Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata Milupa pepti plus tápszerrel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata Milupa pepti plus tápszerrel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 4. 18:20
Nekem pepti 1-et iszik az egy hós lányom, féleig anyatejes amit fejek, nincs vele gond. Szerintem annyira nem vészes az íze.
2011. jan. 21. 22:00
Bocsánat az előző bejegyzésért,nem figyeltem a tiltást.
2011. jan. 20. 14:23
Nekem van eladó belőle,4 dobozzal,ha érdekel valakit.Mind a 4 bontatlan,2012.január 9-ig jó.
2009. okt. 13. 14:32
Ha valakinek még szüksége lenne az infóra, kakaóval nagyon jó az íze, ma megivott egy egész adagot reggel, sőt még kevés is volt!!!
2009. okt. 1. 11:43
Senki sem használja ezt a tápszert? Nem akarom elhinni! Pedig nem olyan rossz! Reggel kipróbáltuk, két korty után azt mondta nem kér többet, de nem fintorgott és nem öklendezett, ami nála nagy szó!!! Teljesen olyan íze van, mint a tehéntejnek, csak kicsit kesernyés, amit szerintem egy kis cukrozott kakaópor simán elnyomna! Legközelebb kipróbáljuk így! Legalább nem édes, ha másra nem is lesz jó, főzelékbe elmegy!
2009. szept. 30. 15:11
Tejallergiás a kicsi lányom, és ezt írták fel. Állítólag rosszízű, a kicsi lány pedig finnyás. A sima tápszert sem ette meg soha! Még nem mertem kibontani, pedig nagyon kellene! Várom a tapasztalatokat, hogy kinek milyen ízesítéssel vált be!
2009. szept. 30. 15:09
Van valakinek tapasztalata Milupa pepti plus tápszerrel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook