Vége (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vége

1 2 3
89. veledjooo (válaszként erre: 88. - Anianika)
2011. febr. 9. 19:12
... én pont fordítva működöm. Ha kapcsolatban vagyok, akkor lényegesen lazábban viselkedem, hiszen nem vagyok félreérthető, mindenki tudja, hogy nem akarok semmit. Ha nem vagyok kapcsolatban, akkor megtartom a háromlépés távolságot, vagy a még többet is. Nem szeretem, ha ragadnak, majd ha akarok valamit valakitől, akkor én szólok! :)))
88. anianika (válaszként erre: 87. - Veledjooo)
2011. febr. 9. 19:09
magambol kiindulva ez csak azért van mert ha nincs párkapcsoltaban az ember sokkal nyitottabb mások felé
87. veledjooo (válaszként erre: 85. - Nissi)
2011. febr. 5. 19:48
... ez így van, azonnal észreveszik, ha az ember nincs párkapcsolatban. Már én is megkérdeztem, hogy "mi vaaaaan, a homlokomra van írva, hogy dugjanak meg!!??"
86. 0490ce3abb (válaszként erre: 85. - Nissi)
2011. febr. 5. 19:38

Elképesztő amit írtál! Nagy baj, hogy ilyen világban élünk...


Bizony, arról nem feltétlen csak Anyuci tehet, ha gond van a szexuális élettel. A nőknek általában több minden szakad a nyakába.

85. Nissi
2011. febr. 5. 19:26

Egy szeretöi kapcsolatban mindig a szeretö a vesztes. Persze hogy idövel kialakul a kötödés és 4 év után biztos nem csak a szex miatt van veled hanem a maga modján szeret is de ugyanugy szereti a feleségét is. Két legyet üt egy csapasra. Szerintem minden férfi ilyenröl álmodik. Kis fényt viszel a dolgos hétköznapokba. De gondolom te se gondolod komolyan hogy a feleségével nincs szexualis kapcsolata?

En már néha azt gondolom hüséges férj nincs is. Az én korosztályomban a legtöbb férfi már nös és mivel tudják hogy most egyedül vagyok, szemrebenés nélkül ajánlják fel magukat! Már lassan foci csapatot nyithatnék a nös férfiakból ha élnék a lehetöséggel. Mert azt hiszik ha egyedül vagy akkor ki vagy éhezve "arra". Még olyan is volt, és ez nem vicc, aki azt mondta hogy a felesége hétvégére hazautazik a szüleihez igy felmehetek a lakasára a hétvégén. Magyarul a saját hitvesi ágyát ajánlotta fel!

Gyerek szülés után a nök meg nem frigidek lesznek csak fáradtak. Ha Apuci besegitene a gyerekgondozásba és van lehetöség megoldani hogy a babat kiadni mondjuk a nagyszülökhöz egy hétvégére akkor egy alapos alvás után minden nö szivesen hancurozna ujból :). Szerintem …

84. 0490ce3abb (válaszként erre: 83. - Lightwarrior)
2011. febr. 5. 11:57

Maximálisan igazad van.

Egy dolog maradt ki: az az eset, ha szegény férfipárunknak idővel megváltozott kissé a külseje (meghízott, lefogyott stb.). Mert bizony előfordulhat, hogy már nem kifejezetten vonzó a külseje, és bármennyire nagyon-nagyon szereti őt a párja, szexuálisan mégsem indítja be...

Nyilván ez a helyzet oda-vissza játszik, a nő külseje ugyanúgy változik/változhat. De az a mondás, hogy a "külső nem számít", véleményem szerint nem 100%-ban igaz. Nyilván fontosabb a belső, de nem mellékes a külső sem.

2011. febr. 5. 11:46

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de még voltak vizsgáim, így inkább azokkal törődtem.:-)


Cosmopolitant nem szoktam olvasni.

A nevemet valóban lehet könnyűharcosnak is fordítani, de én fényharcosként használom, így maradjunk annál.:-)


A "szexualitás iránt kevésbé érdeklődő" hölgyeket meg kell próbálni rábírni, hogy mégis csak nőjön az az érdeklődés.:-) A kérdés, hogy ez hogyan lehetne elérni... Egyik megoldás lehet, hogy különféle újdonságokat, el nem mondott vágyakat próbáljanak ki a párjával, amelyek mégis csak izgatóan hatnának. Ha ez nem segítene, akkor biztosan vannak olyan készítmények, amelyek fokozhatják egy nő nemi vágyát. Ennek használata - ha más jellegű gondok nincsenek -, akkor nem okozhatna problémát.

Ha megoldások egyike sem valósítható meg, akkor az annak egy nagyon valószínű jele, hogy a kapcsolat a szextől eltekintve sincs rendben és a nő nem nyitott a probléma megoldására. Ha hosszabb távon sincs változás, akkor véleményem szerint a szétválás a legegészségesebb megoldás.


Egy kapcsolatban nem jó jel a fürdőszobába löttyintés, hiszen normális esetben a férfi barátnője/felesége közreműködésével történne az. Ha a közreműködésre nem nyitott a nő - az elég baj, pláne hosszabb távon (bár vannak olyan férfiak is, akik túl gyakran akarják és semmi sem elég jó nekik, de ettől az esettől tekintsünk el) -, akkor a fent leírt eset lép érvénybe.

Amíg a megoldás megtalálása lebeg mindkét fél előtt, addig mindenképp jobb megoldás a fürdőszobába löttyintés, mint egy másik nőbe...

82. veledjooo (válaszként erre: 81. - Átlagos)
2011. jan. 24. 16:26
ahammm..... csak úgy már sokkkkk lett volna. :DD
81. átlagos (válaszként erre: 80. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 16:09
A "Miután ezt jól kigondoltam.." kezdetű bekezdésem is átment?
80. veledjooo (válaszként erre: 79. - Átlagos)
2011. jan. 24. 14:24

... pedig a legtöbb nő ilyen ám. Családot szeretne és kiegyensúlyozott, nyugodt életet... deeeeee, azt tapasztalják, hogy a férfiak a hosszú combú, életvidám, fekete hajú, zöldszemű szingli nőket keresik, akivel hétköznaponként végigpróbálhatják az összes budapesti éttermet és ezek fáradalmait egy laza wellness hétvégén pihenik ki a közös, szintén jól szituált baráti társaságukban.... miután ezt látják, ezt érzik, önértékelési zavaraik lesznek, és igyekeznek megfelelni "vonzóbbnak tűnő" idióta képeknek... aztán kész az össze-vissza borulás már mindenben.

Nos igen, az őszinteség tényleg előbbre vivő lenne... :)

79. átlagos (válaszként erre: 78. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 14:20

Az igényeket pedig a lehetőségekhez kell igazítani. Én is szeretnék egy jólszituált, hosszú combú, életvidám, fekete hajú, zöld szemű szingli nőt, aki hozzám hasonlóan két gyereket szeretne és akivel hétköznaponként végigpróbálnám az összes budapesti éttermet és ezek fáradalmait egy laza wellness hétvégén pihennénk ki a közös, szintén jól szituált baráti társaságunkban.

Miután ezt jól kigondoltam, belenézek a tükörbe, aztán a pénztárcámba és olyan nőt keresek aki gyereket akar, van munkahelye, elfogadja barátaimat, arányos az alakja és vannak közös céljaink. Nekem ennyi bőven megfelelne, de akikkel EDDIG találkoztam, azoknak finoman szólva voltak önértékelési zavarjaik, az igazmondásról meg nem is beszélve.

78. veledjooo (válaszként erre: 77. - Átlagos)
2011. jan. 24. 14:00
... harmónia akkor van, ha a másik félnek is ezek az igényei! ;)
77. átlagos (válaszként erre: 76. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 13:38
Köszönöm, köszönöm, köszönöm. Erre nekem azt szokták mondani hogy pesszimista vagyok. Szerintem meg realista. Hétköznaponként munkából hazaérve én sem vártam el, hogy az asztalon gőzölgő vacsi várjon, kitakarított lakással. Egy odabújos puszi vagy egy kiskiflis/nagykiflis tv nézés vagy 5 perc hátmasszírozás az bőven elég. Vacsira meg roppant megteszi egy vajas zsemle is.
76. veledjooo (válaszként erre: 75. - Átlagos)
2011. jan. 24. 13:27
... ugyan nem engem kérdeztél, de ha az élet többi területén harmónia van, akkor a szexualitás terén is, szóval nincs frigid nő akkor és kézzel mosó férfiember... szerintem. Viszont az élet rohanó tempót diktál mindenben, nincs idő figyelni egymásra... nincs idő szeretni.... és ez sajna hozza magával a rohanó vagy semmilyen szexuális életet is. Miért pont az lenne más, mint minden egyéb az életünkben?
75. átlagos (válaszként erre: 71. - Lightwarrior)
2011. jan. 24. 13:20
Amúgy ha már idetévedtél erre a nődomináns topikra, akkor neked milyen tapasztalatod/véleményed van a "szexualitás iránt kevésbé érdeklődő" hölgyek és a fürdőszobában "kilöttyentő" urakról? De Cosmo szöveg nem ér!
74. átlagos (válaszként erre: 72. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 13:12
Nehogy elijeszd nekem KönnyűHarcost! Végre egy pasi!
73. átlagos (válaszként erre: 68. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 13:10
Persze! Ne rohanjunk annyira előre, kezdetnek megteszi az is :). De nem valami kamuszám legyen mert az nem ér!
72. veledjooo (válaszként erre: 71. - Lightwarrior)
2011. jan. 24. 12:59
Asszem Te is Cosmopolitan-t olvasol... . :)))
71. Lightwarrior (válaszként erre: 64. - Átlagos)
2011. jan. 24. 12:48
Annak viszont teljesülnie kellene (nemektől függetlenül), hogy ha valami kezd elromlani egy kapcsolatban, akkor azt ne megcsalással oldjuk meg.
70. Fibonacci (válaszként erre: 67. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 12:41

Osztom a véleményedet. :)

...és szintén zenész, majd beszerzek valami fotót is.

69. Fibonacci (válaszként erre: 66. - CsillagTM)
2011. jan. 24. 12:38

:)))))

Igen, Fibo az volt.

68. veledjooo (válaszként erre: 67. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 12:03
...mégis.. csak évszám... :)
67. veledjooo (válaszként erre: 64. - Átlagos)
2011. jan. 24. 11:58

... ha itt a fórumon olvasgatsz, akkor ez a "mérsékelt szexuális érdeklődés" ugyanúgy előfordul férfiaknál, nőknél, fiatalabbaknál, idősebbeknél... most már ezt se lehet úgy általánosítani, hogy a nők, szülés után... :)

(évszám, fotó)

66. CsillagTM (válaszként erre: 63. - Fibonacci)
2011. jan. 24. 11:48

tökéletesen egyetértek.


OFF: te matematikus vagy?:)

2011. jan. 24. 11:46
Kedves "Fibonacci" és "veledjooo"! Miért nem írtok életkort az adatlapotokra? Sokkal másképp hangozhat egy hozzászólás, ha életkort is tud hozzá párosítani az ember!
2011. jan. 24. 11:42

Visszahoztad a fórumozásba vetett hitem! Ez a hozzászólás mindjárt sokkal másabb, mint az előző egysoros. Már azt hittem, hogy a "kilöttyenős" rész nem OK.

De a bővebb írásodból látszik, hogy a környezetemből felhozott példákkal Te is találkoztál. Lehet, hogy a "nagyon mérsékelt szexuális érdeklődés" kifejezést kellett volna használnom a frigiditás helyett, de ez utóbbit sokkal találóbbnak éreztem.

Különbőzök vagyunk mi pasik is és ti nők is, ezért nem lehet örök érvényű igazságokat mondani, főleg a párkapcsolatra nem.

63. Fibonacci (válaszként erre: 61. - Átlagos)
2011. jan. 24. 11:02
Szerencsére már nem abban a korban élünk, hogy vagy hisztériás egy nő vagy frigid. Bizonyított dolog, hogy gyakorlatilag nincs frigid nő. Igen, szülés után csökkenhet a libidó, de az nagyon elenyésző, gyakorlatilag a 0-hoz konvergál, hogy ne nyerje vissza a szexualitását. Csak azért, mert ez a férfinek most több meló lenne -, vagy előtte sem igazán tudta mennyi előjátékra van szüksége a párjának, esetleg még a nő megjátszotta kicsit magát, hogy meg ne bántsa a férfit -, kinyilatkozni, hogy a nő frigid, hát az a gáz. Ahhoz, hogy ezen túljussanak, mindkét félre szükség van. Ha van szeretet, akkor menni fog, ha már nincs, akkor nem. Nekem is van néhány ismerősöm, aki váltig hangoztatja, hogy a felesége frigid, és vannak nők, akik nem akarnak már a párjukkal szexet, de attól még nem frigidek. A libidó mértéke férfiben és nőben is igen széles skálán mozog. És a nők többsége genetikailag az anyaságra van kódolva, és van, aki valóban csak ezért él később, és a szex háttérbe szorul. Főleg ha egy eléggé egoista párja van. De még sok-sok összetevője van ennek.
62. veledjooo (válaszként erre: 60. - Átlagos)
2011. jan. 24. 09:48
... ezért írtam, hogy a szomorú valóság, hogy mindenki csal mindenkit.. :/
61. átlagos (válaszként erre: 58. - Fibonacci)
2011. jan. 24. 09:39
Mire gondolsz konkrétan? Mi a gáz?
60. átlagos (válaszként erre: 54. - Veledjooo)
2011. jan. 24. 09:37

Kedves Rosalinda!

Ez a mindennapos lélek, agy és szív elnyerés - mindkét fél részéről - annyira szépen hangzik, mintha a Cosmopolitan-ben olvasná az ember. Elméletnek és követedő példának nagyon szép, csak a valóságtól szerintem fényévekre van.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook