Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van hibája a párotoknak? Melyik a legnagyobb hibája amivel együtt tudtok élni? fórum

Van hibája a párotoknak? Melyik a legnagyobb hibája amivel együtt tudtok élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. febr. 8. 20:10
Az én párom, amikor összeköltöztünk és először mostam, kritizálta, hogy az ő drága pólóit az anyucija kézzel mosta.Én erre mondtam, hogy akkor fogd a szennyesedet és vidd anyádhoz, vagy mosd ki.Ha olyan drága akkor bírnia kell a gépet!Pont!
74. 4ebcab610b (válaszként erre: 72. - Kocska)
2011. febr. 8. 14:39
Annyira jó, hogy ilyen nőkkel kell egy bolygón élnem!:DDD
73. 4ebcab610b (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 14:37
Hát ez annyira édes!:DDDDD Sztem ha már valaki együtt tud vele élni, akkor az már lekerült a LEGNAGYOBB hiba kategória polcáról, valami olyan polcra, mint a TÚL ECCERŰ LENNE ENÉLKÜL AZ ÉLET vagy a MÁR EZT IS SZERETEM!:DDDD
72. Kocska (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 13:57

Akár könyvet is irhatnál a tipikus férfi állat cimmel:)

az enyém is gyönyörű simított kupacba rakja a ruháit,még ha buliból ittasan vánszorgunk hajnaltájt haza,akkor is.Ebből kifolyólag 6-7 kupac ruha is díszeleg rendszeresen,mert -melós használt,munkás egyenruha,farmeros ,melegítős szerkó stb stb

Bár ő szerencsére másodszorra mindig megtalálja ,amit keres.Apám olyan aki elől a kaja jóóól el van dugva,meg minden mást a helyén hagyott,csak mi elpakoltuk.


Jókat nevettem a leírásodon,hogy a nevedre vetted anya kicsi fiát....és tovább is drága anyukája vagy,aki mindent a feneke alá tesz :)

NEkem sok ilyenről sikerült leszoktatnom mééééég az elején.Már nem is igényli,h. élire vasalt zokni és gatyában járjon,mint ahogy anyós indította :)sőőőőt csak az ingeket vasalom,de ügyes és már ment neki egyedül is.

2011. febr. 8. 13:49
Hajjaj!Öreganyám ezt nem így főzte!:-)
70. mimmo33 (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 13:42

Ez annyira aranyos:D:D

Hát lehet ilyenkor haragudni rájuk?!:D:D:D:

69. Talian35 (válaszként erre: 68. - Globus)
2011. febr. 8. 13:39

EGyrészt van, hogy észreveszi, akkor bedobja a durcát és azt mondja, hogy Ő sem nyúl az én dolgaimhoz :-)) Ráhagyom :-D

Másrészt, sok dolgot tényleg nem vesz észre, pont mert már annyi van, hogy nem tudja fejben tartani :-)))) Azért nem egyszerű egy ilyen férjjel sem :-DDD

68. globus (válaszként erre: 32. - Talian35)
2011. febr. 8. 13:25
Nagyon helyes! :)) De csakis akkor, mert ha meglátná, biztosan kikukázná. Azért érdekes, hogy a nagy ragaszkodás ellenére nem veszi észre, hogy valami hiányzik :D
67. globus (válaszként erre: 66. - Globus)
2011. febr. 8. 13:23
Kiegészítve: kb. egy hónapig hajtogatok valamit, de mindig az a vége, hogy "nem mondtad" :DD
66. globus (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 13:22
Ilyen típus nálunk is van raktáron! :)
65. Kocska (válaszként erre: 55. - Tybcy)
2011. febr. 8. 13:20
Akkor végülis mi az ami most hiányzik neked a kapcsolatotokból?Ami barátként természetes és jo volt?
2011. febr. 8. 12:24
41-es lába van.
63. SF (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 12:23

Begörcsöltek a rekeszizmaim a röhögéstől:-DDD


Az enyém csak horkol, de azt úgy, mintha láncfűrészt kapcsolnának be a fülem mellett.

62. t.Ili (válaszként erre: 61. - Talian35)
2011. febr. 8. 12:18
Igen!:)
61. Talian35 (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 12:17
Ő is jó férj akkor :-DDDDDDDDDDDD
60. Talian35 (válaszként erre: 37. - Mimmo33)
2011. febr. 8. 12:13
Neeeem. Az egyém sosem veszi csomóba a zokniját! :-D
2011. febr. 8. 09:35
mindent halogat
2011. febr. 8. 06:36
Olyan ember nincsen akinek ne lenne hibája ha egyszer párul választottam próbálom a hibáit is elfogadni megérteni a kis dolgait !!
57. t.Ili
2011. febr. 8. 00:32

Ó,az én párom nagyon rendes ember.A pénzt az utolsó fillérig hazaadja,nem iszik,és tudtommal csaja sincs.Nem is szoktunk veszekedni.Jó ember,sokat dolgozik,nagy tudása van,sokan járnak hozzá tanácsért,de sokszor úgy van vele,mire elmondja,meg is csinálja!Igaz,hogy az udvaron,a pincébe lépni sem lehet az alkatrészektől,az eszterga gép meg falja az áramot,de ő rendes ember,és mindenkinek segít,mert azok rászorulnak.

Néha azért vannak problémák,de azok is inkább velem,mert én nem vagyok elég ügyes.

Nem érti,hova megy el a pénz,de nem tudja hol árulják a húst,a kenyeret!

Nem érti,miért nem tudok neki cipőt venni elsőre,mért kell kétszer is visszavinnem a boltba cserélni.Miért nem elsőre azt hoztam el,amit csak harmadszorra próbált.

Soha nem dicséri meg a főztömet,ha mégis rákérdezek,akkor csak annyit mond,hogy meleg.De furcsa mód már nem eszi meg az anyja főztjét.

Soha nem tudja hol vannak a ruhái,nem hogy melyik szekrénybe,azt se,hogy melyik szobába!

Én örülnék,ha"csak" a szekrény ajtót hagyná nyitva,de legalább egyedül megtalálná a ruháit!

Mindenkinek elmondja,hogy ő nem tud főzni,csak lekváros kenyeret,de azt meg nem szereti!

Sajnos ez igaz!

Orvoshoz sose megy,de én olyan gyógyszert adjak neki,ami jó,amikor éppen meg akar halni,egy náthába.

A használt pzs-t,még vagy 5× újra használja,de a baj,az,hogy mindegyik durva neki,mert én nem tudok elég puhát venni.

Nem tudok még puha szárazkolbászt sem venni,pedig olyan van,csak én nem találok!

Az ülőkével csak az a gond,hogy rácsöpög a víz a keféből,pedig azt tényleg használja!

A hólapátolás felesleges munka,mert higgyem el,nyárra elolvad.Nem is érti,én minek töröm magam.

Nem érti,miért a fürdőszobai csapnál van a folyékony szappan,amikor ő mindig a mosogatóba mossa meg a nyakig olajos kezét.Ha van benne valami,akkor ügyesen felfordítja.

De a munkásruháját mindig rendben ,szinte élre hajtva,zokni lesimítva,(nyáron is!)szépen lerakja az ebédlőszék karjára,hogy ne gyűrődjön,és reggel onnan öltözik.

Néha rászólok,hogy kiraktam a tiszta zoknit.Akkor szép rendesen elviszi a szennyesbe,és ott is lesimizi!

Szerencsére csak háromszor kell ébresztenem reggel,és addig én le tudom főzni a kávéját,és be is pakolok neki,mert akkor biztos éhen halna,ha nem pakolnák!

Ő egyébként se tudja,hol a hűtő,és abba mi,hol van.

Ha este tízkor jövök haza,12 óra munka után,nagy örömmel jön,hogy ő is most jött alig pár órája,és már bizony éhes.Ugyan mit egyen? Én csak mondjam meg,hogy hol van a kaja.Melyik polcon,elől,vagy hátul?

De szépen kivárja a sorát,mert első a kutya,macska,akik szintén nagy örömmel várnak,hogy ugyan mit egyenek?

Pedig azok tudják a francosak,hogy hol a hűtő!


De,elmondhatom,hogy nálunk még csak a gázszerelő,és a kábeltévés volt,mert oda kötelező a szakember!

Ja,meg a kéményseprő,mert azt meg kötelező beengedni!:)))))

2011. febr. 8. 00:04
csámcsog :))))
55. tybcy (válaszként erre: 49. - Kocska)
2011. febr. 7. 23:40
Nemtom, hogy szeret e. még sose mondta. Igaz még csak másfél hónapja járunk. De én már nagyon bele szerettem:) Sőt, már úgy jöttem össze vele, hogy fülig szerelmes voltam.:) Ő persze akkor még nem és most nem tudom. De a barátainak azt mondja, hogy tök jól meg vagyunk, szal nem tom...
2011. febr. 7. 23:36
Akkor én szerencsésnek érezhetem magam, mert amikor panaszkodom, akkor meghallgat.Persze ő nem szeret táncolni, amit igazán sajnálok, mert én meg nagyon. Illetve önfejű, konok, akaratok, uralkodó és öntörvényű, mint én. Ez külön-külön nem gáz, de amikor két ilyen ember szembekerül, akkor aztán minden toleranciánkra szükség van, hogy kezelni tudjuk a helyzetet és egymást. (Eddig sikerrel vettük, kisebb hisztik mindkét részről vannak néha,de az kell.)De igazából szavam nem lehet, mert tényleg csak apróbb súrlódások vannak, de ezekkel együtt lehet élni minden további nélkül. De szinte borítékolni merném, hogy lesznek parázs vitáink;)
53. Baba025 (válaszként erre: 46. - Tybcy)
2011. febr. 7. 23:21

Szia!

Az én Drágám is ugyan ilyen:) Szerintem ne csináljál semmit fogadd el ilyennek. De azért imádni valók! :-))))

52. Shaikan (válaszként erre: 51. - Shaikan)
2011. febr. 7. 23:20
nem a menyem, hanem az enyem.
2011. febr. 7. 23:20
az menyem olyan hisztis, hogy az mar guiness-gyanus... sosem rakja a helyere a dolgokat, a kupakokat meg egyenesen gyuloli visszatenni az uvegekre, legyen szo fuszerrol vagy hajzselerol. Bar nagyon jol foz, es rabizhatom a hazimunkat. a hataridos elinteznivalokat viszont nem.
2011. febr. 7. 23:17
csomószor elfelejti, amit mondtam:) ja meg böfög :D meg kifordítva teszi a pólóit a szennyesbe...kábé ennyi, és minden hibájáért ezerszer kárpótol:)
49. Kocska (válaszként erre: 46. - Tybcy)
2011. febr. 7. 23:15

na ugyanebben a cipőben járok!

az enyém is ha panaszkodok, vagy elmondom,h.mit szeretnék,nehogy neki kelljen kitalálni,egyik fülén be,másikon ki.Látom rajta,hogy azt várja,h. elmúljon az éppen akkori cicám és maaaaajd jobb lesz,de ha csak én akarok tenni az kevés:(

Gondolom a tied is megmondta,hogy téged akar és szeret,amikor összejöttetek és ezt ő azóta is természetesnek veszi.Mi 2évig voltunk legjobb haverok.....azaz most már+ 9 éve :D

48. verosz
2011. febr. 7. 23:11
az én férjem amivel az őrületbe kerget,az a pulton való szétpakolása,lehetne az 2méteres vagy 10 tuti hogy azokat is telepakolná a kütyüjeivel:-)
47. Bigbri
2011. febr. 7. 23:07
Feledékeny. Bár melyik férfi nem az? :D
46. tybcy
2011. febr. 7. 22:57
Az én párommal az a helyzet, hogy egy imádnivaló teremtmény! Nagyon szereti az embereket, nagyon jó barát! Kb. 2hónapig voltunk barátok mikor végül összejöttünk. De mióta járunk, azóta fele annyit se foglalkozik velem, mint előtte! A cink a dologba, hogy ez az ő számára tök természetes. Ő úgy gondolja, hogy nincs semmi gáz. Észre se veszi, hogy nekem ez nem tetszik. Próbáltam már mondani neki, de nem lehet, vele komolyan beszéli, mert azt mondja, hogy mindig nyavalygok, vagy csak simán úgy csinál mintha nem is mondtam volna semmit és eltereli a témát. De mikor együtt vagyunk tök jó minden. Szerintetek mit csináljak?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook