Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van hibája a párotoknak? Melyik a legnagyobb hibája amivel együtt tudtok élni? fórum

Van hibája a párotoknak? Melyik a legnagyobb hibája amivel együtt tudtok élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
105. Talian35 (válaszként erre: 102. - Globus)
2011. febr. 9. 12:55

Kemény!!! :-D


De azért nem igy néz ki a házunk :-DDDDDDD

104. Talian35 (válaszként erre: 101. - Globus)
2011. febr. 9. 12:52
Ez részben igy is van, bár ezen én már túlléptem, mert soha nem kérdezem, ha veszek valami újat :-)) Persze van, hogy mondja ez meg az javitható, ilyenkor nehéz meggyőzni, hogy a ráforditott idő jóval több mintha újat vennék. Ugyanakkor néha rájön a hoppáré, és tök szükségtelen dolgokat vesz meg újra és újra csak mert olcsó :-D
2011. febr. 9. 08:50

Az én páromnak az előző házasságából van egy 21, és egy 11 éves gyereke.

A nagyobbikkal semmi gond, anyósomnál él, a kisebbik az édesanyjával, aki nem engedi a páromnak látni őt.

Helyesebben féléve nem láttuk. Nos, ez mély depresszióba süllyeszti időnként.

Teljesen tehetetlenek érzem ilyenkor magam.

Együtt élek a problémával de, hogy meddig...

102. globus (válaszként erre: 100. - Talian35)
2011. febr. 9. 08:46

Ezt nézd :)

Képre kattintva galéria nyílik!

[link]

101. globus (válaszként erre: 100. - Talian35)
2011. febr. 9. 08:42
Olvastam már valahol, hogy elemezték ezt a viselkedést. Az ilyen típusú emberek nem engednek újat az életükbe, jól elvannak a bevált, ismert helyzetekkel, körülményekkel, emberekkel. Ahhoz ugyanis, hogy újat engedjenek be, helyet kellene csinálni, képletesen kezdve először "lomizni" kellene, akár lélekben, akár fizikai vonatkozásban. Talán ezzel is függ össze, hogy a gyűjtögetés dacára élénken tiltakoznak új holmik vásárlása ellen, itt jobban érzik, hogy X tárgyra nincs szükség :D Inkább buherálgatják a régi, kiöregedett háztartási cikkeket, minthogy kicseréljék újra.
100. Talian35 (válaszként erre: 96. - Globus)
2011. febr. 9. 06:52
Szerintem egészen biztosan betegség a gyüjtögetés. Egyszer láttam egy a tévében egy dokufilmet ahol pont erről volt szó, csak ott a lakásban élt az illető egyedül, és szó szerint mozdulni nem lehetett a lakásban, semmit sem dobott ki :-( Ezt pszichiáter segitségével lehet aztán kezeltetni hogy mérje fel, hogy mi az ami legkevésbé fontos, azt dobják ki először, és igy szép lassan. Nálunk még a férjem egyetemi ruháiból is van bőven, meg van kb. 50 pólója, erre múltkor hoz a fiától párat még. Kérdem, nincs elég pólód? Azt mondja,, nézzek be a szekrénybe ALIG van pólója....na ilyenkor kiver a viz rendesen :-DDDDDDDDD
99. Talian35 (válaszként erre: 91. - Globus)
2011. febr. 9. 06:48
Nálunk mindig az a válasz, hogy nem vagyok képes megérteni, hogy az a VALAMI (csavar, darab papir, dobozka, akármi) még EGYSZER MAJD jó lehet valamire!!! Tehát alapvetően bennem van a hiba, mert nem elég kreativ a fantáziám :-DDD
98. t.Ili (válaszként erre: 90. - Talian35)
2011. febr. 8. 23:31
Nincs őneki arra ideje!:)))))
97. globus (válaszként erre: 95. - Kocska)
2011. febr. 8. 22:40
Főleg akkor, ha tele vannak még :)
96. globus (válaszként erre: 84. - T.Ili)
2011. febr. 8. 22:39

Egyébként ezt a késztetést valami olyan borzalmas szintre lehet fejleszteni, hogy tényleg beteges. Mert azért gyűlik össze enélkül is kinőtt ruha, lakásfelszerelési tárgy, üres üvegek, ritkán használatos tárgyak stb.

Leginkább az benne az idegesítő, hogy a "valamire jó lesz" tárgyak sosem kerülnek elő, amikor esetleg éppen kellenének. Csak vakarják a fejüket, hogy valahol van, de hová is tették...

95. Kocska (válaszként erre: 91. - Globus)
2011. febr. 8. 22:37

jajj de hát azok tök jo pofák:)

Láttam ilyen gyüjteményt vitrinben,olyan jol mutatnak:)

van nekem is egy odaillőm ha szeretné:)

Én is ilyen gyűjtős voltam,de kinőttem tizenévesen,ti viszont ne is reménykedjetek már:D

94. Kocska (válaszként erre: 83. - SF)
2011. febr. 8. 22:34
:DDD
93. Kocska (válaszként erre: 84. - T.Ili)
2011. febr. 8. 22:34

Képzelem,hogy a gyereke ezt hogy élvezhette.

Nekem apám képes ilyenre,de anyámmal jól egymásra találtak:)

Nagy lomtalanításnál,anyámis apámis, nem azt nem kell kidobni,az akár még jo lehet valamire,jajj azt se,meg azt se,ááá azt se.találtam egy kerek alakú fadarabot,mondom,ennél kisebb szemetet esetleg???De azt sem,mert azt még el is lehet tüzelni..

Aztán húgommal egymásra néztünk....és már csak sutyiban dobáltuk a "kincseket" a zsákba.

Tiszta kincsesbánya...majd valamire jólesz-szel van teli a ház. Ebben a párom az ellenkezője,még az érvényes gari jegyeket is likvidálja.


PErsze apám is hozott haza a szeméttelepről új kincseket:)

92. globus (válaszként erre: 88. - Anette33)
2011. febr. 8. 22:30
Ez is ismerős... bökdösöm, de nem reagál. Rárivallok, hogy fordulj el! Mire ő: fordulj el te.
91. globus (válaszként erre: 89. - Talian35)
2011. febr. 8. 22:28
Csinos gyűjteményt rakott össze azokból a kis féldecis alkoholos üvegekből, amit egy slukkra be lehet dönteni. Kérdeztem, minek? Nem tudott rá válaszolni :D
90. Talian35 (válaszként erre: 84. - T.Ili)
2011. febr. 8. 22:03

Akkor a Tied is gyűjtős??? :-DDD


De legalább nem a nőket gyűjtik, nem igaz? ;-))

89. Talian35 (válaszként erre: 77. - Globus)
2011. febr. 8. 21:56

Te figyu, ugye nem ugyanarról a pasiról beszélünk??? :-DDDDDDDDD


A csavar, szög és ezek különösen kincsszámba mennek, főleg amit utcán talál ugyanis :-DDD


Kezd gyanús lenni! :-D

2011. febr. 8. 21:28

az én párom horkol de valami veszett módon...


na meg mindig mindenre magyarázatot akar... ha olvas egy könyvet, vagy megnéz egy filmet ...mért nem magyaráznak meg benne dolgokat...:)

ez a mániája:)

2011. febr. 8. 21:15
hát csajok..ez a legjobb fórum amit itt ma olvastam....rég az ideje nem kacagtam ennyit!!!!...köszönöm!
86. t.Ili (válaszként erre: 76. - 474687f420)
2011. febr. 8. 21:03
Már én is csak nevetek!:DDDD
85. t.Ili (válaszként erre: 83. - SF)
2011. febr. 8. 21:01

XDDDDDDD

Jó a kutya a háznál!:DDD

84. t.Ili (válaszként erre: 72. - Kocska)
2011. febr. 8. 21:00

Kupac nálunk is sok van.De az ebédlőit még mindig nehezen tűröm!:)))

Én is sok mindenről leszoktattam,pl.tálalás,dísztárcsa,sárvédőgumi,de még a kis hülye alátéteket is összeszedte!


Képzeld,volt,hogy itthon az utánfutóra felpakolt nagy nehezen egy csomó szemetet.(Én láttam,hogy a szíve szakad meg!)Kivitték a fiammal a szeméttelepre.

Soká jönnek,soká jönnek!

Egyszer megjelentek,nagy boldogan,hogy nézzem meg miket találtak,és azért jöttek ilyen soká,mert nagyon púposra rakták a futót,és többször meg kellett állni,mert lepottyant valami!

Érted?

Többet hoztak vissza,mint amit elvittek!


Azt hiszem,akkor törődtem bele a sorsomba!:))))

83. SF (válaszként erre: 79. - T.Ili)
2011. febr. 8. 20:51
:-DDD Sajnos zajra nem ébred fel. Viszont ha a kutyája képen nyalja az éjszaka közepén, már nyúl is a szekrényébe. Ott tartja ugyanis a gumis dobozt...:-P
82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 54. - Diagonalt)
2011. febr. 8. 20:48
A táncról jut eszembe, ami nem hiba, inkább csak szokás dolga, de mégis eltérünk: ő a báli zenében van otthon, én meg a discosban... viszont az már gondot okoz, hogy amíg én rendszeresen elmegyek vele bálokra (ahol csak tettetem, hogy tudok báli zenékre táncolni), ő sosem jön el velem discoba... vagy ha ne adj isten, pl. rockit játszanak a bálban, akkor tuti, hogy leül...
2011. febr. 8. 20:44

Sziasztok. Én a párommal épp a tegnap vesztem össze megint :) ezen mindig veszekszünk :) hogy amikor nagytakarítást csinálok, utána mindig átrendezem az adott szobát valamennyire - merthogy fő a változatosság - ő viszont nem szereti! Rettentően fél a változásoktól. Na, ezen aztán rendszeresen összezördülünk.


Aztán ki tudja? Lehet, hogy nekem meg pont ez a hibám, hogy időnként szeretem átrendezni a házat..

80. t.Ili (válaszként erre: 66. - Globus)
2011. febr. 8. 20:44
De Te sem akarod lecserélni,mert félsz,hogy rosszabbat találsz!:)))))))))
79. t.Ili (válaszként erre: 63. - SF)
2011. febr. 8. 20:39

Van valami új készülék,ami a hangokat felerősíti.

Tévéshopos reklámba láttam.

Ráakasztod a fülére,hátha feléred a láncfűrész hangjára!:O

78. t.Ili (válaszként erre: 70. - Mimmo33)
2011. febr. 8. 20:31

Dehogyis!

Ha valami változna,már gyanakodnák,hogy mi van!:)))))))

77. globus (válaszként erre: 69. - Talian35)
2011. febr. 8. 20:22
Hehe, remélem nem szedi fel az utcán a csavarokat, minden szir-szart, amit más eldobott, mert az enyém azt is :DD
76. 474687f420 (válaszként erre: 57. - T.Ili)
2011. febr. 8. 20:13
Hallod ezen egy hétig fogok röhögni, de mennyi igazság van benne!:)))))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook