Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! fórum

Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van újrakezdés? Igen van, ha nagyon akarjuk!

1 2 3 4
89. Krisz42 (válaszként erre: 84. - Nemmegmondtam)
2013. nov. 22. 20:20
Tênyleg?Nekem a párom saját lakásban élt,lezárt minden kapcsolatot.Az kiderül,ha vki a volt feleséghez járAmit írtâl irreális.Én nem azt írtam,h tudom,hanem azt,h ő sem tudhatta.Főleg,h csak akkor lépett,mikor talált mást.Ha nem voltak együtt a feleséggel,akkor már rég lerendezhették volna.Igen,lehet mindennek magyarázata,de el lehet úgy is intézni,h ne kelljen se látszatbòl,se más okbòl együtt lenni vagy haigen,akkor addig ne keressen mást.
88. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Tnde)
2013. nov. 22. 20:15

Ettől még nem vagy szenvedő alany, a tied max "tárgyeset":)


Ha az asszonynak 5 eve pasija volt, nem is tudom mit vart a parod, hogy elvaljon? Hiszen kimondhattak volna az asszony hibajabol, nem ertem, miert kell elvinni a balhet onkent? Egyebkent ettol meg nem magasztalodik fel a szememben a parod sem

87. Krisz42 (válaszként erre: 82. - Tnde)
2013. nov. 22. 20:14
Végül is a te êleted,de mivel én elég kemény dolgokon mentem keresztül az első férjem mellett,miatt,mégis kiküzdöttem magam egyedül a ké gyerekkel,ráadásul a mostani párom is "szívott"a volt felesége miatt,de ő is megoldotta egyedül,elváltak és először azzal volt elfoglalva,h rendbe tegye az életét,én is először kihevertem a férjem és megálltam egyedül a lábamon,csak utâna kerestem társat,mert így érzem korrektnek.Annyival trtozom a másiknak,h ha kapcsolatba kezdünk,akkor nem úgy indìtok,h elvárok tőle olyan nagyfokú bizalmat,amit nincs jogom elvárni,max.ha már megismert és együtt éltünk meg,ill.át dolgokat.Ismeretlenül,főleg ha beleszerettem,nem teszem ki ilyennek,mert ő sérül miattam,ha mégsem leszünk boldogok,mert kell min.4-5év,h kiderüljön,tényleg tartós-e egy kapcsolat.
86. tnde (válaszként erre: 84. - Nemmegmondtam)
2013. nov. 22. 20:10
Ebbe beletrafáltál.Tényleg így volt,ja és annyit,hogy nem lakik ott,de fizeti mindennek a felét.Békés egymás mellett élés.Talán,nem lehetetlen.Én 2 évig éltem így a volt férjemmel.
85. tnde
2013. nov. 22. 20:07
NNNNNNA.én megyek aludni.Mára ennyi elég volt.Azt hiszem maradok továbbra is a kedvenc naplóolvasásnál.És nem írok soha többet cikket,pláne nem magamról.Amúgy is csak a rossz érzésű embereket vonzom.De akik jót kívántak egy hatalmas ölelést küldök.Mert ha még nem is úgy gondolkodnak mint én,volt bennük annyi jó érzés,hogy velem együtt örülnek.
84. nemmegmondtam (válaszként erre: 79. - Krisz42)
2013. nov. 22. 20:07
Tényleg nem vitatkozni akarok: de honnan tudod, hogy nem volt lezárva? Honnan tudod, hogy el lehet e hinni egy hapsinak, hogy nincs együtt a nejével? Akkor ennyi erővel lehetnek külön lakásban is és visszajár mondjuk kajálni, dugni, az asszony meg mos rá... Szóval? Miért mondasz olyat, amit nem tudsz?
2013. nov. 22. 20:04

Így jár az a nô, ahol a pasi saját lakásában nem fér el a holmija... cuccol máshoz...

Vagy csak én látom rosszul?

82. tnde (válaszként erre: 80. - Krisz42)
2013. nov. 22. 20:02
Tudom,most megint azt fogod mondani,hogy a messziről jött ember azt mond amit akar.De már régóta nem voltak együtt.Csak a látszat miatt.Nagyon sok olyan részlet van amit nem közöltem itt.
81. tnde
2013. nov. 22. 20:00
Mert így is ő a hibás,akkor mi értelme van,hogy ő akarjon vállni.Mostmár akar.
80. Krisz42 (válaszként erre: 78. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:59
Az,h keres újat,mikor még együtt van a régivel.
79. Krisz42 (válaszként erre: 75. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:57
Bocs,de ezt láttad vagy ő mondta?Nem tudnék bízni olyanban,aki azzal sem tisztel meg,h nem valaki más mellől jön el ráadásul úgy,h nem is rögtön.Miért kellett,h a feleség akarjon vâlni?Miért maradt addig ott?Miért keresett új kapcsolatot,amikor nem zárta le a régit?
78. tnde (válaszként erre: 76. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:55
Ezt most nem értem,mi a gerinctelenség?
77. tnde (válaszként erre: 75. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:54
Bocsi aludtak egy ágyban.
76. Krisz42 (válaszként erre: 72. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:53
Énis kezdtem új életet 2gyerekkel,sőt mikor megismerkedtem a párommal,papíron még nem váltam el,de több ezer km választott el a volt ferjemtol.Ezért is volt hosszadalmas a válás.Volt egy ffi,aki úgy akart kapcsolatot,h együtt volt még a feleségével,gyerekükkel.Nem mentem bele,mert nem volt lezârva,ő azt mond,amit akar,mivel előtte nem ismertem a családot,nem is tudhatom mi igaz,mi nem,mikor mond igazat,egyébként se korrekt az egész.Ezt elítélem,nem attól teszem függővê,h velem vagy mással történik,szerintem ez gerinctelenség.
75. tnde (válaszként erre: 73. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:53
Már rég nem aludtam egy ágyban,mert horkol,na meg ugye amit a férfiak álltalában,és nem bírta.Úgyhogy a saját ágyából jött az enyémbe:))))
74. nemmegmondtam (válaszként erre: 73. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:51
Honnan tudod, hogy nem csak papíron? Honnan tudod mi volt a háttérben? Ti. nem írt erről részletesen. Lehet, hogy neked úgy lett volna jobb, ő meg egy gyökeresen más típusú ember. Még egyszer: korrekt volt az újjal. Elmondta mire számíthat, nem hitegette. Ti. elfogadta. Ez így egy nyílt lapos játék.
73. Krisz42 (válaszként erre: 68. - Nemmegmondtam)
2013. nov. 22. 19:46
Itt nem csak papíron tartottâk fenn.Tudod ha fenntartok vmit,akkor is ûgy korrekt,h addig nem a társkeresőt bújom,hanem lerendezem a kapcsolatom-és a korrektséget nem a feleség felé,hanem az új kapcsolat felé értem.Főleg ha szenvedett,akkor nem is ártott volna kis ideig egyedül lenni.Ez az egyik ágybòl a máikba kicsit visszataszító.
72. tnde (válaszként erre: 69. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:43
Miért? Talán azért,mert nem akartam elkötelezni magam,élveztem,hogy a volt férjem elköltözött,és csak magamra és a gyerekeimre kellett gondolnom.Nem és nincs is időm arra,hogy ezen gondolkodjak.Csak azt tudom erre mondani,amíg nem jár valaki ilyen cipőben addig nem is gondolkodik.
71. tnde (válaszként erre: 66. - 66429b468f)
2013. nov. 22. 19:40
Én soha nem mondtam róla semmi rosszat,sőt védtem.Igen nincs jogom.Igazad van!
70. tnde (válaszként erre: 64. - 130454e42d)
2013. nov. 22. 19:38
Nem én repülnék,hanem ő.De ettől nem kell félnem.
69. Krisz42 (válaszként erre: 62. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:37
A kos megy fejjel a falnak,a bika makacs és igen,onfejű:)Ha 20évig boldog voltál,akkor mi a gond azzal?Nekem sem az első volt az igazi,de nem èrzem úgy,h elpocsékoltam 10évet,mert rengeteg megtudtam magamról is.Ráadásul fiatalon nem tudtam elképzelni,h tényleg önzetlen az igazi szerelem,most már tudom,h az:)Nem veled van a gond,hanem a pasival-tudom harmadszor írom-,engem az érdekelne,h miét tudtad elfogadni azt,h házas,h nem akar vâlni,stb.Hogy nem gondolod-e,h nem egyenes ember,stb.
68. nemmegmondtam (válaszként erre: 61. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:36
Ó, dehogyisnem értem. Lehet, hogy egy házasság érzelmileg már rég lezárult, amire a felek kimásznak belőle, és sok ok lehet, amiért papíron fenntartják. Ebbe senki sem láthat bele. Én még mindig korrektebbnek tartom, hogy így elmondta, mint, hogy azt mondta volna, válok drágám, de most ezért nem, most azért nem.... Mert így a ti. tudta mihez tartsa magát és valódi döntési pozicióban volt, hogy elfogadja e ezt?
67. 130454e42d (válaszként erre: 65. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:36

Te még elhiszed ezt a szöveget?

A gyereknek biztos jó azt látni,, hogy a szülők tesznek egymásra, kölcsönösen.

Mivel magyarázza, hogy nem erőlteti a válást?

2013. nov. 22. 19:35

Nem hinném, hogy neked bármi negativumot lenne jogod mondani a feleségre.

Ha meg csalta a feleség, miért tûrt a férj?

Szegény...

65. tnde (válaszként erre: 64. - 130454e42d)
2013. nov. 22. 19:34
Nem az asszonyt hanem a gyerekeit.
64. 130454e42d (válaszként erre: 52. - Tnde)
2013. nov. 22. 19:32
A felesége csalta, anyagi oka nem volt, hogy ne lépjen ki, mégis tűrt. Amíg a feleség nem rúgta ki lenyelt mindent. Nagyon szeretheti azt az asszonyt, és kérdés, mi lenne, ha a feleség aszt mondaná: gyere vissza. lehet, abban a percben repülnél.
63. tnde (válaszként erre: 61. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:30
Értem már.Az nem baj,hogy a feleség a férje mellett más ... ugrál.De a férj addig maradjon hűséges amíg el nem vállnak.Hm.Bocs az alpári kifejezésért.Nem tudtam másképp leírni.
62. tnde (válaszként erre: 59. - Krisz42)
2013. nov. 22. 19:28
Egyszerű rá a válasz.20 évig voltam hűséges feleség,odaadó anya,lecseréltek egy fiatalabbra.Megégtem,idézőjelben.Azt hittem boldog az életem..Szeretnek,és én viszontszeretek.Akik itt bántani akarnak,nem érik el a céljukat önfejű ember vagyok,sajnos.Bika jegyben születtem,fejjel megyek a falnak.
61. Krisz42 (válaszként erre: 58. - Nemmegmondtam)
2013. nov. 22. 19:26
Te sem érted.Nem mindenkinek az a baja,h a házasság felbomlott,hanem hogy az a korrekt,ha elválok és csak utâna keresek új kapcsolatot,teljesen mindegy,h a feleség mit tett vagy nem tett,ez nem arròl kell,h szóljon.
60. tnde (válaszként erre: 58. - Nemmegmondtam)
2013. nov. 22. 19:23
Köszönöm:))))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook