Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki, aki szívesen barátkozna? fórum

Van valaki, aki szívesen barátkozna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. nov. 15. 09:27

Nem tudom, hogy a döntőben hogy megy a szavazás :S Nem igazán szoktam ilyen műsorokat nézni. Anno is csak oda-oda kapcsolgattam, most eléggé megvagyok döbbenve, hogy milyen emberkéket válogattak be. :S

Én tulajdonképpen mindenféle műfajban találok olyat ami tetszik. A rock zenét viszont nagyon nem szeretem. Az távol áll tőlem. :D :))

És Te? :)

2012. nov. 14. 13:04
Nézd, eddig a közönség szavazata döntött, és lássuk be a papának nagyon sok rajongója van a mai napig, nem is érdemtelenül (bár nem az én stílusom, de a maga nemében jó volt)szerintem ők szavaznak. Szegény Keresztes Ildikót sajnálom, mert ő kidohatta volna házából, szóval most egy kicsit ő is kaphat a fejére.Nem tudom, a döntőben hogy megy a szavazás ? Egyébként milyen zenét szeretsz ?
2012. nov. 14. 09:15
Nem értem.. Rengeteg helyen azt olvasom, hallom, hogy még mit keres ott a Krisztián, és annak ellenére, hogy ennyien hangoztatják, hogy nem szeretik, még csak nem is párbajozott. Hmm... :S
2012. nov. 13. 20:04
Bárkit inkább,mint őt. Egyébként én már uno, ezt a sok tehetségkutaó műsort. Csak akkor nézem, ha édesanyámnál vagyok, és ez pont hétvége,úgyhogy nézem. Te még egy röpke gondolat se voltál, (talán az anyukád sem),amikor a Táncdalfesztivált nézte az egész ország. Ezek a mostani műsorok csak arra jók (nekem),hogy lássam a különbséget, hihetetlen sok tehetséges énekes van, kár, hogy a menedzselésen (szabad már így magyarítani)múlik, ki jut valamire. Mindenesetre még így "csiszolatlanul" is versenyképesek sok külföldi sztárral. A korábbi X-faktorokban , Megasztárban voltak kedvenceim, még szavaztam is, most a neveket se nagyon tudom, csak a ZK-t.:((
2012. nov. 13. 16:28
Nem értem, mit keres még az x-faktorban, egy olyan műsorra nem emlékszem, ahol normálisan énekelt volna.. Fehér Zolit sem kedveltem, nagyon nem, de akkor már inkább ő, mint a Krisztián.. :S
2012. nov. 12. 16:30

Egyedül éltem, nem volt szükségem rá.Anyukám is csak akkor tanult meg "muszályból", amikor férjhez ment és megszülettem. Nagyim szeretett és tudott is főzni, hát ez nálunk nem öröklődik.

Én nem vagyok főzés ellenes, sőt néha különlegességeket lett volna kedvem csinálni. De elműlt. Nem szeretem a konyhát, és az azzal járó bármilyen macerát. Szerintem nem vagyok egyedül.

Úgy látom, ZK neked sem a kedvenced ? Valahol sajnálom, de bosszant, hogy jobbak esnek ki miatta, illetve az apja rajongói miatt(gondolom ,azok szavazgatnaak rá)

25. Szabina00 (válaszként erre: 24. - N.diamond)
2012. nov. 10. 22:35

Miért vagy ilyen főzés "ellenes"? Vagy nem is tudom, hogy írjam.. :))

Sajnos tovább jutott..... :S

Köszi, Neked is Kellemes hétvégét! Jó éjszakát! :)

2012. nov. 10. 21:28

Ma csak megmelegítettem az anyukám által készített rakottkrumlit. Nagyon finom volt. Tulajdomképpen ezt is meg tudnám csinálni, ha a villanytűzhelyem sütője nem lenne tele azokkal az edényekkel és háztartási felszerelésekkel, ami nem fér el a konyhaszerényben. A sütőt egyszer használtam, nem sokkal azután, hogy ideköltöztem, akkor még voltak illuzióim.Rőmai tálban nagyon jót sütöttem a szomszédasszony instrukcióival.

Egyébként ma nem csináltam szinte semmit.Depis voltam, vagy csak lusta :)

Jó éjszakát, kellemes hétvégét.

p.s. remélem,Zámbó K. nem jut tovább :(

23. Szabina00 (válaszként erre: 22. - N.diamond)
2012. nov. 10. 20:11

Hmm.. Nem tudom hova tüntek. :O

Így van, ahogy írod, az állatokat nagyon szeretem! :)

Hogy tudok-e főzni? :) Háát erősen próbálkozom, kisebb-nagyobb sikerekkel. Viszont a párom nagyon szeret sütni-főzni, van hogy nem is engedi, hogy valamit produkáljak a konyhában :D Azon is elgondolkodtam lehet, hogy ez nem véletlen.. Talán nem is szeret főzni, csak azért csinálja, mert amit én készítek az borzalmas. :S :D

Ezen kívül szeretek foci, illetve kosármeccsekre járni, olvasni, zenét hallgatni, filmezni. :)

A mai napod hogy telt? Mit csináltál? :)

2012. nov. 10. 18:27

König 13 már nem tagja a hoxának, a másik két hozzászóló inkább a te korosztályod. De hol vannak? Már nem is csodálkozom nagyon, már voltam kettesben egy fórumon.

Azon kívül, hogy látom az adatlapodon, hogy állatbarát vagy, írj te is magadról. (Pl.tudsz főzni:)

21. n.diamond (válaszként erre: 20. - Szabina00)
2012. nov. 10. 15:33
Nagy úr a kényszer. Eddigi terveink szerint kipróbálunk egy-két ételfutárt, kifőzdét, ha anyukám már nem lát el minket. Ha nem futja a nyögdíból, akkor jön a főzés. Én egymagamért nem csinálnám az biztos.
20. Szabina00 (válaszként erre: 19. - N.diamond)
2012. nov. 10. 10:26
Akkor azért éhen nem halnátok :)
19. n.diamond (válaszként erre: 18. - Szabina00)
2012. nov. 10. 06:33
tojásrántotta,lecsó,gombapörkölt,tojásos nokedli (kész nokiból),rántott hús, sült krumpli,zacskós leves,bundás kenyér,derelye,gombóc(fagyasztottból)
18. Szabina00 (válaszként erre: 17. - N.diamond)
2012. nov. 9. 17:25

A főtt étel kell is!

Mi az ami már megy? :)

17. n.diamond (válaszként erre: 15. - Szabina00)
2012. nov. 9. 17:15

Nem túl sokszor, de az eredmény hasonló volt.

És én azt hittem ez egyszerű kaja. Én ugyanis nem tudok és nem is akarok főzni. Magamnak nem is tenném, de a párom mégiscsak enne valami főtt ételt.Sok-sok évi együttjárás során ezt tudomásul vette, úgyhogy most,amióta együttélünk anyukám főztjét esszük, de néha kifogyunk. Néhány dolgot azért lassan megtanulok. Hurka kizárva!:(

16. Szabina00 (válaszként erre: 14. - Af6cb70faf)
2012. nov. 9. 13:22
:D Ejjhaa :) De jó munkahelyed van! :)
15. Szabina00 (válaszként erre: 13. - N.diamond)
2012. nov. 9. 13:21
Ezek szerint már többször is próbálkoztál.? Nem akar összejönni?
2012. nov. 9. 11:39
Én elméletileg dolgozom :)
13. n.diamond (válaszként erre: 12. - Szabina00)
2012. nov. 9. 11:25

közepesen, háromból egy egyben maradt, egy félig kifolyt, a harmadik az utolsó pillanatban szédurrant, de darabjaira.

Feladom ! Az Aushanban kész disznótorost fogok venni, sült oldalassal, sült krumplival csak azért is, Pfhuuu

2012. nov. 9. 09:32

Szia!

Nem olvastam végig, hogy hány ilyen fórum van, amiket pedig olvastam, oda mind régen írtak..

Sikerült a hurka sütés?

2012. nov. 9. 07:19

ha maradok, nézzétek el, hogy mindig ennyi elütéssel írok. Lusta vagyok újra elolvasni elküldés előtt.

Már több tulajdonságomat feltártam elóttetek :)

2012. nov. 9. 07:17

X-dik hasonló fórum, remélem nem fajulunk el a "jó reggelt, itt a kávé" szintre. Kisicit már számtalan fórumon láttam és én is mindig kiscicinek olvasom :)

Hogy telt a napom ? Őrültségeket álmodtam, szokás szerint, feltápászkodtam és torna helyett megittam két kávét éhgyomorra!:(

Ja és gyorsan bekapcsoltam a tv-t és számítógépet, megnéztem a leveleimet és most itt vagyok a hoxán.

Ha valaki 11 óra előtt betekint , segítsen hogy süssem a hurkát villanytúzhelyen serpenyőben, hogy ne durranjon szét,viszinylag egy darabban tűlalható legyen, és ne kelljen az egész konyhát felpucolnom.

2012. okt. 29. 10:23

Szia :)

Írtam üzenetet :)

2012. okt. 29. 09:44

Szia Szabina00! :)


barátkozzunk? :)


Szép havas napot!

7. c548cc9d99 (válaszként erre: 5. - 695f722640)
2012. okt. 23. 10:03
nem vagy rossz,inkább látnok:)
6. 695f722640 (válaszként erre: 4. - Szabina00)
2012. okt. 22. 20:14

Szioka.Elöször lustiztam, de nem éreztem jól töle magam.Nem az én müfajom, inkább kipréseltem a boromat.Az idei különösen finom lett :)

kértek kóstolót...?

5. 695f722640 (válaszként erre: 3. - C548cc9d99)
2012. okt. 22. 20:09

Képzeld, elöször kiscicinek olvastalak...:-)

Úgye milyen rossz vagyok? :)

2012. okt. 22. 20:06
Hogy telt a mai napotok? Mit csináltatok? :)
2012. okt. 22. 19:59
igen
2. 695f722640 (válaszként erre: 1. - Szabina00)
2012. okt. 22. 19:45
Miröl?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook