Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van köztetek olyan aki hirtelen elkezdte látni hallani, stb (egyszóval megtapasztalni) azt a világot, ami nem mindenkinek látható? fórum

Van köztetek olyan aki hirtelen elkezdte látni hallani, stb (egyszóval megtapasztalni) azt a világot, ami nem mindenkinek látható? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
8. agibaba40 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. jún. 25. 08:44

persze leírom nagy vonalakban...

előre bocsájtom, hogy nem kattantam meg, amit tudni kell rólam, teljesen hétköznapi életet élek, könyvelő vagyok, dolgozom, nevelem két 6 éves ikerlánykámat... tehát nem a szellemekkel való kapcsolat felvétel tölti ki az életemet, sőt...

Pár hónapja kezdődött minden (most 41 éves vagyok). Felsorolás szerűen írom: megálmodtam egy rokonom halálát, és azt is, ki fogja a hírt közölni. Álmomban többször ébresztett fel a párom, hogy mély hangon kiabálok. Kb két hónapja a nagyszobában aludt a két lányom és anyukám, bementem, a tv-t lekapcsolni, és fehér árnyakat láttam a szoba két sarkában, valamint magam előtt valami zsinórfélét himbálózni (perceken keresztül). Van egy mobillal készült fénykép, amit véletlenül fedeztem fel a telómon, mikor törölni akartam egy pár képet. Ugyanabban a szobában készült, ahol az árnyakat láttam. Hát érdekes dolog látszik azon a képen.

Folyamatosan bizsereg a fejem teteje, mintha valaki cirógatná. A megérzéseim hatványozottan megnőttek. Nap mint nap látok magam előtt árnyakat... ezek mivel már a mindennapjaimat zavarták, elmentem egy ezzel foglalkozó szakemberhez, mert magam sem hittem el, és nem is értettem mi történik velem.

Azt mondta, hogy a korona csakrám teljesen nyitva van, és nagyon nagyon fényes.

Aki valamennyire is érti ezt a témát, tudja, mit jelent ez.

Tudjátok, nem kívánom senkinek azt a nem kellemes érzést és félelmet, amikor ezeket megtapasztalja valaki. És még egyszer mondom, szerintem amíg a saját bőrödön nem érzed, csak kineveted ezeket a történeteket, és azt mondod, hogy megkattant az illető. De utána...

2015. jún. 25. 08:31
Leírhatnád a saját tapasztalataid, engem pl. érdekel
2015. jún. 25. 08:28

Tudjátok, már megszoktam, hogy így reagál erre a témára sok ember, úgyhogy már fel sem tűnik :-)

De nem igazán érdekel. Én sem úgy születtem, hogy ilyen élmények értek egyfolytában. Persze az ember egy csomó rém-és kísértet filmet néz, és még ha érdekli is a téma, csak legyint. Mert egészen más, amikor saját maga tapasztalja meg valaki.

Mindegy... Ha valaki nem hisz benne, vagy nem hiszi el ha ilyet mesélnek neki, oké, semmi gond, én tiszteletben tartom, és nem próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről.

Előre szólok minden kedves jövőbeni kommentelőnek, hogy a "vicces", cinikus megjegyzésekre nem fogok reagálni SEMMIT :-) Szép napot mindenkinek :-)

5. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. jún. 25. 08:22
:)))
4. agibaba40 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. jún. 25. 08:21
Hát köszönöm a választ... Szia
2015. jún. 25. 08:19

Szóval az a kérdés, hogy van e itt olyan, aki hirtelen megkattant?

Tuti van.

2015. jún. 25. 08:06
Rögtön kicsit konkretizálnám is kicsit.... Szóval a szellemvilágról, vagy asztrál világról kérdeznék... Ki hogy nevezi.
2015. jún. 25. 08:06
Van köztetek olyan aki hirtelen elkezdte látni hallani, stb (egyszóval megtapasztalni) azt a világot, ami nem mindenkinek látható?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook