Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Védett-e az anyatej vakcina után? fórum

Védett-e az anyatej vakcina után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Brandy85)
2021. jún. 4. 09:57
Honnan tudná? Ahhoz tájékozódni kéne.
9. cc7a88f96d (válaszként erre: 7. - Brandy85)
2021. jún. 4. 09:55
😅megszólalt az ősanya
8. brandy85 (válaszként erre: 1. - Futiking)
2021. jún. 4. 09:26
Szia. Az nem jó,ha burokban tartod őt is meg magatokat is. Ahogy elöttem leírták már,neki szocializálódni kell.
7. brandy85 (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 4. 09:23
Most ugye tudod mekkora butasàgot írsz?! Az anyatej a gyermek szükségleteihez igazodik, kereslet-kínálat és nem csak a mennyisége.
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Futiking)
2021. jún. 4. 08:58
Elvileg az édesanya szervezete termeli az antitestet, ami az anyatejjel átjut a gyermek szervezetébe. Ahhoz, hogy védett legyen, megfelelően nagy mennyiségben kell anyatejet kapnia, és csak addig áll fenn a védettség, amíg kapja a tejet. Lehet, hogy a te szervezeted nem termel elegendő antitestet. Azt olvastam, hogy van, akinek az elvileg teljes védettség létrejöttekor nem mutatott ki ellenanyagot a teszt. A szakértők azt tanácsolják, hogy akik szoptatnak, és van nagyobb gyerekük, azok az oltás után adjanak rendszeresen lefejt tejet a nagyobb gyereknek is.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Futiking)
2021. jún. 4. 08:47

Nem lesz az anyatejen keresztül védett.

Mit értesz azon, hogy 2 éve nem mozdultok ki? Hogy kell ezt a gyakorlatban elképzelni?

2021. jún. 4. 07:44
Amúgy a kérdésedre válaszolva,nekem egy barátnőm oltatta magát,a doki azt mondta az aznapi anyatejet fejje le és el kell dobni,hogy ne legyen probléma.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Futiking)
2021. jún. 4. 07:41
Egy 2éves gyereknek,akinek már kialakult a rendes étrendje,szerintem már semmi szüksége anyatejre.Ez inkább az anyából indúl ki,aki nem tud "leválni" a gyerekről,s nem pedig fordítva.Bocsi...
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Futiking)
2021. jún. 4. 07:09

Nem lesz anyatejen keresztül védett. De az, hogy nem mentek 2 éve sehova mi értelme? Ezzel meg kell tanulnunk együtt élni mert eltűnni nem fog, a kicsiket pedig nem oltják.

Egy 2 évesnek már szüksége van a szocializálódásra

2021. jún. 4. 07:03
VAN-E VKI AKI BEOLTATTA MAGÁT VAKCINÁVAL ÉS MÉG SZOPTAT? MEG-E MÉRETTE A BABA ELLEN ANYAG KÉPZÉSÉT? TUDOM NEM SZÉP DOLOG ENNEK KI TENNI A BABÁT, DE COVIDNAK KITENNI ROSSZABB.2 ÉVE NEM MOZDULUNK KI BEOLTOTTUK MAGUNKAT, DE 2 ÉVES GYEREKÜNK AKI MÉGY ANYATEJEZIK NEM MERJÜK VINNI SEHOVÁ.MÁSODIK OLTÁS UTÁN 5 HÉTTEL MEGMÉRTÜK A KICSI ANTIANYAG KÉPZÉSÉT ÉS NEGATÍV NEM TERMEL IGG ANYAGOT .EZÉRT KÉRDEZNÉM VAN E VALAKI AKI MEGCSINÁLTATTA? LEHET KORÁN TESZTELTÜK.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook