PCO-m, de kaptam egy gyógyszert, amitől állítása szerint helyreáll a túlzott szőrösödés. Mitagadás nem hittem a dologban, de még mindig nagyságrendekkel olcsóbb mint egy komplett kezelés (próba szerencse). Karácsonyra szépen lekopasztottam a lábamat. A csoda pedig nem maradt el, most január közepén csak kb a 10%-a nőtt ki a fránya szőrszálaknak.

Elgondolkoztam, hogy a felkeresett orvosok miért nem említették, az esetleges gyógyszeres kezelést, DE hamar rájöttem, hogy akkor nem hagynánk náluk a súlyos százezreket a szőrtelenítésért.

2008. dec. 29. 17:07

Üdv mindenkinek!

Olvasgattam a fórumot mielőtt elszántam magam én is egy IPL-es kezeléssorozatra, így gondoltam most beszámolok a tapasztalataimról.

3 kezelésen vagyok túl eddig (hónalj+ bikinivonal). Fájdalmasnak nem mondanám, pici áramütésszerű csípéseket lehet esetleg érezni, persze a bikinovonal sokkal érzékenyebb. Összességében abszolút kibírható, és olyankor úgyis az lebeg az ember eszében, hogy a szépségért szenvedni kell...:) Hatása: nekem kb. 1 hét után hullott ki, ami kihullott, utána semmi. Egy csipesszel könnyedén kihúzhatók. A szőröm/bőröm a kezeléshez optimálisnak mondható: fehér bőr, sötét szőrszálak. Egy kezelés után talán 50-60%-a hullott ki. A 2. után nagyon szépnek tűnt az eredmény, alig pár szál tartotta még magát. Alapban azzal is elégedett lettem volna. De! Mire sor került volna a 3.-ra, kinőtt újra egy csomó. Reménykedtem, hogy csak az alvó szőrtüszőkből, és nem a már "meggyilkoltakból". Hát, már vannak kétségeim.... Holnap lesz a 4. kezelés. Adok még a dolognak némi esélyt, mert állítólag a szervezet érzékeli a megsemmisült hagymákat és serkenti a meglévők működését ( egy bőrgyógyász oldalán olvastam), ezért tűnik eredménytelennek a dolog félidőben. Mindenesetre szkeptikussá kezdek válni, és túl drága mulatság ez eddig, nem arányos eredménnyel.

Ha valakinek bármi kérdése van, szívesen válaszolok!

533. hümm
2008. dec. 10. 15:11
egy éve kezeltek IPL-lel, akkor úgy tűnt, hogy az ötalkalmas kezelés, ha el nem is tüntette, de megritkította a szőrszálakat, s egy kicsit lelassította a növekedését, de mára mintha már semmilyen kezelésen nem vettem volna részt... sztem erről ennyit, a gyantázás összességében olcsóbb...
532. M.a.n.d.y (válaszként erre: 515. - NRV7)
2008. dec. 7. 16:59

elektrolízis :)


a fényes nem végleges csak tartós az egyetlen végleges továbbra is csak az elektrolízis...

531. Rogue (válaszként erre: 520. - Zsuzso100)
2008. nov. 17. 15:28
Én is szmélyesen beszéltem vele. XD Sőt aznap bele is vágtunk az első kezelésbe. Biztos páran tök naivnak néznek, de én hiszek benne, hogy ennek lesz eredménye. Hinni is akarok benne. Mondjuk úgy, hogy tudatosan ráteszek egy kis placebo hatást. XD Hátha bejön ; )
530. Inken (válaszként erre: 528. - Pti)
2008. nov. 4. 17:10
Tök hasznos vagyok még ilyen bénán is :P Csak pozitívan ;)
529. Cuczy
2008. nov. 2. 16:58

Sziasztok!

A priviket most válaszoltam meg, rem mindenki választ kapott a kérdéseire.

Volt valaki, aki priviben arra kért, hogy itt írjak az éppen folyamatban lévő lábszárszőrtelenítésről. Sajna már nemtom ki volt az illető, mert miután megválaszoltam, automatikusan kitöröltem...

Viszont mivel nekem már 4-5 éve a lábszáram lézerrel is, meg a régi fajta IPL-el is kezelve lett, így ez már nem olyan, mintha teljesen előlről kezdtem volna...

De megpróbálok valakit szerezni, aki esetleg mostanság esik át az első "banya-égetésen" és hajlandó a fórumon is élményezni... :)))

528. pti (válaszként erre: 525. - Cuczy)
2008. nov. 2. 16:20
Semmi baj Inken, én is kb ugyanezeket szerettem volna megkérdezni Cuczytól, hogy akkor mi is volt a negatív véleménye a lézerről, és h az ipl miért jobb, és h mennyi ideje tart a hatása?
527. Inken
2008. okt. 31. 15:20

Na, azt hittem nem létezik olyan, hogy félrenyomhat az ember privi és fórum válasz között. Hát, itt a bizonyíték:

.....:D

526. Inken (válaszként erre: 525. - Cuczy)
2008. okt. 31. 15:18

Szia!

Ne haragudj, hogy így neked támadok :))

Olvastam a hozzászólásodat!

Hol csináltattál kezeléseket? Melyik volt jobb (IPL vagy lézer)? Mikor csináltattad a kezelést, történt e valami azóta? (szőrvisszanövés, kevesebb több, stb?)

Szia és köszönettel, Inken

525. Cuczy (válaszként erre: 523. - MHKúj)
2008. okt. 25. 20:44

Szia MHKúj !


Bocsesz, de gondoltam szólok: olyan hogy "villanófényes lézer" nem létezik...!

Vagy lézerfénnyel égetik ki a szőrtüszőket, vagy intenzíven pulzáló villanófénnyel (IPL).

Nemcsak hallottam, vagy olvastam róla, hanem kezeltek is mindkettővel.

A lézerről tudni kell,hogy csak orvos kezelhet vele! De mivel nagyon erős a fénye, megéghet a bőr és előfordulhat,hogy heges marad utána.

A villanófénnyel kozmetikusok, egészségügyisek is kezelhetnek, mert biztonságosabb. Ha meg is pirul a bőröd, nem hagy maradandó heget, de hatékonyságban van olyan jó, mint a lézer.

Ezért is kezel egyre több orvos az IPL-villanófénnyel.

Ha volna még kérdésed, írj privibe.

Üdv

524. MHKúj
2008. okt. 25. 18:13

Pontosítok: a villanófény helyett van egy célzott lézeres kezelés.

Amúgy egy honlapon olvastam, fel is hívtam őket, hogy miért nincsenek orvosok fennt az oldalon ha már olyan nívos a hely, sem árak még csak tájékoztatásul sem.

Azt monda hogy az orvosok kérték, majd az is felmerült bennem hogy milyen orvos az aki nem meri feltenni a képét a munkájához?

[link]

Vélemények, volt már itt valaki?

523. MHKúj
2008. okt. 25. 18:05
Sziasztok, én pont tegnap beszéltem valakivel aki azt mondta hogy a villanófényes lézer nem valami jó,van valami más fajta lézer is...
522. pti (válaszként erre: 516. - Katababa78)
2008. okt. 25. 17:16
szia! hogy érted, h a lézeres "nyomot hagy?
521. hokuszpokusz99 (válaszként erre: 510. - C1152a4b57)
2008. okt. 20. 20:33
Szia! Te hol voltál elektrolízises kezelésen?
2008. okt. 19. 12:26
Ja, egyelőre én is "tárgyalni" akartam, mondta is a csaj a telefonba, hogy ha van kérdésem, tegyem akkor nyugodtan fel...de inkább személyesen!
519. Rogue (válaszként erre: 518. - Zsuzso100)
2008. okt. 19. 10:31
Thanx, zsuzso100! ^_^ Fogok is mesélni. Amúgy itt ez úgy lesz, hogy a nőci, csak bérli a helyet egy szoláriumban, és nincs állandóan ott. Amikor benn voltam, a kezembe nyomtak egy szórólapot, hogy hívjam fel a rajta levő számon, úgy beszéltük meg ezt a keddet. Most még tuti, nem lesz kezelés, csak 'tárgyalunk'. Akkor lesz igazán mit mesélnem, ha úgy döntök, hogy megéri belevágni, és megpróbálom. ^_^
518. zsuzso100 (válaszként erre: 517. - Rogue)
2008. okt. 19. 10:20

Kíváncsi vagyok, mit mondanak, majd mesélj!


Én is be akartam jelentkezni, de egyelőre nincs állandó ember....majd pár hét múlva!


Addig is Neked sok sikert!

517. Rogue
2008. okt. 19. 10:00

Hello! Új vagyok a fórumon, pár oldalt visszaolvastam, de inkább mesélek. Huszonéves főiskolás lány vagyok, és nekem is gondjaim vannak ezekkel a makacs sötét szőrszálakkal. Főleg arcon, nyakon, mellkason zavar. Kedden fogok menni egy beszélgetésre egy nőcihez, aki villanófénnyel kezel. Meglátom, mit mond tartósság és árak tekintetében, és lehet, hogy kipróbálom, akkor is, ha nem végleges.

Így, ebben az állapotban úgy érzem magam, mintha legalább is, valami szörnyek közül származnék, vagy másik bolygóról... Azért vicces, hogyha pasi lennék, ez mennyire nem jelentene gondot. Egy kis szakállka, kis ez kis az.. vállig érő haj, és szívtipró rocker srác lehetnék XD XD XD Istenke összecserélt valamit, amikor teremtett... : )

Viccet félre téve, határozottan érdekelne, mi vált ki ilyen dolgokat az ember szervezetében.

516. Katababa78 (válaszként erre: 515. - NRV7)
2008. okt. 15. 09:25
Szia!Szerintem a villanofényes szörtelenítés a jobb.Ráadásul fájdalmatlanm és nem hagy nyomot!
515. NRV7
2008. okt. 10. 20:29
Hello! Nekem az lenne a kérdésem, hogy mik a tapasztalatok a végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban? Melyik a hatékonyabb a villanófényes, vagy a lézeres szőrtelenítés? Köszönöm előre is!
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook