Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vashiány esetén mit tanácsoltok fórum

Vashiány esetén mit tanácsoltok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 2. 10:43
Nekem terhesség és szoptatás alatt a Maltofer Fol rágótablettát írták fel.
2009. aug. 1. 18:28
magas a vastartalma a spenótnak a céklának a brokkolinak és egy két saláta fajtának, nézz a neten utána és ezeket eheted méregtelenítéskor is , most én is méregtelenítek és vashiányom is van, és ezeket is eszem
2009. aug. 1. 17:09
Nagy vastartalma a húsoknak van, meg a májnak. Egyébként egy kisfiúnak írt fel az orvos vashiányra egy szert, amit nem tudott beszedni, mert folyton fájt a hasa tőle. Akkor próbálták meg helyette az alma-szeg variációt. Ha hiszed-ha nem, teljesen elmúlt a vashiány. Persze nem egy db almától. Én biztosan kipróbálnám. Sokkal inkább húzok a természetes dolgokhoz, mint a gyógyszerhez.
2009. aug. 1. 17:02
Megpróbálhatom ezt is , de érdekelne bármi aminek nagy a vastartalma...
5. Lady Blakeney (válaszként erre: 4. - Akymo)
2009. aug. 1. 17:00
Így is lehet mondani. Szerintem amennyire csak lehet nyomd bele, annál több vastartalom átmegy a gyümölcsbe.
4. Akymo (válaszként erre: 2. - Lady Blakeney)
2009. aug. 1. 16:58
Süni legyen? :-D
3. Lady Blakeney (válaszként erre: 2. - Lady Blakeney)
2009. aug. 1. 16:55
Mármint az almát, szegek nélkül.
2009. aug. 1. 16:54

Szia!

Lehetséges, hogy amit most írok az nagyon furcsán fog hangzani, de már hallottam olyanról, akinek bevált. Egy almába szúrjál bele 2-3 db szeget. Éjszakára hagyd benne, másnap edd meg.

2009. aug. 1. 16:48
Méregtelenítek éppen, de vashiányos vagyok, mit tanácsoltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook