Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valakinek ötlete vagy, tapasztalata hogy mi történik velünk? fórum

Van valakinek ötlete vagy, tapasztalata hogy mi történik velünk? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 2. 13:38

Szóval leírom hogy eddig mik történtek és szeretném ha esetleg olyasvalaki válaszolna aki már élt át hasonlót, esetleg akinek van ötlete hogy, mi lehet velünk.

Szóval amióta az eszemet tudom mindíg is történtek fura dolgok körülöttünk, anyu mesélte hogy mikor terhes volt,akkor is történtek olyanok hogy a szekrény tetején lévö dolgok - amik nem a szekrény szélén voltak- egyszerüen maguktól leestek,és hasonlók.Egyszer történt az is hogy apu éjjeles volt és dolgozott, amior anyu egyedül volt otthon az ágyukban a szobában és mikor megfordult látott maga mellett egy fekte árnyat, és mikor felkapcsolta a villanyt akkor a frissen bevetett ágyrész úgy nézett ki mintha feküdt volna ott valaki.Van egy hugom is, és kiskorunktól ill. úgy nöttünk fel hogy "hozzászoktunk" ahhoz hogy a házban suhanó árnyakat láttunk, és tüntek el dolgok majd érdekes helyeken kerültek elö.De az utóbbi idöben beszéltem a tesómmal és mind a ketten ilyesztöen nagyon hasonló dolgokat élünk át egymástól függetlenül.Szóval amikor még otthon laktam akkor sokszor ébredtem arra mintha valaki a nevemet kiabálta volna, de amikor felébredtem nem láttam senkit.Eleinte azt gondoltam hogy biztosan csak félálomban lehettem, de aztán többször megtörtént hogy, konkrétan a nevem kiabálásaára kelltem fel, ill. arra mintha valaki beszélt ill. kiabált volna a fülembe éjjel.A hugommal is beszéltem múltkor és ö is elmesélte - eddig nem nagyon merte- hogy az utóbbi években vele is elöfordult hogy, éjjel arra ébredt hogy valaki a nevét kiabálja, de vele az is megtörtént hogy, úgy érezte mintha a levegö egyik pillanatról a másikra jéghideg lenne, és árnyat látott.Elmesélte hogy egyszer azt álmodta hogy, a szobánkban alszik és egy fete kutya vicsorítva hozzámegy és marcangolja szét, aztán felijedt és odafutott a vllanyhoz amit fekapcsolt és azt mondta hogy hirtelen ott látta a kutyát az ágya elött, aztán megint le és felkapcsolta a villyant de a kutya eltünt, utánna nem mert elaludni.Elöször én is azt mondtam neki hogy biztosan csak félálomban volt, velem is volt már hogy félálomban mentem a lakásban és közben enni adtam az általam álmodott lovaknak:) De meg kell hogy mondjam, velem is történt olyan amikor otthon laktam hogy munkába menés elött elmentem zuhanyozni és, letettem a fésüt az asztalra mikor kijöttem a fürdöböl kerestem a fésüt, és nem az asztalon hanem a kabátok alatt találtam az elöszobában, nem volt huzat, és teljesen egyedül voltam otthon.A hugi mesélte hogy éjjel amikor még megvolt a macskája vele aludt, és egyszer arra ébredt hogy hideg van és a macska fúj valamire, azt mondta hogy amikor megfordult látta hogy valami nagy árnyszerü fekete valami áll ott és a macska fúj rá és kapkod a levegöbe..azt mondta hogy nagyon megrémült.Én 800km-re lakom a otthonról, de nekem is van olyan érzésem -én ugyan nem látom mint a hugom- de érzem hogy valami úgymond "ólálkodik" körülöttem, mert sokszor látom ill. érzem is ahogy suhanó árnyak vannak, és van hogy amikor egyedül vagyok úgy érzem mintha valaki még lenne a lakásban és néha olyan mintha valaki megérintene vagy pl. elhúzná a kezét a hajamon, vagy megfogna stb. Nem képzelembe egyáltalán, de olyan is volt hogy nagyon rosszúl éreztem magam a lakásban - én költöztem páromhoz- mert olyan érzésem volt mintha valami itt lenne körülöttem ami nem akar jót, aztán egyik éjjel én is láttam - a párom már aludt és nekem nem volt jó érzésem olyan nyomasztó volt- hirtelen hideg volt nem tudom leírni, mintha belülröl fagyna le valaki, és láttam egy árnyat ahogy az ágy mellett mintha fölén hajolna.Dühös lettem rá és igyekeztem elküldeni magamba...egyszer volt is hogy, szintén éjjel aludni akartam és olyan érzés volt mintha valaki a bordámnál erösebben "belémnyúlt" ill. megfogott volna, de a párom nem volt az...

Tudom mennyire hülyén hangzanak ezek a dolgok. Szóval én egyedül nem alszom el a lakásban mert mindenféle zajokat hallok pl. mintha valaki leülne a székre ami nyikorog, a kanapé is zajokat ad ki - elöször azt gondoltam hogy biztosan a rugó meg a fa "helyezkedik" na de akkor miért nem hallom rendszeresen ezeket a zajokat?...aztán maguktól dölnek el dolgok, és kattogások is vannak.Amikor egyedül vagyok akkor úgy alszok el hogy a tévét felhangosítom és beállítom hogy magától kapcsoljon ki, de amint kikacsol a tévé mindegy hogy milyen méllyen alszom egyböl felkelek.De itt ebben a lakásban is történt hogy, arra keltem fel mintha valaki szólított volna.Aztán a hugommal beszélgettem nemrég és ö is elmondta hogy vele is megtörtént hogy azt álmodta mintha egy lány állt volna a ágya mellett és valamit mondott volna neki, majd elkezdte karmolni, és mikor felkelt, karmolásos volt a keze.Elöször azzal nyugtattam a hugomat, hogy biztosan csak az agya összemosta a valóságot az álommal és esetleg álmában ö karmolta meg magát...de hogy öszínte legyek, velem is történik az hogy, álmodok és sokszor ébredek olyan lilafoltokkal amik úgy néznek ki mintha újlenyomatok lennének, pl. az alkaromon belül és kívül - amit én magamnak nem tudok csinálni, és a párom sem fogott meg úgy durvábban...vannak rajtam olyan lilafoltok amiekt nem tudok megmagyarázni mert alvás elött nem voltak rajtam de mikor felkelek akkor már ott vannak.A hugom frissen költözött kb. két hónapja laknak az új lakásban és mesélte hogy hazajött a melóból, bezárta az ajtót, - heveder zárat is- elment a fürdöbe és mikor kijött akkor nyitva volt az ajtó, de úgy hogy félig nyitva a bejárati ajtó és egyedül volt otthon.

Volt egy kutyánk úgy hívják hogy Ízisz és még anno én választottam ki az alomból, mind a ketten nagyon nagyon szerettük, a hugom miután elköltöztem vele is aludt a szobában, aztán el kellett altatni a kutyát sajnos.És mesélte a hugom hogy az új lakásban történt hogy éjjel arra ébredt mintha vicsorgást hallott volna, és azt látta hogy az üvegajtón kívül egy árny volt, belül a szobájában az ajataja elött pedig az Íziszt látta ahogy az árnyra vicsorog...Aznap amikor a kutya el let altatva a hugom egy ismeröshöz ment este akinek a kutyája ugatva ment a hugom felé, és a hugom maga elött látta az íziszt ahogy, az vicsorogva ment a támadó kutya felé, erre a néni akihez ment a hugom megkérdezte hogy milyen kutyát vitt magával a hugom?És amikor odanéztek az Izisz nem volt ott, tehát ezt a jelenséget ill. a halott kutyát egy másik kívül álló is látta nem csak a hugom....


Amikor már ki nem állhattam a lakásban akkor kértem szentelt vizet és azzal körbe jártam a lakást, és komolyan olyan melegség töltött el - nem tudom hogy mennyi ebböl a pszcyhológiai úgymond "önmegnyugtató hatás- de tény hogy utánna kb. másfél két évig nem éreztem ezt a fajta nyomasztó és félelemkeltö benoymást mintha valaki egyfolytában itt lenne..aztán az utóbbi idöben megint láttam ill. éreztem is hogy az a valami jelen van újból nálam, és a szentelt vizet felbontottam - érdekes hogy évek után is friss- és megint végig mentem vele a lakásban és most jobban érzem magam viszont, érzem hogy valami vagy valaki még mindíg itt van a közelemben.Nem vagyok paranoid és ahogy írtam sok mindent láttunk és megéltünk a hugommal gyerekként is, ezért nehezen lehet mindket ilyesztegetni de, az utóbbi idöben az az érzésünk hogy ezek a dolgok felerösödtek, és nem a házzal kapcsolatosak voltak ahol laktunk mert, ezek a jelenségek folytatódtak az új lakásban is, úgy is hogy már nem lakunk együtt. Tegnap beszélgettem anyuval meg a hugommal Skypeon és mind a kettönk kamerája be volt kapcsolva, éppen írtam nagyban és a billyentyüzetet figyeltem amikor csak egy másodperc töredékéig de furcsa érzésem volt...erre a hugom aki közben engem nézett kérdezte hogy ki van még itthon rajtam kívül?..mondom senki miért?..azt mondta hogy nem akar megijeszteni de éppen úgy nézett ki mintha valami fekete árnyféle ill. mintha valaki átment volna a képen a hátam mögött....azt mondta hogy tisztán látta mintha valami hirtelen elszaladt volna mögöttem a konyhában.Kipróbáltuk és kérdeztem töle, hogy nem a hosszú hajam volt esetleg, vagy nem-e a kezemmel hadonásztam, de azt mondta hogy egyik sem nézet ki úgy....

Szóval van valakinek ötlete vagy tanácsa hogy mi lehet velünk?????

Jó lenne ha az idióta hozzászólásokat a vicc rovatra hagynák egyesek és csak komolyan szolnátok a témához!

Elöre is köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook