Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van bármi értelme pszichoterápiára járni (horror pénzért), ha eleve az egészben nem hiszek? fórum

Van bármi értelme pszichoterápiára járni (horror pénzért), ha eleve az egészben nem hiszek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Bless the child (válaszként erre: 11. - Kifli2)
2021. okt. 29. 13:31
Pedig azt mondom, hogy a személyiségzavart nem lehet gyógyítani.
12. kifli2 (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2021. okt. 29. 13:29

senki se mondta hogy könnyű eset vagyok de itt az alkalom a pszichomókusnak bizonyítani.


mint a ránctalanító krémek. ne a 20 éves cicababán mutassák be a hatást, hanem a 60 évesen!! Na ott nem mutatják be a hatást, mert kamu az egész.

Na ez pont ilyen.

11. kifli2 (válaszként erre: 10. - Bless the child)
2021. okt. 29. 13:28

" Személyiségzavart nehéz gyógyítani:)"


Hát ezt ne NEKEM mondd.... nem én akarok gyógyítani az nem az én dolgom. én gyógyulni jöttem.

2021. okt. 29. 13:27
Ajajj, de nagy az arcod. Személyiségzavart nehéz gyógyítani:)
9. kifli2 (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2021. okt. 29. 13:23

" Ha valami nem hiteles számomra, akkor utánanézek a tényeknek, hogy mégis mennyire van tudományosan"


Az egyetemen "pepsziből" (= összevont ped és pszicho) szigorlatoztam.

Szerinted én egy piaci kofa vagyok aki még sose hallott erről?

Még vizsgáztam is belőle, egyetemi szinten

2021. okt. 29. 13:22

Ja és a Xanaxot NEM VESZEM be, erre senki az atyaúristen se vehet rá


szedtem egy hétig, és úgy be voltam lassulva tőle mint a 80 éves nagymuter. nem kell.

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Kifli2)
2021. okt. 29. 13:21
Ha nem hiszel benne, akkor olvass utána, hogy milyen tudományos alapokon nyugszik a pszichoterápia. Ha valami nem hiteles számomra, akkor utánanézek a tényeknek, hogy mégis mennyire van tudományosan, kutatásokkal megalapozva. Szerintem hinni vagy nem hinni valamiben vallási és nem tudományos állásfoglalás.
6. kifli2 (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2021. okt. 29. 13:21

"hogy nem vagy együttműködő"


Na de hogy kell EGYÜTTműködőnek lenni azt elárulod? mert nekem elképzelésem sincs ez mit jelent.

Azt kéri beszéljek magamról. Oké megteszem.


Célzott irányított kérdéseket tesz fel. Oké válaszolok.


Mit tehetek még? elképzelni nem tudom.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Kifli2)
2021. okt. 29. 13:19
Keress olyan orvost akivel úgymond működik a kémia. Ez nem olyan mint mondjuk egy sebész hogy mindegy melyik veszi ki a vakbeledet. Sokan nem a megfelelőhöz járnak ezért felesleges. Amúgy miért játsz? Jobban akarsz lenni? Csak mert olyan mintha nem akarnál, nem vele szursz ki hogy hazudsz neki. Ha meg nem akarsz meggyógyulni felesleges járnod így hogy nem vagy együttműködő
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kifli2)
2021. okt. 29. 13:13
Hagyd a francba az orvost meg a gyógyszereket. Jól vagy így.
2021. okt. 29. 13:10

Szerintem van.


Megy vele az idő, és a szakember keres rajtad.:)


"Nem a levegő pofázok anélkül hogy elmentem volna." Ehhez fordítást kérek!

2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Kifli2)
2021. okt. 29. 13:06

Ne szedj gyógyszert, ne járj terápiába. Nem az orvost vágod át, hanem saját magadat. Ennyi. Teljesen feleslegesen teszed ezzel a hozzáállással. A pszichomókusos titulusod sok mindent elárul rólad.

Jó idő van, gereblyézd össze a leveleket, szedj gesztenyét, stb...

2021. okt. 29. 13:02

Két választásom van.

Vagy gyógyszert szedek életem végéig és 5-10 év múlva egy dísznövény lesz belőlem agyi szinten a Xanax és tsaitól amit kapok. Mert már most 3 fajta bogyót kapok, az egyik a Xanax (amit nem szedek be, de az orvosnak azt hazudom beszedtem...)


Vagy pszichoterápia. Amivel az a gond hogy nem hiszek benne. A bőrömből kibújni nem tudok. Ott ülök a pszichomókussal szemben és beszélgetünk. Tök jó. Na de ennek értelme mi?


A pszichmókus azt mondja erre ha úgy állok hozzá hogy biztos semmit nem ér, akkor valóban semmit se fog érni.

Ez oké na de a báőrömből kibújni nem tudok. Ha eleve zsigerből egy semmirevaló humbuknak tartom az egészet (és annak tartom) akkor ezzel mi a jó francot tudok kezdeni?


Ez egy elemi zsigeri dolog nálam. Egyszerűen nem hiszek benne és kész. Akármit csinálhatok fejre is állhatok akkor se fogok hinni benne. Ez ellen tenni elképzelni nem tudom mit tehetek. De még a leghalványabb elképzelésem sincs.

Erre a pszichomókusnak sincs válasza.


Másnak van erre válasza?



Ja és nem a levegőbe beszélek, 4 alkalmom túlvagyok a pszichiterápián. Ott voltam végigültem. Nem a levegő pofázok anélkül hogy elmentem volna. Én elmentem. És ezt szűrtem le.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook