Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? fórum

Van valakinek kéz és lábápolás, műkörömépítés kidolgozott tétele? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
445. bogik
2013. febr. 3. 12:07

Kedves Hoxa Fòrumozok! Sziasztok!

Nekem is nagy szükségem lenne a kézàpolàs és mükörömépítés kidolgozott tételeire! Sajnos szorít az idöm, hamarosan vizsga! Esetleg akinek meg van, és szànna idöt azok elküldésére, annak nagyon hàlàs lennék! Köszönöm szépen elöre is! :) emailem: boglarka.kozma@gmail.com

Bogi

444. vivó (válaszként erre: 443. - Jutzee)
2013. febr. 1. 18:47

Kedves Jutzee!

Nagy szükségem lenne a kézápolás és műkörömépítés kidolgozott tételeire. Ha megkérlek elküldenéd nekem az e-mail címemre? Nagyon hálás lennék!


e-mail: v_i_v_i@vipmail.hu

Előre is köszönöm!


Vivó

443. jutzee
2013. jan. 29. 17:27
sziasztok! mindenkinek nagyon szívesen átküldöm a tételeket továbbra is, de általában 2-3 naponta tudok feljönni ide Hoxára, szóval ha valaki mondjuk másnap vizsgázik, nem biztos, hogy át fogom tudni küldeni. Légyszi szóljatok időben, hogy kell a tételsor, ne járjon pórul senki. további szép napot mindenkinek és jó tanulást! :)
442. olicica (válaszként erre: 437. - Karvák Gabriella)
2013. jan. 28. 11:04
szia,jelentkezett már valaki a kidolgozott tételekkel,én is a kézápoló és műkörömépítő kidolgozott tételeit szeretném,de sajnos még eddig senki sem jelentkezett,három gyerekem van nagyon le vagyok maradva,kérlek írj mindenképpen,előre is köszi.Zsuzsa
441. Heni89
2013. jan. 23. 10:22

Sziasztok!

Nagy szükségem lenne a :

Felhasznált anyagok és tulajdonságaik tételekre

mint a Kézápolás, műkörömépítés, mint a

Lábápolás - nál !


Előre is köszönöm!

E-mail: henci17@freemail.hu

2013. jan. 20. 21:42

Sziasztok!

Nekem is el tudnátok küldeni a tételeket? Nagyon nagyon megköszönném.

e-mail: andika0919@citromail.hu

2013. jan. 19. 16:10

Sziasztok!

Nagyon szépen kérem, hogy valaki küldjön át nekem kéz- és lábápoló, műkörömépítő tételeket!


Elore is köszi.


Email: ksmkovacs@gmail.com

2013. jan. 17. 12:02

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne lábápolás kidolgozott tételeire!Nagy segítség lenne,előre is köszönöm :)

E-mail címem: babybaba14@freemail.hu

2013. jan. 15. 22:15
Sziasztok, nekem is szükségem lenne a kézápoló és műkörömépítő összeskidolgozott tételeire, babázok és nagy segítség lenne.Köszönöm előre is (e-mail címem:karvakg@gmail.com)
2013. jan. 13. 10:29

Sziasztok!

Nekem is eltudja valaki küldeni a kidolgozott tételeket anyagismeretből! Előre is köszi!! kryszta0015@citromail.hu

2013. jan. 12. 20:56

Sziasztok!!

valaki eltudná nekem is küldeni az anyagismeret kidolgozott tételeit?? nagyon sürgős lenne és nagyon megköszönném:)


sumegi_mira@citromail.hu

2013. jan. 12. 11:15

Sziasztok!

Valaki át tudná nekem is küldeni a kidolgozott tételeket?

Nagyon szépen köszönöm előre is!!


E-mail címem: lakatosanita5@freemail.hu

433. Nicsi (válaszként erre: 360. - Jutzee)
2013. jan. 11. 08:32

Szia Jutzee!

Ha lehetne nekem is átküldenéd a kidolgozott tételeket?

Nagyon-nagy megköszönném! :)

432. Heni89
2013. jan. 9. 14:17

Sziasztok!

Nagyon örülnék, ha valaki el tudná nekem küldeni az anatómia, ortopédia, bőrgyógyászat kidolgozott szóbeli tételeket. Nagy segítség lenne.

Előre is köszönöm!!! :)


E-mail címem: henci17@freemail.hu

431. flosy
2013. jan. 6. 21:57
Sziasztok.Nekem is nagyon nagy szükségen lenne a lábápolás kidolgozott tételeire nagyon megköszönném.nagy segitség lenne.előre is köszi.markof.anett83@gmail.com ide küldjétek légyszi.
2013. jan. 6. 17:54

Sziasztok!

Nekem is szükségem lenne a tételekre. Elküldené valaki? Az email címem: pubi90@freemail.hu

Köszi :)

429. rozvil
2013. jan. 3. 22:15

Sziasztok! Nagyon szépen kérek mindenkit/bárkit, hogy küldjön át nekem kéz- és lábápoló, műkörömépítő tételeket! Kisfiam 18 hónapos...szóval nagyon nagy segítség lenne a tanulásban!!!KÖSZÖNÖM

email: rozsavilma@gmail.com

2013. jan. 2. 15:11

Sziasztok!

Ha valaki el tudná küldeni a kéz- és lábápoló, műköröm építő kidolgozott tételeit, nagyon hálás lennék. Most fogok Jan. 20.-án vizsgázni és nem igazán boldogulok vele. Nagyon jól jönne a segítség.

Előre is nagyon szépen köszönöm.

Az email címem: euridike78@freemail.hu

2012. dec. 27. 20:06

Sziasztok!

Ha esetleg Valakinek megvan a kéz- és lábápoló, műköröm építő kidolgozott tételei, főleg az anyagismeret és anatómiára lenne szükségem S.O.S.

Januárban vizsgázom:-(

Kérlek küldjétek el az alábbi e-mail címre:

edina.dande69@gmail.com

Hálás köszönet:

Edina

426. mian33
2012. dec. 19. 22:02

Sziasztok! Most kezdtem el én is a kézápolás-és műkörömépítés és pedikür tanfolyamot. Nagyon szépen megköszönném ha valaki elküldené nekem is a tételeket.

Előre is köszönöm szépen! :)

mikone@citromail.hu

2012. dec. 15. 14:07

Sziasztok!

Eltudná nekem valaki küldeni a kézápolás-és műkörömépítés kidolgozott tételeit.

Előre is nagyon köszönöm.

zsuzsaindex2@index.hu

2012. dec. 13. 21:13

Sziasztok!

Légyszíves valaki küldje át nekem is a kidolgozott tételeket! Előre is köszönöm!!!!!!

Email címem: neske0122@gmail.com

423. gudmane
2012. dec. 7. 09:12

Sziasztok!


Utoljára akkor jártam itt, mikor nagy szükségem volt a kidolgozott kézápolás- műkörömépítés kidolgozott tételeire. Mégegyszer megszeretném köszönni mindenkinek a segítséget, 97%-os lett a bizonyítványom. :) Most megint a segítségeteket szeretném kérni! Januárban fogok vizsgázni, de a suliban még a tétel címeket sem kaptuk meg, így arra szeretnélek kérni benneteket, hogy amennyiben lehetséges, szeretnék tőletek lábápoló kidolgozott tételeket kérni. Kösznöm: gudmanb@gmail.com

422. Wiwykeh
2012. dec. 4. 13:23

Sziasztok!


Valaki át tudná nekem küldeni a kidolgozott kézápoló és műkörömépítő tételeket? Előre is köszönöm!

E-mail címem: wiwykeh@gmail.com

2012. nov. 30. 17:22

Sziasztok.

Irtam Jutzeenak is de írok ide is m nem tudom h net közelben lesz e.

Szeretném elkérni valakitől a kidolgoztt kézápoló- műkörömépítő kidolzott tételeket.

Nagyon hálás lennék érte.

Előre is köszönöm

Az email cimem: andici21@hotmail.com

2012. nov. 26. 12:13

Sziasztok!Szükségem lenne az aktuális Kézápolás és Műkörömépítő kidolgozott tételekre.

Akinek megvan kérem küldje el.

Előre is köszi! :)

delirium4@freemail.hu

419. nicolet
2012. nov. 25. 11:16

Sziasztok!Szükségem lenne a kidolgozott tételekre! Anatómia,kézápoló-műkörömépítő!Lassan modulzáró és csak most kaptuk meg a tételeket!

Iszonyatosan hálás lennék érte!

Köszönöm a segítséget!!!!

uniki22@freemail.hu

2012. nov. 21. 11:47
jutzee!!!!!!!!!! Nagyon szépen kérlek légyszives küld el nekem az anatómia kidolgozott tételeidet nagyon hálás lennék érte ha meg adod az e-mail címed esetleg a lakcímed privibe akkor meghálálnám egy kis csekélységgel.Nagyon -nagyon fontos lenne nem sokára vizsgáznom kell és valahogyan nem sikerül normálisan ki dolgoznom sehogyan sem a tételeket. Nagyon szépen köszönöm előre is segítőkészségedet !Üdvözlettel:Brigitta és itt az e-mailom: jarhatoutkft@invitel.hu mégegyszer köszönöm!
2012. nov. 20. 10:46

Sziasztok! Én is megkérnék valakit, hogy küldje el részemre a kéz- és lábápoló, műköröm építő kidolgozott tételeket! Előre is nagyon köszönöm! További jó tanulást kívánok! Esetleg még az írásbeli gyakorlatok nincsenek meg valakinek?

E-mail címem: lipokcs@gmail.com

416. Heny91
2012. nov. 17. 12:12
Sziasztok! Valaki nekem is eltudná küldeni? Nagyon hálás lennék érte! És a kvíz tényleg nagyon jó! E-mail címem: szheny@hotmail.com
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook