Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak itt olyanok, hogy mások nem hittek bennetek, nem is becsültek, mégis megmutattátok, hogy igenis értek valamit, értékesek vagytok? fórum

Vannak itt olyanok, hogy mások nem hittek bennetek, nem is becsültek, mégis megmutattátok, hogy igenis értek valamit, értékesek vagytok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. máj. 25. 17:17

Beszélgetni szeretnék olyanokkal, akik hasonló helyzetben voltak mint én, és kimásztak belőle. Megmutatták a világnak, hogy meg tudják csinálni, és most sikeresek.


Engem jelenleg lenéznek, mert nem vagyok hajlandó másoknak ugrálni, és kaptam egy jó lehetőséget egy ingatlan ügynökségnél, kiváltságos szerződést kötöttem, és ha sikerre viszem nagy pénzeket szerezhetek. Jelenleg még a 2. hetemnél tartok, és a saját anyámtól megkaptam, hogy nem fog sikerülni, belebukok.


Van egy srác is, akinek eddig próbáltam megfelelni, de mindenki mással kedvesebb, mint velem. A nővérének orrba-szájba veszi a csokikat, a titkárnőnek is visz palacsintát, én meg becsüljem meg, ha szól hozzám. Jelenleg annyira jelentéktelennek érzem magam, hogy hihetetlen.


Szeretnék itt olyan nőkkel beszélgetni, akik megerősödtek, többé nem lábtörlők, és igenis sikeresek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook