Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Védőoltás a méhnyakrák ellen. fórum

Védőoltás a méhnyakrák ellen. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
83. druida (válaszként erre: 81. - Mothertiger)
2007. júl. 26. 03:01

Ha csak arra alapoznám az okosságomat hogy nyitott szemmel, szívvel és füllel járok a világban, már lenne rá alapom.

Senkinek nem szíve joga a gyerekei életével játszani vagy afelett rendelkezni. A gyermek független lény tőlünk. A fő feladatunk a létrehozásával befejeződött. Persze ezután is vannak feladataink, amelyeket a faji struktúránk diktál. Egy darabig, kb. 10 évig. A nevelési módszereinket pedig vagy ellenünk fordítja, vagy elfelejti alkalmazni amikor tényleg szükség lenne rá. Ha nem tudunk vagy akarunk az érdekében cselekedni, akkor ellene ne tegyünk. Később nagyon megbánhatjuk. Tehát a saját érdekünkben ne tegyünk ellene. Saját magával mindeki azt tesz amit akar. De ne csodálkozzon később, ha valami nem úgy működik, ahogyan elvárta. Ma már 100-ból 55-60 emberrel ez történik. És ezt csak maguknak köszönhetik. Senkit nem lehet érte okolni. Minden egyes drasztikus változás amit a testen az eredeti (saját rendszeréből adódan is folyamatosan változó) állapothoz képest végrehajt valaki (akár segítséggel is; és mindegy hogy kívül vagy belül) később sok fájdalom okozója lesz. (Ezt már Hyppokratesz is megmondta. Nem ma volt.)


Mivel folyton ajánlgatod, így megpróbáltam megnézni hogy az ajánlatod mire vonatkozik. Sikerült megnézni néhány fotót amit erősen ajánlgatsz, bár nem vagyok egy számítógépzseni. Teljesen laza vagyok, még a lovam is megmondhatja. :) Ráadásul most szabadságon vagyok. Kicsit sok volt a mások sirámait hoszú időn keresztül hallgatni, főleg mivel minden esetben kiderült hogy ők voltak a bajok okozói. De megoldást mástól reméltek. Szinte mindeki ezt csinálja, ahelyett hogy a saját portáján körülnézne. Előtte, mielőtt valami komolyat elkövet maga ellen.

82. druida (válaszként erre: 79. - Mothertiger)
2007. júl. 26. 02:43

Már régóta nincsenek a klasszikus értelemben vett orvosok. Empatikus, sokat látott, nagy tűrőképeségű, jó helyzetfelismerő képességű emberek vannak, akik részletes anatómiai ismeretekkel és valamilyen szintű eszközhasználattal bírnak. (Nem mindegyik ilyen. Sajnos.)


Ezt a kifejezést nem ismerem. Talán valami szleng lehet. Vagy éppen szimbolikát és szimbológiát tanultam azokon a helyeken ahol ilyet hitelesen tanítanak akkor, amikor ez divatban volt errefelé. Úgy látom hogy ellentétben veled, akinek a szakmája/pénz-szerző elfoglaltsága/hobbija (amiben nagykanállal osztja az észt) nagyrészt azon alapul. De lehet hogy energetika vagy akupunktúra (abból megvan a doktorim is) volt éppen nálam műsoron. (Ezek nálad is a szakismeretek részét kellene hogy képezzék.) Amíg te? Szlenget tanultál?

2007. júl. 20. 19:45

Ja, biztos van igaza dolgokban, én ezt elismerem! De én sose piszkáltam őt, hogy jön ahhoz, hogy belekötöget mindenkibe, mert okosabbnak hiszi magát?! Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy mit hogy csinál, akár saját magával, akár a gyermekeivel!


Egyébként druida.

Köszönöm, hogy ennyi figyelmet szentelsz nekem, hogy még az adatlapomat is átböngészed. Megtisztelő a figyelmed, kissé már talán túlzás.

Kicsit lazíthatnál...

2007. júl. 20. 14:04
Szendi Gabor cikke tenyleg tanulsagos, mint altalaban minden irasa. Druidanak pedig igaza van, ha a termeszetes szelekcio nem mukodik valamiert, marad a mesterseges.
2007. júl. 20. 11:22

Kedves áldoki.


Nyasgem.

78. druida (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2007. júl. 20. 02:55

Kedves firkaliba!

Neked biztosan van annyi ismeretanyagod mint Szendi Gábornak és talán még dolgoztál is velünk. (Ezt kétlem, mert a tetkó és a piercing amiből bőven van neked, az kizáró ok.)


A gyerekeidet úgy irtod ki, ahogy akarod. De az ebben az esetben sem baj ha tudod, hogy mit csinálsz. Ennél vannak sokkal hatékonyabb módszerek is.

2007. jún. 26. 14:04

Na, már ide is behoztad a nagy tudásodat?


Foglalkozz inkább a saját prosztatáddal! Mit képzelsz magadról, ki adta neked a jogot, hogy sértegess itt akárkit? Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy beadatja-e az oltást a gyerekének! Menj máshova "hittéríteni"!

76. druida
2007. jún. 13. 13:29

Hát akkor egy szakcikk-gyűjtemény a beadatósaknak. Az anyag dr. Szendi Gábor klinikai szakpszichológustól ered. Mivel nem lehet itt más oldalra mutató linket tenni, így bemásolom. Az oldalán van még 6-7 másik cikk is ebben a témában. Érdemes megjegyezni, hogy Magyarországon semmiféle kutatás, megfigyelés vagy felmérés nincsen ebben a gyógyszerhatás-témában. Európában sem túl sok és azok sem széles körűek sok esetben. Amerikában viszont egyre inkább figyelnek ezekre a dolgokra. Aránylag kevés a különbség egészségügyi és népbetegségi szempontból az amerikai és a magyar emberek között. Tehát a cikk megállapításai teljes mértékben érvényesek itt is. Várható, hogy a cikkben megnevezett gyógyszert más néven fogják forgalmazni Magyarországon, más néven Európa más országaiban. A nevekkel szeretnek játszani a gyógyszergyártók.


"Szendi Gábor:

Áttörés vagy átverés méhnyakrák ügyben?


"Ha nem oltatod be ma lányodat, holnap majd méhnyakrákban hal meg!" Ma sommásan ez az üzenete a médiának, amely a áttörésről harsog a rákmegelőzésben. A csendes, de aggódo hangok alig hallatszanak. A média világszerte akarva-akaratlan felült a gyógyszeripar propagandának: a média hírt akar, a gyógyszeripar pedig forgalmat. Az érdekek tehát találkoznak.

Az Amerikai Orvosok és Sebészek Szövetsége (Association of American Physicians and Surgeons) honlapján "Cselekednünk kell! Leveleket kell küldeni a szerkesztőknek, hogy helyretegyük az új HPV fertőzöttséggel kapcsolatos állításokat" címmel közölt felhívást a tagokhoz. Ebből megtudható, hogy a Merck, bár felhagyott a HPV vakcina, a Gardasillal kapcsolatos lobbytevékenységével, a propaganda gépezet azonban teljes gőzzel dolgozik. A Merck azt sugallja, hogy a nők negyedében időzített bombaként ketyeg a HPV fertőzöttség és így méhnyakrák veszélye. Valójában a nők mindössze 2%-a fertőzött a legveszélyesebbnek mondott 16-os és 18-as HPV vírussal, és a fertőzöttség a legtöbb nőben két év alatt megszűnik, írja a felhívás, amely azzal végződik, hogy felszólítja az olvasókat, levelekben tiltakozzanak a szerkesztőknél, ha a HPV vírussal és oltással kapcsolatban félrevezető cikket olvasnak, továbbá világosítsák fel képviselőiket, ha az államukban be akarják vezetni a kötelező HPV oltást.

Szintén az AAPS szájtján olvasható a negatív mellékhatásokról is. Ezek szerint az oltással kapcsolatban már három halálesetről tudnak, ebből két lány 12-19 közötti volt. A Merck és az amerikai gyógyszerhatóság szerint a halálesetek nem függnek össze az oltással. Egyéb súlyos mellékhatásokat is leírtak, mint bénulás, epilepsziás rohamok, Guillain Barré szindróma (életveszélyes neurológiai betegség). A "nem súlyos reakciónak" minősített esetek közt olyanok szerepelnek, hogy "a lány légzése leállt, de később újraélesztették", egy másik pedig: "allergiás bőrreakciók, hazaküldték, otthon anyja hiába szólongatta, a lányt később újraélesztették". 42 terhes nőből az oltás után 18 tapasztalt negatív mellékhatásokat, amely a spontán vetéléstől a magzati abnormalitásokig terjedt.

Az AAPS által hivatkozott Dunne EF és mtsi. 2007-es vizsgálata (lásd. kivonatomat erről) azt igazolja, hogy a Gardasillal kivédhető két magas kockázatú HPV típus (16-os és 18-as) összességében nagyon alacsony százalékban fordul elő. Ez önmagában megkérdőjelezi a teljes körű oltás szükségességét. Mivel a fertőzöttség nem azonos a rák kialakulásával, hiszen sok nőben a fertőzés két év után spontán megszűnik (az immunrendszer elbánik a vírusokkal), a valódi rákkockázatnak kitett nők száma még alacsonyabb. Ráadásul a rák-kockázattal kapcsolatba hozható HPV vírusokból legalább 15 ismert, és a fertőzöttség gyakorisága a rákkockázatot jelentő HPV vírusokból 18%-28%. Ebből "fed le" 3.4%-ot a Gardasil, de csak akkor, ha a beoltott személy még nem fertőzött a 16-os és 18-as HPV által. Mivel a HPV vírusok nem csak szexuális úton, hanem bőr-bőr érintkezésen át is terjednek, a fiatal kor, a nemi élet hiánya nem feltétlen jelent fertőzöttség mentességet. A fiatal kori beoltás értelmetlenségéről szól Cindy Bevington: "A kutató a HPV piac ellen" című cikke. Hogy az oltás nem is oly veszélytelen, arra figyelmeztet még Dr. Sherri Tenpenny: "A Gardasil veszélyessége kezd kibontakozni" c. írása is.

George F. Sawaya és mtsi.: "HPV oltás - több válasz, több kérdés" című szerkesztői írásukban a neves New England Journal of Medicine hasábjain két vizsgálatot elemeznek, amelyek a Gardasil hatékonyságát próbálták mérni szelektálatlan népességen. Ezen azt kell érteni, hogy nem vizsgálják, vajon a nő fertőzött-e a célba vett HPV vírussal, hanem egyszerűen beoltják próba-szerencse alapon. Végülis ez az oltási gyakorlat!!!!! Az eredmények lesújtóak, 100-130 nőt kell beoltani egy "találatért". És ez az egy találat csak a 16-os és 18-as HPV vírus ellen véd, nem tudni mennyi ideig, nem tudni milyen mellékhatásokkal. Az oltás kivédi a rákot okozó HPV vírusok 10%-át, de nem véd a rákot okozó fertőzések 90%-ával szemben. Az elemzés óvatosan, de burkoltan megkérdőjelezi azt a hurrá optimizmust, ami ma az oltóanyag terjesztését és a kötelező oltottság előírását szorgalmazza.


Összességében úgy tűnik, megint működik a megszokott szcenárió: találj ki egy gyógyszert vagy oltást, ijessz rá az emberekre, hogy halálos veszély fenyegeti őket, győzd meg a politikusokat, hogy most megmenthetik a nemzetet, és sózd rá mindenkire gátlástalanul a ki tudja milyen veszélyeket is rejtő gyógyszeredet vagy oltásodat. A többit meg majd meglátjuk."

2007. máj. 11. 14:54
Sziasztok. Én mindenképp beadatnám a lányomat. Nekem 2002-ben, 26 évesen derült ki, hogy kezdeti méhnyakrákom van. Akkor már volt egy kisfiam, és azt mondták a dokik, hogy, ha szeretnék még egy gyermeket most szüljek, mert a műtét után tudják megmondani, lehet e utána gyermeket vállalnom. 2004 októberében mütöötek meg. Conisatio--t csináltak, csonkolták a méhnyakat. Elég kemény volt a műtét után, míg a csövet ki nem vették és utána a félelem, míg meg nem jött a szövettan. Elvileg épsejteknél csonkolták nem terjedt tovább, de 3 havonta kontrollt javasoltak, mert ugye ezek olyan sunyi alattomos kis sejtecskék. Azóta a rákszűrésem negatív. Most szeretnénk még egy babát, egy kislányt, és hát majd az élet eldönti van-e esélyem. Azt mondják van. Hogy hogyan kaptam el?! Öröklődött a hajlam. Anyukám, nagymamám is átesett egy nagy nőgyógyászati műtéten emiatt, csak őket már későbbi időszakban kapták el. Még jó hogy rendszeresen jártam és járok rákszűrésre. De akkor is bennem lesz örökre a félsz. Jó, megnyugtató, hogy megóvhatjuk lányainkat.
74. aebal
2007. máj. 11. 14:41
Szívesen beadatnám a 15 éves lányomnak, de em tudom hol lehet.
73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 69. - Druida)
2007. márc. 30. 15:59
Köszönöm!Az ezüstvíznek pedig utánna járok!
72. druida (válaszként erre: 71. - Ancika)
2007. márc. 30. 14:20

Gratulálok! De tényleg. Az általam megvalósítható legnagyobb szeretettel fogadom döntésedet. És örülök neki. Mert valószínűleg újabb barátot üdvözölhetünk abban a - mára már komoly létszámú - csapatban, akik képesek lesznek túlélni mindazt a kellemetlenséget, amire nem tudnak vagy nem akarnak hatni.

Szerezz sok örömet a lányodnak és minél nagyobb boldogságban éljetek együtt, amíg csak lehet!

71. Ancika
2007. márc. 30. 13:56
Amúgy most hívott a gyerekorvos, hogy ingyen megkapom a vakcinát a gyerek számára ha kérem, nemet mondtam neki....
70. druida (válaszként erre: 67. - Ancika)
2007. márc. 30. 13:32

Gentlemanus? Az nem az Eddie Murphy? :)))


Megpróbálom túlüvölteni a reklámok és a félrevezető információáradat keltette akusztikus hatást. Ilyen környezetben nem mindekihez jutnak el a szükséges (valóban szükséges) információk. A nála kisebb ismeretanyaggal bíró gyermeknek sem suttogva mondja el senki a figyelmeztetést, ha éppen lelkesen játszik a gyermek a tűzzel.

Ha valóban kilátsz a mókuskerékből, akkor valami olyasfajta hozzáállást tanusítasz a dolgokhoz, amelyek nagy mértékben különböznek a hittel kapcsolatba hozott dolgoktól. Konkrét, egyértelmű, magadon is megtapasztalt módszerek ismeretét feltételezik és meg is nyilvánítják. Mert hinni általában Istenben szoktak, de már őt is sokaknak sikerült megtapasztalniuk.

De tényleg: rakj ki egy marék színes tablettát a gyermeked elé, hagyd magára néhány percre, majd kellemes, csevegő hangnemben magyarázd el neki, hogy nem kellene ezeket a szájába vennie.

(Az analógia nem az értelmedre, hanem a külső dolgok a valódi belső tartalom nélküli meglátására vonatkozik.)

69. druida (válaszként erre: 68. - 0c97fbb607)
2007. márc. 30. 13:14

Egyre több forrásból derül ki, hogy a nyugati orvoslás módszerei nem működnek. A gyógyszerek, amiket a gyártók a piacra dobnak még úgy sem működnek. Nem több a hasznuk, mint a "tacskó áruházak" gazdaságos kenyerének. A tüneteket esetleg csökkentik, de a valóban szükséges hatásoktól fényévekre vannak. Hacsak nem épülnek be a bennük található mesterséges - és ebből következően testidegen - anyagok a szervezetbe. Mert akkor erős fejvakarás következik, és a megoldások intenzív keresése. Ez elvisz egy csomó időt és pénzt.


A böjt az egyik legjobb módszer a szervezet tsiztítására és erősítésére. Az immunrendszer megerősítésére is kiváló.


Gyógyház? Ahol csak betegek vannak és meghalni kerülnek be az emberek? A Terror Háza analógiájára inkább a Horror Háza elnevezést javaslom...


A gyerekek egy nagyon kényes és komplex kérdés. 15-16 éves koruk előtt nem szabad beleszólni nagyon keményen a táplálkozásukba, és nem is böjtölhetnek. Viszont nagyon széeles paletta áll rendelkezésre az immunrendszerük példátlanul magas szintű felerősítésére. A széles választékból bőven ki lehet válogatni azt, hogy kinek mi a legmegfelelőbb, legízletesebb, mi a legkevésbé "ciki" a társak előtt, sőt vannak olyan módszerek, amik a gyermektársak elismerését is kivívják. De teljesen egyéniek ezek a dolgok, így elég sok időt vesz igénybe a kiválogatásuk. Viszont kiválóan hatnak. Még az elektroszmog hatásait is remekül ki lehet velük küszöbölni. Nem teljes mértékben, de nem okoz olyan maradandó hatásokat, amiket a szervezet öngyógyító mechanizmusai már ne tudnának kiküszöbölni.


Mandulaműtét is elkerülhető, de itt már szükség van több kevert dolog hatásának kifejtéséhez. Látatlanban ezüstvizet és gyermekmasszázst tudok javasolni erre. Mindkettő elérhető már bárki számára.


Elvileg támaszkodhatsz azok ismeretanyagára, akiket megbíhatónak ítélsz a tetteik alapján ebben a témakörben. (Van néhány jófajta boszi is a palettán :)))) ) És emberileg is megfelelőek a feladat elvégzésére, amivel megbízod őket.


Igazad van ezekkel az ismeretlen hatású oltásokkal kapcsolatban. Nyugodt lesz a lelkiismereted és sokkal kevesebb problémát okozol magadnak is.

68. 0c97fbb607 (válaszként erre: 64. - Druida)
2007. márc. 30. 09:33

Bár nem tudom konkrétan miről beszélsz(sajnos,pedig igazán érdekelne),de azt tudom hogy az orvosokról,és a nyugati orvoslásról alkotott véleményemért,már engem is kereszttűzbe vettek,egy másik fórumon.Szinte soha nem megyek orvoshoz és nem szedek be semmilyen gyógyszert,igaz máshová sem megyek "gyógyulni".

Egyszerűen böjtölök,és teákat iszom,ha nem vagyok

jól.A kórház nevétől is kiráz a hideg,miért nem gyógyház????

De a gyerekeimnek beadattam a védőoltásokat,eszembe sem jutott hogy ne tegyem.És ha betegek orvoshoz viszem őket,és a gyógyszert is beadom nekik amíg muszály.És sajnos jó pár éve huzzuk a fiamnál az orrmandula műtétet,ami most nyáron sajnos elkerűlhetetlen lesz,már én is belátom.Hiába bújtam alternatív megoldásért a netet nem találtam rá gyógymódot.

Szóval valahogy úgy állok ehez a kérdéshez,hogy a magam testével azt teszem amit akarok,de felelőtlenségnek érezném ha velük is ezt tenném.

Nem vagyok sem orvos,sem természetgyógyász ,sem sámán ,hogy bízhatnék a tudásomban?

De ezt a védőoltást,sem a többi hasonló(influenza,kullancsok ellenistb)védőoltást nem fogom beadatni.

67. Ancika
2007. márc. 30. 08:38

Jaj de szeretek crash test dummie lenni! :-DDD

Druida egy igazi gentelman vagy!

Köszönöm hogy leereszkedtél hozzám, az én földhözragadt szintemre és jól odamondtál nekem. A stílusod garantáltan kinyitotta a pénz mammonától elvakított szemeimet. Buta fejemmel biztos nem értettem volna meg, ha rendes hangnemben szólsz hozzám....

66. druida (válaszként erre: 62. - 0c97fbb607)
2007. márc. 30. 03:14
Azért egy jó kis rockbuli a Népstadionban az első sorból a küzdőtéren - az elég meggyőző tud lenni :)))))
65. druida (válaszként erre: 60. - Emagdi)
2007. márc. 30. 03:12

Egyszer már felesküdtem az egészséghez segítésre, de az a rendszer nem adta a kívánt eredményt.

A búzafűlé nem mindenható. (Az egy másik létforma és minőség is.) A**táplálkozók javaslatot tettek, még akkor is, ha nem tudja senki sem tudomnyosan sem máshogy megmagyaráni a létüket. Magyarországon 74-en vannak, és minden országban elég sokan. Az én életem más minőség, így legfeljebb javaslatot tudnak adni egyes cselekedetekhez, mert nagyon sokban különbözik az övéktől.

A számomra jó út eredményei és tapasztalatai esetleg másoknak jelenthetnek kiinduló vagy összehasonlító adatokat. Másra nincs is szükség.

Ha dühös lennék, akkor a célpont nem az itt fórumozók lennenék. De nem vagyok az, legfeljebb a lustaság és az infomációra való igénytelenség bosszanthat. No és persze a torzulások, amelyekkel nap mint nap találkozom. Reklámok, szenzációnak tűnő ferdítések, hazugságok és hasonlók.

A búzafűlevet csak "tisztán" érdemes fogyasztani. Elég tűrhető a lelki egészségem, néhány éve jógázom (lepratelepeken dolgoztam, azok Indiában vannak, ott tanultam), rendszeresen mozgok, és a körülményeimet is olyannak fogadom el amilyenek. Nem vágyom még egy kerékpárra, elég nekem egyet is megülni. Mindenhová elvisz...

A világ számomra békés, de valójában mégsem az. És amennyire ez tőlem függ, annyit meg is teszek azért, hogy az legyen. Konkrétan, gyakorlatban. A másságot bármikor elfogadom és tudok vele együtt élni. De a pénz istenét és annak hatásait, valamint a szolgáit és rabjait nem fogom soha elfogadni.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
64. druida (válaszként erre: 56. - 0c97fbb607)
2007. márc. 30. 02:57

Sajnos ez sem a "tuti". De a hatásfoka jobb, mint sok szernek.

Az igazi gyógyulást segítő eljárásokhoz a diagnosztikának sokkal alaposabbnak kellene lennie. A kezelési struktúrának is egyénre szabottnak. Mivel egyik sincs meg a jelenlegi egészsgéhelyreállító rendszerekben, ezért más utakat érdemes keresni. Én találtam egyet. Biztosan van több is, de én a magamon és a családomon szerzett tapasztalataim (most a hozzánk fordulókat ne vegyük, mert az ő összes körülményeiket nem ismerem olyan alaposan, mint a sajátomat) alapján erről tudok hitelesen nyilatkozni. Meg arról, ami nem működik. Mert azt is láttam belülről. Sokan mások is így vannak vele. Látták belülről, de kívülről is hasonló képet mutat. Amit én kipróbáltam, az belülről más mint kívülről. De az a lényeg, hogy működik. És nincs szükség sok olyanra, ami ahelyett hogy segítene, csak még nagyobb bajt okoz.

63. druida (válaszként erre: 55. - Bettibaba)
2007. márc. 30. 02:50

Lehet. Még ha nem is az a cél.

Néha messzebbről indulok, hogy néhány körülmény is világos legyen.

Szívesen.

2007. márc. 29. 15:11

Druida segiteni probal, szerintem tobbet er amit ir, sokak hozzaszolasainal. Kar, hogy az emberi ego neha fejelettebb, mint a racsodalkozas es nyitottsag az igazi vagy uj ertekek fele.

Ebben is,de azért az elefánt a porcelántboltban effektus nem mindíg jön be,csak személyes kontaktus esetén.Fórumon keresztűl csak szimplán bántónak tűnik.

Nekem mindíg azt szokták mondani" Hangerővel nem tudsz meggyőzni senkit!"

61. 0c97fbb607 (válaszként erre: 59. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 29. 15:04
Egyetértek!
60. emagdi (válaszként erre: 40. - Druida)
2007. márc. 29. 14:55

Kedves Druida!

Örülök, hogy ennyire szíveden viseled magad, és családod testi-lelki egészségét. Sőt, tudodmit, még azt is meg tudom érteni, hogy mindenhatónak tartod a búzafüvet, lehet, hogy az is. Nem gondollak bolondnak, hogy**táplálkozók tanácsai alapján próbálod élni az életed.

Te ezt így gondolod, számodra ha ez a jó út, tedd így.

Azért az feltűnt, hogy valószínűleg még nem sikerült megtisztulnod mindezen szerek és elméletek segítségével sem, erről árulkodnak dühtől és rosszindulattól teli soraid.

Szerintem két búzafű koktél között gondolkodj el mentális megtisztulásodon is, hiszen biztos tudod, hogy döntő többségben ezen múlik az egészséged.

Reméljük, hogy egyszer számodra is békésebb lesz a világ, és el tudod fogadni, neadjisten tisztelni és szeretni azt is, ha valaki más mint te!

:))))



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2007. márc. 29. 14:54

Szerintem a mehnyakrak nem a legadazabb ellensege a noknek, legalabb is azoknak, akik rendszeresen jarnak szuresekre es mondjuk a nemi eletuk is megfontolt.

Egy oltas nem potolhatja a nogyogyaszati ellenorzeseket, ahogy az egeszseges eletmodot sem.

Az orvosi kutatasokra iszonyatos penzeket aldoznak, es megint egy oltast dobnak ki, amely betegseg konnyen elkerulheto odafigyelessel es szuresekkel, ahelyett, hogy mondjuk a rak gyogyitasaban vagy egyesek virusfertozesek legyozeseben tennenek elore lepeseket vagy jutnanak vegso megoldashoz.

A mellrak peldaul drasztikusabb es manapsag minden hetedik no aldozatul eshet neki. Ha nem fognak a nok szuresekre jarni, mert oltast kapnak, vajon a melluket azert el fognak jarni vizsgaltatni?

Druida segiteni probal, szerintem tobbet er amit ir, sokak hozzaszolasainal. Kar, hogy az emberi ego neha fejelettebb, mint a racsodalkozas es nyitottsag az igazi vagy uj ertekek fele.

Mellesleg ahogy mi emberek jelenleg elunk, szinte biztos, hogy a gyerekeinknek nem a mehnyakrak lesz a legnagyobb problemajuk. De legalabb lehet valami masra figyelni, es valami elhiteti az emberekkel, hogy veluk torodve van, kapnak egy vakcinat, be van fogva a szajuk, el lehet rejteni szemuk elol a valosagot, hogy az ember csak egy husdarab a huspiacon, semmi tobb.

58. Ancika
2007. márc. 29. 14:47
a szívemből beszéltek lányok! :-D
2007. márc. 29. 14:33
Beletiporni*
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - Druida)
2007. márc. 29. 14:32

Értem ,hogy mit mondassz, a megbotránkoztatás,a túlzás a figyelemfelkeltés ,érzékeltetés egyik eszköze,bizonyos esetekben működik is.De ha nekem így beszéltél volna a tinilányomról,gondolkodás nélkül "lekevertem volna" egyet,így fórumon keresztül,csupán figyelemfelkeltésből.És csak aztán hallgattalak volna meg.

Amúgy sokmindenben egyet is értek veled,sőt...majdnem teljesen....de azt hiszem már nagyon sokan mondták meg a tutit ezen a földön és még senkinek sem jött be!Vajon miért?

Na mindegy,fórumon keresztül nem illik peletiporni senki lelkivilágába!

55. Bettibaba (válaszként erre: 50. - Druida)
2007. márc. 29. 14:30

És ezzel a stílussal lehet sikereket elérni?

Mármint ha ilyen stílusban hívod fel a figyelmét , akkor biztos hogy eléred amit akarsz?

Szerintem nem.

Azt viszont észrevettem,hogy nem azokat a kérdéseket válaszolod meg,amit hozzád intéznek...

Ja,és köszönöm az okítást!

54. druida (válaszként erre: 46. - 12667dcac6)
2007. márc. 29. 14:11
A módszereket és alkalmazásukat sok éven keresztül tanultuk/tanuljuk. Elmondani és megmutatni egyszerűbb, mint leírni. A legtöbbet nem is lehet, mert nagyon szerteágazó összefüggések vannak. És nem is akarjuk. A góygszergyártók sem írják le hogy egy hatóanyag miből áll, azoknak egyenként és kötésben milyen kapcsolatai és hatásai vannak, hogyan nyerik ki őket és miből, miként próbálják ki és kiken teszik ezt. De az élelmiszergyártók sem teszik meg. Még egy olyan általánosan használt szer esetén sem, mint a vegeta. Akkor miért várod el mindezt tőlem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook