Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! fórum

Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk!

1 2 3 4
2013. nov. 22. 14:01

Hogy egy éremnek hány oldala lehet... :)))

A gané szerető, széttúrta a családot, pedig ők milyen szép pár voltak és milyen boldogok. (Ja, ha ennyire boldogok, nem fér bele harmadik!)

A gané férj, aki hagyta magát elcsábítani, pedig milyen jól bántak vele otthon, mindene megvolt, tiszta ruha, lakás, kaja, gyerek. Hogy tehet ilyet egy férj? Minden férfi disznó! (Ja, de az más kérdés, hogy a nő kutyába se vette esetleg, és nem tisztelte.)

A gané feleség, aki tisztára hárpiaként viselkedik, mindenért cseszegeti, nem csoda, hogy szegény pasi inkább másfelé nézeget. (Ja, hogy a férfi soha nem hallgatta meg, soha nem állt mellé egy vitában?)

De azért általában a gané szerető a "hibás", pedig azt tudjuk mindannyian, hogy a megcsaláshoz nem egy, nem két ember kell, hanem három.

2013. nov. 22. 13:50
Én sok boldogságot kívánok Neked!Van, aki elsőre jól választ, van aki nem.A lényeg, hogy megtaláltad, amit kerestél.Ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel!
27. tnde
2013. nov. 22. 13:37
Nem vagyok büszke arra,hogy szétment egy házasság.Az enyém is szétment,mégsem hibáztatok senkit.A mai napig jó viszonyban vagyok a volt férjemmel,megcsalt,ennyi.Két emberen múlik az,hogyha valami nem működik,és nem a harmadikon.
26. tnde (válaszként erre: 25. - Manó2000)
2013. nov. 22. 13:35
Sajnos már tudom.A hoxa portálja sajnos erről híres.De nem akarok és nem is szeretnék erről senkivel sem vitázni.Nem erről szól a cikkem.És nem is érdekel senki olyan véleménye akinek fogalma nincs arról,milyen emberi érzések vannak a világon.Ezt értem a rosszindulatú és megkeseredett emberekre.Sajnos nagyon rövid az élet,és ezt nem elrontani kell,hanem jobbá tenni,mert nem tudhatjuk mit hoz a holnap.Tudni kell a mások örömének örülni és nem megbántani ismeretlenül.
25. manó2000 (válaszként erre: 23. - Tnde)
2013. nov. 22. 13:28

Honnan tudod, hogy itt milyenek egyesek?

De azért ne legyünk már büszkék arra, hogy szétment egy házasság!

24. manó2000 (válaszként erre: 22. - 02cc8f2a95)
2013. nov. 22. 13:27
Ugyanez jutott eszembe nekem is!
23. tnde (válaszként erre: 22. - 02cc8f2a95)
2013. nov. 22. 13:24
Sajna nem én voltam aki széttúrta.Nem vagyok és nem is akarok olyan emberré vállni,mint itt eggyesek.Sajnálom de nem bocsátkozom részletekbe,hogy mi is történt valójában,de nem a páromon múlt az egész.És nem is rajtam.
2013. nov. 22. 13:19
Aranyba ne foglalják a nevedet, amiért széttúrtál egy házasságot? Gáz az egész.
21. manó2000 (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 13:17
Maximálisan egyetértek!
20. tnde (válaszként erre: 18. - Mancs97)
2013. nov. 22. 13:05
Köszönöm!!:)))
19. 342402de6d (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2013. nov. 22. 11:58
Milyen igazad van!
2013. nov. 22. 11:55

Amikor a férjemet évekkel ezelőtt rendszeresen csaltam, majd lett egy új párom, akkor azt hittem, én nem tudok hűséges lenni, nem vagyok "az a fajta". Aztán az élet ráébresztett arra, hogy a hűséget nem fajtája válogatja. A férjem mellett nehéz volt megoldani a lopott órákat, mégis megtettem, a mostani párom mellett pedig simán működhetne, mégsem teszem. Egy oka van: az érzelmi kötöttség. Amíg érzelmileg kötődöm valakihez, addig nem csalom meg. Legalábbis én. És ugye minden ember más és más. Lehet a cikkírót meg a párját pocskondiázni, meg negatív hozzászólásokat írni, hogy kitaláljuk a vélt vagy valós indokokat, amiért odaköltözött hozzá a pasi. De mivel nem ismerjük őket, így nem látunk bele. Sőt, ha ismernénk, még akkor sem, hiszen sok pár él látszólag jól, de a felszín alatt poshadt a víz.

Mindenki mellett lehet unalmas az élet. De tudni kell olykor felrázni, mert nem hiszek abban, hogy valahol mindennap mézesmázosan telnek a napok még sok-sok év után is. Mindenhol vannak problémák, az nem mindegy, hogyan kezelik őket.

Persze, akinek valaki gyereket szül, az is megérdemelné a reggeli kávét stb. De mi van, ha később döbbenek rá, hogy nem jól választottam? Hogy követtem egy ideált, amit nem kellett volna? Hogy időközben mindketten úgy változunk, hogy az útjaink inkább távolodnak, mint szépen egymás mellett futnak?

Egy a lényeg: én örülök, ha valaki boldog, nem pedig kárörvendően hajtogatom, hogy na várj csak, lesz ez még így se!

2013. nov. 22. 11:43
is
2013. nov. 22. 11:43
Aki egyszer félrekúrt,az máskor megteszi.Ezt anno is elmondtam,most sincs más véleményem!
2013. nov. 22. 11:33

Maradjunk annyiban, hogy kicsit korai a cikk. És nem, nem akarom ezzel bántani az íróját. De 13év várakozás és 3év boldog házasság után sem mernék ilyet írni.

Pedig a férjem lányától is csak azt hallom, hogy milyen jó, hogy velem boldog az édesapja és még a kettőjük kapcsolatának is jót tett, hogy én lettem.

2013. nov. 22. 11:19
Ha ló nincs jó a szamár is. Addig amíg nincs új ló.
2013. nov. 22. 11:18

Ha megnyerte, had vigye!!

Kíbicnek semmi sem drága!

12. gribedli*** (válaszként erre: 9. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 11:07
En is ezt szurtem le:)
11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Tnde)
2013. nov. 22. 11:06

Erdekes, ahogy leirod azt, hogy "megszokta", hogy te is lehetsz hisztis, oregszel.


Persze az elejen azt irod, hogy nem erted a feleseget, hogy hogy lehet hisztis (vagy hogy unhatja) egy ilyen ember mellett. Latod, tok egyszeru, ha te teszed, viselje el, ha az ex teszi, akkor fuj, harpia...a te hisztid mennyivel masabb? Szerintem csak annyiban, hogy nem 20 eve hallgatja, az elejen meg izgi is amikor egy no szeszelyes, idovel megerted, hogy te sem vagy kulonb az exnel, vagyis semmivel sem jobb, csak a kovetkezo.


A masik felunkrol pedig az a velemenyem, hogy senki nem talalta meg igazan a masik felet ugy, hogy azt egy masik kapcsolatbol kellett kicincalnia, vagy megvarnia, mig egy huzamosabb ideig tarto viszony miatt a "rivalis" lemond a ferjerol...amugy szerintem o nyert. Marmint az ex. Mert ilyen ferj nekem sem kellene:)

10. air
2013. nov. 22. 11:02
Csakis így lehetett ,csak így és te csupa jóindulat!:))
2013. nov. 22. 10:55

Azt szûrtem le a sorokból, hogy a férj unta az otthoni családi életet, ezert elkezdett kóborolni a társkeresôn. Talált valakit, volt kihez mennie, szép lassan odacuccolt. Naná, hogy ilyen elôzmények után válik a feleség!

Akit elvett feleségül, gyermekeket szült neki, közös otthont teremtettek, az nem érdemli meg a kávét az ágyba reggel???

2013. nov. 22. 10:45
Nem tudom...ezek szerint a feleségének köszönheted őt,és nem a saját döntésének??
7. 378cc1bf99 (válaszként erre: 1. - Tnde)
2013. nov. 22. 10:35

Tnde!

nagyon szép történetet írtál le!

a kitartásodnak meglett a jutalma!

nagyon kevés nő képes hasonló áldozatra.

6. air (válaszként erre: 4. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 10:33
Ez gonosz volt:((
5. tnde (válaszként erre: 4. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 10:20
Akkor ezek szerint melletted már az!!!
2013. nov. 22. 09:52

Nagyszerû!

Mindenki megkapta, amire, akire vagyott :(

Nehogy egyszer még melletted is unalmas legyen az élet!

3. Judit36 (válaszként erre: 1. - Tnde)
2013. nov. 22. 09:39

Nem ismerlek, az előző cikkedet sem olvastam, de örülök a boldogságodnak és teljesen átérzem, mivel hasonló a cipőnk :) Nem teljesen, de hasonló..

Nagyon sok boldogságot, kitartást és szeretetet kívánok nektek :)

2013. nov. 22. 09:31
Sok boldog évet Nektek!
1. tnde
2013. nov. 22. 09:08
Mikor az előző cikkem ezen a címen megjelent ezév májusában, kaptam hideget, meleget.
Minden pesszimizmus ellenére az történt, amit szerettem volna.

Ugrás a teljes írásra: Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook