Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki, aki szívesen barátkozna? fórum

Van valaki, aki szívesen barátkozna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. dec. 13. 07:13
Jó reggelt!!!:)
90. n.diamond (válaszként erre: 88. - Szabina00)
2012. dec. 12. 06:30

Bocsi, összetévesztettem egyik másik társasággal, ahova egy férfiú belépett, azóta hallgat.

Na de jött most ide is egy "szószátyár" férfiú :)

2012. dec. 11. 22:58

Én szívesen barátkoznék.

Nem voltam túl szószátyár?

88. Szabina00 (válaszként erre: 85. - N.diamond)
2012. dec. 11. 22:57
Kire gondolsz?
87. Szabina00 (válaszként erre: 83. - 8b798194e3)
2012. dec. 11. 22:56
Tulajdonképpen interneten ismerkedtünk meg. 4 év és 8 hónapja boldogítjuk egymást. :D :)
86. 8b798194e3 (válaszként erre: 84. - N.diamond)
2012. dec. 11. 13:19
Köszi:DDD
2012. dec. 11. 12:26
Hova lett egyszem fiúnk ? Villon bemutatkozó szövegnek nagyon jó,netán ars poetica ?
84. n.diamond (válaszként erre: 79. - Szabina00)
2012. dec. 11. 12:21

Az ilyen wellnes hétvégeken 3x30 perc gyógyfürdő nem tudom segít-e , de próbáljunk hinni benne. Ugyanez vonatkozik az egy-egy masszázsra is. Rendszeresen kellene , gondolom. Azért örülök ezeknek a nyereményeknek, mert egyébként nem nagyon mozdulnánk ki itthonról. A rendszeresség itt Budapesten lenne megoldható, megbeszélve egy orvossal , de a gyógyfürdő és a masszázs is drága, kivéve ha beutalóval megyek. Voltam ilyen 10 napos nappali kórháznak nevezett komplex kezeléseken, akkor csak baromi fáradt voltam a napi rohangálástól. Állítólag utána kb. fél-egy évig azért van valami hatása.


Az "őrülten szerelmes pár"-nak gratula :) ilyet csak a filmeken láttam.

83. 8b798194e3 (válaszként erre: 82. - Szabina00)
2012. dec. 11. 10:58

Köszi szépen!

És Ti hogy jöttetek össze?

82. Szabina00 (válaszként erre: 81. - 8b798194e3)
2012. dec. 11. 10:18

Olyan jó volt olvasni. :) Gratulálok Nektek, és sok boldogságot! :)

Nagyon ritka az, amikor valaki ilyen rövid időn belül maga mögött tudhat egy esküvőt, és babócát.. :)

81. 8b798194e3 (válaszként erre: 80. - Szabina00)
2012. dec. 10. 13:40

Kb 3-4 éve néztük ki egymást magunknak igaz akkor még csak köszöngettünk egymásnak.

Pontos dátumok szerint:

2011 március:elkeztünk beszélgetni

2011 április 28:összejöttünk, két hét múlva együtt laktunk

2011 júniusban megfogant a kislányunk

2012 február 11:összeházasodtunk.

Én 24 Ő 31 éves.Az első pillanattól tudtuk és éreztük hogy együtt akarunk élni, megöregedni.Így nem is akartunk várni semmivel:))

(Írtam cikket is a címe:Egy év)

80. Szabina00 (válaszként erre: 78. - 8b798194e3)
2012. dec. 10. 09:15
Már régebb óta ismertétek egymást? Csak azért kérdezem, mert elég hamar összeházasodtatok :)
79. Szabina00 (válaszként erre: 77. - N.diamond)
2012. dec. 10. 09:14

Teljes áron már húzosabb lenne. Nem olcsók a wellnes szállodák.. Nem is olyan régen nézegettem, és elvoltam képedve, hogy milyen drágák..

Egyébként mennyire "segítenek" ezek a masszázsok, kezelések?

78. 8b798194e3 (válaszként erre: 76. - Szabina00)
2012. dec. 8. 21:00
Áprilisban lesz 2 éve hogy együtt vagyunk és februárban leszünk 1 éves házasok.:D
77. n.diamond (válaszként erre: 72. - Szabina00)
2012. dec. 8. 17:47
Ceglédre és Vácra, mind a két helyen nnagyon jónak tűnik a szálloda, tudod engem leginkább a wellnes szolgáltatások érdekelnek. Az egyik helyen reumás győgykezelésseke TB beutalót is elfogadnak. Nekem sajnos vannak ilyen bajaim, úgyhogy fogok kérni a reumatológus dokimtől beutalót és ingyen vagy féláron fogom masszíroztatni magam.
76. Szabina00 (válaszként erre: 75. - 8b798194e3)
2012. dec. 8. 15:51
Húú, akkor nálatok tényleg nagyon dúl a szerelem. :) Mióta vagytok együtt?
75. 8b798194e3 (válaszként erre: 74. - Szabina00)
2012. dec. 8. 15:33
Igen!De nem nagyon tudunk egymás nélkül létezni sem úgyhogy egymás előtt vettük meg.:))
74. Szabina00 (válaszként erre: 73. - 8b798194e3)
2012. dec. 8. 13:05

Ha mi is összeházasodtunk volna, és lenne gyerkőc, akkor nyilván mi sem töltenénk külön. :)

Ajándék vásárlás megtörtént már? :)

73. 8b798194e3 (válaszként erre: 72. - Szabina00)
2012. dec. 8. 12:32

Én bizti a párommal töltöm a karácsonyt mert nekem ő a férjem :)))

A szilveszterben én is azt utálom hogy mindig kötelező elmenni valahova.Hát nem!Mi is itthon leszünk (tavaly is így volt).Nekem az a fontos hogy a férjemmel és a kislányunkkal legyek.

2012. dec. 8. 09:57

A karácsonyt otthon töltöm a Szüleimnél, szokásos főzőcskézéssel kezdődik a nap, du- estefelé fa díszítés, vacsora, "ajándékosztás". Nagyjából ennyi :) Mindig külön töltöm a Páromtól a karácsonyt, sokan ezen elcsodálkoznak, mintha mi nem is szeretnénk egymást, meg hogy hogy lehet külön tölteni..? Hát így.. Egyáltalán nem probléma számomra, sőt. Minden egyes nap együtt vagyunk, ő sem találkozik a Szüleivel és én sem, hát ilyenkor had legyen már mindenki a saját családjával. Nem azzal bizonyítja be, hogy szeret, hogy karácsonykor velem van-e vagy nem.. 25.-én mindig találkozunk 1-2 órára, mert eljön odaadja az ajándékot nekem és Szüleimnek, és mi is.. :)

A szilvesztert pedig kb. 5-6 éve töltöttem először és uroljára is buliban. Ezt nem szeretem a szilveszterben, "a kötelező bulizást, és ivászatot".. Tavaly a Párommal a Szüleimnél voltunk, pókereztünk, társasoztunk és mindenki kortyolgatta az italát. Idén valószínűleg itthon 2esben leszünk, szintén póker, társas, és tv-zés lesz. Nekünk ez teljesen megfelelő :)


Gratulálok, szerencsés kezed van!! :)) És jövőre hova mentek wellnesezni? :)


Jó hétvégét!! :))

2012. dec. 7. 18:17

Én nagyon karácsony és szilveszter ellenes vagyok jó ideje. 35 éves koromig a szüleimnél laktam, kb.az első fizetésemig élveztem a karácsonyt. Előtte azért mert örültem annak ,amit kaptam, meg az apróság,amit adni tudtam. AZ első fizteésem után meg annak örültem, hogy én is tudok igazi ajándékot venni.Akkor sem csináltunk nagy ügyet a karácsonyból, amikor még együtt voltunk, de amióta apukám és nagyim meghalt, és ketten maradtunk anyuval, már csak szomorkodtunk karácsonykor.

Most a párommal ünnepelhetnénk egy kicsit, de hála istennek egyikünk sincs oda érte, így ebben nincs vita. Szent estét ő a gyerekeivel, unokáival én pedig anyuval töltöm. Első nap általában hárman vagyunk, a harmadik nap a párom általában már dolgozik. Az idén még rosszabb a beosztása, szinte nem is leszünk együtt.

Szóval én nem készülődök, és nem is izgat az egész "szeressük most nagyon egymást". Ne érts félre irigylem azokat, akik boldogan, családban őszintén örülnek egymásnak, megadják a módját az ünnepnek. A barátnőm is ilyen, nagyon aranyosan mindig meg is hívnak, kapok tőlük ajándékot is, de ettől tiszta ideg vagyok, mert törni kell az agyam, hogy öt embernek mit adjak. Anno ezreket költöttem rájuk. Amikor munkanélküli lettem megállapodtunk, hogy ne hozzanak zavarba, ünnepeljünk ajándékok nélkül. Azóta csak jelképes apróságokat adunk egymásnak.


Viszont, képzeld, az Aushanban megint volt élménysziget és ismét kapartam három kedvezményes wellnest a jövő tavaszra. (Az idei kettő is ilyen volt)


És nálatok mi a program?

Jó hétvégét (készülődést :))

2012. dec. 7. 13:42

Ez valóban így van.

Karácsonyt, szilvesztert hol fogod tölteni?

2012. dec. 6. 17:43
Svédasztalos reggeli volt, azt nem nagyon lehet elrontani, egy vendég nagyon dicsérte a szakácsot, hát megpróbáltunk egy ebédet ,ettem egy kapros,juhtúrós pulykmellfilét rántva. Ami mitt ezt rendeltem, annak nyomát sem láttam (mármint a kapros juhtúrót), a párom sem volt elragadtatva. Amikor Hévizen voltunk, ott is pluszban ebédeltünk, vacsoráztunk, de az pazar volt. Ez mindig lutri.
2012. dec. 6. 10:43

Az étel milyen volt?

Amikor mi voltunk Párommal szállodában mi is csak a wellnes részlegen voltunk, másfelé nem is mentünk. Mondjuk nem is akartam volna. Nekem megfelelt! :) Szintén 3 nap 2 éjszaka volt. Tudtunk ott biliárdozni, bowlingozni, wellnes.. Annyi, hogy azért elmentünk sétálni, megnéztük, hogy tulajdonképpen hol is vagyunk. :D

67. n.diamond (válaszként erre: 66. - Szabina00)
2012. dec. 4. 17:21

Nem sok mozgás volt a fórumon, amíg nem voltam itthon.

Szerencsére amikor jöttünk és mentünk az útviszonyok jók voltak. Ezen kívül az időjárás nem volt érdekes, mert az a 3 nap 2 éjszaka, igazából egy délután, egy nap, és harmadik nap 10-kor el kell jönni. Szóval olyan rövid idő, hogy ezt arra használtuk ki, hogy minél többet használjuk a wellnes részleget, szaunáztunk, ücsörögtünk a gyógyvízben és az éjfekete ég alatt a szabadban úszkáltunk. Ja és pihentünk. Ki sem mozdultunk a szállodából, a közelben egyébként csak sétálgatni lehetett volna, vagy ha több időt töltünk ott, akkor benni Egerbe.

Igy kedvezményes áron azt mondom, megérte. Dupla árért már meggondolnám. Közelebb, szálloda nélkül is lehet hasonló, egy napos programot szervezni, bár az nem annyira pihentető.

66. Szabina00 (válaszként erre: 64. - N.diamond)
2012. dec. 3. 14:57
Hogy telt az üdülés? Milyen idő volt? :))
65. 8b798194e3 (válaszként erre: 64. - N.diamond)
2012. nov. 30. 19:56
jó pihenést és jó hétvégét!
2012. nov. 30. 19:14

A múlt hétvégére nem is emlékszem, annyira uncsi volt. Az egyetlen öröm, mint tudjuk, hogy ZK kiesett. A mostani hétvégén hála istennek megúszom mindkét "dalos" műsort, mert azt csak az anyukámnál nézem. Most viszont a párommal Egerszalókra megyünk, nyertünk egy "élményüdülést"

kb.40%-os kedvezmény 3 nap két éjszaka, azaz gyakorlatilag egy egész és egy fél nap. Rossz időt jósolnak, ami csak az útviszonyok miatt izgat. Remélem , jó lesz.

Nektek is jó hétvégét.

2012. nov. 30. 18:19
Sziasztok!Mizu?Hogy telt a péntek?És mi a terv a hétvégére?
2012. nov. 29. 06:48
A 25-ét megelőző állapothoz képest egy nap szünet, még nem tragédia, reménykedjünk :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook