Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van családom, mégis magányosnak érzem magam.... fórum

Van családom, mégis magányosnak érzem magam.... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 28. 14:40
Merrefelé laksz?
9. Mindzsi (válaszként erre: 7. - Adel07)
2010. jún. 28. 14:40
rendben :)
8. Mindzsi (válaszként erre: 4. - E_19901101)
2010. jún. 28. 14:39
Igen már nagyon sokszor! Azt mondja megért, meg úgy is csinál egy darabig... aztán megint össze veszünk, mert nem is figyel általában arra amit mondok... nah akkor aztán ki borulok :(((((
2010. jún. 28. 14:39
Kerítek egy térképet és megnézem:-)
6. Mindzsi (válaszként erre: 3. - Adel07)
2010. jún. 28. 14:38
Szia! Az jó lenne! Dabason, tudod merre van?
2010. jún. 28. 14:37
:) Köszi szépen ari vagy!! :) Igaz nem kellet volna mindent feladnom, de szerettem nagyon és fiatal voltam még nagyon... 16 éves voltam amikor összejöttünk, és ahogy 18 éves lettem egyből ide költöztem hozzá... belátom már így kicsit érettebb fejjel hibáztam, és elkapkodtam kicsit a dolgokat! :( Közben ugye terhes lettem, és hát egy 5 hónapos babával, hova mehetnék? Mit tehetnék?
2010. jún. 28. 14:35
Próbáltad vele meg beszélni hogy mit érzel,hogy magányos vagy? :)
2010. jún. 28. 14:34

Szia!

Én is így vagyok ezzel:-(Sajnos ritkán tudok igazán leülni a gép elé mert a lányom nem hagy nyugton.Esetleg este 9-10után mikor alszik.Merre laksz?

2010. jún. 28. 14:32

Szia

én is igy vagyok csak annyi hogy nálunk nincs gyerek... meg ő igazából elvárta hogy le mondjak a barátaimról mert féltékeny.Én persze meg mondtam neki ha nem tetszik el mehet a búsba.. mert kitudja lehet nem leszünk örökké együtt.... nem szabadott volna mindent fel adnod de nem az a lényeg én szivesen beszélegetek veled :)

2010. jún. 28. 14:28
Sziasztok! Azért indítom el ezt a fórumot, mert szeretnék egy olyan lelki társat keresni, aki szívesen beszélgetne velem, és megismerne! Akár Msn-en is! Az az igazság, hogy az utóbbi időben nagyon magányosnak érzem magam :(( Pedig nem vagyok egyedül. 20 éves vagyok, van egy szép kisfiam és vőlegényem.. De elhanyagolva érzem magam. Anno a páromért feladtam mindent, a barátokat, barátnőket, a bulikat a társasági életet... és most ott tartok hogy egész nap egyedül vagyok itthon a kicsivel, a párom dolgozik, ha itthon van akkor mindig fáradt, alig beszélgetünk, mostanság inkább csak össze veszünk :( nincs egy barátom sem, rossz így egyedül :( és kezdek már nagyon depressziós lenni :( Vágyok a társaságra, és hogy néha kikapcsolódhassak egy kicsit!! Tehát ha valaki szeretne beszélgetni, vagy hasonló cipőben jár, írjon!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook