Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
394. Laryan (válaszként erre: 393. - Harmony.)
2008. márc. 19. 16:52

hát igen,bizony nem olcsó de a végeredmény a lényeg,gondolom?!

Amúgy vmi jó helyet keresek én is,Te hol csináltattad?

393. Harmony. (válaszként erre: 392. - Coline)
2008. márc. 19. 10:20

Ez a kezelt felülettől függően változik.

Nálam pl. egy hónalj, ill. bikinivonal kezelés kb. 22000 Ft.

Kb. 6 hetente lehet a következő kezelésre menni, és általában 6-8 alkalom alatt tűnik el teljesen a szőr. Ezért is lepődtem meg annyira azon, hogy egy kezelés után a fele eltűnt :))

Nyilván örülnék, ha 150.ezer helyett megúsznám 60-ból :DDDD

392. coline (válaszként erre: 390. - Harmony.)
2008. márc. 18. 18:37
Ha publikus, akkor engem érdekelne mennyi egy ilyen kezelés! Egyébként nagyon jól hangzik!
2008. márc. 18. 18:29

Sziasztok!


Ahogy olvastam a fórumot, úgy látom, hogy mindenki csak a villanófényes és lézeres módszerekről írt. Próbált már valaki végleges szőrtelenítő vagy un. szőrnövekedés gátló krémet? Olvastam egy Leila titka nevű krémről. A saját honlapjukon természetesen nagyon dícsérik. Valaki ismeri?

2008. márc. 18. 14:50

Sziasztok lányok! :)


Gondoltam megosztom veletek én is a tapasztalataimat.


Két hete voltam az első végleges szőrtelenítés kezelésemen.

Egy új, 3. generációs, extrahűtéses géppel (megnéztem, az az neve, hogy IPL PhotonJet) csinálták és teljesen meg voltam lepődve, hogy nem fájt. pici csattanó hang, apró csípés, de igazából szinte semmi fájdalom.


A hónaljamat ill. a majdnem teljes fazont csináltattam meg.


A kezelés után picit égett a bőr, ezt jegeltem, ill. Aloeval fújkáltam, másnap reggelre semmi baja nem volt. Se bőrpír, se érzékenység, semmi.


De az igazán meglepő az, hogy a kezelés után majd 2 héttel, elkezdett hullani a szőröm.

A bikinivonal fele gyakorlatilag teljesen eltűnt. Pedig nem erőltettem, vagy húzkáltam :)

Úgyhogy nagyon boldog vagyok, pláne, miután nekem borzasztóan erősek a szőrszálaim, van hogy egy tüszőből 2, vagy 3 szőrszál is nő :((((


De ha ez így megy tovább, nyárra teljesen szőrtelen leszek. és persze azt sem bánnám, ha nem kéne 8 alkalmat végigcsinálni, hanem mondjuk a fele elég volna.. amire nagy az esély, ha ez így hullik továbbra is :)


Akinek van kérdése, nyugodtan írjon priviben.:)

389. Tracsi (válaszként erre: 387. - Dyrba1970@t-online.hu)
2008. márc. 18. 11:06
Ez a téma engem is érdekelne mivel elég sok bajom van ezzel főleg a lábamon!
388. bszsz
2008. márc. 14. 15:50
Sziasztok! Ígértem, hogy 2. kezelés előtt még írok a fejleményekről. Hát eléggé vegye a helyzet. Sajnos az egyik kezelt felületen, szinte semmi változás nem történt tartósabban, alig (max. 5%-kal) kevesebb lehet a szőrszálak mennyisége, mint az első kezelés előtt. Másik kezelt felületnél renben van a dolog: 20-30%. Jövő héten lesz a következő kezelés, majd beszámolok az újabb fejleményekről.
2008. márc. 6. 18:35
Sziasztok? Tudtok valamit az ún. Epila laser nevbű, otthon használható, véglegesnek mondott szőrtelenítő géprő? Előre is köszi: Anita
2008. márc. 1. 11:04

A PCOS-ról:


Az egész folyamatot az endokrinológus hangolja össze, vezeti, ő a főnök, de a „részfeladatokat” a nőgyógyász és a bőrgyógyász végzi el. A szőrnövekedési zavarokban, a bőr túlzott faggyútermelésében a bőrgyógyászé a vezető szerep. A nőgyógyász vizsgálja a nemi szerveket, indikálja a laborvizsgálatokat, de a részletes kivizsgálás, a pontosabb (a ciklus alatti részletes) laborvizsgálatok, a gyógyszeres beállítás és ellenőrzés az endokrinológus feladata.

A PCOS tünet együttest azért tettem fel a honlapomra (szőrdoki.hu), hogy hozzájáruljak, hogy a PCOS létező, karbantartható betegség, ha időben orvoshoz fordulnak. Ha van pl.: egy 15 éves kislány, aki kicsit túlsúlyos, egy kicsit aknés, egy kicsit szőrösebb, a nagyapjának van egy kis cukra, stb., tehát mindenből „egy kicsit”, amire azt mondják, á semmi, csak ilyen „fajta”. Aztán, ahogy telik az idő, úgy lesznek az egy kicsit tünetekből az élet megrontói, a súly keményen elszalad, a cukor felmegy, az áll férfiasan kiszőrösödik, és a legfontosabb, hogy majd 25 éves korában nem tud teherbe esni. Ezt próbálom sugallni, hogy akikre a tünetek ráillenek, az időben forduljon orvoshoz, megelőzni a bajt.


A konkrét kérdésre válaszolva (402.aprotalp), a PCOS-hez társuló aknét ill. fokozott szőrnövekedést kezelem (Diane, Cypromix, Minerva, Androcur és fényenergia). A Metformint én nem adom, nincs is kellő tapasztalatom. Azt látom, hogy akik ezt szedik, azoknak a súlya látványosan csökken, a cukoranyagcsere rendeződik, de a szőrösödés csak kis mértékben változik, az is csak a bajusz, áll, mellbimbó és has csík tájékon. Például, akinek az állán van 500 fekete, erős szőrszál, annak pár év Metformin szedés után „csak” 200 világosbarna, vékonyabb szőrszál lesz, ami orvosilag jó eredménynek számít, de kozmetológiailag elégtelen. A végtagok szőrösödése pedig alig változik.

A PCOS-re teljesen ráillik az, hogy egy gyógyszerrel, egy eljárással, egy orvosi szakirányzat nemigen tudja egyensúlyban tartani. A tünetek sokszínűsége és időben váltakozó megjelenése sok gondot okozhat a pácienseknek.


Kádárdr

2008. febr. 28. 11:50

Szia.

Köszi az infót. Akkor nekem sürgősen másik endokrinológust kell keresnem, mert az enyém szerint a szőreim "Normálisak", gyantázzak. Egy pasinál biztos az lenne. A Kádár Dr honlapján is olvastam, hogy foglalkozik a PCOS betegséggel, lehet, hogy hozzá fordulok, így "két" problémával egy orvoshoz járhatok, nem kezelnek össze-vissza.

2008. febr. 27. 17:28

Tisztelt Doktor Úr.

Egy PCOS fórumon azt olvastam (amire itt hívta fel a figyelmünket "énszilvi"), hogy a Metformin "segít a súlycsökkenésben és a később kialakult szőrnövekedés lelassul, esetleg megáll", mivel a PCOS is előidézheti a fennt említett tüneteket.

Önnek mi ezzel kapcsolatban a véleménye, esetleg az álláspontja?

Köszönettel: aprotalp

2008. febr. 26. 09:29
Sziasztok! A "rendellenesen szőrösöknek" ajánlom ezt az oldalt: pcos.hu
382. Laryan
2008. febr. 23. 21:39

Mennyi idő míg visszanő kb?


Merthát visszanő,ahogy itt olvasgatom :(

2008. febr. 23. 21:20

Tisztelt Doktor Úr.

Más végleges szőrtelenítéssel foglalkozó intézmény honlapján azt olvastam, hogy a daganatos betegség kizárja a kezelést. Nekem hypophysis microadenoma-t diagnosztizáltak 2004 nyarán, 2006 nyaráig sem javulás, sem romlás nem történt. Vállalhatom a kezelést? Befolyásolja a betegség a kezelés minőségét,(több kezelésre lehet szükség?)? A betegség miatt korábban állhat be az esetleges szőr visszanövés? Válaszát előre is köszönöm.

380. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 378. - Toalait)
2008. febr. 22. 20:11
igen, nekem is nagyon fájt :) de megnyugtató, hogy a következő kezeléseken már egyre jobb lesz a helyzet =)
379. Laryan (válaszként erre: 378. - Toalait)
2008. febr. 22. 18:34

oké,engem érdekel! :)

Ezt a %-os dolgot hallottam én is a rádióban,majd akkor mesélj róla!

Szia!

378. toalait
2008. febr. 20. 21:29
Sziasztok! tegnap voltam az aestheticában végleges intim szőrtelenítésen először. Hár elmondanám hogy rohadtul fájt... még a teljes gyantázásnl is , de sztem megéri! időben rövid ideig tartott, pénzben sztem ez volt a legolcsóbb, bár voltak kedvezmények, pl amenni idős vagyok annyi % , de még anélkül is u.a mint a többi! és mindenki normális és a hely maga is nagyon szép. majd írok a fejleményekről
377. Laryan
2008. febr. 11. 12:15

Az engem is nagyon érdekelne-elfogadható áron ha lehet,nem is tudom az árakat mondjuk.

Vmi jó hely Bács kiskun megyében vagy Pest megyében?

376. da5eecbe26 (válaszként erre: 373. - Bszsz)
2008. febr. 11. 00:03
szia megmondanád hova jársz?
375. toalait
2008. febr. 10. 01:13

Sziasztok! én az Aesthetica iránt érdeklődnék olyanoknál akik már régebben csinálták. Én teljes intim erületet szeretnék mert az a legzavaróbb nekem!nagyon fáj? mert a gyantát már eléggé elviselem! és az árak is érdekelnének.. priviben persze

Köszönöm a választ Adrienn!!

2008. febr. 8. 14:17

lady,d !

olvasd végig a fórumot és óvakodj a Bársonytól...

373. bszsz
2008. febr. 7. 21:59

Sziasztok!

Korábban nagyon sokat olvastam ezt a fórumot, mielőtt elhatároztam magam a végleges szőrtelenítés mellett. Sajnos nagyon kevés tapasztalat jelent meg, hogy mi is történt miután vki elment egy-egy ilyen kezelésre. Gondoltam segítek - ahogy tőlem telik, és megosztom eddigi tapasztalataimat. Azt persze érdemes tudni, hogy kifejezetten nem volt rá szükségem, szerencsére teljesen normális helyen normális mennyiségű szőr nő rajtam. Kizárólag esztétikai és kényelmi okok miatt vágtam bele.

Január közepén menetem el egy lézeres kezelésre (nem a legolcsóbb helyre). Inkább többször fizettem ki előtte több helyen a vizitdíjat, mert személyes beszélgetés alapján derül ki számomra, hogy a kezelést elvégző valóban szakmailag hiteles-e. Tehát, több ilyen konzultáció után döntöttem az egyik mellett. A kezelés NAGYON fájt. Jegeltek, kenegettek, kedvesek és türelmesek voltak velem, de ez sajnos csak lelkileg segített, fizikailag a fájdalom elviselésében nem. Teljesen lemerültem azalatt a 20 perc alatt. Utána 2-3 napig úgy vigyáztam a kezelt bőrfelületre, mint a szemem fényére. A kezelés után egy héttel még nem történt semmi, csak egyre jobban szúrt az az 1-2 mm-es szőr és mintha csak több és kicsit hosszabb is lett volna. Akkor egy kicsit rövidebbre vágtam, mert a bőrömet is kezdte kikezdeni. Hát ez az időszak nem volt kellemes. 1,5-2 hét után elkezdett hullani. Fura volt elsőre, de végre megkönnyebbültem, h csak használt valamit a kezelés. Nem minden szőr esett ki. A kezelt felülettől fügően kb. a 60-80%-a. Most már eltelt több mint 3 hét a kezelés óta. Kicsit mintha megint elkezdett volna nőni vmi. Egyenlőre gyengébb és ritkább, de még nincs március közepe, amikor újra el kell majd mennem az újabb kezelésre.

Még a következő kezelés előtt írok a tapasztalataimról.

372. dcarter (válaszként erre: 371. - Da5eecbe26)
2008. jan. 25. 18:04

köszike!


Neked is tartós pihe-puhaságot kívánok!

2008. jan. 25. 17:57
Értem :) hát akkor szurkolok neked a továbbiakban is .)
370. dcarter (válaszként erre: 369. - Da5eecbe26)
2008. jan. 25. 17:11

Igen, a lábszáron jobb eredményt lehet elérni, mint bárhol máshol. Ott ilyen típusú a szőr. És akinek teljesen erős és sötét, mint az enyém, azt könnyebb eltávolítani.

A combomon pl. a gyengébb szálakból jóval több maradt. Ott is inkább az erősebbek tűntek el.


Amúgy még folyamatban vagyok, a teljes lábammal 3 kezelés van meg, a többi területemet most kezdem el. Szóval még előttem áll egy kevés szenvedés...

2008. jan. 25. 17:00
Mindenesetre én kérdeznék még egyet miért csak a lábszár esetében garantálja a doktor úr? a többi helen nem olyan hatásos netán a kezelés hogy el merje vállalni a 10 évet?
368. da5eecbe26 (válaszként erre: 367. - Dcarter)
2008. jan. 25. 14:27

Legyünk pontosak, hogy a többiek is értsék miről van szo :D


Előzmény:

2006.11.20. egy szörtelenitei kiváno személy tapasztalata:

"és még valami, amit itthon egyáltalán nem láttam: ha akár 5-10 év múlva visszanő egy része, visszamehetek a szerződéssel!!! és újra megcsinálják!!


most a lábamat szeretném megcsináltatni de elég kiábrándító dolgokat olvastam itt. az ipl-es "végleges" szőrtelenítésre és jó esetben 7-8 évet mondanak..."


2006 11-20. Kádár doki reagálása erre:


"A lábszárát én is lekezelem és vállalom, hogy 10 éven át, ha kinő a szőrzete, úgy a kifizetett 6 kezelésen felül ingyen kezelem. A feleségem lábán most is hébe-hóba van egy-egy szőrszál. Előtte fotó, a kinövesztett szőrzettel. Akkor jön kezelésre és úgy, ahogy én előre berendelem. Ok? "


Erre drcarter: 2006.11.24


"Ezt az ajánlatát másnak is fenntartja? Mert én is pont a lábszárban gondolkozom."


kádárdoki válasza: 2006.11.28.


Kedves dcarter4!


"LÁBSZÁR vonatkozásában fenntartom az ajánlatomat, bárkinek."



-----



Szerintem ebbe semmi erőszakosság. Csak kérdezett doktor úr álaszolt. Annak mindenesetre örülök hogy carter meg van eléfedve az eredménynel és tulvan rajta és nincs több szőrgondja őszinténszolva irigylem mert én még csak most fogok belevágni ebbe az egész hercehurcába

367. dcarter
2008. jan. 25. 11:29

Kedves Doktor Úr!


Fájó szívvel olvastam, ahogyan lejellemzett, ráadásul úgy, hogy nem ez az igazság.

A lelkiismeretem megnyugtatása végett pontosítanék:

Egyáltalán nem voltam rámenős, és nem harcoltam ki semmit!! Egy másik lánynak ajánlotta fel azon a bizonyos Fórumon, hogy vállal neki 10 évet, és akkor kérdeztem, hogy az ajánlatát fenntartja-e másnak. Erre írta, hogy lábszárra bárkinek (1509-1516). Jót kérdeztem jókor és jó helyen. Szerintem ez nem rámenősség és kiharcolás kérdése volt...

És nem a teljes lábra vállalta a 10 évet, hanem csak a lábszárra. A kezelések számát és hatásfokát pedig Ön határozta meg!

Valamint júniusban voltam utoljára.


A többi már igaz, mert tényleg meg vagyok elégedve.

2008. jan. 25. 10:05

T.Kádár dr!

Még egy kérésem lenne önhöz.Tudna -e ajánlani olyan valakit aki elektrolizissel (tűvel való )

epilálást is megbizhatóan és szépen végez.Egy-két eltévedt szőrszál eltávolitására kellene valakinek de nem szeretne heges lenni.Ön ismer ilyen személyt?

365. c1152a4b57 (válaszként erre: 364. - Da5eecbe26)
2008. jan. 25. 08:40
Engem is érdekelne priviben mindkettő - fórum + döntésed.Remélem sikerrel jársz :-)
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook