Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még számomra boldogság? fórum

Van még számomra boldogság? (beszélgetős fórum)


ápr. 24. 17:19
A múltnak vége, most kezdődik a jövő.
ápr. 24. 17:17
Van. A boldogság nem korfüggő.
ápr. 24. 17:15
Boldogság mindenki számára eljön ha kellőképpen akarja szerintem...
ápr. 17. 13:28
Köszönöm szépen a jó tanácsokat 😘😘
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Juci88)
ápr. 17. 10:31

A boldogságot önmagadban, egyedül kell megtalálnod, nem másoktól függővé tenni.

Önálló, független nő vagy. Ne személyeket, dolgokat keress akiktől/amiktől a boldogságot várod, hanem tevékenységeket!

Ne azon járjon az agyad és törgeld a kezed, hogy mi történt a múltban, mert akkor tényleg egy besavanyodott vénlány lesz belőled!

Egy boldog, kiegyensúlyozott, mosolygós ember mindig vonzó.

ápr. 17. 09:28

Érzi azt egy férfi hogy boldogtalan vagy ha mosolyogsz akkor is. Egy boldogtalan ember nem tud boldoggá tenni egy másikat. De reményed a boldogságra mindenképpen van amennyiben egyedül is képes leszel boldognak lenni. Ha belőled a boldogság sugárzik nem a szorongás és reménytelenség, meglásd ragadni fognak rád a férfiak, csak győzd őket levakarni. Mert ugye a jelentkezők között is a legtöbb boldogtalan, és a leendő társtól várják el hogy boldoggá tegye őket. Ezt belülről érezni is fogod, velük nem akarsz majd közös életet.

Azért nehéz a kor előrehaladtával egyedül élő boldog embert találni, mert egyre több sértettség, csalódottság, esetleg betegség nehezíti az ismerkedést. Persze leplezik ezeket az emberek, mosollyal. De a szög mindig kibújik a zsákból.

Legyen szerencséd!

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Juci88)
ápr. 17. 09:06
1 férfi elhagyott, 1 srác, akivel csak beszélgettél nemjött össze? Hát ez még messze van reménytelenségtől, főleg 35 évesen...
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Juci88)
ápr. 17. 08:17

Nem vénlány vagy hanem fiatal nő. Óriási a különbség! Így tekints magadra.

Egyébként igen, mindenképpen van számodra remény és boldogság. Soha, semmihez nincs késő, 35 évesen pedig pláne nem.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Juci88)
ápr. 16. 22:12
Persze hogy van. Kivánom hogy minél előbb boldog lehess. A volt prof nem volt méltó hozzád, de ezt már többször leírtuk neked. Ha jól emlékszem a melóban is változás volt. Az hogy áll? Sikerült találni újat?
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Juci88)
ápr. 16. 21:48

Fogadd őszinte részvétem!

Igazából valószínűleg jobban is jártál, hogy attól a sráccal nem lett gyereked.

A társkeresőn meg százból egy ha normális. De lehet, hogy sokat mondtam.

Szóval ne veszítsd el a reményt.

ápr. 16. 20:48
Szüleim 2 éven belül meghaltak. Párom mondhatni nem egyenes módon szakitott velem 8 év után. Gyereket is akartunk, de nem fogant meg. Amit a fejemhez is vágott hogy örült neki hogy nem estem teherbe. 35 éves vagyok. Erre tarskeresőn beszélek egy sraccal akivel azt hittem hogy alakul, erre nem. Teljesen elveszizem a remenyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook